Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
21. jan 2009

vďaka timinka 😉

dididi30
21. jan 2009

janka my soplikujeme a kakame a zuby nikde, ja uz neverim,ze tak skoro pojdu, sak ani tamce nesli tak skoro...ale zato ma vsetky , jej kamaratkam uz vypaduvaju 😀
joj a nech jej ten zubok vyskoci, hnusak jeden☹

iwanka jaj ak.....no my sme mali uplne nove, to sme po 4 rokoch predali a teraz mame zase nove, rodinne, na leasing so slovenska a tiez kvoli tomu , lebo tu je to hrozne.....chodime s autom domov, tak aby to vyslo kazdy polrok aby nepindali anglicky zandari 😀 sak vies ako to tu je.....

iwi, no ja uvazujem,ze do roboty asi nenastupim a pojdem na job centrum, lebo nam to nepasuje, nijak raz a ja nemam komu nechat deti, 2 deti to je moc...tak asi to tak urobim.....mam odrobene 3 roky v anglicku takze pohodka a chcem si uzit deti a maleho a este ho kojim tak nebudem robit sebe ani jemu,ze?
😉
no a ked ma to omrzi, tak idem do prace 😉

janka196
autor
21. jan 2009

timi ahoj

didi je to otrava s tymi zubakmi. ja ho uz vidim leen sa musi prerexat 😠
a myslim ze si sa rozhodla spravne s tou robotou 😉

timinka1984
21. jan 2009

ahoj janka 🙂
tak sa trapite, joj, tak nech uz konecne sa ukaze.... 😠 😠
a ja som dnes rano nasla malej, 13 ocny, no nastastie, ona bez problemov....klop, klop 🙂
a ja som vcera bola na job centre sa pozriet, co ponukaju....no chcela by som aspon nejake cleaning na rano, kym je daddy doma...a nasla som, uz som aj volala, tak hadam nieco vyjde....drzte palce 😉

janka196
autor
21. jan 2009

timi to je super drzime palce nech sa ti ozvu 🙂
no aspon ze vy sa netrapite 🙂

alica111
21. jan 2009

Ahojte baby, nebývam síve v UK, ale potrebovala by som radu. Chcem dať inzerát na niektorej vychytanej web.stránke, kde sa kupuje a predáva? Ja chem kupiť dres pre dceru na športový aerobik a viem, že v anglicku je tetno šport popularny. Ak by ste mi vedeli poradiť nejaký link budem rada. Ďakujem

alica111
21. jan 2009

Myslela som UK LINK

janka196
autor
21. jan 2009

ahoj alica fuha tak to ani netusim kde by mohli nieco take mat. mozno nejaky sportovy obchod ako napr. jjb alebo footlocker

janka196
autor
21. jan 2009
alica111
21. jan 2009

no tam sú iba také obyčajné. Ja som mala na mysli stránku ako je u nás hyperinzercia. Inak po anglicky sa dres povie leotard a našla som iba gymnastické a k aerobikovým sa neviem dopracovať. Inak ďakujem

janka196
autor
21. jan 2009

alica skus ebay tam najdes vsetko 😉 a s predavajucimi sa da dohodnut ze ti to poslu na svk 😉

alica111
21. jan 2009

OK super idem čeknúť 🙂

janulka7
21. jan 2009

ahojte tak ja somuiz dma. no este ma to svrbi ale uz menej. ale pre istotu som sa na zajtra objednala ku lekarke. lebo to mam pokozku ako smyrgel.chapete nie? lebo neviem ako sa to pise. 😀
joj maly sa mechri ako to fajn robi. vcera vecer uz som zaspavala a tak ma kopol ze keby ze tvrdo spim sa docuram. ledva som dobehla na wc. betar jeden. 😀

janka196
autor
21. jan 2009

janulka 😀 😀 ta to bude sibal jak sa patri 😀 😀

janulka7
21. jan 2009

jani to bude cely ocino. 😀 ved uz teraz vyvadza jak jeho papik.

janka196
autor
21. jan 2009

janulka no tak to amen cma 😀 😀 😀

ivka19
21. jan 2009

ahojky

tak dnes ste toho moc nepopisali,aspon stiham citat 😀

timi,tak co nasla si nieco,ozvali sa ti 😉 dufamz,e ano

didi,kiez by to bolo take jednoduche s tym job centrom,ja som sa snazila zaregistrovat,ale bez uspechu,povedali mi tolko,ze som mal nastupit spat do roboty,ked som chcela robit,a to som mala odrobene viac ako 3 roky 😠

no dnes tu uz asi nikoho nezastihnem,tak dobruuuuuu
🙂

janka196
autor
22. jan 2009

dobre ranko babulky. tak si predstavte ze jaku mam novinku. odchadzame z uk do dvoch tyzdnov by sme mali vypadnut.. no mam z toho take zmiesane pocity ale daco mi hovori ze bude dobre 🙂

sisulik
22. jan 2009

ahojte...
a to preco tak narychlo? stalo sa nieco? a na ako dlho?

janka196
autor
22. jan 2009

sisu ip 😉

sisulik
22. jan 2009

ok
ta ako moze byt UK bez teba? ja som tu neprisla preto, aby som niekoho nahradila..ale skor..aby som sa k vam pridala 😅

janka196
autor
22. jan 2009

sisu 😀 😀 zlata, myslim ze uk to bezomna prezije. 😉 a na konika chodit musis sak to akokeby som ruku nemala 😀 😀

sisulik
22. jan 2009

no sak ano..bezruka nemozes byt 😀

janka196
autor
22. jan 2009

sisu sak to neprichadza do uvahy 😀 😀 😀

ivka19
22. jan 2009

ahojte

jani,co sa deje?

sisulik
22. jan 2009

ahoj ivka.. 😉

ivka19
22. jan 2009

ahoj sisu,ako sa mate? 😉

sisulik
22. jan 2009

celkom fajn..a vy?? 😉
rano MM odisiel na SR..az v nedelu sa vrati.. 😢

ivka19
22. jan 2009

joooj,tak si bez muzika,uz si si asi zvykla,ze ste spolu,ze 😉 ale do nedele sa to da vydrzat 🙂 a co aishinka v skole,paci sa jej a aboodi,vystraja?,ta raniya je jak strela,sidlo jedno 😝 inak ok,ideme buduci tyzden na sr,tak sa tesime 😵

sisulik
22. jan 2009

na ako dlho idete na SR? aboodi tiez je poriadne sidlo...hehe..a aishinka? ta hrozne rada chodi do skoly...moc sa tesi 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre