Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
23. dec 2008

ok aj ja sa tešim jani
pekny večer prajem 😉

dididi30
24. dec 2008

babulky prajem vam kraaaaaaaaaaaasne vianoce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 cmukypuky 😀
http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html a dajte si zvuk 😵

dididi30
24. dec 2008
janka196
autor
24. dec 2008

dobre ranko babule, stastneeeee a veseleeeee vianocce, boze to je atmoska sa tesim jak male decko 😀 😀

idem kuk tote videa

janka196
autor
24. dec 2008

jej didi to je krasne s tym altankom

janulka7
24. dec 2008

ahjte a krasne dobre rano. prajem vsetkym stastne a vesele vianoce.
ako vidim uz je to vsetko v plnom prude. ja som este v praci ale za chvilku uz idem domkov, a hor sa do priprav vecerneho stola. musi to byt eno nuno. 😉 darceky bude museit moj braska nejako vecer dat pod stromcek lebo chiara si dnes zaumienila ze vyspehuje jeziska ako ich tam dava. 😀 tak musi brasko ist cez okno na balkon a potom do obyvacky a naravat tam vsetky darceky, lebo ona tak smiruje. 😅 salat mam od vcera urobeny uz len kapustnicu a vecer zavarit opekance so syrom a hotovo. a ste musim naplnit jeden kolac a bude. joj ja sa tak tesim. ako mael decko. ale co si obleciem toneviem iba ak plachtu lebo uz mi cez cici nic nie je dobre. 😅
jani neboj pofotim vsetko. 😉 ved vies ze ja kazdy rok musim mat svoje vytvory pofotene. 😉
marek mi posolal smsku dnes zase ze videl zas dvoch bocioaov a uz to nebude nahoda urcite, tak vraj sa nechame v pondelok prekvapit. 😕 😅 😅 kto vie. ale hadam dobre videli ze je len jedno. lebo tu sa im tiez verit neda. no nic idem este este dorpatat a hor sa do prace. a idem sikupit moj parfeik ROMA ked mi uz moja sefka prizvukovala ze chce aby som si daco kupila na vianoce. joj sa vytesujem . lebo uz davno sa mi minul a vzdy som odkladala ze kym mam ten druhy tak roma ma nesuri ale suri ja ho milujem. 😅 tak samajte krasne a uzite si to v stasti a laske. 🙂

janka196
autor
24. dec 2008

janulka aj tebe aj tebe.

antoniab
24. dec 2008

krasny vianočny dnik prajem už som s prace doma a chystam sa na kapustnicu 😉

antoniab
24. dec 2008

inak didi krasny link až my slzyčka vyšla 😵 😵 a už som to aj každemu poslala 😉

ivica2705
24. dec 2008

Ahojte zlatickaaa.......
tak aj mz vam prajeme Krasne vianoce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne zdravicka, stasticka, lasky, rodinnej pohody, a proste vsetkeho co si budete priat 😉

tak my to uz mame za sebou, vecera bola mala, lebo vsak nechcem moc toho prehanat kvoli malej, ale kolacom nepoviem nie 😝 😀 malinka dostala pod stromcek vela krasnych darcekov a hlavne hraciek 😉
aj aj mamine sa nieco uslo, a samozrejme aj tatovi, len este neviem co na to povedal, hahahaha 😀 😎 😎 😎

tak dufam ze zajtra sa pochvali co ste pekne ho dostali aj vase deturence, urcite sa tu zastavim 😉

tak vam este tatko na dialku posielam milion pusiniek pre deticky 😀

ivica2705
24. dec 2008

didi krasne foteckyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉 😉 😉

monkula
24. dec 2008

Ahojte.... 😵 😵 😵

Didi, ten altánok, krááásny, zjtra si ho pustím aj so zvukom 😀 😀 u nás skoro celý deň pršalo 😖 😖 😖

Detičky dostali pyžamká, Jarko veľký samopal obrovskú sadu autíčok, človeče, Chiarka pokladňu, kocky, Jarko ešte Twister, sme hrali, skoro som sa dolámala 😀 😀 a Chiarka ešte drevenú kačičku na vodítku, či čo to, na takej dlhej paličke 😅 😅
no a ja depilálátor a môj vytúžený parfém Diesel, fuel for life 😝 😝
tatinkovi som kúpila opasok a lávovú lampu

dididi30
24. dec 2008

ahojte

my mame tiez vsetko za sebou, kopec hraciek oblacka, ja kavovar 🙂 tak to bolo prekvapko , toto som necakala 😀
dojdite na cafe, ci latte ci cajik ci cokoladku🙂
a ja som si kupila kopec oblecka a tatko mi este kupi v rivery riflicky 😵 😀

antoniab
24. dec 2008

ahoj tak aj my to už mame za sebou s nejakymi nedostatkami a slzyčkami moje prve vianoce uplne mimo domova a osamote 😔
pod stromčekom sme mali kopu darčekou oblečenie kozmetiku mp3 kabelku o ktorej som snivala len je hrozne neprakticka 😀 😀 MM dostal kopu oblečenia a retiazku bolo to fajn hlavne to jedlo bolo užasne tak odpočivame aby sa nam uložili nejake tuky 😉

janka196
autor
24. dec 2008

ahojte babule

jej vidim ze ste super oslavili vianoce. aj my sme mali perfis. vecera bola super aj darceky tak sme vsetci happy az sa mi spat nechce 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
25. dec 2008

good morning ladies 🙂

janulka7
25. dec 2008

Uz svieti ?
Ak vyjde hviezda,
poslem jej bozky na lica,
nech kazdy vie, ze tam, kde je dieta,
ho strazi hviezda planuca.

Krasne vianocne ranko zela Janka, Marek a Chiara a nase miminko, vsetkym maminkam , ocinkom a ich ratolestiam.

janka196
autor
25. dec 2008

ahoj janulka 🙂

janulka7
25. dec 2008

tak ako vidim vsade todobre dopadlo, aj u nas. vecera bola perfektna, ani hybat sa mi po nej nedalo, tak som si dala do hrbu. .dostala som moj milovany parfem a kabelku, a topanky, MM dva parfemy, kozmeticku taskicku, a chiara velku sadu maliarskeho naradia, vodovky, a barbie s kadernickym setom , takze vsetci boli spokojny, MM si este po vianociach pojde dodatocne vyzdvihnut telefon lebo nestihli ho doniest do predajne. 😠
Mne aj slzicky vyhrkli, aj nasim, lebo to boli prve ich vianoce ked boli sami. a moj tato skonstatoval, na hovno nam boli deti ked aj tak sme sami, na buduci rok alebo pridu, alebo si daco adoptujeme aspon na sviatky. tak sme sa cez slzicky aj zasmiali.
idem pridat fotecky.
inak stol som nerobila ja ale moj braska , lebo mna uz vcera vecer hrozne boleli krize, a nevladala som stat, na nohach, tak som nechcela riskovat lebo som aj mala take slabe kontrakcie.ale uz je to o.k.

janka196
autor
25. dec 2008

janulka tak super ste to oslavili tesim sa
.. ja som tiezz dostala dva parfemy od jennifer lopez kozmetiku, kopec siat. carlinka tu podlozku aquadraw a psika co brese, kyve usami a este aj chvostikom. bohovsky je a tiez vela oblecka a robi dostal psp slim kozmetiku, boxerky a tricko 😉

janka196
autor
25. dec 2008

janulka krasne fotecky. sme si spomenuli s robim na toho olencera ta sme sa tak smiali 😀 😀 😀 no a stol ze whao jaky krasny. to ne jak mi plastove taniere 😀 😀 😀 😀 a pohar kazdy iny 😀 😀

janulka7
25. dec 2008

tak ste boli vsetci velmi dobry.ked bol jezisko velmi bohaty. joj ja som ako slon, este teraz nemam vsetko pretravene od vcerajsej vecere. 😀 Bude mi travit asi az donajbizsich sviatkov, a to mi bolo rano malo a ranajkovala som nanukove rezy s capucinom 😅 , uz ked tak poriadne.
pridala som fotky tak kukni. ale chlapi mi zle pofotili , tak kolace nevidno. no co uz chlapi. 😉

janka196
autor
25. dec 2008

aj my sme sa prezrali fuuuj. sme nejedli cely den tak si to vies predstavit vecer. no a carla 2x kapusticu jedla a rybu celu spraskala aj salat som jej dala okostovat

janulka7
25. dec 2008

tak uz si ju zasvetila do vianocneho prezierania. 😀 no tak treba nech sa cvici.inak si zlatucka v tych karatasoch. ty bechemka jedna ci ako sa to dofrasa pise.

janka196
autor
25. dec 2008

joj ty dakujem 😅

janulka7
25. dec 2008

jake diky, dobre a fesne sa chvali samo. 😉 no nie?

janulka7
25. dec 2008

no nic idem daco kuknut codnes uvarim, daco fajnove. ale neviem co. mzno kuraracie prsia plnene syrom, sunkou a broskynou. na to mam celkom chut.tak uvidim ak ma nenapadne daco ine. tak si to uzivajte ja idem odgulat do kuchyne. 😀 vybozjkavaj za mna carlinku.

janka196
autor
25. dec 2008

janulka ty ides varit????????? 😲 😲 😲 sak mi este salat mame, kapustnicu aj rybky

janulka7
25. dec 2008

mojko idem lebo u nas na na druhy den je zasadne dajake fajne masko, so salatom, kapustnicou a opekancami. a necuduj sa ved pri tych mojich kobilkach mi neostalo nic len opekance. a salat tak za lyzicku. a vyhodila som ich hrat pinpong, lebo marek ma uz 3 brady. ten pribera aj za mna. 😀

janka196
autor
25. dec 2008

jaj takto to je. ta ja mam pokoj na tri dni co tolko salatu sme urobili. ved pridavam foto na azet jak sme ho miesali

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre