Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
18. dec 2008

janulka tote debilne rozky sa mi zapacili 😀 😀

didiked budes mat cas hod aj tvoj recept nech porovnam

janulka7
18. dec 2008

no vidis. pecenie je jak droga. raz zacnes a uz je to v prdeli 😀 , len piect a priberat. ja ich chcem skusit urobit dnes ale uvidime ako mi bude lebo ja ked urobim plany tak to vsetko ide do prdele 😠
akov idim z nas tu budu vsetky pekarky.
inak monku ta stranak je super a uz som kukla aj ryzu a cestoviny moje oblubene a veru ze daco pokukam a poskusam lebo mi aj sliny tiekli. 😉

janka196
autor
18. dec 2008

janulka zienky domace 😀 😀 😀 ja asi cez vikend zbucham uvidime. robov kolega nas pozval na party v sobotu on je z chile tak by sme potrenovali spanielcinu. manzelku ma anglicanku ale ze tiez vie po spanielsky aj 2 detvaky maju tak uvidime ci pojdeme

dididi30
18. dec 2008

janulka no co ja viem,ci lepsie, sak zly je, on je zly aj tak, ale teraz co je chory, tak koniec, boze uplny opak tamarky, ta v horuckach a vystrajala , injekciu pichli a ona nic, zuby isli, ani som nevedela.....tak si uzijem take aj ake

janka tu jehttp://img.mimibazar.sk/2/10/061104/12/j529.jpg

dididi30
18. dec 2008

janka ups, to mas len toto 😅 tak idem este raz 😀

janka196
autor
18. dec 2008

didi dikes, tieto su bez vajka 😨

janka196
autor
18. dec 2008

no babule tak som uz urobila to cesto. len nemala som pomlete orechy len take posekane a nemam doma mlyncek tak som ich jak debil s hrncekom na linke drvila 😀 😀 😀 ale nehovorte nikomu 😀 😀 dufam ze nebude vadit ze sem tam je vacsi kusok 😅

ivka19
18. dec 2008

ahoj babulky,tak vidim,ze zase sa tu vyvara,vypeka 🙂 ako pokracujete s pripravami na vianoce,mate uz vsetko pokupene,pobalene darceky 😉 ja zatial nic,ani napecene ani nakupene,ale budem uz aj ja vypekat cez vikend 😝

antonia,vdaka za pohladnicu 🙂

jani,ze hrncekom tlkla 😀 😀 😀

ozaj ak by sa tu ukazala sisulik ,tak vsetko naj k narodeninkam 😵

antoniab
18. dec 2008

ahoj babenky

janka a ktory recept si robila z vajkom či bez ?ja te kolačiky milujem ak nebude robit mamina tak ich cez sobotu zbucham 😅 😀

monku no ja nebyvam priamo v tom mestečku kde je lochnes ale v podstate cele škotsko tym žije tak ako slovensko tatramy no a konkretne ta dedinka žije hodne tým aj inverness je to tak hodku odnas je to tam obrovske my sme boli na hrade a podnim ako že vylieza ta prišera da sa tam previest lodou a ine atrakcie niekde mam fotky tak cez vikend hodim čo to na azet len to musim pozmenšovat 😝

janka196
autor
18. dec 2008

ivka ahoj no ja uz mam darky kkupene aj zabalene uz cakaju na skrini na ten den D
a coto sisu ma tiez narodky teraz? dufam ze ty sa tu zajtra ukazes hmmm 😉 😀 😀

...no veru hrncekom, teraz mi brat hovori ze som ich mala rozvalkat 😀 😀 😀
.. a co raniya?

janka196
autor
18. dec 2008

jaj som zabudla aj mne dnes dosla od antoni pohladka dakujeme

antoni a robila som tie bez vajca. teraz idem na nakup aj na obedik tak potom ku veceru napisem ked ich upeciem

ivka19
18. dec 2008

presne to som ti chela napisat,ze ich zabal do sacku a valcekom roztlacaj 😀 a ja sa hadam zajtra ukazem,dnes si idem piect vecer tortu 😅 😀 dobreee same sabe nie 😀 tak muzik by ju asi nezvladol 😀 raniya teraz zaspinkala,ale je to hroza so zubkami idu 4 dolne na raz ☹

sisu,ma dnes narodky,ak si to dobre pamatam z vlani 😉

antoniab
18. dec 2008

janka tak dufam že sa podaria 😉 potom daj vediet manmi mnami ale musim praškovi cukor dokupit 😝 jaj bože kto to poje šak sme len dvaj 😅 😅 musim len polovičnu davku 🙂

dididi30
18. dec 2008

jani, pocuvaj a ktory si si recept vybrala?
lebo ja som ich robila a som rada, lebo u nas treba kopec vajec, dceru mam vajcovu,tak som usetrila, ale su supis 😉
tak drzim palec, nech sa ti podaria a napis na akom cisle si ich robila 😀 aby som bola mudrejsia 😉

jaj asi idem aj ja daco upiest 😀

jaj aby hodte link tu na tie mufinky co robila janulka, dakujeeeeeem, cmuk cmuk 😀

janulka7
18. dec 2008

ahjote. tak ja osm pred hodinkou dosla domov. takze dnes zase piect nebudem 😖 nevydrzim stat tolko nanohach. ale hadam uz cez vikend popeciem.
inak aj ja gratulujem a prajem vsetko najlepsie k narodeninam .sisulik kde si alebo uz v plnom prude oslavujes?

janka196
autor
18. dec 2008

cafte kocky uz sme doma z nakupu aj rozky uz mam upecene. joj fajne su ale kokso zajtra musim nove piect lebo uz polovica chyba 😠 😀 😀 😀

janka196
autor
18. dec 2008

didus a vybrala somsi ten bez vajka a su suprove. uz som dnes kupila aj pomlete orechy akurat ze nemali vanilinovy cukor.

baby neviete niektora ci to maju aj niekde inde ci len v slovenskych obchodch tie vanilinove cukre. lebo ked tak budem musiet robit bez toho 😖

ivka sa trapite so zubkami, joj aj my. sice uz sa jej tri prerezali tak uz je zas kustik lepsie. posielame cmuky

janka196
autor
18. dec 2008

jaj didi som zabudla ti napisat, tak naprv som udrela na 6 ale mi spodok kusa chytilo a hore boli blede takze ideal je ta 4 😉 ale cas nemam ani ponatia bo ja furt kukam do rury 😀 😀

janka196
autor
18. dec 2008

didi a myslis moje mufinky? ti poslem recept ked chces

janka196
autor
18. dec 2008

baby pridala som jedno foto vidno tam rozok 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
18. dec 2008

joj zase tu mam solo, idem kukat ordinaciu 😠 😀 😀

dididi30
18. dec 2008

janka mocila som sa vo vani 😀 teraz nakupujem v lush tie mydielka a parada to 😀

jaj ak dobre, som rada,ze ti vysli, bo mne prve boli splasknute, tak som dala tiez na menej, tak uz budem vediet aj ja 😀
hej potom mi napis, skusim cez vikend, ale pocuvaj ja ti napisem den keby mi to tam mas dat, ok
😀 bo sa mi nechce potom hladat 😉 😀

idem kuk ordinaciu

dididi30
18. dec 2008

janka paradne ti vysli tie rozky.......pocuvaj ja neviem ale ja kupujem vanilkovy cukor doma alebo v ceskom....no tak skus sa normalne opytat na to v asde ci kde nakupujete 😉

antoniab
18. dec 2008

janka vanilkovy cukor kupiš aj v polskom obchode a ty kde si kupila mlete orechy? 😲 ta ja by som tiež už kupila hotove joj fakt urobim sa tešim nane 😀 😀

dididi30
18. dec 2008

tonka ano aj ten mame, ale ja som nevedela ,ze to tam maju 😲

ja som kupila mlete mandle, je to skoro to iste a by som povedala lepsie a mandle niesu alergicke ako obycajne
😀
inak kupujete aj bobalky? lebo u nas ich maju 🙂 , len asi tak trocha si kupim s tvarohom zarobim 😝

antoniab
18. dec 2008

a kde si kupila te mlete mandle ?
ja bobalky robit nebudem kto to všetko poje sme len dvaja a druhy den ideme už preč 😝 doma budu babka urobi isto 😀

janka196
autor
18. dec 2008

antoni v tescu som nasla uplne pomlete orechy tak sa tesim ale ani tieto niesu zle ked su tam kusky 😉 a ako sa to povie po polsky?

didi hej mandle to su aj co ja som kupila. ja bobalky velmi nemusim takze nebudeme mat

antoniab
18. dec 2008

inak ja tu mam len polsky obchod tak to tam asi nekupim 😒

dididi30
18. dec 2008

tonka ale ja som ich videla aj v polskom, len trocha ine tvary 😉

janka ani ja nemusim, ale je to tradicia a urobim ich trolilinka, to znamena bohatstvo 🙂 tak musia byt 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre