Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

kamartina
15. jan 2009

MONKULA A NEVADI ZE JE TAK MALY S TYMI SLIVKAMI MICHAEL MA LEN MESIAC A DVA TYZDNE HM?? ☹ ASI IDEM MU DAT TEN KUPEL MOZNO POMOZE AJ MASAZ

monkula
15. jan 2009

maťka, zrieď mu ten džúsik daj len lyžičku malú, alebo ten kúpeľ, sušené slivky vadiť nebuudú...
A feniklový čajík je dobrý, alebo kôprový...

kamartina
15. jan 2009

DAKUJEM MON ZAJTRA SA OZVEM AKO TO DOPADLO IDEM MU DAT KUPEL A MASAZ A POTOM TEN DZUS

monkula
15. jan 2009

držte sa.aj ja som sa tak s Jarkom kvárila... ☹

janka196
autor
16. jan 2009

dobre ranko zienky 🙂

matka tak sa s bruskom trapite. ☹ inak carle aj infacol pomohol 😉 ked mala koliku a dala som jej tak sa hned aj pokakala. ale skus co dievcata radili. popripade teplomer alebo rektalnu trubicku

ivka19
16. jan 2009

dobre ranko babulky 🙂

jani,vy vzdy tak skoro strasite na nete 😀 carli je uz hore,ci spinka 😉

matka, zabralo nieco malemu,dufam,ze ano a uz ste ok 😉

janka196
autor
16. jan 2009

ahoj ivka. no tak skoro mne carla bezne vstava teda uz o osmej 😉

ivka19
16. jan 2009

aj mne raniya vstavala okolo 8-9 ,ael teraz to ma prehodene chodi spat o 22-23.00 a vstava medzi 10-11 vcera o 11.30,ale keby som ju zobudila,tak je urevana a zaspi mi na sedacke,tak uz neviem ako jej to prehodit ,aj ked ide spinkat o 21,tak sa o 23 zobudi vyspata a vyskerena a sme hore aj do 3 😝

ivka19
16. jan 2009

baby kuknite si tuto stranku,teda ak tu este nebola spomenuta photofunia.com + fotka= 😀 😀

janka196
autor
16. jan 2009

ivka no ved aj carla tak chodi neskoro spat potvora. robo ked ma ranne tak stale skor zaspi jak ona 😀 😀 😀
a co to je za stranka?

ivka19
16. jan 2009

vsak si kukni,mne vcera neter so synovcom poslali raniya s tymi kolazami ja som sa nasmiala,pridam na chvilu do albumu 😀 😀

janka196
autor
16. jan 2009

jaj uz som pozerala 😀 😀 sranda to je. potom vyskusam 😉

janka196
autor
16. jan 2009

ivka ja umrem 😀 😀 😀 bohovska je

janka196
autor
16. jan 2009

ja uz som aj ja carlu urobila 😀 😀

ivka19
16. jan 2009

😀 😀 😀

kamartina
16. jan 2009

ahoj mamky ano sme na tom lepsie dakujem Monkula ten kupel pomohol aj masaz.3 krat v noci sa mi vykakal huraaaaaaaaaaaaaaaaa

monkula
16. jan 2009

Maťka ,tak to som veľm irada, že som pomohla...
ja dopijem kávu, oblečiem deti a ideme na zápis 😎 😎

kamartina
16. jan 2009

ANO VELMI SI POMOHLA BOLA SOM ZUFALA...TAKE TO VSETKO MAL ZAPECENE... ☹ ALE DUFAM ZE TO BUDE UZ LEN A LEN LEPSIE 😵

monkula
16. jan 2009

To ej z toho UM, je ťažšie stráviteľné.. dávaj mu piť aj vodičku, aby sa mu lepšie hýbali črievky a určite si zožeň ten kôprový čajík, podporuje trávenie...

kamartina
16. jan 2009

DIEVCATA CHCEM SA VAS OPYTAT KTORA Z VAS ZIADALA PORODNE ZO SLOVENSKA TYCH 25.TISIC POTREBOVALA BY SOM TLACIVA PRE POTVRDENIE OD MIDWIFE ZE MALY SA DOZIL 28.DNI A ZE SOM CHODILA NA PRAVIDELNE PREHLIADKY.... 😒 ALEBO PORADTE MI KDE BY SOM ICH MOHLA NAJST NA NETTE...ASI UZ TO TU BOLO PISANE ALE DAKUJEM ZA POMOC 🤐

kamartina
16. jan 2009

MON A ON UZ MOZE PIT CAJE???HEJ VODICKU MU DAVAM AJ KED MIDWIFE TO ZAKAZALA KOZA 😅

janulka7
16. jan 2009

ahojte. tak ja som uz doma. nam krasne zase svieti slniecko. mame 19 stupnov tak sa vytesujem, len jednu zlu stranku to ma ze mi vyschli dve pracky a teraz zehlit 😖 😅
no ale dufam ze uz sa bude len oteplovat lebo mi to uz lezie na nervy ta zima.
kamartinka tak to s tm bruskom ti nezavidim. aj my sme sa dlho trapili, ked som zacala davat UM. ale tak hadam sa to uz budelen zlepsovat. 😉

3558
16. jan 2009

ahojte dievcata. mam na vas prosbu.
musim nastupit v marci do roboty a vobec sa mi nechce, lebo maly bude mat este len 9 mesiacov. chcela by som sa spytat tych mamiciek ktore nepracuju v UK,len tu ziju s manzelmi a detmi, ci maju vacsie benefity ako ja ktora teda akoze som zamestnana. ja dostavam child benefit 20libier tyzdenne a child tax credit 545 libier rocne.
Velmi pekne prosim mamicky ktore nepracuju aby mi napisali sem, alebo IP ci dostavaju vacsie benefity, ked v rodine pracuje iba manzel a mamicky sa staraju o deti. dakujem velmi pekne.

kamartina potrebujes si napisat v anglictine ze tvoje dieta sa dozilo viac ako 28 dni,ze si pravidelne chodila na gynek.prehliadky od 4.teho mesiaca a ze tych prehliadok bolo minimalne 6. ja som na vsetkych cislach popridavala pre istotu a to musis ist dat prelozit do slovenciny. neviem ako na vasom urade socialnych veci a rodiny, ale ja som to musela mat uradne prelozene. stalo to 400sk. minuly rok..

dididi30
16. jan 2009

zuzka ja idem do prace o tyzden a maly ma este len 7 mesiacov 😉
ked nepracujes tak nedostanes nic, teda len na dieta....

kamamartina a ty uz nekojis? nechcel ci co? 🙂

caute baby co ste dnes porabali? nakupovali? 😀

iwanka
16. jan 2009

caute..
A o deticky sa vam kto bude starat??Lebo takych 16hodin je dost.

elizabethm
16. jan 2009

ahojte kocky......
ta ja som rano zapla kanvicu na vodu a paaaaaaaf...taka trefa vsetko do tmy sa ponorilo cely den som bez telky tepla sporaka babysiteru chudak maxik len chleba jedol dosiel opravar a zapol istic o ktorom sme ani nevedeli ze je tak bol zasity a ja debil tu mrznem z detmi mne sa take hov.....stavaju a hlavne ked som sama doma

janka zvladam to s dvoma detickami lepsie ako som si myslela uz v tom mam svoj system akurat eli ma otocene dni a noci takze v noci nespim ani dve hodiny ale MM robi teraz na nejaku dobu len do jednej tak je dobre

ivka 19 pisem ti IP

janka196
autor
16. jan 2009

caute baby

eli boze ta mna by asi porazilo. jaj ta ty si sikulka ked to tak pekne zvladate. 🙂

dididi30
16. jan 2009

iwka, ale inak work tax kredit nedostanes, teda ked budes robit menej ako 16 hodin tyzdenne...my to mame podelene, muz malen nocne a ked pride z nocnej ja idem na 2 hodky do roboty a este si urobim 6 hodin napr v kfc 🙂

kamartina
16. jan 2009

DIDIDI nie nekojim lebo som mala malo mliecka a tak sa mi pomaly straca ked som zacala kojit bolo vsetko v poriadku az po 3 tyzdnoch kojila som ho asi hodinu v kuse a stale plakal tak midwife povedala ze mam malo mlieka aby som ho zacala prikrmovat ale ja som si svoje mliecko zacala odsavat tak mi pil dobre ale stale plakal stale tak som musela mu dat um lebo bol hladnucky ☹

kamartina
16. jan 2009

dakujem zuzanka pomohla si mi a velmi dakujem 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre