Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
6. jan 2009

caute, vidim,ze tu mate veselo 😀 😉

monku tento recept,,korytnacka,, robieva moja svokra ked ma niekto narodky, lebo nam straaasne chuti 😝 🙂

dididi30
6. jan 2009

a dufam,ze ked som napisala uz nikto nenapise, ako vcera 😒 😝 😝 😝 😝

janulka7
6. jan 2009

didid ja som tu ja ti napisem. 😉
jani ja viem ze sa to tak hovorilo ale som necakala ze to tak otvorene napises. 😀

dididi30
6. jan 2009

janulka takze tento receptik si myslela?

janka196
autor
6. jan 2009

didi caves, cooo vcera ti uz nikto neodpovedal. dostanu po holej 😀 😀 😀

dididi30
6. jan 2009

a ozaj preco ste tu vlasne vcera vecer neboli?

janulka7
6. jan 2009

ano. aj ked neviem ktory myslis, ci na spiz alebo tu tortu. vies ten spiz tam mozes pomiesat aj dva druhy mesa a syra a jednoducho co len chces.

janka196
autor
6. jan 2009

janulka 😉 mi robite nervy s tymi kolacky. ale s tou korytnackou sa isto srat nebudem 😀 😀 ale ked to take fajne bolo mnam

dididi30
6. jan 2009

janka sak ty dostanes, kukala si tu urcite a neodpisala si, no pekne a zakladatelka 😠 hanba ti 😀 😀 😀 😝

dididi30
6. jan 2009

janulka tak ten spis teda nieje zaden recept, to zlvadnem, fantaziu mam 😀

janka sak to, ja sa tiez s nou srat nebudem, sak to je piplacka 😖 😀 😀 😀
my radsej muffinky, nie? 😀

janka196
autor
6. jan 2009

vcera mne sa dajako absolutne nechcelo pisat. potom som sa kupala s carlinkou a tak uz ani neviem jak vecer presiel. inak uz sme kupili ten kocik a moj sa zatial nepredal. ale som robiho spracovala. som urobila smutne oci a bolo 😀 😀 ale moj sme dali zas na ebay tak v nedelu konci inzerat a uz 3 ho sleduju tak dufam ze sa preda

dididi30
6. jan 2009

jaj janka, niekedy tak cez vikend ma naucis robit na ebay, bo ja mam tolko handry a kociky ma hore este po malej, sak to by som love zarobila 🙂

janka196
autor
6. jan 2009

didi mufiny su bezkonkurecne 😉 ale teraz ma laka ta rolada. ja mam rada take mokrejsie kolace 😀 😀

dididi30
6. jan 2009

janka, no pekne, to preto si nepisala, bo ja som napisala, kebyze je tu niekto iny, napr monku tak to napises cooooo 😠 😀 😀 😀 😀 monku 😀 😀

janka196
autor
6. jan 2009

didi nie ja ale robi, ja do toho az tak nevidim. mozme potom cez skype 😉

janka196
autor
6. jan 2009

didi ale no. ved ja som ani nebola na mk. keby som videla ze pises urcite ti odpisem,. sak to co za drzost by bola 😀 😀 😀

janka196
autor
6. jan 2009

janulka a co robi male dnes. nekopancuje?

janulka7
6. jan 2009

jani ved s tou tortou vobec nie je robota. ja hocikedy aj cez vikedn zbucham lebo je fajnova. a nikdy jej nie je dost. hadam nabuduce do lavora spravim co v nom pradlo vesiam. 😀 😀 😀 alebo vanu oblozim. 😀
didi ved to ze ten spiz je lahulinky a ti vravim moja mala sa za nim ide obesit. ja som uz skusala so vsetkym moznym. 😅

janka196
autor
6. jan 2009

janulka 😀 😀 ta ale to tak zlozito vyzera 😠 nene ja si necham urobit ked prideme do spanielska.dneska robo zahnojil ze by sa tam vratil a zeby otvorili s marekom stavebnu firmu 😲

dididi30
6. jan 2009

janka 😉 😀 😀 😀 😀 ta neznas ma, ja musim najpr zbuzerovat a potom mi je lepsie 😀 😀 😀 😀

janulka a co ako sa citis? uz ti nebyva zle?

janka196
autor
6. jan 2009

ta ved znam dakus ne 😀 😀 😀 a uz dobre? 😀 😀

janulka7
6. jan 2009

pocuj tak nech bali krabice a kupuje letenku. o tom uz premysla aj marek ze dajaku firmu stavebnu otvorit. 😕 😉 ci pana a my dve pani podnikatelove. ta dobre to znie. a neboj ked pridete ti slubujem ze ti tu tortu urobim. dokonca aj v tvare korytnacky ked budes chcciet.
a k malemu sa nevyjadrujem. ja som bola hore od 6 lebo kopal len taky fukot. a ked som vstla a naranajkovala sa tak cusal az do 16.00h tak bol asi hladny. ale maminka bola pes a zdvihla sa z postele az o 11.15h 😅 😔

janka196
autor
6. jan 2009

janulka ta to by bol zivot. by sme chodili jak spanielky na same masaze, na kavicky do barov. by nam bolo sveta zit. ziadne pratanie ani staranie sa o cudze decka. len o svoje 🙂

janulka7
6. jan 2009

pocuj nelakaj bo zacnem snivat o tom.aked sa zobudim ruka v serbli a druha vo vedre s mopom. 😀

janka196
autor
6. jan 2009

janulka 😀 😀 ta co si pipi snivaj az vecer ne ked pratas 😀 😀 alebo se... 😀 😀

janulka7
6. jan 2009

inak dnes sme vytopili celu kuchynu teraz sme dopratali. ☹ MM sa dnes pri umyvani riadnu rozhododl ze ide vycistit odpadovy sifon, a vycistil ho tak ze ked som umyla potom riad tak som si vsimla ze uz po clenky stojim vo vode, tak fasa. on ho zle zalozil a sa hadica vytiahla a vytopila kuchynu. ta fasa. mali sme o zabavu postarane. 😉

dididi30
6. jan 2009

janulka 😀 😀 😀 😀 prepac, zeby tehudemencia? 😅

janulka7
6. jan 2009

jani no ved hej. ale ja sa uz vidim v tom vsetkom. 😀 didi aj toje mozne. mna uz nic neprekvapi. zo dna na den som krepejsia. 😀 😀 😀

janka196
autor
6. jan 2009

janulka 😲 😀 😀

janulka7
6. jan 2009

no je to v prdeli. MM myslel ze ked sa narodila chiara a vysla potom placenta ze mi vysiel aj mozog, tak teraz to uz bude nacisto v prdeli. ked s jednym , s druhym kus a este teraz tak to bude riadne v prdeli. 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre