Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
25. jan 2009

janka, keď poviem Chiare, že sa ide von, tak sa spýta, Aj Lali pápá? Keď poviem áno, tak zoberie ovládačku a vypne TV 😀

janka196
autor
25. jan 2009

mon 😀 😀 to aj carla ked sme v izbe a jej poviem carli ideme papat tak zacne kyvat ze paap a posle pusu ale bez ohladu nato ci je niekto v izbe 😀 😀 😀
ozaj kedy ti zacala chiarinka rozpravat?

monkula
25. jan 2009

Janka, vieš, že ani neviem? 😅 😅 😅 Ale už rozpráva vo vetách, síce jej nikto nerozumie, len my, ale sa snaží 😀 😀

janka196
autor
25. jan 2009

zlata musi byt. ja uz cakam tiez kedy carla zacne. ona ma z toho riadne migungy tak som zvedava 😅 ale rozumie aj po slovensky aj po spanielsky ked sa jej daco opytam. a dotoho anglicke rozpravky do dovidenia

3558
25. jan 2009

janka a chodis na trhy predavat alebo kupovat?
no ja uz malemu vlastne ani nic na telo nedavam. len balneum. cele telicko ma pekne ale tvaricku kazdym dnom horsiu a horsiu.uvidim co mi povie doktor ked budem chciet ist ku koznemu lekarovi.
a janka davaj si pozor na datum spotreby na kremoch. ja to studujem stale a uz aj na slovensku sa mi stalo ze mi predala po zaruke.

monkula
25. jan 2009

bavíš sa s ňou aj po španielsky? 🙂 🙂 mne sa španielčin veľmi páči, je to ťažký jazyk na učenie? mám ho v pláne hneď, ako sa pustím do taliančiny 😀 😀

monkula
25. jan 2009

zuzka, môžem sa Ťa spýtať, ako vyzerajú tie pupáčiky Tvojho Samka? Má šupinaté líčka, alebo suchú kožu na líčkach?

A idem sa pochváliť svojím Jarinom... tam pri činke, v kockovanej veste, to je MM 😵 😵
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=430219

janka196
autor
25. jan 2009

zuzka jasne to bez debat. kym som nemala malu som sa tak vela krat ofajala ze som kupila po zaruke ale odkedy ju mam tak davam bacha 😉 a na trhy chodime aj kupovat aj predavat. sice teraz v zime su onicm ale v lete tam kupis vsetko co potrebujes aj co nepotrebujes. tak teraz mam plny dom haraburdier 😀 😀 vcera boli u nas draheho kolega so zenou lebo kupovali od nas stolicku na jedenie. tak nakoniec este kopec hraciek zobrali tak sme zarobili 55 libier 😉

mon hej chcem aby vedela. a s tym ucenim. ked som sa ucila z knihy tak sa mi to zdalo tazke. ale ke som zacala robit medzi ludmi ani neviem ako som sa ju naucila. 😉 trebars po anglicky ja vobec neviem pisat. 😅

janka196
autor
25. jan 2009

mon fuuuuha tak to je riadna chlapina 😲

monkula
25. jan 2009

janka, že? 😵 😵

janka196
autor
25. jan 2009

mon 🙂 musi riadne makat na sebe

monkula
25. jan 2009

janka, to veru maká... 😉 😉
v trojboji zodvihol dokopy niečo cez pol tonu, preto tam švagor napísal, že poltonový muž 😉
A v jeho albume je aj moja švagrinká, tá z Londýna 😉

janka196
autor
25. jan 2009

hej idem kuknut 😉
cipana cez pol tony to si neviem ani predstavit. mne uz robi problem dvihnut carlu 😀 😀

janka196
autor
25. jan 2009

kocka je svagrinka 😉

janka196
autor
25. jan 2009

no baby idem ja uz. zachvilu zacina na markize filmik tak si ideme pozriet. dobru nocku 😵

monkula
25. jan 2009

sestra išla pozrieť, čo budeš pozerať 😀 😀 😀 😀 a nejako stále nechodí s informáciami 🙄 🙄 😀

Tak Downeyho ideš okukovať, čo už, keď nikde nehrá film s Judom Lawom, že? 😀 😀 🤐 🤐

janulka7
25. jan 2009

ahijte,tak dnes mi uz mm musel stryhat nechty lebo nedociahnem 😅
monku uz sme ocumakovali tvojhio manzela no a co dodat k nemu?sak poriadny chlap nie tintitko a okrem toho poliak to sa dalo aj cakat 😉 🙂 je super.
janus vyzeras suprovo na moj veru nenachadzam slov na teba.ty so vsetkym vyzeras dobre. 🙂
no nic prajem vam dobru nocku.

monkula
25. jan 2009

janulka, ďakujem vám obom... 😀 😀 😀

janka196
autor
26. jan 2009

morning ladies 🙂

mon ten film vcera bol onicom. dajako sa mi nepacil tak som v polke prepla. to vies jude law je jude law 😀

janulka dakujem 😅

janka196
autor
26. jan 2009

jej didi tamarka ma dnes meniny?

dididi30
26. jan 2009

caute 🙂

hej janka tamca ma meniny, posielaj jej verejny boztek 😵 🙂

janulka monku, akoze nic proti poliakom, ale tu v anglicku na nich kazdy nadava 😅 😉 su vsade, ako cinania 😀 😉 ale zas nie vsetci do jedneho mecha nie ? a zas ked su taky starostlivi🙂

janka co porabas?

ivka19
26. jan 2009

ahojte babulky,krasny zaciatok tyzdna prajeme 🙂 ani som nemala cas vas citat,boli sme tak busy cez vikend,ze ani neviem ako presiel 😝

jani,tak co uz pobalene,dufam,ze to zvladas dobre,myslim to balenie a lucenie sa s niektorymi vecami ☹ a carli poslucha pri tom vsetkom zhone 😉

didi,tamarke vsetko naj k meninkam,posielame bozky 😵

monkula
26. jan 2009

tamarke všeetko nbaj k meninkám, veľazdravíčka šťastíčka, nech ju poslúchajú maminka s tatinkom.. 😀 😀
Didi, ja viem, že na nich každý nadáva, veĎ mám švagrinú v UK ,aj tá nadáva 😅 😅 😅 vraj sú všade a je ich ako hadov, majú vlastné obchody, atĎ..
Ale mne sa páči, že dokážu byť súdržní aj tisíce kilometrov mimo domov a zavhovávajú si svoje tradicíe a kultúru... 😉
Ahoj Ivka ,ak osa má Raniya?

janka196
autor
26. jan 2009

didi tak tamarke vsetko najlepsie k meninkam a posielame velikansky kisssssssssssssssss
a co porabam. nedavno sme vstali tak som nalozila do pracky a uz pomali balim hudry gudry 😀

ivka carli je taka dobrucka ze ani nevieme ze ju mame 😅 len sme trosku nervoznejsi ale inak v poho

janka196
autor
26. jan 2009

mon to s tou sudrznostou je ako kde. tu kde robo robili vo fabrike ta jeden druheho natierali v robote aby ziskali lepsie flek. ale obchody maju dobre aspon trosku ako nase a zas mam kadernicku poliacku aj caju na nechty a nedam na ne dopustit. take sme boli smutne v sobotu a mi vravia kto ti bude robit nechty a vlasy doma 😀 😀 😀 😀

dididi30
26. jan 2009

ivka monku dik za gratulucaiu 🙂

monku sak aj nam sa to paci, ako sa drzia, ze vsade su v nejake sluke, kopke a nedaju sa....inak tu ma jedna polka s anglicanom taky bufet a ide im to paradne a vari aj polske jedlo a furt tam maju vsetko na dracku, vyzera to strasne chutne a sa sa necudujem ked to nevarila anglicanka ale polka 😉
aj restiku tu maju a zberame na zemiakove placky s maskom, mnam 😉
a ozaj on je s vami na sk nie? a paci sa mu tam?

ivka aky bol vikend, co ste porabali 🙂

ivka19
26. jan 2009

monku,dakujem za opytanie,mame sa fajn a ty a deticky,kukla som foto,tak ta torta je super,z coho je hlava a nohy tej korytnacky?marcipan? 😵 aj ja som cez vikend piekla tortu,znamemu na svadbu,tak sme vcera bolina party 😵 len som trpla ,ci bude mat torta uspech,ale mala 😀 😝

jani,tak to sa zase herecky dohodli,pred 3 dnami mala den katastrofalny,co mohla zle urobit,tak to sa jej podarilo,odvtedy ani neviem,ze ju mam 😵 inak mas super foto v pase,kocka jedna,jak 15-ka 😵 😵

monkula
26. jan 2009

janka ,ta ksamozejme, sú všelijakí, aj netvrdím ,že všetci sú fajn, a super....
KeĎ sme boli v lete 2007 na dovolenke v Poľsku, pri mori ,tak tá čo nám prenajímala izbu, noi to bola taká nechutná žena, že som maal vždy pokazenú náladu, keĎ som ju videla.. keĎ sme si chceli so známymi opekať, tak len do všetkécho kecala a kecal, mala na mňa blbé poznámky ,že aké biele nohy, ta ksom jej povedala ,že pri daždi sa ťažko opaľuje ,tak potom dala pokoj.
A zase ,keDˇsme išli tam, ta ksa nám v jednom poľskom mestečku pokazil ov nedeľu ráno o šiestej auto ,tak nás známy odtiahol k servisu a opravári prišli o siedmej ráno, v čase voľna, aby nám pomohli.. potom zistili, že to bude na dlho, že nemajú nejakú súčiastku, tak sa podujal ,že pôdje na trh do mesta vzdialeného asi 50 km a tam kúpi, aby nás to vyšlo čo najlacnejšie, nám odporučil, aby sme išli do blízkeho motorestu, že tam počkáme. ja som mala Chiau na rukách, mala pol roka vtedy a Ajrko stál pri mne, celý nešťastný ,on sa chvíľu pozeral a povedal, no ja to nemôže murobiť.... pomaly nasilu nás natlačil do auta a odviezol k sebe domov, kde nás jeho žena nachovala, a postarala sa o nás... no, neviem, či by sa mi to na SK stalo... 😅

ivka19
26. jan 2009

monku,tak to cakaj,ze bys a ti to stalo na svk ☹ 😒 co je dost smutne,napr.ja tu v uk so slovakmi skusenost nic moc,viacmenej kamosi,kym netreba pomoct ☹

janka196
autor
26. jan 2009

ivka dakujeme 😅 ze patnastka 😀 😀

mon veru sak to je pravda. niesme kazdy rovnaky hoc sme z jednej krajiny
ale tu v uk si poliaci vybudovali pekne komunity. uz im je tu ako doma. ide do banky polka tam sedi, ide do agentury detto. treba daco uradne vybavit papiere ma po polsky. sveta im tu zit. 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre