Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
20. dec 2008

tak ja som už dopiekla ble 😝 som precukrovana ale mnami mnami 😀
zajtra pracujem a pondelok volno ideme k doktrovi pre vysledky spermiogramu tak držte palce 😅
vinko uvarene mm telefonuje s kamošom tak potom začne romanitika 😀 😀

janka196
autor
20. dec 2008

jaj baby ste sa rozbehli. ja som ciho lebo pozerame filmik na markize dobra komedia

antoniab
20. dec 2008

jani aj ja som kukala na ten film ako najst super muža či tak nejak 😕 ale už zas nejde tv 🙄 🙄 🙄 tak sme si pustili dvd a vinko varene 🙂 🙂

janka196
autor
20. dec 2008

ejha antoni romantikus vecer, hmmm tak dufam ze sa daco podari upiect 😉

didi som pozerala na ten recept mnam vyzera vyborne ten kolac. robi uz oci tu prevracia 😀 😀 😀

antoniab
20. dec 2008

tak ja idem do hajan krasny večer papa 😉 😉

janka196
autor
20. dec 2008

dobru antoni 😵 🙂

didi co to za nove foto, robis ramiky? tie pohladnice su super

antoniab
20. dec 2008

janka už sa upieklo joj a fajnove to je 😀 😀 😀 jest to nepita len sa to samo je 😀 😀
tak no hej ideme niečo upiec ked mrcha už odišla 😝 😅 😀
tak dobru nocku ešte raz 😉

janka196
autor
20. dec 2008

antoni 😀 😀 😀 dobru 😉

dididi30
21. dec 2008

bre ranko herecky 😀

tonka aka mrcha odisla 😲

ako ste sa vybuvkali? 🙂 dnes tu mame pod mrakom, sak klasika 😠 😀

janulka7
21. dec 2008

dobrte ranko. tak mi mame krasne slnecne rano joj aj radost kuknut cez okno. uz sme sa vyobliekali naranajkovali a ideme do kostoli. pomodlime sa aj za vas. 😉
ja som vcera urobila tie rozteky. zakazala som na ne chodit a chodila som na ne ja 😀 tak som ich musela spratat z dohladu.
na nakupy sme boli aj my ale kedze sa nponahlame do kostolika tak vam napisem co sme pokupili ked sa vratime. 😉 papa

katarinauk
21. dec 2008

Ivica a babenky, ktore ma poznaju. Tak uz sme doma z nemocky, maly Lawrence sa narodil 18.12 o 2.35am, 55cm a 4075g - takze ziaden krpec.haha... porod bol tazky dlhy a komplikovany. ale zvladli sme to, po 14hodinach na sale, presli sme si od gas, injekcie od bolesti, 4vyzivy, epiduralku mi dali az ked som bola 8cm otvorena, lebo dovtedy nemali k dispozicii, boli tam nejake emergency tak pouzivali ich tam, a doslo aj na nastrih a museli prist aj klieste. 😠 Maly bol back to back a nevychadzal temenom hlavy ale tym vlastne spicom hlavicky, cize dost komplikovane sa ulozil... ale je ok, Ivica potom ti poslem nejake fotecky.... cmuk

dididi30
21. dec 2008

kati wow gratulujeme, sak to je drobec ako za dvoch 😀 😀 ty vole to si mala fakt co robit, jaj bozenko a este aj v anglicku, doma by ti urobili cisarak....no ale mas to za sebou a mas krasneho synacika, tesime sa na foto 🙂

aj my chceme vidite foto 😢 nebud lakomec 😀 😀 😀

aj nas vychadzal inak ako mal, ale zvladli sme to a nebolo treba klieste chvala bohu a ani nastrih 😝 😵

timinka1984
21. dec 2008

ahojte vsetkym krasne ranko a vlastne uz aj den 🙂
katka, chcem ti aj ja poblahozelat 🙂 velkeho chlapceka veru mate, no nasa bola tiez dlhana 😉
krasne meno, tak nech sa vam dari a malicky nech krasne rastie a poslucha vas 😉 😉
tak a my ideme na obed, bo tata vcera varil, no akosi malo, sme to zjedli na veceru 😀 😀 😀 😝
ale mame tu slnecno, treba mi este nieco pokupit, tak to spojime 😉 😉

janka196
autor
21. dec 2008

cafte krasavice 🙂 boli sme na trhoch ale sme nic nekupili, same somariny mali. dnes som robila prvy krat stroganov, baby vysiel taky ze sme sa az za usami oblizli mnam

katka gratulujeme ku chlapcekovi. fuha tak riadny valibuk 🙂 hlavne ze ste obaja v poriadku sisi vytrpela ale urcite ta aj bolest prejde ked ho chytis do narucia 😵

monkula
21. dec 2008

antonia a ty si Martina? 😅 😅 😅 😕 😕 😕
Tak ďakujeme, už ju ám vystavenú, spolu s pozdravom od Janky.....

ja teraz chodím pomenej, lebo je od štvrtka u nás Jarinova mamina.... ☹ ☹

monkula
21. dec 2008

jaaaj, prepáčte, sa mi zle klliklismajlíky,nie tieto, ☹ ☹ , ale samozrejme tieto: 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janka196
autor
21. dec 2008

monkku caves 🙂 no ved pozeram co si taka smutna 😉 😀 😀 😀

monkula
21. dec 2008

juuj, a čo som si dne urobilaaa, porcovala som kurča na polievku, a odrezávala som krídlo a sa mi zošmykol nožík a zaretala som si do prsta, až to cenglo, ao nožíknarazil na kosť 😝 😝 😝 to bolo krvi ako na zabíjačke

dididi30
21. dec 2008

jaj jani ja ti verim, tebe staci zaclonu si obliect, chytit varechu a uz si kocka a dobre navarila 😀 😀 😀 😀

a mne take fajne dobosove vysli,ze by ste odpadli, ja si chodim kraje odkrajovat 😝 😝 😀

janka196
autor
21. dec 2008

fuuu monku az ma zabolelo auuu. ja mam inak panicky strach z nozov. 😅

didi ta posli dajaky kolacik. ma provokujes ja mam rada take plnkove ale uz sa minechce piect pomooooc
... hej a dakujem za kompliment ty takisto 🙂

antoniab
21. dec 2008

ahoj baby konečene doma som vas v praci čitala ale sami nechcelo pisat bo cez telefon jeto na dlho
katka aj ja blahoželam k malemu pekni valibuk nech vam rastie do krasy a naplna vas štastim 😉 😉
monku no veru som to ja 🙂
janka to čo si varila to je čo 😅
didi neprovokuj s kolačami ja už nepečem aj keby ste tu dali recept na zlate kolačiky 😝

janulka7
21. dec 2008

no tak mi sme uz doma. aj po obede. kus oddychnem a idem robit metrovy kolac.
no vcera sme si urobili nakup a viac sme sa nachodili.no ale mame vsetko len drahemu este musim ist kupit v pondelok darcek. nemozem napisat co lebo kukne sem a bude.
tak chiare sme kupili vysnivanu barbienu aj s kadernickym salonom, sa zjasi ked ju uvidi, ama este kupene vodove farby uz ked je taky umelec z nej, a este taky velky set kde ma omalovanky, farbycky, temperky a vodove a neviem co este tak bufde mat radost. este ze som jej nakupovala od augusta lebo inak by to teraz bola riadna palka. 😖
no a mne moj drahy kupil kabelku, taku fajnovu, joj ked som ju zbadala hned mi ocka zablikali a topanky tygrove od MUstang. ale su fajnove. len traz ich m¡nebudem nosit lebo maju riadny opatok. ☹ 😉
no a este by som zabudla konturku na usta od Este lauder. ja milujem tu znacku, lebo su to tie kremove konturky a je taka fajnova telova. takze asi tak. bolo tolko ludi ze som uz bola vcera unavena a nervozna ze az. ludia doslova blaznia. a vraj kriza. 😠
monku tak to ti verim ze zabolelo to ja som s tak asi pred mesiacom. ale tak co sa aj baba vo mne miklo. a aj mi zle prislo. joj a tak dlho sa to hojilo. ☹ ale uz je dobre. no nic idem si dat kavicku a potom hor sa do pecenia. papa potom vas este kuknem.

ivka19
21. dec 2008

ahoj babule

monkuuuuuu auuuu,az mna to boli,ta to si si musela poriadne reznut,nech sa ti to cim skor zahoji 😉

katka,gratulujeme,no poriadny chlapisko je teda 😵 ty sa tiez rychlo zotav,vela sil a zdravicka vam vsetkym 🙂

didi,tak ty si to s jankou dobre vystihla,fakt len nejake vreco ci zaclonu a je kocka kucharka 😵

janulka,tak sa oplatilo ist na nakup 😵

antoni,ty uz nepeces,ja som este ani nezacala,ale neviem na co cakam 😅

janka196
autor
21. dec 2008

antoni cooo ty nevies co je stroganov??? 😲 ja robim z kuracieho maska, to je v takom horcicovo kecupovom pace mnam vyborne. ktomu sme mali ryzu aj hranolky a tatarsku

cavik ivka

janulka no ta dobre ste nakupili urcite bude mat chiara radost

janka196
autor
21. dec 2008

janulka aj ja mam od este jednu konturku fakt su suprove take jemnucke ze ich ani nevidno ale pery krasne obkreslia. ja inak lesk pouzivam od yves saint lauren ci ako sa to pise. a minule vianoce som pytala jeziska nech mi donesie. a jezisko miesto lesku mi kupil tekuty make up pod oci 😀 😀 😀 lebo to je v takej iste tube. take pero 😀 😀

janulka7
21. dec 2008

katka na teba som zabudla. gratulujeme , pani tak to bol riadny valibuk. takteraz nech vam uz len rastie dokrasy a na radost.
jani mala si videt, tei ceny. ja som skoro na rit padla. ved to vsetko za facku predavaju. no to som este v spanielsku nevidela. ale oplatilo sa ja sa tak vytesujem z tych topanok aj ke d premieru budu mat az po porode.

antoniab
21. dec 2008

janka posli recept urobime ale až po novom roku joj take masove recepty možte posielat moj MM take rad 😀 😀
janulka ta ste super nakupili 🙂
ivka maš čas to ja musim s predstihom bo ja makam a v tyždny by som neurobila nič
MM išiel k susedom balit darčeky ta som zvedava či ich aj donesie no račej nie bo tajne kuknem dnu 😅 😅 😀 😀

ivka19
21. dec 2008

antoni,ale ja uz zacinam od 15 teho 😀 a stale nic,ale uz fakt budem musiet dnes vecer alebo zajtra cez den 😉

caves jani,co robite a carli,pecie s tebou 😵

janulka7
21. dec 2008

jani tak tetno rok simala napisat jeziskovi aj regal v ktorom ho maju a by sa nepomylil. 😀 ja teraz obdivujem tei boty, lebo kabelka je zabalena tak nemozem. marek zakal rozbalit. 😠 tak aspon topanky kykam kym odisiel harat s braskom pinpong.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre