Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
6. feb 2009

jani, ešte k tomu solárku rada od Jarina: skús si zistiť, prečo je to solárko na odstúpenie, dôvody, prečo sa majiteľ rozhodolv podnikaní nepokračovať..

janka196
autor
6. feb 2009

mon dakujem 😉

janka196
autor
6. feb 2009

didi ta ved oddychujem ale uz by som daco robila. uz v pondelok nam zacnu behacky tak budem vam tu chodit nadavat na urady a uradnikov 😀 😀 😀

iwanka
6. feb 2009

caute, janka ja som kupila ine ako ty.Ale tiez sa nam jeden nafukol do rana. Ale planujem kupit este viac, lebo sa mi to pozdava....

baby mate skusennosti s vratenim dani z UK????pisala som totiz na jednu straku , co to sprostretkuvaju, ale stale nic. Najviac ma zaujima, ci vratenie dani na vplyv na dochodok.Inac dala by som si vsetko vratit i moj manzel.

janulka7
6. feb 2009

ahojte krasky. kus som sa odmlcala. akosi nic nestiham. mam dalsiu pracu, na taky mesiac alebo dva. tak som rozlietana. vcera oji chlapi dosli taky stahany domov z roboty ze skoro vo vani pospali a ja s nimi. unaveny sme boli jak kone. 😅
maly sa vcera zobudil o 6 rano a a do 4 rana neprestal kopat. ja som nechapala. to neprestal ani 5 min. ale za to dnes is to asi vynahradza. lebo sem tam ma stuchne ale nic viac. frajer v noci disca a dnes vyspava. no pekne, to bude mat asi po maminke. 😉
jani dobry napad. v auguste dorazim a spravis mi pazure. mohla by som si aj sama ta ale uz ked budes pani podnikatelka tak radsej ku tebe a cestou kus zabehnut jazyky. 😉 inak som ta chcela chytit na skype no smola nepodarilo sa. hadam cez vikend. 😉
sa mi uz dost atazko chodi. uz ma tazi brucho z tyzdna na tyzden a to mi este hodne chyba. 😖 ja neviem ako to vydrzim do konca. a najhorsie na tom je ze ani polezat si nemozem lebo sa mi zle lezi aj sedi. dobre mi je na nohach a ked sa hybem ale hocikedy som taka unavena ze mam co robit aby som sa udrzala na nohach. minuly tyzden som umyvala vsetky okna ta MM ma skoro zozral, lebo nebol doma ked som zacala a vymakol ma pri poslednom okne. no to som si vypocula. 😖 😅
ale sak chlapi. upracu dnu a na okna aj keby nam pluli ta si nik nevsimne. ja sa vzdy smejem ze hned je viac svetla dnu. 😀 no nic kocky idem lebo mama vela roboty a o stvrtej musim letiet po chiaru doskolky lebo chlapi mi dorazia az vecer okolo osmej. tak sa majte pekne este vecer vas kuknem ak sa dostanem ku PC.papa

janulka7
7. feb 2009

halo.ta co to tu zanedbavate?????????????????kde ste vsetky.?dobre ranko

iwanka
7. feb 2009

dobre ranko 🙂

my sme teraz vstali, noc bola otras, maly sa stale zadzal a bol na cice.zacinam uvazovat, ze ho odstavim.vecer sa mi stale budi, este kym ideme s MM spat, takze uz ani vecer neodychnem. 😠

iwanka
7. feb 2009

hadzal, hej 🙂 🙂

janka196
autor
7. feb 2009

ahojte baby aj my sme mali otrasnu noc. vcera mama urobila fajny kelovy privarok. som dala aj carle tak zase zvracala aj hnackovala celu noc chudatko. ale dnes je uz akokeby sa vcerajsia noc ani nekonala. pekne sa naranajkovala a nic na nej nebadaj. ale ja som uplne k.o. to kazdy raz ked prideme domov tak zvraca. neviem to ci to zmena prostredia, alebo stravy alebo oboje. ☹

iwanka
7. feb 2009

ahoj janka, ja mysli, ze oboje 😉 Ale dobre, ze uz ok. 🙂

janka196
autor
7. feb 2009

iwanka hej tiez si myslim. vies ja moc kel nevarim tak urcite z toho. aj ja som si fajne dala takze potom z mlieka vracala jak som ju kojila. boze ja som dvakrat prezliekala postele aj seba aj malu. cisty horor 😅

dididi30
7. feb 2009

ahojte

bozenko janka,sak uz mala ma vyse roka a furt zvracka?? no ze ta bavi tolko kojit 😅 (v dobrom 😉 ) teda ja by som sa na to vies co, vies aka som ja, ked vracas, nedostanes 😀 😀
a tiez to moze byt zmenou prostredia, my sme takto boli chori vzdy ked sme dosli na sk a do anglicka, hruza....

janka196
autor
7. feb 2009

didi ahoj ta ani nie furt lebo sak normalne nezvracia. len ked prideme na svk a zjem nieco nove alebo ona. hlavne ze uz je dobre. asi tak reaguje na zmenu prostredia. a kojit budem nadalej ked jej chuti tak preco nie. aspon ju to ukludnuje a mna to az tak neobtazuje 😉

dididi30
7. feb 2009

jani, ale inak sila, ze ti tak zvracka, ked jej nieco nesadne, nejaky ma slabunky ten zaludocek, nasa zvracavala od narodenia, do kedy zacala tuhe prikmy tak nic, ...
kto vie ci mala nema nejaku alergiu alebo nieco na nejaku papanicku

janka196
autor
7. feb 2009

podla mna nema ziadnu alergiu len jej prosto nesadlo. a k tomu ta zmena prostredia sak inak aj mna bolel dost zaludok lebo som s takou chutou zjedla ten kelovy. ale hovorim teraz spinka aj cickala a uz nic. takze som kludna
naposledy co sme tu bolli som zjedla udenu sunku aj carla na veceru a z toho zvracala. ale si vyprazdni zaludok a potomje uz dobre

janka196
autor
7. feb 2009

vlastne mi tak zvracala len trikrat. dvakrat co sme boli na svk a raz v uk ked som si dala zemiakovy salat 😅

janulka7
7. feb 2009

STE ESTE TU?
CI STE ZAS VSETKY USLI? 🙂
JANI TA TO MIJE LUTO ZE ZASE STE VRACKALI. NO NIC, HADAM SI ZVYKNE A UZ BUDE DOBRE. TO VIES NASE SILNE SLOVENSKE JEDLA. JA SOM TAKA AKO TVOJA CARLA. DOJDEM DOMOV ZOZEREM DACO Z CHUTI CO TU NIE JE A UZ TELEFONUJEM NA ZACHODE DO WC. 😀 NEBUDE CARLA MOJA A ZE BY SME SI NEVSIMLI 😀 ?

dididi30
7. feb 2009

janka ale co ja viem, ja zjem vsetko, aj cibulu aj cesnak vo vareni, vselico, udene....a maly mi nevracia, je to take divne,ze ti z toho vracka, lebo je uz dost velka a zas do mliecka jej nejde toho vela z toho co zjes, nejake smiesne percenta a cim viac pijes, tym menej...takze to bude v niecom inom, podla mna...
kebyze ma mala menej ako pol roka tak to chapem, ale takto nie, este som o tom nepocula, ty si prva co take nieco pises...
no len nahlas rozmyslam🙂 asi vela citam, xixi

janulka a stale vraciavas? lebo mne bolo zle tak do 6 mesiaca potom uz ako tak v poho, ale tie hamburgerove a cibulove smrady to som nemohla ani kuracie smrady, sak sme ani kura nerobli cele tehu 😅

janulka7
7. feb 2009

didi ved ja som nevracala nikdy. len som mala tazko na zaludku a ja co zjem to uz von nedam 😀 mna to preslo uz davno. len teraz to uz je ze sa nemozem hybat ako predtym. to veis uz ma obmedzuje brusko 😉 a rychlo sa unavim. inak je to o.k.

dididi30
7. feb 2009

janulka ja som vracala asi tak mesiac v druhom mesiaci ale potolm uz mi bolo zle, len neslo to von ako pises, vsetko mi smrdelo,ble
inak co sa stazujes na brusko 😕 co budes hovorit potom 😅
sak ja som v robote vysavala do konce 7 mesiaca, furt zohnuta a v poho 😉
ale sralo ma ked som sa mala obuvat, chvala bohu bola jar a tak som si davala take rychlobezky 😀
inak ja som pri malej spavala pri malom som nemohla , nedalo mi 😅

antoniab
7. feb 2009

ahoj baby ako sa mame ? ja som už po nakupoch a sneži no otras a ktomu zajtra pracujem 😅 no čo budu many na handričky 😀 😀

janka196
autor
8. feb 2009

dobre ranko kocky

didi tak vidis maly ma iny zaludok. ja som sa odzaciatku dost obmedzovala lebo mala carla koliky tak preto nieje zvyknuta. aj dr nam povedala ze to je normalne ze takto reaguje na zmenu stravy alebo prostredia 😉
preto si myslim ze to je z jedla ze tam nieje ziadny iny problem. potom by mi asi zvracala aj v uk alebo cely cas

janulka 😀 😀

matka co si zase nakupovala?

janulka7
8. feb 2009

didi ved to obuvanie sere aj mna. fucim jak lokomotiva. ja teiz v robote v kuse na nohach v pohybe a pozohynana a najhorsie je ked mam odsunut dajaky nabytok alebo urobit postele. ale ja si vzdy hovorim ze sak ked sa musi tak sa musi. a robim to cely cas nie ze len teraz tak aj telo je zvyknute aj ked uz to nie je ta ista volnost pohybu ako pedtym. no ale treba vydrzat. ale ked teraz stenkam tak posledny mesiac uz hadam sa budem kotulat. pri chiare som bola ovela viac v pohybe a v pohode. ale som bola aj v kuse ochrapana kde som sadla uz som spala. a teraz sa mi spat neda. ani v noci a ni poobede. jednoducho necitim potrebu spat. ☹
mati ty uz zas po nakupoch?
inak my mame vsetky kpce naokolo zasnezene a kosa jak svina, nech uz skonci zima lebo tento rok uz mam dost. no nic ideme papat. tak aj vam prajem dobru chut. 🙂

antoniab
8. feb 2009

ahojte bambulky tak aj my tu mame kosu ako svina a snehu no rano ma museli prist ocino s manželom tlačit bo mi byvame pod kopčekom a ked vychadzam s parkoviska tak hore kopcom no a nešlo tak tlačili 😀 😀 tento rok v uk už 2x tak dufam že naposled 😅
tak tradične sobota je premna nakupovaci den 😝 som si kupila rifle v primarku take super elasticke a na zatku a kolov recak v predu vyšivane take tmave a bedraky no som happy 😵 😵 no a ešte take šatky tiež s primarku sa to da nosit aj ako tričko aj na leginy a tak sa pomaly rozbieham a dohanam čo som doma na dovolenke za nedbala 😀 😀 😀
janka ako doma 😉 a robi ako už docestoval už minule som nanich myslela že aku to cestu budu mat za tohto počasia 😅
janulka už sa ti to pomaličky krati tak len na seba davaj pozor 😉

janka196
autor
8. feb 2009

baby a tu je viete jak fajne teplucko. takych prijemnych okolo 10 stupnov bolo doobedu. aj vcera krasne bolo.sme boli na zahrade ta uz jak na jar sme si pripadali 🙂

antoniab
8. feb 2009

jaj janka pošli to teplo ☹

janka196
autor
8. feb 2009

matka poslem v baliku 😉

janka196
autor
8. feb 2009

joj taka som nervna lebo robert uz su na ceste. o deviatej sa mali vylodit a idu. boze dufam ze im nerupnu pokutu za tie gumy possrate 😠

ivica2705
8. feb 2009

ahojte babule ako?
jani co to citam? spraviís aj mne nechty 😀 😉 😉
janilka ty sa len moc nepresiluj a veget ak sa ti da, robota nie je zajac 😉 😉
didi co mate noveho v UK? 🙂

janka196
autor
8. feb 2009

ahoj ivi no jasne ze aj tebe. teda az ich budem robit heehe 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre