Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
11. máj 2009

monku , janul, diky moc, mile,ze ste si spomenuli 😵
momentik maly pyta cici 😀

misa32
12. máj 2009

ahoj mamicky...chcela by som radu....urcite niektora z vas vybavovala rodicovsky prispevok zo slovenska neviete ake tlaciva alebo papiere mi treba z uk???dakujem trvaly pobyt mame na slovensku dakujem vsetkym co mi napisu dakujem... 🙂

iwanka
12. máj 2009

cauko misa, z Uk ti len treba list, v ktorom budes mat oficialne potvrdene, kedy ti skoncila materska, aby sa tam mohlo na ten datum nadviazat na svk.Ja som tzo mala od zamestnavatela a potom som to este nechala prelozit na svk.

dididi30
12. máj 2009

ahojte

janul no co sakra, nic nepises ani janka sa neozyva, sakra s nimi 😠 😀 😀 😀 😀 😀

dnes mame 11 mesiackov bozenko za chvilu rok 😵

a iwi ako ste vy oslavili rocik?? neviem ci som gratululovala, ale gratulujem dodatocne 😵 vela zdravicka filipokovi a posluchajte ho 😀

monkula
12. máj 2009

didi, thomaskovi všetko naj....
ale nás Janulka naťahuje, normálne som nervózna, každý deň sem nakukujem.... 😀

misa32
13. máj 2009

iwanka dakujem ti pekne za pomoc a je to specialne tlacivo alebo len tak napisane dakujem 😉

kamartina
13. máj 2009

ahoj maminky dlllllllllhhhhhhhhoooooooooooooooo som tu nebola ospravedlnujem sa ale vsetko sa to nejak sype...zdravotne problemy stale sa mi vracia ten zapal po porode je to na nervy stale mi daju iba antibiotika..a nic 😔 inac pridala som par novych fotiek len tak ak chcete tak sa mrknite akeho mam uz velkeho synceka pozdravujem a vsetkym detickam posielame pusinecky 🤐

iwanka
13. máj 2009

ahojte,
didi, my sme oslavovali narodky v trojke a v lete na svk este bude velka oslava pre nasu rodinu.diki za gratulaciu, ale myslim, ze si uz blahozelala 😉

misa, najskor si over na prislusnom urade, kde budes RP ziadat, co budu chciet, pretoze uz som sa stretla , ze chceli dajke specialne tlacivo.
Ja som mala len list, oficialny s hlavickou firmy a tiez kontakt cislo, keby si to chceli overit.A to stacilo.

janulka7
13. máj 2009

Nazdar. vidim ze ma postradate. zatial nic nove. este stale cela. 😉
didi dodatocne vsetko najlepsie.
inak dnes hra bilbao a barcelona historicky futbalovy zapas po 30 rokoch. a kazdy mi odporuca dnes nerodit lebo vraj o mna nezakopne v nemocnici ani upratovacka. ☹ 😠 tak fasa si vravim ze dufam ze ako naschval to nepride na mna dnes. uvidime nechame sa prekvapit.
ale uz ma berie nervozita. uz to chcem mat za sebou. vraj zeny co vela chodia maju lahky porod. pri Chiare to plaltilo ani neviem ako na svet dosla 😉 tak teraz by som to mala vyplut len taky fukot. 😀 drzte paluchy. ja sa budem snazit hlasit kazdy den. aby ste boli kludne 😀. papa

monkula
13. máj 2009

no, jani, veru, povinne sa budeš hlásiť.... 😀 😀 😀 a s tým chodením je to pravda dvakrát potvrdené... 😉

ankam
13. máj 2009

ahojte dievcata-staci mi ist do Londyna na obcianku???vraj ano

dididi30
13. máj 2009

ahojte

dik za gratulejsn malemu 😵

veru janul aj monku tu a ty nist, sakra, dufam,ze ste ok 🙄 🙂 mozno sa tam dlhsie lezi v nemocke nie ako tu jeden den 😝 😀

ankam vraj ano 😉 😀 ale pre istotu pas, nebodaj nemas pas??

ankam
13. máj 2009

praveze mam,ale na stare meno........dakujem

janulka7
14. máj 2009

prajem krasne ranko. za chvilku odchadzam do nemocnice na kontrolu.
didi sme o.k. neboj. podla kalendara som mala vcera rodit. 😅 a som tu cela. lmalemu sa von nechce. takze som nakazala MM aby sa dnes neunavil v praci ze ked pride bude akcie. 😉 sak musim maleho dajako pohnat. von. lebo takto aj nasi pridu a ja este stale budem cela. 😉
didi tu ak je vsetko o.k. ta si v nemocnici 3 dni. po cisarskom tyzden. ale mne bolo aj tie tri dni vela pri chiare. som sa tam nudila. 😅
jaj drzte mi palce aby som dnes netrafila zas na praktikantku. lebo uz neraz mam strach. ale ju poslem kade lahsie.
takze ked odrazim potom sa vam ozvem. prajem krasny dnik. u nas dnes prsi. na nervy.

dididi30
14. máj 2009

janulka taK NIC, JOj ja ze uz, ked ti to tam nejako bolestivo otvorili , sakra, sak su ti chlapi lenivi 😀 😀 😀 na sa narodil 4 den po termine 😉 sak hej mas cas aj dva tyzden 😅 ale nie, nech to mate ze sebou, nech mas synacika na cice 😀 😀 😀 😀

drzim palec, poriadne to rozsexujte 😀 😀 😉

a ozaj bolesti mas?myslim aspon nepravidelne, ze reku to zpravidelnit sexom 😀

janulka7
14. máj 2009

ahojte. tak uz som doma.
no ma potesili vraj som otvorena na dva cm tak sa tesim. doktorka povedala ze cez vikend porodim a s trochou stastia uz mozno aj dnes v noci. jaj ked ten moj drahy dorazi domov tak ho rozbijem jak gadzo zahradu. 😀
inak mi bracha povedal ze MM sa vcera v robote vyjadril takto: Ak mi Janulka teraz zavola ze ide rodit, jebnem vsetko do vedra a odchadzam a jemi jedno ci im bude do bytu prsat alebo ich vezme vietor.¨"

Baby mne ked to vravel ja som sa sulala. takze pre dobro ludi co byvaju v byte kde dnes robi musim vydrzat aspon kym im usadia okna aby im do bytu neprsalo. 😀 😀 😀

didi bolesti ziadne. citim take jemne tlaky sem tam. ale bolesti ako kontrakcie nic. presne ako pri chiare. tiez som sla na kontrolu a bola som uz otvorena na 2cm a ani som nevedela kedy. takze myslite na mna a drzte paluchy.

monkula
14. máj 2009

jani, ja sa tak teším na toho Tvojho krpca, ako keby som ho čakala ja 😀 😀 😀

antoniab
14. máj 2009

ahoj tak co nic janulka ty nas ale natahujes 😀 😀 😀 tak tvoj manzel je ta vellllllllllllllllmo lubi to je vizitka dobreho manzela blahozelam 😉

dididi30
14. máj 2009

janulka, tak to ma byt, vysrat sa na robotu a hajde rodit, xixi, moj muz zas prave obedoval v meste a prave zahryzol do stehna, ktore nasledne smaril do kosa a utekal do nemocky, bol nedaleko 😀 😀 😀

aj ja som ta, dosla na 2 a do hodinky na 10, tak drzim palec 😀 😀 😀 sexikovat a potom hajde rodit, rano chcem pocut,ze uz je krcek na svete 😵 😵 😵 😵

monku veru, prezivame, xixi 😀

monkula
15. máj 2009

ahojte, kde je povinné hlásenie? Dúfam, že rodí 😵 😵
baby, mne dnes spadol veľký kameň zo srdca.... 2. mája som malej na hlave našla veľkú hrču a pod ňou malú... nebudem opisovať, ako som po nociach plakala, a prosila toho hore, nech je všetko OK... A dnes som si volala kvôli výsledkom, tak je všetko v poriadku.... kontrola o mesiac... vraj to boli lymfatické uzliny

janka196
autor
15. máj 2009

ahojte babulky. s hrdostou vam oznamujem ze janulka vcera o 23:33 porodila chlapceka. vola sa marco a vazi 3370 g a meria 50 cm. ostanu v porodnici este tri dni. ked budem mat dalsie infosky dam vam vediet

janka196
autor
15. máj 2009

mo no panecku neviem si to ani predstavit co si musela prezivat. hlavne ze je v poriadku a ze to neni nic vazne

monkula
15. máj 2009

JEeeeeeeeeeeeeeeeeej, blahoželááááááááám, a želám veľa zdravíčka, obom..
a krásne meno........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Veru, janka, som plakala do vankúša ako blázon.... 😔 😔

antoniab
15. máj 2009

blahozem janulka peken meno uz sa tesim na foto 😉
monku tak to muselo byt dost dlhe a nekonecne cakanie na vysledky 😔

monkula
15. máj 2009

antoni, čakala som len dva dni, ale keď som jej to našla, boli sme v RS, to bola sobota a ja som išla do lekárky až ďaľší pondelok....

dididi30
15. máj 2009

januuuuuuuuuuul gratulujem 😵 nadhera, len nech ste zdravi a nech nam ryclo opises podrobnosti 😵 😵 😵 to musel byt sex 😀 😀 😀 😀 ked si aj v ten den porodila 😵 😵 😵

monku aj nas ma take gulicky za uskami, ale ked to nerastie tak je to ok 😉

mati a ty ako??

mimus
15. máj 2009

aj ja blahozelam janulke k Marcovi 😵 a prajem zdravicka, mliecka a este raz zdravicka 😵

monku achhh tak to ti verim, ze to bolo hrozne.....nam tiez takto dali otrasnu diagnozu 3 dni pred vianocami a preplakala som cele sviatky a vlstne este dlhe tyzdne

antoniab
16. máj 2009

ahoj 😉
didi ja v pohode nemam ziadne tehu priznaky ako nevolnosti obcasne nechutenstvo a unava inak v pohode 😉
bola som u gp lebo mam slabsiu maternicu a tiez koli stitke a pobolieva ma podbrusko no ale vies ako to tu chodi na vsetko maju cas tak malen objednala k midwife na 2 juna tak som sla domov a volala mojej endokrinolozke ze kedy by som mala prist lebo som mala kontrolu mat az v auguste ak budem tehu skor volala som stvrtok a sestricka ze prite pondelok 😀 tak hovoirm ze niesom doma tak mi dala doktorku ta pozrela do karty a hovori ze najneskor do konca juna mam prist tak posledny tyzden v juni idem domov a zajdem si aj na gyndu
no ak ma trocha viac pichne alebo co bezim tu na pohotovost 2-heho mam priniest len moc tak pochybujem ze mi bude robit nejake vysetrenia 😖
monku 2 dni je ako vecnost ak ide o niekoho koho milujes 😉 dobre ze je to ok

dididi30
16. máj 2009

mati, no ze ta pobolieva brusko, to je normalne, maternica sa roztahuje, ja som mala pri tamce toto iste, ako keby kramy mali prist..a ako vies,ze mas slabsiu maternicu 😕 to ti povedali?
ani od midwife nic zvlastne necakaj, sak uvidis ako to je, ulne aj obycajna zena ti to urobi, odmerat tlak a vziat krv no.. vysetrenie asi tazko, no ale mozno je to tam ine 😉
ale tesim sa,ze sa vam to zadarilo 😵
.

antoniab
16. máj 2009

didi to ze mam slabsiu maternicu mi povedal na gynde na svk a mamina mi povedala ze aj ona to mala ja neviem presne co to znamena mamina mi vysvetlovala ako ze ona mala menej dozretu tie steni su nejake tensie no tak nejak rozpravala som to tu aj gp tak povedala ze to mam povedat midwife ale ci to bude mat nejaky vyznam to neviem
som rada ze to su ok bolesti sa citim dost nafuknuta ako keby sa mi roztahovalo brucho zvnutra ci co 😀 😀 😀 ale doktor mi uz davno hovoril ze uvidime co somnou urobi tehu lebo mam malu panvu a mozno to bude na cisarak 😅 😅
dufam ze vsetko bude prebiehat v poriadku a starostlivost budem kombinovat zo svk pretoze chcem rodit doma v podstate sa pred vianocmi chcem vratit domov 🙂 uvidim ako to cele bude lebo v tehu musim na endo chodit kazdy mesiac a to by som vela prelietala tak tu budem musiet doslova niekoho uprosikat aby mi robil testy a posielal to mojej endokrinolozke a ona mi povie co ako dalej 😒 no dala som sa na vojnu tak ju dobojujem nie ja som stastna ze sa zadarilo iked je to vniektorych veciach komplikovane 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre