Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
7. dec 2008

tonka, ale chcem , ale nechce sa mi 😀 😀 😀 no sak uvidim 😵 mozno o chvilu si to rozmyslim 😀

inak moj muzik pribera a chudne pri mne, ale skor zalezi kde robi a co robi 😉 😀 😀 😀

janka, hm tak vidis, to je asi v tej zene, ci co, lebo ja si to neviem predstavit, no ale hlavne je ze kojim a uz je to jedno 😉

janulka, ja neznsam robit papacinky, smrad a stat nad tym nervy totalne, ale sak neboj, ja ked chytim maniu tak konec, aj pre celu ulicu budu 😀 😀

janulka7
7. dec 2008

no nic ababulky idem lebo chcem si dat jablcko a chiaru dat do postele. prajem sladke snicky. zajtra rano si idem do vedlajsieho mesta po zasielku od mojich rodicov, toje moj mikulas jaj uz sa tesim same dobroty mi poslali. tak dobru nocku.

antoniab
7. dec 2008

janka ta ho ukludni že ja zas tak často nepečiem ale varim a on nielen doma je ale aj do roboty si nosi a tu davku na tanieri 😅 ta ja vždy : " jojo šak aj my chceme jest " 😀 😀
didi tak šup šup dotoho 😉

antoniab
7. dec 2008

idem si dat sprchu bo pojdem zas s mokrou hlavou spat 😝

antoniab
7. dec 2008

janulka dobru nocku a zajtra mlsni jazyček 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
7. dec 2008

dobru noc babenky 🙂

dididi30
7. dec 2008

baby ja som pridala fotky 😠 tak bohu zial musim to vymazat ☹

janka196
autor
7. dec 2008

jej didi krasny je ten stromcek 😵 ja som este taky slim nevidela 😅 ale lubi sa mi

janka196
autor
7. dec 2008

no idem uz aj ja zalahnut. mne sa uz dnes riadne spusta z nosa tak uvidime jak zajtra vstanem ale urcite mam te isty virus jak carla 😠 tak dobru nocku moje krasne 😵

dididi30
7. dec 2008

no janka super,ze si to videla,lebo mi to uz aj vymazali, takze, az s detmi, alebo tamarkou 😉
diky, no zvlastny je a hlavne sa da hodit hocikde 😉 😵

antoniab
7. dec 2008

ja som nevidela didi daj na strechu 😕

ivka19
7. dec 2008

babulky,zase som vas nestihla,ked ja vzdy tak neskoro ☹

antoni,krasne pernicky 😝

didi,ani ja som nevidela stromcek ☹ a aj mne vcera zmazali vianocne pecivo 🙄

jani,ty radsej nemaluj certa,ze budes mat nejaky virus,nic to nie je,zajtra vstanes svieza ako ryba 😉 a carli je suprova na tej stolicke,a cudujem sa ,ze ma papucky,ta nasa,tak dve sekundy,kym jej natiahnem druhu 😀

dobruu

antoniab
8. dec 2008

ahoj babulky už som doma s nemocky 🙂 jaj to len bolo 😀 no prežili sme a dufam že nikdy viac 😝
vy ešte spite no a my sme si dali ešte kafčo ranajky a ideme hajde do prace dnes skončim skoro bo nejdem do hotela tak možno si zajdem do mesta na nakupy 😀 😀 joj dufam že sa ovladnem len na darčeky 😅
tak prajem pekny dnik 😉 😉

dididi30
8. dec 2008

tonka ale neblazni, kebyze ma viac sledujes, tak zbadas,ze som tu davno

inak dobre ranko 😀

tak co ste tam prezili? 😲 🙂

ale kup si, zasluzis si, jaj tesim sa ked budes s bruskom a my ti budeme okna umyvat 😵 😀 😀 😀 😀

baby nebojde dnes odfotim aj s malou 😀

ivi, jej nove foto, peknucke 😉

janka196
autor
8. dec 2008

hellou ladies 🙂 jaj ja som teraz dopiekla medovniky, antoni kokso ta ty taky recept si dala ze to dva roky budeme jest 😀 😀 😀 som aj odfotila s carlou potom pridam foto. musim sa pochvalit ze nato ze su to moje prve su skvele 😀 😀

janka196
autor
8. dec 2008

no uz som pridala 🙂

dididi30
8. dec 2008

jej janka no ta ty si pekarka 😀 parada, ten konik ozaj pomaha 😅

dididi30
8. dec 2008

jaj a zabudla som, carlinka je uz ok?

janka196
autor
8. dec 2008

didi ale vies co uz trosku menej kasle ale rano ma celu ozvracala co ju tak naplo jak kaslala. ale odvtedy uz nic. treraz haja. ale ja som totalne v prdeli. hlava mi ide puknut a oci mam jak angorak 😠 😀 😀

joj a mne konik uplne ze pomaha. ja by som sa asi nikdy tak neodvazila piect keby som vas babky moje krasne nemala 😵 😵 😵

iwanka
8. dec 2008

ahojte,

chcem sa spytat, viete tie modne cizmicky, co jak papuce a co ich vsade predavaju....su premokave????Resp. hodia sa aj do pocasia na svk??
Aky vas nazor na ne???

Janka, nech sa Carli uzdravi cim skor???
Aj my mame noci o nicom, tiez ma boli hlava, maly sa furt huzdi a na brucho pretaca, este aj ked sa kojime!!!!

janka196
autor
8. dec 2008

iwanka ja som ich mala minule ked prsalo a nohy som mala mokre po kotniky 😒

janka196
autor
8. dec 2008

iwanka ta ty mas male sidielko doma, ozaj kedy presne letite ja uz v tom mam zmatok 😅

janka196
autor
8. dec 2008

ozaj som vam zabudla napisat jak sa carla vcera zrypala. klacala na kolenach pri mne v kuchyni a pila caj z flasky a nejako na nu spadla a uplne az do krvy si na nej oryla bradu 😲

janka196
autor
8. dec 2008

jej iwanka pridala foto 🙂

inak maly je cisto na teba aspon mne sa tak zda no a jaky je fesak odpadnem z neho. daj mu za nas pusinku 😵

janka196
autor
8. dec 2008

a vobec mi nevadi ze si tu sama pisem 😝 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivica2705
8. dec 2008

jani to neva, ale dobre sa to cita 😀 😀 😀 ved sme tu stebou, ahhahahah
no pekne tak to sa tu moc neponosi take cizmicky, ale je pravda ze to super vizera 😉
iwanka krasne fotecky, boze maly ten uz je riany chalpisko, kde je to male babtko 😲 🙂
tak to naozaj mate velkeho fesaka doma 🙂 🙂 🙂
jani a moc si malinka ublizila? ☹ 😕

janka196
autor
8. dec 2008

ivi no pekne ty si citas a nenapises a ja jak debil sama so sebou 😠 😀 😀 😀
no co ja viem tak tiekla jej aj krvicka troska tak mam sfotene pridam foto. este sa tam tak zabijacky tvari 😀 😀

ivka19
8. dec 2008

ahoj babulky,len vas chcem tak narychlo pozdravit 😉 prajem pekny dnik 🙂

janka196
autor
8. dec 2008

no uz som dala aj bibinko prve nase krvave ☹

ivka ahoj aj ty si dala fotecky, krasny ste cmuk a ten bytik to vazne len my v take sope byvame. sak aj antoni jak pridala foto ta tiez krasne byvanie

ivica2705
8. dec 2008

ivka krasne fotecky mate spolocne, my mame asi az dve spolocne, nas tata sa nerad foti 😠
z malej je uz velikanska slecna 😀
co tak tie deticky rychylo rastu 😕 😕 😅 😅 😅

jani tak to ma riadne oskrete, chudiatko, teraz bude s tym pohladom taka drsnacka 😀 😀 😀
a ja som si to precitala a hned pisala, inac ja tiez mavam take dni vykecavacie, ked tu nik nie ja 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre