Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
14. nov 2008

tonka ja sa tesim na ten den, aj na januar, bo budu tiez fajne ceny a som si povedala,ze do januara alebo toho dna nic nekupim, pokial na tom nebude zlava, ale fakt sa krotim bo uz mam plnu skrinu a nestiham nosit to oblecenie, ale zas ked je to za polovicnu cenu alebo stvrtku tak nekupo to 😀
mo a v mark spenser mali taku peknu teplu ciernu skuknu , taku naskladanu, co sa teraz nosi , tak vcera ju mali za 15 a som si ju chcela kupit, ale nekupila som a dnes som isla a mali ju za 5 libier!!! tak som si ju kupila a taka som z nej happy 😀 😀 😀 😀 😀

janka co tak dlho ti papa? joj nas za 2 minuty, maximalne 5 a to ma od narodenia, preto mi nevypije poriadne to zadne mlieko, mozno by bol aj fajny tucnucky, ale zas nieje chudy fajny je na ruky mi staci 😀
inak sranda, to si neviem predstavit,ze taky velky mi bude z cici pit 😀 😀 😝

dididi30
14. nov 2008

no jasne a zas len mne na tom pc ruky behaju 😀 😀 😀 😀

antoniab
14. nov 2008

jani teš sa možno sa stretneme lebo budem nakupovat v hulle 😀

janka196
autor
14. nov 2008

Didus ona zaspava ta zato tak dlho a zara je super cenovo je ako river 🙂 a maju aj detske veci

jankando
14. nov 2008

antoniab.
no ja sa uz tesim na ten den a hlavne na ponovorocne zavy v kazdomjednom shope 😀

janka196
autor
14. nov 2008

antoni jake mozno ja dufam ze urcite 😉

antoniab
14. nov 2008

didi aj ja som tu no ja som rada že aj do roboty chodim inak by som len v meste nakupovala 😀 ja som myslela že budem teraz každu nedelu robit aby som nejake peniažky našetrila na tie velke zlavy 😀

dididi30
14. nov 2008

janka jaj ak , uf chvala bohu maly na cice nezaspava, on musi hypnotizovat lampu a sam na velkej posteli 😀
ked bol mensi tak som ho davala na boky , teraz uz je sefo sam sebe a spi na chrbte s roztiahnutymi rukami, ked pride tato z nocnej nema kde spat 😀 😀
janka hej viem, bo kamoska mi odtial doniesla oblecko pre drobca 😉

jankapo tak vydrzime po vianociach ideme na nakupyt 😀

antoniab
14. nov 2008

no určite len neviem či to bude 26 alebo 27 ale pridem 😉

dididi30
14. nov 2008

jaj babky ja mam taku nadchu ,ze hruza, mna poraziiiiiiiii zase budem mat herpes, no 2 krato do mesiaca to nieje normalne ze??

inak sa chcem opytat, kvietky v byte saju vlhko alebo davaju vlko ci podla potreby?
ja som si kupila kvetiny do kvetinacov a su take super, ja ich ani polievat nemusim, ked pridem z dovolenkhy po 3 tyzdnoch iba polejem a opat su pekne a su stale zelene, ja ich volam neznicitelky
😀 to su tie svokrine jazyky a este mam jednu tahacku, krasna je 😵

antoniab
14. nov 2008

ja viem že kvietky pohlcuju kyslik 😅

dididi30
14. nov 2008

tonka ja som tu aj robila a aj tak som si nasla cas na nakupy, ja so to nenecham ujs 😀
zato moja segra ta nekupuje sebe nic, len je muz si kupuje a detom kupuje, cudna je 😝 😀
aj mam kamosku , uz sa nekamosime 😠 😀 ona setri na vsetkom, fuj, doma si radsej kupi od vietnamcov , tu si nekupi ani po zlave, obkukava to sto rokov kym si to kupi 😝 😀

dididi30
14. nov 2008

tonka hej, ta co mam vetrat? 😀 😀
a vlastne naco su dobre kvietky v byte 😲 😀

dididi30
14. nov 2008

no vidim,ze tu zdochol pes 😀

antoniab
14. nov 2008

didi sak tu take super veci a lacnejšie a kvalitnejšie než u vietnamca 😕

janka196
autor
14. nov 2008

did to este stale si chora ci uz zase?

baby ja sa lucim zatial lebo nechce mi tak zaspat ked tukam 😀 ked zaspinka tak este sem nakuknem tak pekny vecer

antoniab
14. nov 2008

didi na okrasu 😀

dididi30
14. nov 2008

hej chora janka ☹

hej tonka su, ale sak chapes, ked je niekto v uvodzovkach zapeceny a sanuje si tak nech si sanuje, potom na starobu si bude kupovat teple gate, ach jaj to nepochopim 😠

janka tak potom sa ozvy ja idem umyt riad babky 😀 , konecne 😅

antoniab
14. nov 2008

didi oco mi hovori že kvety čistia ovzdušie a ma teraz kibicuju že kveti požieraju kysličnik uhličiti a produkuju kyslik a udržuju klimu či čo no proste ja som s toho jelen ale ked to hovoria naši tak je to pravda unas je jak v kvetinarstve 😀

elizabethm
14. nov 2008

didi ja na slovensku som mala viac kvetkov ako nabytku a tu som prisla a ani pahyla a za ten rok zakazdym ked sme v meste kupim kvietok a uz tu mamdzunglu najradsej paprad a palmy jedna je uz vyssia ako ja dodava to taku eleganciu a je to pekne ja som maniak na kvety mm je zo mna chory

inak baby aj ja som sa tesila na tie povianocne zlavy ale co ked budem asi prave rodit?no dufam ze mala pocka alebo si to vynahradim potom hmmmm......

antoniab
14. nov 2008

elizabet odbehneš 😀 neboj to ta počka a ak nei na buduci rok 😀

elizabethm
14. nov 2008

no antoni to som hovorila minuly rok ze tento to stihnem a pozri......
ale ja isto to stihnem ved ked sa mala narodi nebudem vediet ani kde mam hlavu

dididi30
14. nov 2008

tonka , to som rada,ze same klady na kvetinky 😀 😀
elizabet, ja som nebola maniak na kvety ale cim som starsia tak ma to chyta, ja si kupujem male, lebo mne velke uhynu, mam v byte malo svetla, tak asi preto 😒 😒
ale tie svokrine jazyky su vdacne, aj kvitnu jak besne a aj tahacke sa zatim dari 😀
inak ty si cela anglicanka tolko deti 😀 😀 😀
a neboj na druhy den pojdes domov a na 3 budes pomeste behat ako ja 😀

inak riad som neumyla, tu oxidujem po nete 😀

janka196
autor
14. nov 2008

jaj baby tota moja herecka uz sa robila ze spi a naraz vstala a teraz si oblieka papiho pyzamo no porazit ma z nej ide 😀 😀

ja som tu kvety vobec nemala ale na narodky som dostal taky kvietok v kosiku a on ti je super. krasne ma kvietocky potom zvednu vysusia sa opadaju a znova vykviktne ci ako sa to povie. 😅

antoniab
14. nov 2008

didi ja som tiež mala kvet aj som ešte dostala a zeminu a kachliky som si nakupila no a zdochli mi tak neviem a už sa račej do toho nepuštam 😅
elizabeth 😀 😀 no to asi nestihneš

janka196
autor
14. nov 2008

didi 😀 😀 vidis ani ja som carlu neuspala. inak sme nasli novu stranku na filmy www.pozeraj.eu perfis je.zadara len sa zaregistrujes a pozeras. same nove filmy aj plno serialy. ja teraz kukam hausa

antoniab
14. nov 2008

jani už tu nič nedavaj šak mam tolko okien na pc naotvaranich že neviem čo skor 🙄 😀 😀

janka196
autor
14. nov 2008

antoni 😀

antoniab
14. nov 2008

no super len ma tu už neuvidite bo budem čumiet na telku 😕

dididi30
14. nov 2008

jaj baby aha aka tema je nad nami, ci uz pod nami 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre