Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
7. dec 2008

ozaj dakujeme za pochvalu na stolicku. vobec nieje znicena len velmi malo pouzivana bola a vysla nas na 20 nova stoji 32

my papame na vianoce kapustnicu, zemiakovy salat rybku a asi aj rezne budeme mat. uvidime a doma ked sme tak samozrejme bobalky 😀 😀

janka196
autor
7. dec 2008

jaj a didi ja menzes nemam este vobec. ale to asi zato ze berem antikoncepciu.

antoniab
7. dec 2008

didi ti lenucha 😀
janka tak som rada že vam chutilo 🙂 🙂


http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

antoniab
7. dec 2008

ani ja už nechcem menzes a mam ho furt 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
7. dec 2008

jej antoni krasne su

ozaj napis mi ako mam urobit to na zdobenie 😅

antoniab
7. dec 2008

janka
jedno bielko a praškovy cukor
bielko vyšlahaš do peny na tuho a potom pridaš tak 3 lyžice cukru praškoveho a vyšlahaš a šlahaj asopon 5 minut 😅 lebo ja som malo vyšlahala a mi to netvrdne a ak to chceš mat farebne musiš si kupit farbivo v tescu abo asde a stačia tak 3 kvapky no a potom som si plnila igelitovy sačok a zdobila ja nemam zdbičku akurat si tam nastrihni taku mini dierku a vela zdaru 🙂 🙂

janka196
autor
7. dec 2008

antoni dakujem krasne, bo vies to budu moje prve medovniky 😅 ozaj c4esto uz je v chladnicke 😉

janulka7
7. dec 2008

toni ked ti to nechcelo schnut tak to si dala malo cukru. ide tam dost vela toho cukru. mne to zaschlo za jednu noc. takze jani vela cukru davaj a uvidis , nesmie to byt ani velmi huste lebo ti to nepojde von zo sacku ale ak nechas riedke tak potom ti to nebude schnut a bude sa ti rozlievat. vela zdaru ja potom odfotim moje a pridam.

Prehrievane palacinky

na panvice date cukor , ked sa uz bude pustat pridat maslo asi 2 lyzice , potom zaliat stavou z kompotu alebo 100% dzusom podla chuti a varit kym sa hrudky karamelu uplne nerozpustia, potom dat do toho palacinku otocit ju vtej stave z oboch stran ako ked ich robite, naplnit ju kompotom v tom palacinkari a prelozit na trojuholnik. nechat to riadne prevriet v stave a servirovat. odporucam su uzasne. mnam mnam.

janka196
autor
7. dec 2008

hmmm janulka tie palacinky zneju fajne 🙂

janulka7
7. dec 2008

vyskusaj a ine nebudes chciet. ja este milujem aj flambovane.ale kedze teraz mam taku chut na alkohol ze by som aj mrtvemu z ucha vypila tak mi MM nedovolo. 😠 😀 , vraj pre istou aby maly nebol alkoholik 😀

janka196
autor
7. dec 2008

janulka ta ja neviem ci by som nato mala nervy. sak mne je dost ked musim palaciinky robit 😀 😀

janulka7
7. dec 2008

ja sa z teba pototo. ale keby si skusila tak by si ine uz nechcela garantizujem.to je ako s tym pecenim. 😉

antoniab
7. dec 2008

janka neboj aj ja som ich robila prvikrat sama a pohoda len to zdobenie som troška nezvladla no ale ked janulka hovori že viac cukru tak do psyp mne mamina ešte hovorila že som mala nadparou trocha vytrebat my doma nezdobime len na niektore davame orechy ale ja som nedavala nemam rada orechy v kolačoch velmi 😅
janulka ta to vyzera dobre aj te alkoholicke te ja možem 😀 😀

janka196
autor
7. dec 2008

janulka len ty mi nec negarantizuj bo to uz cisto putka domaca budem 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie to pecenie sa mi fakt zapacilo. arobi jaku ma radost ten kolace zboznuje. ja nie ja len napecem a oni nech jedia a priberaju hehehe

janulka7
7. dec 2008

joj ta chuda robi . pojdu tehlicky do prdele. 😀 😀 😀
len tak pekne pokracuj

janka196
autor
7. dec 2008

janulka uz len 2 mu vidno 😀 😀 😀

antoni fakt si prvykrat robila 😨 ta dufam ze aj mne take pekne sa podaria

dididi30
7. dec 2008

tonka ja robim plnu do zakuskou nad parou a je super 😉 len mam nervy co to tak dlho trva 😠

tonka ze lenucha ☹ ☹ 😝 😀 😀 😀

janka coooooo tak dlho nemas? inak v tej teme co chodime , tak len ja a jedna baba mame, teda ja prvy krat ozajstne....ja si myslim,ze je to stresom, sak ja taka nervacka a este mam aj vyssi tlak, ta asi zato 😝

janulka, neser ma, to mam hodinu stat nad palacinkami a potom dalsiu hodinu nad tym caramelom?? ta nech su aj zlate, nechcem ich 😠 😀 😀 😀 😀 😀 , tak odkaz tomu tvojmu bratovi ci co ti to je, ze naj pride na nase stretko, alebo my tam prideme a nech nam take narobi,ze aj riad potom umyjeme 😅 😅 😅

janka196
autor
7. dec 2008

didi ta ja som tiez inak riadna nervacka a vidis mrcha nikde. ono ked som zacala brat tabletky som mala take p
spinenie par dni a odvtedy nic. neviem ako si zas zvyknem na kramy 😀 😀

janulka7
7. dec 2008

baby vraj neni problem ak pridete a umyjete riad. ono to ale tqak zlozito len vyzera ale vobec tonetrva tak dlho. didi keby som ich robila hodinu tak to pre cely panelak. 😀 😀 😀

janka196
autor
7. dec 2008

janulka to lubos odkazuje? 😀 😀 nech pride urobit palacinky a ja riady poumyvam

janulka7
7. dec 2008

o.k. odovzdala som ale sa umieva asi si mysli svoje. dalsia co by ma chcela zneuzit ako moja sestra 😖 😀 😀 😀 ale ak prides ma kuknut tak ti ich spravim. no co urobime dohodu? 😉

janka196
autor
7. dec 2008

janulka neprovokuj dobre 😀 😀 😀

antoniab
7. dec 2008

janka no prvikrat od A po Z lebo to ked s mamkou robim to tak musiš a tak že sa nato vytoto odidem aked je cesto tak pridem povykrajam a ona zas začne a ja zas odidem a tak dokola 😀 😀
didi 😀 😀 už si tam hodila malu 😀 😀 či ty nam ten stromček nechceš ukazat 😠 😀
janulka unas je to tiež tak ja urobim cesto a chlapy popeču tak pošli brata cesto spravym a nech pride popiect 😀
ma zabijete ale ja riady neumyvam unas oco abo MM 😝 😅

janka196
autor
7. dec 2008

antoni u nas zasadne ja. moj chlap okolo toho preleti jak motyl emanuel a ani ho nekopne zeby umyl. ked mu too nakazem tak ako ale sam od seba never 😠 😀 😀 😀

janulka7
7. dec 2008

no babulky hanba 😀 a ja tak rada robim palacinky a celkovo peciem velmi rada. len MM somre jak stara vrana ze to je moja chyba ze pribera. sak ja nikoho nenutim jest. 😉

antoniab
7. dec 2008

joj a to ja len naskladam do dresu a on už automaticky a ked ne ta ja len : " jojo riad nechce sa ti ? a on čo by som pre teba nespravil " a ide 😀 😀 a ked vidim že umyva ta rychlo jem aby aj moj tanier umyl a on neponahlaj sa ja aj potom umyjem 😀 tak čo zabijem ho ta možno ušetrim za myčku 😀 😀

janka196
autor
7. dec 2008

antoni ta ty si vybbita 😀 😀 😀

janulka tak tak sak nikto ho nenuti to papat ne 😀

antoniab
7. dec 2008

janulka ta mu povec že moj MM čo sme spolu pripral 8kg a 1.1 budu 2 roky 😀 😀 a to teraz sa už kontroluje ale on furt povie no čo sa zabijem ked žena dobre varí 😝 😀

janka196
autor
7. dec 2008

antoni prave si to robi precital a zhrozene vravi okamzite prestan piect 😀 😀 😀

janulka7
7. dec 2008

moj tvrdi ze on je aby sa nepokazilo. 😀 a ked som cakala Chiaru tak ja som pribrala 6kg a on 15kg a to vraj preto aby som ja vela nepribrala a necitila sa zle ze mam brucho tak on je kolegialny pribral viac. 😀 teraz vam hovorit nebudem. pribrala som 4kg zatial a jeho vahu vam zatial nepoviem. az ptom vysledku. uvidime. 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre