Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
16. dec 2008

taký šušlavý? 😅 😅 možno má manželku Slovenku, a tá ho to naučila... 😎

janka196
autor
16. dec 2008

jaj hej taky divny. tak musis usi napinat aby som im rozumela. oni tu v hulle maju svoj debilny akcent ci ako sa to vola no hroza

janka196
autor
16. dec 2008

mon vies co jenajhorsie ze osm nestihla ist na wc a uz riadne krizim nohy 😅 ejha to bude zabava. tn minule tu bol tri hodiny 😲

monkula
16. dec 2008

😀 😀 😀 😀
no, ta ho vyhoĎ... 😀 i must go pššš a hotovo... 😀

janka196
autor
16. dec 2008

monku musim vydrzat pre teplo domova 😀 😀

monkula
16. dec 2008

a t odoslova, čo? 😅

janka196
autor
16. dec 2008

no uz je to hotovo. len to zatesnil lebo voda unikala aj tlak. tak uz ide kurenie juchuuu

monkula
16. dec 2008

tak sa zohrejte.... a nepocikala si sa? 😀 😅

janka196
autor
16. dec 2008

mon 😀 😀 😀 ne alejak odisiel tak som palila na wecko

monkula
16. dec 2008

aj u nás tak raz robili kúrenie a majiteľ domu aj s kurenárom si saky - paky rozložili v kúpelni, no mne sa tak chelo ciakť ,že drzosť, nedrzosť ,som mu povedala ,Jano, cche sa mi veľmi na záchod, môžte na chvíľku odísť? 😀

janka196
autor
16. dec 2008

mon to ta keby uz fakt najhorsie bolo ta by som aj ja povedala ale inak by som sa hanbila 😅

monkula
16. dec 2008

janak ,a jaj som sa hanbila ako pes, ale už so mfakt mala na krajíčku..A oni tupci stáel pred dverami a čakali ,kedy docikám... no hanba

janka196
autor
16. dec 2008

mon 😀 😀 😀 😀

monkula
16. dec 2008

so msa poto mcelý deň neukázala v kuchyni 😀

dididi30
16. dec 2008

jani ja som dala varit asi 10 zemiakov 😀 urobim sulance, zemiakove tycinky a este aj francuzke, hehe a mame co papat do piatku 😝 😀 😀

aj vy robievate ziemakove tycinky? alebo take sulance a tie sa upecu, dava sa do toho olej v ktorej sa prazila cibulka, mnam to je papanicka a k tomu robim sosovicovu polievku, ale sosovicu dam cervenu ta nenaduvam, juj dufam,ze sa mi tie tycinky podaria

monkula
16. dec 2008

didi, mňa z mastného bolí žal´dok, takže ten olej z cibuľky 😅

janka196
autor
16. dec 2008

didi cipana ta zemiakovy tyzden bude 😀 😀 ja cibulu tiez nemusim

antoniab
16. dec 2008

ahoj
tak som vas preluskala dnes ste sa pochlapili 😀
čo sa týka anglickeho maistrovania a upratovania otom by som mohla knihu napisat pretože v tomto biznise pracujem 😀 😀
monku čo sa tika domacnosti tak to by som ti mala vyfotit Sheilin barak 😝 jak pondelok upracem tak to nechaju do dalšieho pondelka oni neutru ani stol a decke izby keby si videla na zemi všetko oblečko len cstička do postele a prachu kila izby ja nepracem moja mama ked to videla ta myslela že ju porazi ja to vyfotim len tak pre standu 😝 😀
varite varite ja dnes len špagety
janka ja som si zapla topenie bo to len čitat a bola mi steba kosa 😀 a naše tak huči že musime dvere zatvarat na kuchyni bo nepošut ani telku potom 😅

janulka7
16. dec 2008

ahojte tak ako vidim rozoberata upratovanie v angklicku janka mi da urcite za praudu ze spaniely su tiez ine svine. cest vynimkam. to topanky pod postelou akrem inych zvyskou, spodne pradlo a ponozky podotykam pouzite hodene vedla postele, a kuchyna to sa radsej nevyjadrujem. ja si doma upracem a nemu7sim kazdy den pratat 4 hodiny ale v robote kazdy den 4 hodiny a to mam co robit. no humus. a kupelne to sam chlp a zalepene hovno. no co vam budem vykaldat.
uz som bola aj na takom pohovore ze ked som vosla do kuchyne som povedala ze je mi luto ale mi nevyhovuje pracovny cas. klamstvo , keby ste videli tu kuchynu a v strede stola zapichnuty noz a na stole rozne vselico a daco uz aj klicilo to bolo hadam to najhorsie na svete co som tu videla. no ale zas boli aj vynimky ze mali celkom upratane . ale niektory niet slov.

dididi30
16. dec 2008

ahojte,

tak ja som navarila, mandlove sulance, mnaaaaam, zemiakove tycinky a aj francuzaky, no teda co sa da z 10 varenych zemiakov 😀 😀 😀 juj baby ale fajne to bolo a tie sulance? boze gule za usami sme mali 😝 😀 😀 😀 jani diky za recept, bomba, na buduci tyzden zase robim, tak po vianociach 😀 ako dezert 😝

juj baby uvedomujete si ze vianoce? ja kebyze nepocuvam fun radio, tak vobec nie 😕 tam to prezivaju riadne, uplne super naladicka 😀 😀 😀 😀 😀

no a baby , to co vy o uratovani, ja upratujem v skole a zacinam koncom januara, juj to normalne do kosov na vecku stia 😝 😝 😝 😝 a dalej radsej nepisem 😠 😝 😀 😀 😀 😀

dididi30
16. dec 2008

ale baby neviete ake je to fajne a uz nos ohrnujete, moj muz tiez neznasa cibulu a sa zalyzoval, takze tak......no da sa to aj bez, lenze te to nejedli ta uz na davate, ta sebe jidzce chleba 😠 😝 😝 😀

dididi30
16. dec 2008

mon ale sak tam nejde kilo masti, boze mna z vas porazi, to len trolilinku pre chut, sak jak by si urobila sulance?? 😕 ta ty si kucharka 😕 😀 😀 😀 😀

dididi30
16. dec 2008

no a kde ste/ jani co robis? sulas? 😀 😀 😀 😀

janulka, ty mas do kedy v plane pracovat?

janka196
autor
16. dec 2008

tu som didi, boli sme v solarku 😉

janka196
autor
16. dec 2008

mnam didi madlove ta to musi byt ina supa mnamky 🙂

fujjj a o tych rinosoch sa ani nevyjadrujem. ja som jeden cas pratala u takeho stareho mladenca. no bola som unho 3 soboty a dost 😀 😀 😀 😀

dididi30
16. dec 2008

a to mas pod nosom? ,ze za 20 minut si spat🙂)

a kto sme?

janka196
autor
16. dec 2008

veru didi ze pod nosom ale boli sme dlhsie lebo bol aj robi 😉

nechapem to kto sme? 😅

jankando
16. dec 2008

Caute..
kukam, ze ste riesili anglanskych opravarov a tak...
no ...my sme nastahovani v novych budovach...a to sme tu este len 4 mesiace a uz nam boli 3x opravovat v byte cosi...prvykrat nam nejako vytekala voda v kupelni,kurna a dali tu vsade koberce..este i v kupelni...tak bolo vsetko mokre a smrdelo tam..prisli opravari, vraj bol odtok odkloneny.. 😠 koberce po case vyschol no a v duhej upelni zacalo tiect zase od sprch. kuta.. 😠 zase prisli a opravili..koberc je uz sice suchy, ale taky flek brutalny je tam..no a co sa zase nestalo? zase raz nam v kupelkn, kde po 1x tieklo, zase premocilo..ale tentokrat brutalne..cely koberec mokry..ani na wc sme tam nemohli..smrad, bleee a neviem , neviem, kedy sa to tam vysusi.. 😠 no vcera bol opravar, zase cosi opravil a tak som zvedava dokedy.. 😠 😠
tak takto...no ale navacsia pecka je ako oni tu stavaju domy, ake to su shity..ze az....tak oproti kvalite nasich donov..fuuuuuuuuu..nechcea by som ....

jankando
16. dec 2008

a o bordeli ani pisat nechcem..ako ti naglani dokazu zit... 😠

janka196
autor
16. dec 2008

janka ahoj, ta presne jak vravis sak to su hnusne tie domy a vsetko krive. sak sme isli robit policky ta kokso podla bocnej stehy ked som dala ta nesedelo s hornou a opacne bo im tu tak ze uhol nic nevravi 😠 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre