Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
24. nov 2008

jaaj ,si užívajte, kým máte len jedno dieť,a dvemä, to je na psychiatriu 😀

janka196
autor
24. nov 2008

monku 😀 😀 😀 no same potrebne veci ju uci

timi nene surodenec ma este cas

timinka1984
24. nov 2008

monkula ved ja uz som niekedy zrela pri tom jednom 🙂 sak ona taka hyperaktivna, ja neviem po kom to ma..... 🙂 najnovsie zacala ziapat a hadzat sa o zem ak sa nieco nedovoli..... 🙂 ona stiha vsetko, nie je nicoho coho by sa nechytila, dnes si otvorila skrinku a vybrala si horcicu v umelych teglikoch, a keby jednu, nie ona dve aj normalnu aj kremzsku....uz raz mi skoncili na zemi, dnes som to zchranila nastastie 😉

dididi30
24. nov 2008

monkula suhlasim s dovam je to na psychiatriu 😉 😀

timinka1984
24. nov 2008

no ahojkaj didi 🙂
opat nakupy?co takeho s dnes ulovila? 😀

timinka1984
24. nov 2008

om ti kukla malickeho 🙂
ej, ci je len chutnucky....... 😀 😀 😀 musim aj ja nieco poriesit pre moju, kde to kupujete?

dididi30
24. nov 2008

timinka, ja to mam este po malej, tak neviem 😀 ale segra mi to priniesla z anglicka, ked tu bola pred 5 rokmi 😉 vlastne ona je tu furt, uz 12 rokov 😲 😀

dididi30
24. nov 2008

jani, no nedavam mu nic tak papat, to on sam 😀
ale tamarka nelozila ona rovno chodila, tak si to teraz uzijem 😝

janulka7
24. nov 2008

monkula nestras s tou psychiatriou. 😀 ved cakam drhe. ja ratam s tym ze chiara sa ukludni ked bude mat surodenca.aspon mi to kazdy vravi tak nestras,ved mna mozu zavret uz rovno teraz. 😀

janka196
autor
24. nov 2008

didi ta kde sa flakas cely den hmmm 🙂

dididi30
24. nov 2008

jani, ja neviem kade tade, kukame po novom dome ale je to vo hviezdach,no uvidime, sme dost narocny , ved mame deti a chceme zahradu a auto mat zaparkovane nie na ceste ale pri dome, hm a takych domov je malo 😒

janka196
autor
24. nov 2008

didi hej novy dom???? inak aj my asi v lete budeme hladat nieco nove lebo brasko sa rozhoduju ze uz pojdu domov nastalo takze urcite pojdeme do mensieho

monkula
24. nov 2008

janulka, môj jarko s ešte viac rozbesnel, odkedy máme Chiaru.... A všetky tie s prepáčením "sprostosti" ju naučil.. 😠
minule ju učil skákať z kresla na gauč a gauč bol rozložený a malá si rozbilal ústa o operadlo 🙄 🙄

dididi30
24. nov 2008

my chceme vacsie 😉

antoniab
24. nov 2008

ahoj babenky ja sa dnes hlasim skor v robote vyhodilo prud tak sa kanclikovi vytešovali jak male deti že idu domov tak som si urobila kavičku a vas tu študujem 😉
janka ten stromček vyzera dobre ma nenavnadujte lebo budem čachrovat po dome aj ja a oco mi povie či som na hlavu vy aspon deti mate tak si to možete dovolit ale ja to by bolo torška odveci ale na mikulaša už asi postavim nech to t 😀 žije vianocmi tiež 😀 ikde pri nakupovani zijem už teraz alebo celi rok 😀
jaj didi aj ja by som chcela novy dom ale neviem sa rozhodnut sme mysleli že si zažiadame na consile ale dat ho celi dokopy a nabytok kupit a neviem či tu chcem byt tak dlho to by som račej MM ukecala či nechce ist naspat do hullu 😀 jani nakonec budeme susedky 😀 😝 no ale to by musel zarobit ako tu a to sa nestane 🙄

monkula
24. nov 2008

antonia a do koľkej pracuješ? 😕

antoniab
24. nov 2008

monkula mala by som do pol deviatej UK času ale som doma už okolo siedmej lebo ked všetci vypadnu idem aj ja proste mala by som robit 5hod ale ja si to rychlo urobim a ked odidu aby ma nik neudal 😀 tak idem domov ale napišem si 5 hod ne začo by som potom nakupovla 😀

monkula
24. nov 2008

ahaam ty nerobíš teda od rána? Preto som sa čudovala, že sa tešíš, že si doma o pol siedmej....
Kde v UK si?

antoniab
24. nov 2008

robim od rana rano na 8 začinam v hoteli do 2 a potom /len pondelky/ idem upratat jedn barak a o 4 začinam upratovat kancliky ja som v skotcku v mestečku Aberdeen stade sa lieta na ropne plošiny a je to blizko k lochneskemu jazeru poznaš tu zelenu prišerku a rozpravku čo chodila 😀

monkula
24. nov 2008

Juuuj ,miloval som ten seriál....
hej vážení a milí, už z jazera vychádzajú príšerky priamo k vám.
VeDˇstará povesť spomína, že žijú sťa jedna rodina a nik z tej slávnej famílie nikdy nie je sám 😀 😀 😀 😀
A už si Nessie aj videla? 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
24. nov 2008

didi 😉

monku ta vidis tote detvaky. aj bratova mala vkuse carlu nahovara na hluposti 😠 😀 😀

antoni ahoj, no vidis to by boloo super keby ze pridete naspat do hullu
... jej to tam ste blizko? a uz si dajaku priseru videla 😀 😀

monkula
24. nov 2008

janka ,sme sa na to isté opýtali 😀
veru, aj teraz tu stavajú kocky, teda ,jark opostaví, Chiara zbúra a hádajú sa tu... Heeeeej, Chiaaaalkaaaa, kakoooo, no nooooo 😀 😀 😀
janak, a TM je Španiel? Lebo Carla ej španielske meno, nie? 😅 😕

antoniab
24. nov 2008

janka monkula no nevidela asi sa ma zlakla ale mam niekde nejake foto ked sme tam boli tak musim hodit na azet ale jednu malu zelenu som si kupila mam ju na zaclone
bože čo je zas nejaky sviatok tu petardy puštaju 😠

monkula
24. nov 2008

antonia, že by sa ťa zľakla? TO ešte nevidela mňa, to by aj odsťahovala rovno.... 😀 čakám na MS a toooľko pupákov škaredých mi naskákaolo ,že sa hanbím aj vyliezť von.... 😅
Neviete, čím to potreiť, aby to vyschlo? Lebo ja zatiaľ aplikujem len zubnú pastu 😅 😅

janka196
autor
24. nov 2008

monku ale kde slovak je jak repa a pravda je ze ani neviem akeho je povodu carla, teda meno myslim 😀 😀 😀 ... joj na pupaciky som objavila perfekny gelik od neutrogeny ale neviem ci to doma maju. fakt za osem hodin je jebak fuc 😀 😀

antoni ale coby sa ta zlakla ved ty si kocka jak hrom

antoniab
24. nov 2008

ja použivam vodu na čistenie pleti clenen clean fialovu ta vysušuje a celkove mi vyhovuje aj MM 😀 ten si čisti plet každy den len neviem čo 😀 😀

monkula
24. nov 2008

tak t oby som potrebovala teda....
neutrogena je aj u nás....
Juuj, baby ,s musí mposťažovať na národ slovenský závistlivý.... dnes mi doviezli z NAY elektrodomu novú chladničku, a ostali otvorené dvere od bytu a keĎ som popisovala dodací list, tak niektorí z osusedov išiel okolo a videl, že mi niečo doviezli v obrovskej krabici a keDˇsom išla večer pozametať chodbu ,lebo nanosili blata zvonku, ta knech po mne zase nehučia a sused oproti akurát vyhcádzal z bytu a ani mi neodpovedal... no chápete to? ☹ 😠 🙄

monkula
24. nov 2008
janka196
autor
24. nov 2008

ty kokso monku ta ja uz nemam slov bazmek, ta vidis doma si ludia zavidia aj nos medzi ocami

antoni ja som tu skusala ale velmi mi nevyhovovala. predtym som kupovala avene to bolo super ale asi somto moc dlho uz pouzivala lebo prestalo ucinkovat tak som skusila tu neutrogenu a je super mam cistiacu masku 2v1 , cistiacu vodu a ten gelik.

monkula
24. nov 2008

aj inak nedám dopustiť na značku Garnier, mám všetko od nich čo sa týka pleti... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre