Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
3. jan 2009

jaj baby ja som dnes upiekla mufinky, janka su mnamky a cim dalej tym sa mi lepsie dari v peceni 😵

janulka to je kolac ci co?

janka196
autor
3. jan 2009

janulka hned by som sadla na lietadlo a sla 🙂

didi super sa tesim ze ti chutili, ty si riadna sikulka som vedela ze sa ti podaria.

baby co inak porabate takto cely den., my sa hrozne nudime uz neviem co od rozkose 😀 😀 boli sme dnes sa trosku vyhriat v solarku a take bolo ladove ze som skoro zamrzla no hlupana som isla som prva 😠 dala my sice o 3 minuty viac nech sa mi zohreje ale bars to nepomohlo a ako som lahala a studene bolo tak som sa tam jak had vykrucala a tak mi ruplo pri lopatke ze dovidenia. normalne ma boli teraz 😅

dididi30
3. jan 2009

janulka janka 😀 😀 😀 😀 hej bola som aj dnes, ta ja furt daco najdem co kupit 😠 😠 😠 tak mam nervy no aspon ponozky pre deti 😀 😀 😀
a dnes som si v rivery skusala rifle, no nevzala som si ich a sedeli mi 😲 asi mi sibe 😀 😀
v hm som si kupila taku fajnu po kolena vypasovanu suknu, strasne sa mi to paci a k tomu sirsie tricko, alebo taka po kolena dolu siroka sukna a k tomu vypasovane tricka 🙂

janul, ja urcite ked dokojim ten aloe vera budem brat......ani ty by si nemala pocas kojenia, lebo je to predsa rastlina , ktora cisti vnutro a to zle ide von , cize aj do mliecka, ....tiez by si mala pockat az po dokojeni, ked budes kojit budes mat vsetko ok, az kym nedostanes mendzes ako ja 😒 to uz mam mastne vlasy hned na druhy den, vyrazky zatim v poho...ale celkovo citim,ze je to ine ako ked som bola tehu a kojila bez mendzesu
vobec sa hovori,ze ziadne bilinky, vytazky by sa nemali, lebo cez mliecko sa buduje imunita dietatka, tak len tak , co som sa docitala kade tade..
tuna v anglicku, tehotne a kojacie zeny nemozu nic, takze vies ako to je.....netreba rizkovat, ved mame uz mozno 😀 😀 posledne dite 😉

dididi30
3. jan 2009

jaj jani jak ti fajne,ze ta to solarko bavi, mna nic.....ale natieram sa proticelutidovym kremom a vecer nejem 😀 😀 😀 tak chudnem 😉
ano aspon doobeda si budem davat take posty, len vodu a ovocie a ovsenne vlocky, nech si dam creva do poriadku 😉

janka196
autor
3. jan 2009

didi ta co sa ti stalo? nemas teplotu? 😀 😀 😀 fakt si ich nevzala? inak ja som s tymi co som kupila bez skusania super spokojna perfisne su. aj na jednej fotke ich mam na sebe ale ta to nevidno dobre tie detaily

baby a co vy tu o aloe. idete si robit ocistu po sviatkoch? inak to kojenie fakt dost obmedzuje ked si tak vezmete. kolkych veci sa musime hoc len nacas vzdat ale ta co uz neurobime pre tych nasich milacikov 😵

janka196
autor
3. jan 2009

didi hej mna solarko bavi ale uz sme tri tyzdne neboli co sa nam tak nechcelo 😀 ozaj a tie kremy ti zaberaju. mne zatial ani jeden nepomohol. mozno preto ze ja tak dva tyzdne sa mastim apotom ma to prestane bavit 😅 sak ja aj krem na tehu brusko mam skoro cely
a to nejedenie vecer aj mne zabera. mne staci ze nejem po piatej a hned mam rano o kilo menej 😉

janulka7
3. jan 2009

didi tak si necham poradit. dam si az po kojeni. vies mne dosiel prvy menzes az po roku a pol. ja kym som neprestala kojit som nemala. a potom este ta stitna zlaza , som schudla 25kg tak menzes nerisiel. no nie ze by mi nejako chybal. 😉 ale ak ti je tak fajn ked si tehu to sa da hned poriesit. hor sa do prace. a bude tretie. ja som nakoniec na Chiarine zelanie urobila crosanty, tak ten kolac az zajtra. a didi hej je to kolacik vraj velmi fajnovy. robila ho moaj teta a lubos ho velmi chvalil. tak som si uz aj kupila nan dve philadelfie.
jani to vies to aloe, no ja som myslela ze nejaka propagacna kravina a ked som s tym zacala tak uz bysom to nemenila za nic. mne pomohlo, aj marekovi aj chiare a ocino tiez len na tom bol. my proste cela familia sme aloe. a nelutujem do toho vrazit tie peniazky.
inak didi mam aj recepty na kadejake ocistne kury, uz ked hovoirs ze si zacala s tymi ocistnymi zejes jlen ovocie a pijes vodu. teda aspon dufam, ze ked mi zhorel pc tak to vsetko mam dakde na cd. musim kuknut a potom ti poslem.

janka196
autor
3. jan 2009

janulka ved ja viem, sak ty si mala aj rastilinku na balkone 🙂

ja by som tiez prijala nejaku taku ocistnu kuru problem je ze ja nemozem ovocie na lacno. mne je potom hrozne zle. ☹

dididi30
3. jan 2009

janka presne ja to iste, len vies uz mam vyse 30 a to sa meni 😀 😀 😀

janulka.no toto ja nechapem, ziadna zena nema tak skoro mendzes, ked koji a ja hej, neviem ci to bude tlakom, alebo cim....ale asi je to blbost....proste mam taku oslabenu imunitu a to vnutro,ze tak to je.....ved som stale chora, mam herpesy, astmu,.....city vesiak na hnusoby a preto ked dokojim zacnem kurami, chcem si este pozit a nie sa stale trapit nad chorobami, chcem si uzivat, ved mam krasne deti a super zivot 😎

jasne janulka napis daco, budem rada 🙂 mysim na tie kury 🙂

janka ta vidis, asi mi sibe, ale mam ich uz par novych tak musi byt nieco extra 😉 vies kolko mam veci v skriny co som na sebe este namala? a kolko v mechoch co na predaj? by si odpadla a doma mam 5 velke mechy!! ja som asi chora fakt. 😠 😀

janka196
autor
3. jan 2009

didi napisem ti o tri roky 😀 😀 teda tri a pol
boze ta to ja az taky maniak niesom. ja poctivo vsetko nosim 😀 😀 😀 pocuj tebe sa oplati na ebay predavat. ved dat baliky oblecenia

janulka7
3. jan 2009

didi ked najdem tak poslem, lebo som teraz kukala a nemozem to najst. ale som si ista ze to mam aj vytlacene.
jani tak to ti neavidim ked ti je od ovocia zle. ja len to zerem jak taka koza. ja by som bez obocia nemohla asi zit. a to aj nalacno.
didi s tym menzesom ono to je asi organizmom. lebo ja mam kamosku co jej prisiel menzes hned po troch mesiacoch po porode a to este dlho kojila. tak neviem. no mne nejako extra nechybal. 😉

janka196
autor
3. jan 2009

janulka ved aj ja mam rada ovocie hrozne. ale musim byt najedena aby som si mohla dat. este banan mozem na lacno ale jabko to vobec nie

dididi30
3. jan 2009

janka ale ja to neviem cez ebay, mne by trebalo pomoct a kto bude mat na mna cas? 😖 jedine ty 😀 😉

janul, no sak ani mne nechybal ale co mam robit 😒

janulka7
3. jan 2009

didi ved som ti napisala lahka pomoc. len povedz drahemu a hned budes na 9 mesiacov minimalne bez. 😀 😉
jani a neskusala si najprv banan a skombinovat ho s dajakym ovocim. ked vravis ze banan mozes.?

janulka7
3. jan 2009

jani snazim sa urobit album na azete a sa mi neda. 😠 kurnik sopa jak to mam robit. lebo mi tu uz nervy tecu potokmi.

janulka7
3. jan 2009

kurnik ja to serem . uz asi 6 razy som skusila a neprida mi fotku. a neviem preco. ved som ich aj zmensila. seremto skusim zajtra . idem kuknut dajaky film, lebo mam nervy z toho ze az.mozno za 10 min ak saukludnim tka este ku vam kuknem. papa

janka196
autor
3. jan 2009

didi 😉 ani nie tak ja ako robi 😀 😀

janulka tak uz neviem preco sa ti neda pridat. a co ti tam pise?

dididi30
3. jan 2009

janula no ty len nemudruj hej? ja mam akurat, ja ma to ak to, vy sa teraz uzazte 😀 😀 😀

janka, ta vidis, moj nema cas, bo mu furt dam na hlavu deti 😅 😅 😅

a toto som chcela, janul vcera som si dala jednu lyzicku aloe a veru, uz som mala skoncene kramy a vratili sa mi, tak sa mi maternica prekvila 😖 no asi tam este daco ostalo tak to slo von

janka196
autor
3. jan 2009

baby trosku zmenim temu paci sa vam tento kocik? http://cgi.ebay.co.uk/New-Safety-1st--Surf-Push...

janka196
autor
3. jan 2009

maju ho aj v ruzovo sivom 😉

dididi30
3. jan 2009

janka ja neviem tie koliecka mozu byt ale ta konstrukcia, je ako na vozicku pre chore deti, jaj prepac, som hnusna 😅 😉 ale inak ujde 😉

janka196
autor
3. jan 2009

didi preco hnusna. mna zaujal lebo je ultra lahunky 😉

janka196
autor
3. jan 2009

http://www.mothercare.com/Chicco-CT0-6-Stroller...

a tento mne sa hrozne zacali pacit cervene kociky. a chcem kupit len buginku to carle uz uplen staci. a tento co mam ma uz stve lebo je hrozne rozhejgany 😠

janulka7
3. jan 2009

no jani co ti na to povedat. mne sa ten prvy vobec nepaci. ako povedala didi ako pre chore deti. neviem. 😅
ale ten cerveny je super. len vravia ze o nicom. tu ich maju ja osmich raz pozerala ale nic moc. ani na lahnutie sa riadne neda, len kus sklopit, ale mozno to nie je to iste. 😉

dididi30
3. jan 2009

janka ale su aj ine, ultra lahunke,napr mackleren, alebo jane 😉

ja som mala pri malej cerveny......cervena farba je pre nervakov, mna vystihuje 😀 😀

dididi30
3. jan 2009

cerveny moze byt, hlavne kukaj na to aby sa dal polohovat 😉

janka196
autor
3. jan 2009

didi , janka ale mne je pri carle polohovanie na prd. ona mi spala v kociku asi 2x v zivote 😀 😀
a dakujem za nazor. ja som tiez z neho nebola az taka nadsena akurat ta lahkost ma zaujala 😉

dididi30
3. jan 2009

janka jaaaaaaj no tak to je fakt na prd, kup teda ten cerveny 😀
inak aj nas je rozhegany, ale vydrzim do marca, potom ho zacnem pouzivat, nech doma na sk vyzera pekne 🙂 uz som si aj tasku na neho kupila v animal, taku mensiu nech nezavadzia 😉 ked nam uz tie plienky stale treba 😉
jani, a ina farba sa ti nepaci? nejaky kvetinkovany 😉 😀

janka196
autor
3. jan 2009

didi vies co paci su aj ruzove pekne s kvietkami, ale uz som mala prvy ruzovy a ked s nim isiel niekde robo vyzeralo to fakt otraasne 😅 😀 😀

dididi30
3. jan 2009

jani sak ja viem to je hrozne...inak pekne farby kocikov ma jane, skus kuknut stranku..len su dost drahe...mne sa strasne paci ked maju dievcatka take ciklamenove, na sk maju baby v takych farbach su svetove 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre