Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janulka7
7. jan 2009

jani ta ty sa uz normalne pripravujes ze budes makat v tej spolocnej stavebnej firme. sak nebud pipi sem sa dohodli zemy dve len po masazach a kavickach budemem chodit a nie ze budemem murovat aj my. 😀 😀

janka196
autor
7. jan 2009

janulka 😀 😀
inak hnusna si, tu vypisujes receptiky na kolaciky a ja sa snazim nejest sladke 😠 😠 😀 😀

janulka7
7. jan 2009

jani sak ta nevidno, len si daj , tebe to len prospeje. 😉 krotit by som sa mala ja lebo z toho ako somn sa prezrala mam iny balon napred seba. 😀 😀 😉

janka196
autor
7. jan 2009

janulka hej hej nevidno. dnes som si kupila nivea s q10 dufam ze ayuda 😉 😀 😀 😀 a co ty. ty si tehulka len pekne priberaj. urcite po porode ostanes este suchsia jak poo chiare 😉

dididi30
7. jan 2009

janulka diky, mam to v hlave vyskusam 🙂

janka, ty pocuvaj ty nechces na pisky, boze sak si kost a koza a ides chudnut, neser ma 😠 😀 😀 😀

janka196
autor
7. jan 2009

inak som zabudla napisat jaku mam smolu ked daco kupime. tak napr kupili sme carle tu stolicku a hned nato mali na trhu o polovicu lacnejsiu. v pondelok som si kupila sampon a kondicioner a dnes mali dvojitu velkost za taku istu cenu a to nehovorim ze sme kupiliu kocik za 50 a v tescu ho maju za 39.90 no porazit ma ide 😠

janka196
autor
7. jan 2009

didi 😀 😀 😀 ma neser som pribrala cez sviatky. sak take mam stehna ze sa ani nekukam radsej od pasa dole 😠 aj brucho mi vyslo a robo uz cely happy ma hladka ze som v tretom mesiaci. no sprosty je 😠 😀 😀 😀

dididi30
7. jan 2009

janka ja tak isto kupujem, tu na to nemozes kukat bo osalejes 😀

janka196
autor
7. jan 2009

didus ja viem ale bazmek to zakazdym ked nieco drahsie kupime. sak to na porazenie. tak isto aj to auticko precarlu sme kupili nove za 25 a hned nato mali na trhu za 3 libre a vo vybornom stave 😠

janulka7
7. jan 2009

no jani ktomu niet co dodat. ked sa dari tak sa dari. 😖 to ja sa uz radsej ani nestresujem. ja to mam vsetko v pazi. alebo ze by v pi... 😀 uz ani neviem. ze by tehudemncia ako napisala didi? 😀 😀

janka196
autor
7. jan 2009

janulka ta ti poviem, ale co hlavne ze sme zdravi ne? 😀 😀 😀 teda az na vykojene mozgy a tehu.... 😀 😀 😀

monkula
7. jan 2009

janulka, Ďakujeeem 😉

janka ,teda ,ani neviem ,č isa mám smiať, či plakať 😀
keĎ som mala asi takých 12 rokov, ta ksme išli ráno do školy, bývala so mv rodinnom dome, bolo to v zime a strašne mrzlo a nám primrzla bránička ku chodníku a nedala sa otvoriť, nedala sa otvoriť ani brána, tak sme museli preliezať plot, mali sme úplne navrchu také tie komunistické špice, sestra preletela ako laňka a ja, ustráchanček som sa na tie špice zavesila, a roztrhala so ms irifle na zadku, tak so msa musela vonku pred domom vyzliecť do pančúch,. takých tých žltých komunistických, pamätáte si ich? a mama liezla naspäť po nové nohavice a ja som tam stála len v pančuchách, ľudia chodili okolo mňa na autobus, no hanbaaaa 😀 😀 😀

janka196
autor
7. jan 2009

mon kludne sa smej aj ja som sa. este jak mi laura zahnojila ze si ty normalna naco si myslela ked si isla z domu 😀 😀 😀 no ale tvoj zazitok je uplne ze brutal 😀 😀 😀 tie pancuchy si pamatam. carla dostala takeod svokry ale oranzove a este s trakami. sme sa skoro postali s robom. lebo podporuje slovenske vyrobky 😉

janulka7
7. jan 2009

no monku aj ty si dobre cislo ako vidim. 😀 😀 no ale aspon mas zazitok. 😉

jani svata prauda.

jani mozno robi nieje sprosty ale vie co tam zapravil. aj ja som sa isla liecit na crevnu chripku a marek ma hladkal ze malinky je uz tam. a pes mal praudu. uz bol tam. mozno aj ty uz mas surodenca pre carlu a este o tom nevies. jej to by bolo jupi. 😉

janka196
autor
7. jan 2009

janulka ja ti dam take jupiiii no co ste sa s konom zrazili. 😀 😀 ja poctivo papam tabletky 😉 sice aj ked ani to nemusi byt na stopro

monkula
7. jan 2009

sa im t oteší, chlapom, že sme tehu, čo? Oni nemusia rodiť, dojčiť, a utierať okakané riťulky 😀

janulka7
7. jan 2009

nemusi moja teta otehotnela cez tabletky a cakala dvojicky, davaj bacha aby si nemal hned dve muchy jednou ranou. 😀

monkula
7. jan 2009

no ,mne nebolo všetk ojedno, keď so mtam stála v pančuchách, som sa hanbial ako pes a ziam mi bola ,bo kým sa mama vyšišmala aj s novými nohavicami... 😀
janulka ,ešte ma nepoznáš ,ta ja som iný blázon 😀 😀

janka196
autor
7. jan 2009

janulka no poslem ta niekam. okrem toho mlc bo co ty povies ta sa aj stane 😠 😀 😀 😀

mon tak tak, ale nastastie robi ritku okakanu utiera. ja som vydzubana ked sa mala pokaka tak chytro musim ist nieco urobit 😀 😀 😀

janka196
autor
7. jan 2009

mon a preco ta mama nenechala radsej v nohaviciach????????? 😀 😀 😀

janulka7
7. jan 2009

monku tak potom vitaj v klube. mi sme posahana cela familia. priala by som vam teraz byt s nami len hodinu a by si o nas normalne zacala pochybovat. ved ja do tej rodiny patrim a hockedy uz pochybujem 😀 😀 😀

monkula
7. jan 2009

a jaj so mt oskúšala janka ,u nás sa to neujalo 😀 lebo jarko začne vykrikovať, že fuuuj, Chiara smrdí a Chiara povei, duj, lali a už mi nesie plienku a obrúsky a vycapí sa na gauč 😀

janka196
autor
7. jan 2009

mon jej zlata je 🙂 no povedz urcite mas az chut ju prebalit 😉 😀 😀 😀

monkula
7. jan 2009

janka ,t oby musela liezť cez plot zase odniesť roztrhané nohavice, nie?
janulka ,my keĎ sa zídeme so švagrinkou, tou ,č oje v UK, tak sa taaak rehoceme, až nám suseda zvrchu búcha, ťava tupá 😀

monkula
7. jan 2009

janka, ani nemám, ale musím 😀

janka196
autor
7. jan 2009

jaj uz mi to doslo 😀 😀 😀 vykojeny mozog no co ine na to mozem povedat 😀 😀
baby ja mam normalne dilemu ci sa pise mozok alebo mozog no som normalna 😅

janulka7
7. jan 2009

monku zlata je.
jani tak ja som to mala zo zaciatku tazsie, lebo mareka natahovalo az tak ze sa skoro dogrcal ked sa mala pokakala . ptom sa naucil ale koniec. co ho to stalo. 😉

janka196
autor
7. jan 2009

mon 😀

janulka ja som raz videla take video co tak chlapov natahovalo alebo normalne v plynovej maske isli prebalovat. no cista komedia 😀 😀

janulka7
7. jan 2009

no marek dychal ustami a pozeral len bokom a minul pol balika vreckviek . a chuda male ona sa mu vedela vzdy tak zosrat ze az. no fakt mne sa malokedy tak dosrala ako jemu. 😀 😀 😀

janka196
autor
7. jan 2009

janulka 😀 😀 😀 ta ved naschval ne. ja pamatam jak nas carla oboch okakala. mala koliku a sa nevedela vykadit. tak robo mi asistoval, drzal jej nozky a ja sup jej teplomer a ona taku prdla hnackovu ze nam obom cez ruky a az dole na koberec. take zelene novorodenecke 😀 😀 😀 😀 😀

fuuuuj ale sme nahodili temu 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre