Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
4. jan 2009

janka co varite?
maros vari bravcove plnene klobaskou a to da na kapustu a zaleje smotanou 😝 k tomu zemiacky a ja som upiekla ten anglicky zakusok slany brokolicovy a syrovy

na ranajky som mala tofu s cibulkou mnaaaaaam 😀
dnes pride moj otec na obed tak musime take chlapske varit 😉

janka196
autor
4. jan 2009

didi akurat som dovarila. zase stroganov, minule nam hrozne chutil k tomu ryzu a hranolky 😉

fuha znie to dobre co ste ukuchtili

janulka7
4. jan 2009

dobre ranko kocky.
monku no ci si ty na sk zamrzla aj s interentom.?vsetko najlepsie v novom roku.
didi, jani ako vidim rozoberate mekac. tak ja som tam naposledy jedla ked sa narodila chiara. dala som si len hranolky a vracala som tri dni. videla sa mi chut taka kyslasta ale som myslela ze to este chute z tehotenstva ale museli byt pokazene. od vtedy uz len kavu so zmrzkou a nic viac. ale mala tam v kuse druzga to ich happy meal. a nic jej zatial nebolo. no ale ja mekac nemusim. ja radsej cinu, tu milujem. a teraz sme objavili azijsku a to je este lepsie, lebo robia vsetko pred tebou. super. ale tam tak raz za mesiac sme chodili . a teraz sme si dali zavazok ze ked marek najde novu pracu tak to tam pojdeme oslavit.tak drzte palce aby to bolo skoro.
teraz si davam este len ranajky,. ja viem hamba, 😅 ale sak je nedela tak smesi kus vaic poslofikovali. ja osm maso nalozila do marinady este pred vcerom aby sa riadne nacicalo 😀 , a musim urobit ryzu a omacku a hotovo. polievku som tiez vcera urobila takze veget.
a mate dneska nejaky plan?
inak jani mne na tom azete praveze nic nepise len mi to jednoducho neprida,. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 si neviem ani predstavit jak som vcera penila
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janka196
autor
4. jan 2009

janulka ty si na azet chcelapridat foto? ja som myslela ze na kona
manm ja kavu zo zmrzkou milujem a si predstav ze tu v uk ju nemaju svine 😠

dididi30
4. jan 2009

janulka tak aj tebe bolo zle? hm vraj je mcdonald strazeny, teda kontrolovany....ja nechapem ale od tych pakistancov co maju take a way mi nieje nic a toto, ale neva ja si aj tak dam 😀 😀

jani inak aj ja mam problem otvoarit novy album na azete a ked som otvarala, tak mi stary vymazalo
😠 😠 nechapem preco a hadze mi foto len do jedneho

janulka7
4. jan 2009

no ja mozem zozrat aj kona. mne je malo kedy zle. ale uz ked mi je tak poriadne. 😖
jani teraz som urobila jeden album na azete. pridalo mi fotky ale ked ho zavrem tak mi na albume pise ze tam nie su zaidne fotky a ja ich tam mam. ta to co? jak to mam urobit. skus si kuknut ci ti daco ukaze.

dididi30
4. jan 2009

janulka sak aj ja tak a teraz toto 😠 neviem asi starnem alebo fakt v tom creve je nejaky humus 😝

dididi30
4. jan 2009

janul hod mi do ip tvoj nick na azete 😉

janulka7
4. jan 2009

mas to mat.ale ci daco budes moct pozriet neviem.ja tu zurim jak pes.

dididi30
4. jan 2009

janulka dik, za chvilu kuk 😉

janka196
autor
4. jan 2009

didi lebo ked davas pridavat foto ze kliknes ta tu ikonu na boku tam si hore musis prepnut do ktoreho albumu to chces dat. ja pridava tak ze idem rovno do toho albumu kde chcem pridat vojdem donho a tam dam upravy a tam mi potom hore da ikonu vybrat foto a stamadial pridam 😉

janulka musis sa odhlasit a naspat prihlasit a vtedy by ti uz malo ukazat ze su foto pridane. ked ti nacitalo 100 percent tak to tam musi bytl. jedine ze im blbne server aj to sa deje

janka196
autor
4. jan 2009

janulka teraz som pozrela a mas tam normalne foto 😉

janulka7
4. jan 2009

jupi- lebo som sa tu s tym srala pri ranajkach amyslela som ze zas nic z toho. tak potom porobim viac albumov.

janka196
autor
4. jan 2009

super tesim sa, ani tieto foto som nevidela vsetky 😉

janulka7
4. jan 2009

no vidis a tie boli stratene , som myslela ze sa zmazali v pc na slovensku a nasla som ich na druhej karte. 😅 tak som sa vytesovala. lebo tie ma najviac serkali. potom pridam este ine. len teraz musim ist robit omacku a ryzu k masku. tak potom ti damvediet ked pridam dalsie. 😉 papa

janka196
autor
4. jan 2009

oki zlatko. my uz sme sa napapali a ideme do toysu a mothercaru kuk na bkociky 😉

dididi30
4. jan 2009

janulka tak si v priateloch 😀 😉 ty vole ty si ale stihla, no ja som bola taka kedysi ☹ 😀 😀 😀

janka196
autor
4. jan 2009

no uz sme domal. tak rozhodli sme sa pre ten chicco 0.6 a farba nie cervena ale navy manhatan to je takauplne cierno modra 🙂 uz len cakam ci sa preda moj a hned naobratku kupim chicco.

janulka7
4. jan 2009

didi ja som taka ostala po chiare, sice ani predtym som nebola nejaka estra pri sebe ale pochiare som ostala ako vyzla. vazila som 40kg tak si to vies predstavit. ale teraz som bola so sebou celkom spokojna. ale co to stalo namahyv posilke pribrat aspon zopar kil tak to nezelam nikomu ☹
no a momentalne som vsetko len nie stihla. povedala by osm karikatura. 😀

dididi30
4. jan 2009

baby , januka, precitaj si toto skvele citanie a nie len o fajceni....najma ta ocista a na to bolave hrdlo 😉

janulka ale ty si kocka aj tak, musia za tebou chlapi stale pokukavat 😉 😀 sak aj po mne 😅 ze nie som skromna 😀 😀 😉

monkula
4. jan 2009

no, vy tu všetky krásne, štíhle, chlapi si idú krky vykrútiť..... a ja ako prasa..... 😠 😠 ale už začínam s cvičením, pomaly, postupne 😀 😀 😀 😀

ja som si práve dodepilovala jednu nohu, no, čo ja viem, až tak t onebolí..... musím aj druhú, ale dala som si chladiť do mrazničky gél, lebo deti sa mi s ním hrali a v tých ich vriacich ručičkách sa mi totálne rozpustil 😀 😀 😀

janka196
autor
4. jan 2009

mon 😀 😀 aj ty si kocka. moj robi hovori ze yummy mumy 😉

janka196
autor
4. jan 2009

didi a co si mame precitat? 😨

monkula
4. jan 2009

že ďakujem 😅 😅 😅 😅
veri didi, či si máme prečítať? 😅 😅 😀

janka196
autor
4. jan 2009

mon ale to hovori namna 😀 😀 😀

janka196
autor
4. jan 2009

ale nie heheh tak celkovo hovori ze vsetky mamicky su kocice 😉

dididi30
4. jan 2009

jaj ja som to sem nehodila 😀 😀 😀 http://poznanie.sk/prakticke/ako-prestat-fajcit... a nie len o fajceni ale je tam o vselicom 😀 😉

monkula
4. jan 2009

bože, to je trapas 😅 😅 😅 😅 😅 😅
idem sa zahrabať pod zem do rohu...

janka196
autor
4. jan 2009

didi 😀 😀

dididi30
4. jan 2009

mopnku 😕 😲 😀 😀 😀
janka no a uz si precitala,ze sa smejes 😠 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre