Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
16. dec 2008

jaj lucka sak aj on da ale kym ti opravari pridu. a to ani nevravim ze minuly tyzden v pondelok tu bol ten boiler opravovat. tri hodiny sa tu s tym sral a tak sa mi zda ze ho este viac pokazil lebo voda z neho zacala kvapkat co kebyze nejdem v noci na zachod ta nas vytopi uplne 😠 vies najhorsie je ze tu mame deti a teraz mala sedi nahulana jak snehuliak a aj tak ma ruky studene a jak jej mam vysvetlit ze teraz nemoze sediet a hrat sa na zemi

luciauk
16. dec 2008

jaaaaaaj jani, ale to by sme museli založiť tému "anglický majstri", teda, ak sa dá použiť ten výraz. 😀 ten náš chodí vždy neohlásený a zásadne v nedelu na obed a zásadne, ked kojím 😖 ale nakoniec vždy všetko opravi 😉
ale dievčatám opravovali školu, tak to ste mali vidieť. trvalo im to rok a pol a počúvajte, čo urobili: teda čítajte 😅 : posteviť malu miestnosť na počítače, vymeniť koberce v celej budove a urobiť nový disabled vchod a nový koberec na parkovisko. ROK A POL!!!!! samozrejme 100xprehadzovali bezpečnostné pletivo, nadpisy a tie svoje unimobunky, ktoré boli neskutočne moderné. dvoch šéfov som iné ako stáť pred školou a fajčiť robiť nevidela. no a ked išlo do tuhého, ako nosenie skrín a stolov alebo dosiek, tak si hned zavolali na výpomoc moldavcov 😲 ale aj tak im biznis funguje , mali super nové stroje , autá a všetko....veď council zaplatí. naši cigáni by to mali hotové za 2 mesiace a ešte by boli bití, že čo sa opierajú o lopatu 😉

dididi30
16. dec 2008

ahpjte,
fiha luci teba som tu este nevidela, tak ahoj 😀

janka, co porabas? ja som s detmi doma, tamarka kasle, kycha, vracala v noci ☹ a thomasko ma zapalene ocko, tak mu tam striekam mliecko a vyplachujem s kamilkovou vodou ☹

janulka7
16. dec 2008

dobre ranko babulky. tak ja som dnes mala ista na internu medicinu ale som nesla. ja ich kaslem. stratim kompec casu , platit metro , potom to dobiehat v robote a pridem s jazykom ako kravata domov. a to by nebolo az take zle keby so mnou daco robili ale nic. ani kerv nebrali ani ziadne ine vysetreia a ist tam s nim kecat ako samam no to fakt nemusim. ja sa nem¡nudimako oni co tam sedia na riti a robia pokusy na ludoch, vid ked mi nasadili jedny tabletky horsie ako druhe az kym, som im nepovedala dost. tak som zavolala a povedala ze nomezom prist nech ma prelozi, a on ze aj tak dobre ze nakoniec pridem az 13 januara a to uz bude mat on vysledky z gynecologie, co mu posle moja doktorka lebo 29. 12. idem na tu velku ecografiu. no uznajte dnes by som sa tam trepala na nic. 😖
takze o jednu starost menej. ale aj tak mam dnes dlhy den. jaj a taka som akasi dolamana. vcera som robila mojim chlapom pene ala rabiata, talianske cestoviny tak ani len smrad po nich nezostal. to ako ked na egypt prislo 10 ran tak aj na moju kuchynu. zozrali vsetko. 😀 vraj castejsie by osm mohla robit. no uznajte dajte palec a schvatia celu ruku. ak budu dobry mozno im aj dneska daco vykuzlim. ono je to dobre lebo ta talianska kuchyna sa velmi rychlo robi. takze nestravim v kuchyni kopec casu a veceraje hned. no nic idem makat . aj ked by som si najradsej lahla.
babulky nestazujte si na anglicanov to spaniely su tiez MAJSTRI .......skoda slov. 😠 ja mam uz nervy ci z opravarov alebo pediatrov. vraj teraz je zbytocne chdit k lekarovi lebo je chripkove obdobie. som skoro na rit padla a cumela som na tu zensku ako debil. ta sak mozes chytit tazku anginu alebo zapal pluc aj ked je chripove obdobie nie? ja som uz s nich jednoducho debil. 😠

janka196
autor
16. dec 2008

ahoj didi, ja varim, dnes sulance, gazda si nakazal 😀
... ta co je tamca chorucka ☹ dufam ze sa skoro vyzdravi
.... ked mal carla ocko zahnisane tak len cistou prevarenou vodou som jej ho umyvala. tiez namna mama hukala nech jej strieknem mlieko ale som sa bala 😅

lucka 😀 😀 😀 ty kokso odpadnem. sak to je pravda oni su fakt hrozni co sa tyka opravovania atd. a ten bordel co za sbou nechaju 😠

dididi30
16. dec 2008

jani hej toto tu tusim v anglicku vravia,ze prevarenu vodu, nie? no tak ja mu budem tak..
juj a diky , ma nahodene atb zo slovenska a probiotika, tak snad zaberu 🙂

mnam a s cim budu sulance? ako ich robis? zemiakove?

janka196
autor
16. dec 2008

didi hej zemiakove a su uz hotove, s maslom struhankou a cukrom. dala som aj trosku skoricoveho mnam vyborne su. som sa musela premahat nech neobedujem o pol jedenaste 😀 😀 😀

dididi30
16. dec 2008

janka mnaaaaaaam to aj take gulky plnene s ovocim lubim a na to sruhanku 😝 😝 😝 jaj ta take urobim 🙂

no a napis pomer aky davas, asi kolko zemiakov akolko muky a aku muku a tak 🙂 diky 😀

janka196
autor
16. dec 2008

didi aj ja zboznujem tie gulky plnene ovocim. raz osm to skusala robit ale sa mi rozpadli tak z toho vtedy vznikli sulance tak odvedy som uz neskusala. ja so slivkami to zboznujem mnam to je ina supa

tak presny pomer neviem bo ja od oka ale dala som 3 vacsie zemiaky a 2 vajicka a muku dosypujem pomali az kym sa cesto prestane lepit. no dala som cca pol kila polohrubej. a chutia dobre 😉

dididi30
16. dec 2008

janka diky 🙂

no a na take masove ako, to iste len tam dam naso , nie 🙂

janka196
autor
16. dec 2008

fiha didi masove som take este nejedla ani som o tom nepocula

janulka7
16. dec 2008

kukam ze o sulancoch debatite. moje oblubene jedlo aj ja robim so struhankou prazenou a cukom. a potom sa idem vyzabijat na nich. ja ked robim ta jak pre rusov. do dvoch velkych misiek. 😀
didi moj braska robi z toho isteho cesta pyrohy plnene masom a kapustou. oprazi mlete mlete maso s kapustou a naplni a potom klasika do horucej vody a poliat oprazenou slaninkou. ja masove nemusim. nie som velmi na maso.
ja by som si dnes dala parene buchty ale tolko roboty s tym a za minutu je po nich 😀 to je na tom najhorsie. a dnes mam dlhy den tak mozno cez vikend. uvidime. 😉
inak kukam ze davate polohrubu muku ja vzdy davam haldku lebo ta ich drzi viac po kope. ja ni mozne preto sa ti rozpadli tie gulky, ci nie?

janka196
autor
16. dec 2008

janulka ahoj a moze byt ze .skusim nabuduce urobit s hladkou

janulka7
16. dec 2008

vyskusaj. do prdele ja osm tak vyhladla ako sa tu bavite o jedle. a to mam so sebou cerealnu tycinku, jablko a mandarinku a to az do piatej vecer. ☹ joj umrem hladom. 😉
my mame dnes normalne teplo. nechapem. to je debilny cas. vcera 3 a dnes rano 12. to su teploty co? raz hore zas dole. no na nervy.

janulka7
16. dec 2008

inak tej hladkej musis dat o daco viac ako polohrubej lebo je jemnejsia takze cesto ti bude hustnut pomalsie. ja pre nas robim s kila muky ale to ti vravim. sa do nich zapraceme a za minutku nist. 😠

janka196
autor
16. dec 2008

janulka no ani ma neser ze ty tehotna a tak sa vyzivne stravujes 😠 pod nalozim ti sulancov

dididi30
16. dec 2008

janka no vidis aj janulka take robi, vies ake to fajne, mnaaaaaaam a tota kapusta a cibulka na tom 😝 😝 😝

takze hladka muka je lepsia? tak vyskusam 😀 mozno dnes aj sladke aj slane 😝 😀

janulka len si daj, chlapi radi papaju, nesanuj tomu nasemu junakovi 😀 no a ako sa bude volat, sak toto furt neviem 🙂

janulka7
16. dec 2008

didi nic si z toho nerob ze neviem meno ani my. 😀 neviem sa dohodnut tak sme to nechali. este to tento mesiac mozu zmenit a povedia ze bude dievca. 😉
jani lepsie sa mi neda jest. zlatko. ☹ ale vzdy lepsie daco ako hladovat. no nie?
didi ked dorazim domov tak si daco dam urcite. a este ma caka kremes ak ho moj bracha nezpahlti cely. ale hadam nie ved je tam vyse 3/4 pekara. sladke dava vela energie tak aspon tak lebo inak neviem neviem ako by to bolo.
este ze darceky pre chiaru som si kupovala od augusta vo vypredajoch lebo inak by chuda moje nic nedostala a to by som uz asi ja nezvladla. tak starostlivo pisala jeziskovi co jej ma doniest. chcela velmi bicykel ale nehrozi nemam peniaze tak som jej povedala ze to sa jeziskovi nezmesti do vaku ale ze v lete jej kupime ked pojdeme na SK. teda dufam. a ak nie tak uz nejako nasetrim alebo si poziciam nan od nasich. lebo od svokrovcov nehrozi pomoc.tak asi tak.
a jani ty ma neprovokuj lebo ti hned klopem na dvere kvoli sulancom. 😀 😀

monkula
16. dec 2008

ahoj...
ja mám zo včera omáčku s mäsom a hráškom, k tomu tarhoňu, ta nevarím... asi len ryžu...
Janka, prišla nám pohľadnica, ďakujeme, je krásna 😵 😵 😵 😵 a deti hneď chceli zlupovať nálepky 😀 😀 😀
A chiarka chodila po byte s pohľadnicou v ruke a ukazovala ju mačke, že: cica, ahaa, jeeeeee 😀

dididi30
16. dec 2008

janulka ja do 5-6 mesiaca, len na chlebe z maslom a hruskach, ostatne na silu 😝 no to su chlapi, chapes nie 😀 inak sladke som mohla 😀

janka196
autor
16. dec 2008

jej monku ta som vam tam mohla jeden balik nalepiek pribalit 😀 😀

baby ja som tehulkovala na pomarancoch. ja aj kilo denne som zjedla fakt neprehanam. zato sladke ma nebralo vobec

monkula
16. dec 2008

janka, pri dievčatkách je chuť na ovocie, a pri chlapcoch na mäso, ja som živý dôkaz 😀 😀

janulka7
16. dec 2008

ja ked som cakal chiaru tak do 4 mesiaca nektarinky a banany, ptom som presla na zemiaky s cibulou robene v rure aj tolen dva tri lebo mi nesli dole krkom a MM sa zlostil ze daco teple musim jest tak to, ale zato po 5 mesiaci mu uz v zelevoci davali ovocie niekedy aj zadarmo co vlacil domov kazde va dni hadam 5 kg ovocia a ja som to za dva dni zozrala vsetko a jahody na kila. a potom som sa dozvedela ze to nie az take dobre v tehu jest jad¡hody a ja po bednickach denne.
nonic babulky idem behom do druhej prace, vecer vas kuknem co ste popisali. papa a dobru chut k obedu ja si idem dat tu tycinku.

janka196
autor
16. dec 2008

janilka ja som pocula ze oriesky a tie som tie zrala na kila, ale kesu 😉

mon vidis ta to som ani nevedela

dididi30
16. dec 2008

monulka, no ja nesuhlasim, ja by som pri babach sladke a pri chlapcoch vsetko 😀 , inak moje kamosky zas ovocie pri chlapcoch,takze az take to nieje iste 😀 😀 😀

janka196
autor
16. dec 2008

na tak uz som z toho debil 😀 😀 😀

monkula
16. dec 2008

didi 😉
no, ale na váhe sa to neukázalo... Pri Jarkovi +30 kg, pri Chiarke +25kg 😅 😅 😅 😅 😝 😝 proste prašátko 😀

janka196
autor
16. dec 2008

baby ja mrznem. terz sedime s carlou zahulane do deky 😠

dididi30
16. dec 2008

janka cooooo, alesak aj ja a to sedim pri riadiatore ked sa pohnem koniec.....a co netopite? lebo mi hej a aj tak zim 😲

dididi30
16. dec 2008

boze nie mi ako mne ale my mnozne cislo, ta dili no 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre