Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
24. nov 2008

asi ukradnem ocovi pc s izby 😀

janka196
autor
24. nov 2008

no tak to je super napad 😉

antoniab
24. nov 2008

mate ešte sneh nam tu prši a po snehu ani stopy proste opat tipicke anglicke počasičko 😠 🙄

antoniab
24. nov 2008

inak MM my teraz hovori že dnes je to presne mesiac do vianoc a tu sniva jak bude rozbalovat darčeky no len či bol dobry či niečo dostane 😀

antoniab
24. nov 2008

didi kde si zmizla 😕
ja si tu pišem sama 😲 😅

janka196
autor
24. nov 2008

antoni u nas uz ani stopy po snehu prsi vkuse 😠

dididi30
24. nov 2008

baby u nas sucho a blo kraaaasne, az na to ,ze bolo chladno ale neva
tonka hej veru mesiac do vianoc, boze zbehne to ako nic, po mikulasi staviame stromcek 😀

antoniab
24. nov 2008

aj my didi 😀

janka196
autor
24. nov 2008

jaj baby ja bojujem s carlou, to je taka bosorka, robi sa ze chce spat, dam jej cicu trosku pocica dobije sa a uz mi lieta po izbe 😠 😀

antoniab
24. nov 2008

jani 😀 😀 neni po mame 😀

janka196
autor
24. nov 2008

antoni 😅 😀

dididi30
24. nov 2008

inak janka to je stranda taka velka a cicat s cici, som zvedava na nasko takeho chlopa a na cice, sak nas tatino mu zaividi 😀

tonka no tesime sa na ten stromcek cooooo 😀

janka196
autor
24. nov 2008

didi ta veru sranda poriadna, cecky mam po brucho 😀 😀 aj nas papino zavidi 😀

antoniab
24. nov 2008

didi hej my viac než deti ne 😀 jo ja si to už chcem vyzdobyt ale najprv musim upratat 😝

dididi30
24. nov 2008

janka 😀 tonka 😉 😀 😀
baby idem z netu, uz mi sibe, papik 😉 bru nocku

antoniab
24. nov 2008

jani ta ty jak pamela asnderson 😀

antoniab
24. nov 2008

dobru nocku didi 😉

janka196
autor
24. nov 2008

caves didi

antoni hehe ze pamela len ona ich ma o par cisel vacsie a par cm vyssie 😀 😀 😀

antoniab
24. nov 2008

hej ta neviem ja som videla len pameline 😀 😀 😀 no ale to kojiš dost dlho šak carla bude mat už rok a pol 😅

janka196
autor
24. nov 2008

antoni ja do jej osemnastin budem 😀 😀

antoniab
24. nov 2008

jani ta keby boli cici v zadu ta pohoda tahaš za sebou ale tak v predu sati bude zle chodit 😀 😀

janka196
autor
24. nov 2008

ta ne ti poviem 😀 😀
no idem aj ja skusit ju dat hajat, este sem nakuknem potom ked nezaspim 😉

janka07
24. nov 2008

caute, tak ja sa pridavam az teraz, lebo cele poobedie sme boli v meste po nakupoch 😅 trosku v parku, nech si maly vybije energiu a prisli sme dost neskoro.....
tak my sa nachadzame v severnom walese vo wrexhame....
jani, dik za recepty, zajtra idem na to 😉

antoniab
24. nov 2008

oki oki papa
inak ja dnes špehujem namiesto didi 😀 a janulka pridava foto 😉

janulka7
24. nov 2008

antoni sima vymakla akurat som vas docitala a ze vam idem naisat ze uz som aj ja pridala a ty si ma predbehla tak kuknine babulky.nepridala som vela ale predsa. 😉
tak vy ste sa zas rozpisali sak mna uz oci bolia co som docitavala co tu vsetko je.teraz som dopiekla dukatove buchticky. to bude na zajtra , teda ak ostane lebo sa moja bada dajak velmi do nich pustila.
u nas dnes cely den strasna burka po dialnici som sla 70 lebo som na krok nevidela co tak prsalo a teraz vecer krupobitei ale take riadne som s chiarou kukala cez okno. joj tak som sa vytesovala. normalne ostalo vsetko biele aj ked len na 5min.
monkula ja som tiez dracica 8.jula. 😉
jani tak robi nech nezavidi carle cicu. sak vopchaj druhu jemu a nech spia obaja. 😀 a okrem toho ved ked budes cakat druhe tak sa bude on vytesovat ako MM na mne . ja sa len smejem ze nech sa chuda potesi kym ich ma lebo potom budu zas z pri kolenach. 😀 😀 😀

antoniab
24. nov 2008

janulka pekne to mate vyzdobene a chiara riadna modelka 😉 a toje bruško je zlatunke pohladkaj zamna červička 🙂
tak ja už idem di hajan rano do prace 😝
dobru nocku

monkula
24. nov 2008

janulka, Chiara je kočka, teeda, snáď aj tá moja Chiarka bude taká krásna modelka, ozaj krááásne dievčatko... 😵 😵 😵 😵 a bruško máš nádherné, juuj, pohladkaj za mňa brušenko...
dobrú Antonia...
Aj moja Chiara akurat cicia a tiež to funguje ako u vás Janka, dobije si baterky a šantí ďalej.... ale teraz zaspáva...

ivica2705
24. nov 2008

ahojte babky ved tolko pisete ze neviem ani na co mam skor reagovat, tak len tak v rychlosti co si pamatam, ahahahaha
Iwanka malemu posielam pusinku nech sa rychlo vyliecite a nech uz nie je taky umrkany zlatik maly, inac by som reagovala presne ako ty mozno este viac prehnane, lebo predsa su to este malinke deturence a kdo ma presne vediet co im je,, ze? a my vzdy myslime na to najhorsie 😅 ale hlavne ze tie flaky nist nie je....
janulka- tak mate krasne vyzdobu uz sa tesim kedy budem aj ja doma uz vyzdobovat, neviem sa dockat, a aj ja sa pripajam ku hladkaniu babatka 😉 😉 nech len pekne rastie 🙂 a princeznicku vystiskaj aj za mna 😀
didi tak ty si mi tak pekne vyfotila zata! 😀 no ale moc mi ho tu neodhaluj na tej stranke este sa zapaci nejakej inej mamicke a ja sa nemienim delit, jasneeeeeeeeeee 😠 😀 😀 😀
janka tak tie fotecky su bomba aj svetrik ti velmi sedi, no proste si kocica aj s Carlinkou 😉 😀 tata sa o vas musi inac bat, ahahahha
antoni ahoooj, a ty co dnes si nebola v praci ci mi to len uniklo, 😅 inac som sa chcel aj ja pozriet na fotky a ma tam nepustilo ☹ tak ty ma tam nechces pustit , fajn 😠 😠 😀
timi tak to vizera tak ze ty tu prides a mi ja pojdem na slovensko, hahahahahaha dobreeee....
no fajn som sa vykecala, tak zasa zajtra, ahahahah
😀

satanka
24. nov 2008

Ahoj, reagujem malo, ale potrebujem poradit, zijeme s manzelom v UK, Sophia ma 17 mesiacov, zatial je to potvrdene len testom doma, budem mat narok okrem pridavkov aj na nieco ine? Lebo na SK sa nemoze do troch rokov prveho dietata poberat rodicovsky a materska na druhe sucastne, vdaka

janka196
autor
25. nov 2008

good morning ladies 🙂 no moja bosoracka uz je hore a to zaspala pred desiatou 😠

fuha satanka tak to neviem ako to je. ja tu matersku nemam ale doma poberam rodicovsky prispevok

janulka panecku tak chiara sa zas riadne vytiahla ja odpadnem z nej jaka je kocka 😵 a brusenko mam zlatucke marek nech da za mna besito 😉 aj stromcek je krasny este ho pamatam 😀 😀

ivica no pekne ze sa ukazes, kde si bola cely den hmm? 😠 😉

janka som pozerala fotecky malickeho jaj podareny je. presne som vcera na ebay pozerala to voditko uz som aj jedno kupila lebo to katastrofa dakde ist s malou. ona by len sama isla ani ruku neda a ludom pod nohy

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre