Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
1. dec 2008

cavik didus, hej fanko si pocuvas, ja balamory lebo carla je do toho pafnuta 😀 😀

dididi30
1. dec 2008

a to co zac, toti menovani 😀

janka196
autor
1. dec 2008

didi balamory je taka skotska relacia s detmi nieco na sposob ako bolo od kuka do kuka 😀 😀 vies spievaju tam a robia naucne veci 😀 😀 no a moja mala normalne usta otvorene a ani sa nepohne

ivka19
1. dec 2008

ahoj babulky,krsny zaciatok tyzdna zelame 🙂
aj u nas je kosa -3,ale my cakame na sneh 😎

jani,aj vy balamory 😀 a pozerate aj mr.tumble,ci ako sa to vola 😎 kukla som foto,tak vy kocky mate uz normalne vianocnu naladu a ako vzdy carli je krasna 😵 😵

didi,funko? 😵 😵 aj net,tak ty toho stihas 😉

janka196
autor
1. dec 2008

ivka ahojte 🙂 ivi my nemame anglicku tv lebo to ajtak nikto nekukal. ale balamory mame na dvd a este barney ten fialovy dinosaurus aj na tom fici 😀 😀 a tvoja herecka co robka?
ozaj ivka vy budete mat vianoce?

janka196
autor
1. dec 2008
https://www.youtube.com/watch?v=AuJrEBtmM1Q


jaj baby ja zboznujem tuto pesnicku 😵

ivka19
1. dec 2008

tak r.keating,je moja srdcovka 😵 tak vy nemate angl.telku ahaa 😉 lebo ja ju pustim rano a vypinam na obed,raniya sa sama pri nej naranajkujea ja nemozem ani slovo povedat,ked nieco poviem tak krici ma-miiiiiii 😀
a vianoce,my mame stale,so vsetkym co k tomu patri,len tento rok mam problem,ci stromcek postavit,alebo ho hned aj zhodit 😀 😀

janka196
autor
1. dec 2008

ivka 😀 😀 😀 ta to presne aj carla, ked chcem aby sa kludne naranajkovala ta jej to musim pustit 😅
no ved my sme stromcek radsej dali za gauc lebo len co som ho stavala uz ho dvakrat stiahla
ale vies ona vylezie na gauc, minule som piekla a bola som doma aj s bratovou malou. je hovorim nech da na carlu pozor. no a naraz take ticho ne. kuknem do obyvacky tak laura si kresli a carla mi kolekcie taha dole zo stromceka a dve uz stihla aj odbalit 😀 😀

ivka19
1. dec 2008

jani,ja sa len cudujem,ze co vsetko dokazu 😀 no a prave preto,ja neviem co bude so stomcekom tento rok 😖 ozaj a konecne mame objednavku,teraz na stredu,tak ti potom napisem ,ze co 😒

monkula
1. dec 2008

Janka, Carla je nádherná 😵 a aj bratova dcérka je kočka.... 😉
Tak, medovníčky:
400 g hladkej múky
170 g práškového cukru
50 g masla
2 vajcia
1PL rumu
3 PL medu
1ČL sódy biakrbóny
1PL medovníkového korenia
1 vajce na potretie
-------------------------------------------------------------------------
Z prísad vymiesime cesto a necháme hodinu odpočívať v chladničke. Potom cest orozvaľkáem, jani, asi tak na 5 mm a vykrajujeme medovníčky ,uložíme na vymastený plech, potrieme rozšľahaným vajíčkom a dáme piecť.
Z rúry ich vyber, ke
ď bude spdok medovníkov upečený a keď pichneš do medovníka zvrchu, tak bude trošku poddajný, ale nie mäkký, vtedy sú najlepšie...
Chcete niektorá aj vanilkové rožky a medvedie labky? 😀 😀

janka196
autor
1. dec 2008

jaj ivka budem na vas mysliet 😵

ivka19
1. dec 2008

monkula,uz vypekas,alebo este davas peceniu tyzden 😉 ja zacnem,tak okolo 15-teho 😉

jani,dik 😵

monkula
1. dec 2008

ivka ,Tvoja malá má krásne meno 😉
janka a ja už viem, prečo si mi bola taká povedomá, veď ty čisto Beckhemka 😅 😅 😅

ivka19
1. dec 2008

monkula ,dakujeme 🙂

monkula
1. dec 2008

a a kopresne sa to vyslovuje? 😉

ivka19
1. dec 2008

myslis,meno mojej malej 😉 ranya,tvrdo 🙂

ivka19
1. dec 2008

babulky,budem sa musiet s vami rozlucit,ideme do mesta,vyplatit cancel tax 🙄 a ideme dat malu odfotit 😵 tak pekny dnik 😉

monkula
1. dec 2008

no krásne meno 😵 akého je pôvodu, prepáč, že tak vyzvedám ,ale mne sa veqmi páčia neobvyklé mená, viď meno mojej dcérky 😀

janka196
autor
1. dec 2008

caves monku dakujem za receptik aj za pochvalu, hej chcem aj rozky aj labky

janka196
autor
1. dec 2008

ivka aj tebe pekny dnik

janka196
autor
1. dec 2008

monku uz aj ty zacinas s tou backhemkou 😠 😀 😀 😀

janulka7
1. dec 2008

ahojte. ta ja som az teraz dosla do prace, lebo rano som lmusela ist na analyzu, potom behom s malou do skolky a potom s braskom do rezidencie na pohovor. baby tak to am je tam parada. sam prachac. jaj boze keby ho vzali. uz by aj nam bolo lahsie, lebo je to hruza. taketo vianoce som nemala este anijeden rok. ☹ ale aspon ze mimisko je v poriadku. aj ked v noci som zazila sok. som si podvedome chytila brusko a to nikde tak som skoro zinfarktovala. som hned utekala do kupelne a pred zrkadlo ale bolo tam. 🙂 to len male sa musela dat nejak na bok a tak ho nebolo citit. mala som to taku malu hrcku ako naposledy v osudovu noc, ale ako som sa postavila a tak sa mi cele brusko ukazala v plnej krase, tak som sa kus ukludnila ale ako som sa zlakla. 😖 joj uz chytam soky lebo sami blizi sono v 21tyzdni. kriza. ale hadam prekoname.
ja chcem dnes piect medovniky ale neviem ci budem schopna lebo som dnes bola bez auta a musela som bezat z jedneho konca na druhy a uz citim aj chrbat aj brusko ze ma dost pobolieva a tlaky, tak mozno ze dnes uz nebudem v stave este sa postavit ku peceniu ☹ ale zajtra uz urcite.
jani tak ty tento rok ides raidne otestovat svoje pekarske umenie, budem drzat palceky. a samozrejme monkula z nas najsikovnejsia lebo ta ma uz vsetko napecene. inak ozaj monku odkial si ?vies ja som strasne zvedava.

janka196
autor
1. dec 2008

janu;lka no ahoj, boze ta to mysel byt riadny sok v noci ti poviem, a neboj sa toho sona urcite bude vsetko tak ako ma byt
...joj a lubosovi drzime paluchy nech ho vezmu do tej rezidencie

janulka7
1. dec 2008

ta ti poviem sok jak svina.
lubos bol vysraty rano na tom pohovore len spehoval mna ci kyvam hlavou a hovoril si. mne bolo aj smiesne.ale zvladol to. v stredu maist rano od 9 - 12 tam a chlapik mu vraj poukazuje co asa ako robi. tak neviem, ci to je akoze skuska alebo ho uz vzai lebo nic take ze ho beru nam nepovedali len ze ma prist v stredu a bude s tym panom co to robi doteraz a ten mu vsetko povysvetluje. tak sa modli aby to vyslo. nech kus uz vypnem nervy aj ja. aspon vianoce nech mam normalne a s normalnou stravou. ☹
a marek je dnes tiez prvy den v robote. tak uvidime co mi povie ked sa vrati. ako to tam vyzera. jaj hadam nikdy nebudemmat pokoj tak aby som si mohla uzit tehulkovanie, alebo byt kludna. lebo hned daco do toho pride. najnovsie je ze charli co s nim marek robil mu dlhu 5oo euro a chlap uz ani telefon nedviha. vobec nic. a to je uz rok a pol comu to dlhuje a mne by teraz pred vianocami tie peniaze tak bodli. lebo v kuse cestovina na skoro rovnaky sposob no co ti budem hovorit uz mam dost ale dole krkom mi to uz nejde. 😖 tak sa napchavam aspon ovocim. a a cez vikend mame vzdy masko tak aspon kus zmeny. lebo saani necudujem ze mam anemiu a musim brat vitaminy a zelezo a neviemco vsetko este.
a v robote kde doteraz robil neviem ci mu vsetko vyplatia lebo sef sa nejako zacal vykrucat ze hodiny extra neplatil ani rumunom uz dva roky tak mu marek povedal ze to ho nezaujima ak to tumunom nevadi ich problem ale on zadarmo nerobi. a este extra plat by mu mal dat k ukonceiu pracovneho pomeru ato tiez neviem ako bude. joj mam nervy ze az. uvidime cimu to vyplati. mohol by bohaca sme na to tak ako este nidky. ☹ uz nech ta sprosta kriza prehrmi anech sa nas konecne zacne stastie usmievat lebo ja mam nervy v riti. tak by mi bodlo keby ste dosli na vianoce aspon by som kus vypla. a prisla na ine myslienky.

janka196
autor
1. dec 2008

jaj janulka ta ten debil mu este stale nedal tie peniaze. no tak toje sila ti poviem. kokso no aspon nech sa lubos snazi aby ho tam vzali aspon by vam kus pomohol

janulka7
1. dec 2008

vies najhorsie na tom je to ze je tomu uz rok a pol a teraz uz ani mobil ani pevnu linku nedviha a ked ho marek minule videl v obchode tak ho cakal pred vchodom ze sa ho pyta co je speniazmi ze nechmu ich zacne splacat aspon po sto euro ale svina mu zdrhol cez garaze. si nevñiem predstavit ake nervy mal marek na neho. a bojm sa aby sme neostali bez tych penazi. ja uz nevbiem ako ho a kde ho hladat. marek povedal ze jeden vikend pojde k nemu domov a bude cakat pred dveramis lubosom aj cely den ze sak hadam sa objavi. ta neviem. ale mam z toho dobre nervy.keby bol aspon charakter ze mu dvihne telefon a povie ta pozri nemam si pozicam od frajerky alebo ti budem splacat kolko mozem ale nie on sa radsej zatajuje.

janka196
autor
1. dec 2008

jeeej ivica ta vy ste jake kocky ci pana odpadnem 😵

janulka ta vidis to je clovek bez charakteru a chrbtovej kosti, treba mu to asi vysvetlit rucne strucne ked nechape slovne

ivica2705
1. dec 2008

jani dakujeme krasne 😀 😀 😀 vcera Bobo prvy krat priznal ze mala sa zacina na mna podobat ako pribera 😉 tak sa vytesujem 😀
a co robkate?

janulka7
1. dec 2008

ivica ste riadne kocky. pani aka je uz velka. 😵
jani ved toho sa bojim ies ze ked mareka dakto nasere tak uz to nebude os trucnom vysvetlovani ale rucnom a to by som nerada. lebo tu to nie je ako na slovensku ze das po papuli a vyriesene, ale tu ta hned udava a neviem co este. tak neviem ale marek uz riadne zuri a hlavne teraz ked treba peniaze a vies ze ich mas odrobene a dajaky hajzel ich minul na dovolenke parnikoam.to ho sere najviac.

ivica2705
1. dec 2008

janulka dakujeme aj tebam no uz mame 6 kg 😀 je to uz taka velka bublinka 😅
no mate to tam blbe,no prajem vam nech sa vam to rychlo vyriesi a bez problemov 😉 😉
a ako princeznicka? tesi sa na "braceka"? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre