Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
28. jan 2009

didi sak ona ma take obdobia co mi ide hlavu zjest a teraz ako sopli tak zase nepapa. iba cici chce 😖

janulka7
28. jan 2009

ahojte kukucky. tak tu sa vari bali a pripravuje. 😉 no toto. jani ja mam cestovnu horucku aj za teba.
ivi stastnu cestu a uzite si to.
jankando tak to ides mat inu zabavu ked ides prikrmovat. moja ani za toho nechela som si aj porevala a riadne vyzeralo to ze mna krmia a nie ju. napinalo ju a vypluvala ani za toho nechcela. a tak som to prestala skusat a asi po tyzdni som jej dala z mojho taniera ked som jedla lebo tak kukala a predstav si jedla. sice sme zuli asi pol hodiny jedno susto ale jedla. ona totiz vobec nechcela mixovane. a dodnes ziadne pure do ust neda. 😖 takze mi sme presli od mlieka k riadnej strave a bez zubov. 😅
tak ti prajem vela stastia a nervov pri prikrmovani. 😉
jani doma tusim mate internet vsak? lebo ja budem chora na nervy ak sa s tebou nebudem moct spojit. tkaze sup sem s cislom na sk. no nic idem ja maly ma kope a vyvadza.
a este jedna vec , chcela som sa spytat neviete dajaky recept na spanie? ja nemozem spavat od tej tretej rano uz nespim a neviem si rady. a uz som z toho dost unavena. jednoducho ako keby som uz bola vyspata.
prajem vam dobru nocku a sladke snicky.papa

antoniab
28. jan 2009

didi to vieš každy ma svoje predstavi o živote no keby som tu mala rodinu mamku a brachou tak by my to možno bolo aj jedno ale tak ja si na rodinu potrpim a dost a my sme taka dost sudržna rodina ešte aj zo sesterkami sa navštevujeme narodky deti a tak aj na dedine nam zavidia jak spolu vychadzame no ale mam tušaka že to nebude už dlho trvat bude dedične konanie a začne sa boj o majetky no čo ludia su chamtivi a peniaze všetko zmenia 🙄 no zatial je to fajn 😉
janka to ti verim ja by som mala tiež problem balit no auto by nam bolo male a na lietadlo možem zabudnut 😀 😝 a na anglicku mam tiež najračej nakupovenie to jedine by my chybalo ale letenky su teraz za bagatel tak sme sa bavili minule že nakupovat do londyna možme chodit tak či tak raz začas 😵 😵

janka196
autor
28. jan 2009

janulka zlatko napisem aj tebe cislo ale potom neskor bo neviemho . ta az ked budem doma. a budem mat doma internet ale sak ked tam mas aj skype na nasich 😉
no a co s tymi zaplavami ako to vyzera? a to spanie neviem ja som tiez nemohla spavat tak som vkuse na pc bola 😅

matka presne ked bude doma dobre tak mozme stale chodit nakupovat do uk 😀 😀

antoniab
28. jan 2009

jej janka tak to by bolo super len my dve a chalpi ostanu doma aby nas nekontrolovali 😀 😀

janka196
autor
28. jan 2009

matka samozrejme ze tak. ja roba potrebujem len aby mi poradil a robil spolocnost takze ho nahradim tebou, ale pozor nesmies ma krotit 😀 😀 😀

janulka7
28. jan 2009

jani uz sa to ukludnilo aj ked chudaciludia co ich v juni vytopilo ateraz zas. no a neviem , starostu asi krizuju 😅
no tak to s tym spanim si ma nepotesila lebo po pc noci 😅 ist do prace tak to je mission imposible. 😖

janka196
autor
28. jan 2009

janul no ved to. ja som si cele tehu vylihovala doma takze som si pospala cez den. ty musis makat ☹

janka196
autor
28. jan 2009

no a stymi zaplavami cista sila. to bolo presne nieco potom jak sme mi odisli nie?

elizabethm
29. jan 2009

pekne ranko kocky....
janulka to asi kazda tehulka ma ten kriz zo spanim ja som presne tiez od tretej nespala tak som stale zisla dole pustila dvd nejaky filmik alebo som navarila a dospala som cez den ty to mas horsie ze sa neda no vydrz.....

janka ja skocom na sk v aprily a ked budes mat chut mozme dat zmrzku abo kavco,ja som z jazera a ty?
vy uz v utorok letite a nemas este zbalene?to stihas jani... 😖

janka196
autor
29. jan 2009

dobre ranko

eli boze ani mi to nehovor. ale zas ja ked sa do toho pustim tak to mam raz dva len horsie zacat. ideme este do mesta na posledne nakupi a potom sda dotoho uz obujem
inak ja som povodne z kvp ale nasi sa prestahovali do myslavi takze teraz budem tam byvat 😉
aj didi ide v aprily sa mi zda domov tak mozme urobit velke stretko. joj sa tesim

janulka7
29. jan 2009

joj baby neplanujte ja bude v aprili uz na rozsypanie. 😀 ja snivam o tom ze v auguste by sme sli domov ale ktoveie ci sa bude dat.
joj baby dnesd sme mali auto v service na prehliadke a 300eur poslo a nas potesili lebo v juni mame STK a vraj uz neprejdeme ak nevymenime pneumatiky bazmek a take su drahe okolo 1300euro a este brzdove kotuce a neviev co este. no proste sa na nas pekne zosypalo. joj mam nervy ze by som rozbila daco.
aspon ze uz neprsia chlapi mi sli na fusku, aj dobre lebo by som urcite doma vyvolala dajaku hadku co zurim. joj mam nervy ze neviem co skor. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janka196
autor
29. jan 2009

janul ahoj, boze ta teraz sa vam auto sere 😠

janulka7
29. jan 2009

no nesere len sme zabudli ze aj auto daco papka. vies ta kontrola bola bezna po 20tis. km a vzdy sme robili tak ze sme sli v lete domov a sme ho dali porobit tam za par supov a kedze v auguste sme sa domov nedostali tak teraz nam to budu musiet menit tu. keby ze nemame STK v juni ale v septembri tak by sa to dalo ze by sem isli domov v auguste a dali by sme ho porobit. ale.... 😖
joj mam nervy. viem ze doma mame cisto nove brzdove kotuce co sme kupili ze raz vymenime. tak musim volat domov ocinovi nech kukne ci su tam dakde vies ze aspon namaterialy usetrit aj ked uz menit to budeme musiet tu. 😖 este keby sa nam podarilo kupit pneumatiky u nas a kamos my bmi ich doneisol spolu s kocikom a posteilkou tak by to bolo o.k. vies aspon daco usetrit lebo dost sme bez penazi a taka palka vrazit do auta. a hrosie je ze tie penaize nemam. bazmek ja neviem co idem robit. nemam na hypotekua treba auto dat do kopy. a robota zatial ziadna . joj som taka nervzna co ma az brucho boli.

janulka7
29. jan 2009

som chcela zahnat nervy a tak som sa dala do velkeho upratovania lebo je pekne a som pootvarala okna a zacala raidit vsetko a dajak ma zacali krize boliet. kurnik. ani asi nedoupratujem.a to som este chcela zehlit a treba mi sit. aspon ze som dorobila obed pre tych dvoch popri upratovani.

janka196
autor
29. jan 2009

joj janul to mi je luto ☹

janulka7
29. jan 2009

ta co sa da robit. len ma sere ze sa mizas vela hrnie. a neviem co skor. a penazi nikde. joj bol to debil co ich vymyslel. 😒

janka196
autor
29. jan 2009

no ved to. tebe stale vsetko naraz 😠
a co voda uz opadla. mama mi volaka rano ze aka metelica je vonku. kokso dufam ze uz nebude ked my prideme

janulka7
29. jan 2009

ta vidis doma metelica a tu slnko dnes. rano este prsalo ale uz je to o.k. len dufam ze sa zas nerop0rsi. a teraz je tak teplucko von. som vesala pradla normalne som citila ze uz opaluje slnko. no keby ze som sinerozhadzala byt tak by soms a vykotila s bruchom na slnko na balkon. ta ale cely byt mam hore nohami. teraz som pumyvalqa vsetky dlazky ale uz ma lame v krizoch. tak asi zehlenie necham na zajtra. 😖 do riti nic mi nevychaqdza ako chcem. joj taka som nervozna. normale by osm si zapalila keby ze daco mam doma. tak simozem tak akurat sviecku v obyvacke. a to asi tazko pomoze. 😖 😅

janka196
autor
29. jan 2009

janul musis sa sklidnit. ty ked niesi v robote ta praces jak salena doma. ved nehaj tak. trosku prachu vas isto nezabije. musis sa viac setrit. inak aj tu vykuklo slnko. boli sme pominat este posledne lovky a uz koncim s nakupovanim. teraz nadlho ☹

janulka7
29. jan 2009

no mozno vam to pojde doma tak dobre ze budes nakupovat este viac. 😉
a co sa tyka setrenia, ja uz sm alergicka ked mi dakto povie aby som si lahla a oddychovala, a viedla kludny zivot. no ti prisaham ze ked mi to gynekologicka v utorok povedala som myslela ze jej vlasy vytrham. alesom sa skerila na nu akoze samozrejme. co jej budem vykaldat ako zijeme a ze klud a relax su slova co u nas akosi nemaju sancu.
ale urcite sa uz aj tesis domov nie? joj bazmek ja by som hned isla. zacinam byt unavena so spanielov a spanielska a vsetkeho toho sajrajtu. uz by som chcela dakde zakotvit nastalo a prestat sa hnat furt dakde. ani ti to neviem vystetlit. je to ako keby som bola zo zivota unavena. neviem mozno ti to pripada divne ale ja si pripadam ako keby som mala 100 rokov. akosi furt ked sa pozbieram tak mi daco da po pysku. ale fur lepsie ako keby to mal byt dakto. lebo to by ten dotycny nerozchodil. ja som teraz peligro publiko. len ma nenasrat.

janka196
autor
29. jan 2009

janul ja ti verim ze uz si na to alergikus 😖 sak uvidis mozno aj vy pridete domov, a bude nam fajne na svk hmmmm co ti nato. zajdenam ti pozemok vedla nas a bude dzivo

janulka7
29. jan 2009

ta to ti poviem. ani ma nelakaj. vies ze ja som mala krizu minuly rok co by som sa bola zbalila za minutu a odisla domov. dokonca aj julian ten monitor z posilovne co neveri v boha sa zacal modlit aby nik neprisiel ze chce kupit byt. mna by tu nebolo udrzalo ani stado koni.
mozno sinikdy nezvykneme uplne. a vratime sa nakoniec. ale ked ja som tu kludna , lebo ma nikto nezoziera ved vies na koho myslim. 😉 vies cim dalej od istych ludi tym lepsie. mozn ma to prejde ked sa maly narodi. to mozno len dnes je take lebo ma to auto vytocilo. uvidime. co bude. ale byat vedla seba my dve to si neviem predsta 😉 vit. vies co by to bolo. zbohom rodina. 😉 😉 😉

janulka7
29. jan 2009

ale aby bolo jasne brala by som hned.

antoniab
29. jan 2009

ahoj baby mame sa dnes maju solo janky 😀 😀
janka ako bališ či to flakaš ako som čitala ešte nakupuješ a to maš ešte miesto 😲 😀

janka196
autor
29. jan 2009

matka caves. ta ja este nakupujem, dnes som dalsiu pendu minula 😲 ale uz som si slubila ze to posledne. este carle sme kupili jedne cizmicky v clarks bo mama volala ze doma snezi metelica a moje decko nema poriadne cizmicky 😅

antoniab
29. jan 2009

jaj a sebe si nekupila nič 😕 ty ideš utorok sama a robi ide autom tiež sam joj dlha cesta 😅 a ide lodou s hullu či trajektom 😉 ja som vydela v spravach ako nasnežilo na slovensku a dost a stale sneži a hlasia ešte sneženie 😝

janka196
autor
29. jan 2009

matka jasne ze kupila. v primarku hrube cierne vzorovane pancusky po libre no nekup to. aj gatky moje oblubene a jeden natelnik 😉
a hej ja idem s bratovou cajou a detmi lietadlom v utorok a robi pocitam ze vo stvrtok-piatok vyrazia autom.
veru ten sneh ma desi. to vies letne gumy a auto bude napraskane vecami. ta dufam ze vsetko dobre dopadne

janka196
autor
29. jan 2009

janulka o tom zozierani mi hovor daco. toho sa najviac bojim. no ale verim ze bude v poho tak uvidme jak to nakoniec dopadne. mozno zdrneme 😅 aj ked asi sotva lebo sak uz mame carlu. a uz s babom sa tazko kocuje 😀 😀 😀

antoniab
29. jan 2009

janka letne gumy 😅 a ako ide lebo v nemecku a rakusku a aj čechach su povinne zimne unas ešte nie a ide lodou alebo dole na dover trajektom ? my sme šli v lete lodu s newcastlu možno som to napisala zle 😒 no ale lodou do amsterdamu holandsko nemecko čechy a domovina 😀 cesta dlha ako prase ale sme sa prestriedali tak pohoda sme šli v kuse tak to je fajn že idu dvaja 😉 len bacha na pneumatiky a policajtou

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre