Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
16. jan 2009

baby ja som zas pocula ze uz ten papier od gynekologa netreba 😖 mati zisti si preistotu na svojej socialke ake doklady potrebujes. oni to menia kazdu chvilu

kamartina
16. jan 2009

dakujem jani inac ten spominany teplomerik som davala minuly tyzden tiez to pomohlo.mala som z neho pocit ze sa mu to paci... 🙂 teraz sa mi smeje ale bolo mi do placu

monkula
16. jan 2009

maťka ,na ten teplomer ho veľmi neuč.. moja znáam mala sestru a tá svojho synčeka len teplomerovala... výsledok? V troch rokoch mu nefungovali zvierače a musel podstúpiť nejednu operáciu... ☹

janka196
autor
16. jan 2009

mati tak ti verim sak je to hrozne tak sa pozerat na dietatko ako sa trapi

mon to mas pravdu nieje dobre casto teplomer, lebo si dietatko zvykne a bude problem

monkula
16. jan 2009

janka, máš nové foto v pase? Hezkyyyy 😉 😉

janka196
autor
16. jan 2009

mon 😉

kamartina
16. jan 2009

JA SOM POUZILA LEN RAZ BO UZ FAKT SOM SA NEMOHLA POZERAT.HEJ RADSEJ ZAVOLAM NA SOCIALKU BUDEM MUDREJSIA 🙂

dididi30
16. jan 2009

mati nevadi, hlavne ze prospieva, kakanicka za da vyriesti vselijako 😉

kamartina
16. jan 2009

DIDIDI 😉

dididi30
16. jan 2009

mati, boze a vy uz mate mesiac 😕 ale to bezi, straasne rychlo, zlatunky je misko 🙂 taky velky vyzera byt 😎

ostatne baby co? uiz som dosla a nikoho tu 😠 janka si ani nevsimla moju otazocku klasika, necita ma 😝

kamartina
16. jan 2009

ano uz mesiac nestiham vsimat si tie dni leti to.mas pravdu didi nikto tu neni 🙂

monkula
16. jan 2009

Didi, prepáč, bola som si umyť riad a umyť podlahu v kuchyni, ale nabudúce to už neurobím 😀
baby, naša Chiara sa s nami do krvi háda, že má pipíka... 😀 😀 😀 😀 my povieme, máš cikuľu a ona rozhorčene, pipika, cikuľku, piipiiikaaa jaaaj ,a my vždy s jarinom ,že áno, bude aj pipík, tak o dvadsať rokov 😀 😝

janka196
autor
16. jan 2009

jaj ja som tu len som sa salkala s carlou 😉

didi a co si sa ma pytala. boze ja som si fakt nevsimla 😅 a kde si bola cely den?

dididi30
16. jan 2009

mati fuha to az tolko mas roboty? 😲 sama si na maleho alebo sa mu tak maxim venujes?

monku, mohla sak ja len tak aby rec nestala 😀
jednoducho jej povedz ,ze ma pipika a povie opak ze ma cikulku 😀

monkula
16. jan 2009

didi ,t onefubnguje, vtedy spokojen prikývne ,že áno, pipíka... 😀

janka196
autor
16. jan 2009

no baby ja musim ist carla uz zomna trha tricko 😀 😀 😀
pekny vecer 😵

kamartina
16. jan 2009

kazdy mi hovori ze to prehanam s tou starostlivostou 😒 ale ked ja sa tak bojim o neho teraz mi spi hore a ja som dole a bola som sa nanho pozriet min.100 krat 😒 a medzi tym moj priatel.uz mi povedal ze mi sibe ked sa tak onho bojim ze uz je to chore..ano asi mu davam maximum ale ja inac nemozem staci ze mi v babysitru pipne ja som uz tam 😉

monkula
16. jan 2009

maťka ,ale malý je krásny ,aj Chiarke sa páčil, tu vykrikovala ,že jeeej bááábo 😀

kamartina
16. jan 2009

joj dakujem daj jej pusinku od neho a povedz ze on ma pipik a ona pisulku 😉 inac ked som este nevedela co budeme mat chcela som chiaru krasnucke meno 🙂

monkula
16. jan 2009

hej? No škoda ,že to nevyšlo ,by t otu bola samá Chiara... 😀 😀 😀
A mne sa vždy páčil omeno Michael... 😉

kamartina
16. jan 2009

dufam ze neskor bude aj mala CHIARKA.DIEVCATKA IDEM MALINKY CHCE PAPKAT TAK PEKNY VECER NEPONOCOVAT DLHO A SUP DO POSTIELOK.A DAKUJEM VAM ZA POMOC 😉 🤐 AHOJ ZAJTRA

3558
16. jan 2009

dakujem vam mamicky velmi pekne 😵 😵

janulka7
17. jan 2009

dobre ranko.
monku sme sa s MM zasmiali na tom ze o 20 rokov bude mat aj pipika. pani kvoli jednej kolbaske a vsetky zeny salime. 😀 😀 😀 no ale mas to vesele.
tak sme vcera uz teplotovali. nasadili na antibiotika a to po necelych dvoch tyzdnoch zase. 😖 no ubidime. dufam ze teraz to uz riadne preliecime. vcera len co lahla do postele tak bola tvrda a to normalne este 100krat musime ist dat pusu, potom este musi daco babetku povedat a tak. 🙂 ale je zlata. a dnes rano vyhlasila a chcem aby bol chlapcek tak som sa rozhodla. tak som spokojnejsia lebo ma dost trapilo ze tak velmi tuzila po sestricke a bude bracek. no ved ale este nic nie je stratene. 😉 teda az na to ze didi vidi okolo mna same vajicka a pipiky. ale ved bodaj by nie dvaja chlapi v byte. 😀 😀 to vidim aj ja a nie som vestica. 😀
inak baby maly sa asi bude volat Marco Antonio. 😉 zapacilo sa aj mne aj manzelovi tak asi bude tak. ak nenajdeme ine. mne sa paci aj Cayetano ale on nechce ani pocut a ten marco mi pacuje aj ku Chiare.co vy na to?
co si budete dnes varit? ja mam v chladnicke od vcera vymiesane maso na fasirky aby sa riadne natahalo koreninami a vtedy je fajnove. a moja Chiara si rozkazala este aj buchty na pare a chcem skusit tu roladu od monku. inajk na ktorej strane je ten recept nemozem ho najst.

dididi30
17. jan 2009

ahojte

janulka, no ty sa nezapres, oci otvoris a hned na chlapske klobasky myslis 😀 😉

skore uzdravenie 😉

inak aj nasa tamca cely cas,ze sestricka, ale potom ked sme sa dozvedeli,ze bude chlapcek tak sme ju na to pripravovali a je rada 😵
fiha a ake meno a rovno dve 😀 ale krasne 😵

ja nevarim nic, mozno nejaku cestovinu, alebo sa pojdeme najest, aj ked muz uz nechce,lebo v poslednom case nam byvalo zle z tych takewayov..

no a co sa ti ne paci na mojom vesteni, ha? ja som ani nevedela,ze mas doma tolko chlapov a som ti to vyvestila, takze to nieje tym,ze mas doma vela chlapov, heeeeej a uz chces byt mudra, po funuce coooooo, ja som ti to povedala a tak to je, takze som mala pravdu , no uznaj 😀

janulka7
17. jan 2009

no ved ja stale hovorim ze si mi vyvestila ze bude chlapec a tak musim mat meno pripravene. mozno naozaj bude on. ale som rada ze uz si to chiara vzala tak ze chce aj braceka. 😉
didi ja sa nikdy nezaprem. ja budem mat 90 rokova a na klobasku budem mysliet. 😀 😀 to vies ako vravi MM ja som hotovy maniak ale len na neho. a on si nestaszuje. sak mu vidno na ociach ze je rad. 😀 😀

dididi30
17. jan 2009

janulka, 😀 😀 😀 😀 jaj vies co, keby to cital moj muz, tak sa nasere a ma vymeni 😀 😀 😀 , teda my lubime tiez, ale sak pockaj dve deti, to je ina fuska a este take malinke k tomu antikoncepia je nic 😅 teda mna to strasne utaha, ja mam teti co cez den nespia, thomasko sa k tomu blizi, tak si to predstav a este vecer alebo hocikedy sa...no tak to nie, mam dost, totalne vypnem a odpadne v postli a este muz ma len nocne, tak na tu smolu 😀 😀 inak my moc v noci nemusime, my sme volakedy hocikedy, ale nie hocikde, no nedalo sa 😅

janul neboj bude to chlapce, citim tu auru a riadne silnu 😅

dididi30
17. jan 2009

janul pocuj ake ste kocandy 🙂 ina ty si riadne chuda na tehu, sak normalne na tom brusku vidno ako keby obrisy babakta 😅 ale sekne ti to, no brusko di ide co ja viem tak neutralne, mas tam dva kopceky....ale su do spicu tak to bude chalan 😀 😉

janulka7
17. jan 2009

didi tak ja som zas opacna uz ked nikde inde tak ho doslova suchnem v kupelni. ja mam geny ako chlap 😀 hocikedy a hocikde. 😀 😀 😀 didi ja som porodila este ma cistili a ked som kukla na MM tak som mu povedala ze keby sme tam boli sami tak ho na kozu vytrepem. 😀 😀 😀 ten sa siel usulat na mne. to vies ja som uz raz taka , no co zabijem sa . 😀 😀 😀 moj by na nocne nemohol chodit lebo ja by som sa pos tenach skrabala jak nevykastrovany kocur. 😀 😀 😀
pridala som fotecky aj brusko som dala. 😉

iwanka
17. jan 2009

Dobre ranko

Janulka, krasne meno ste vybarali 😵 😵 😵

Mna boli dnes hlava ako svina...Som sa nevyspala, lebo maly sa mi stale v noci hadze a budi aj a ho len otacam z brucha na bok, aby spal.Neviem, co mu, ci dalsie zuby, ci je hladný, ale vecer sme sa najedli a dost a este som ho aj poriadne dokojila. To bola uz druha noc a teraz uz spi.Dnes poobede budeme sami,MM ide na futbal a asi schrupnem aj ja , ked sa malemu zachce hajo.

Ja uz som tiez zvyknuta na pipika a vajka( teraz myslim, tie detske 😀 😀 ),Ked sme boli doma, tak svargina prebalovala svoju, no a mne to uz take cudne pripadalo, kukat na pipinku.... 😀 Na co si clovek nezvykne, ze????!!! 😀 😀 😀 😀

dididi30
17. jan 2009

janul maniacka 😀 😀 😀 veru tvoj muz musi byt stastny 😀 tak nech sa vam dari, ved to je super, ze ste tak pekne zladeni 🙂 😀 😀 😀
uz som pochvalila, som rychlovka 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre