Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
30. nov 2008

janka sak hej, len ide o to ,ze je to financne zajedno a mozno aj lacnejsie .......no a vies,ze mne sa nemusia podarit, tak dakujem aj za ne 😀 😀

janka196
autor
30. nov 2008

didi ta ked je v obchode akcia tak urcite ze su tie z obchodu lacnejsi 😉

dididi30
30. nov 2008

janka hej vynasla som jankando chodi do temy svidnik 😀

no a kto vie co je s tou katkou 😕 asi nema net alebo cas 😒

dididi30
30. nov 2008

inak film uz skoncil, heh podla skutocnej udalosti a svinucha zabasli dozivtone 😠 😀 😀 😀

antoniab
30. nov 2008

didi už som ho dopozerala bol to super filmik až na toho magora no ale zavreli ho a to je ok a bolo to podla skutočnosti a ja take filmi možem
som si popritom otvorila puzzle čo mi poslal brat tak tu triedim kocky bo furt sama ta neviem či mi mm tolko darčekou kupuje či čo no ale pohodička žeby som si šla urobit aj ja kavu umna teraz leti s koupu šlahačky 😝
janka ta uvidime jak to budeme stihat no ale to by bola parada joj ale ja sa v hulle po večeroch bojim 😅 no ja sa bojim aj tu 😀
tak ma laka vybalit stromček no ale neviem oco mi povie či som šiši 😕 😀

jankando
30. nov 2008

Dididi..
a co je s tym, ze chodim do temy Svidnik????????

antoniab
30. nov 2008

joj didi chcem pozerat ten skveli den tak dufam že mi telka vydrži už som slubila MM že zavolam nekoho na satelit aby nam ho namontoval vyšie a lepšie nastavil no ale som tak leniva si to naštudovat 😅 no musim sa k tomu dotlačit bo vianoce idu a kopa dobrich filmov a nam telke o osmej furt sa dosere 😝

dididi30
30. nov 2008

jankando jaj nic, sak zo zartu, 😀 😀 😀 😀 😀 len som ta tam zbadala, nic v zlom, ty si si myslela,ze mi to vadi? 😕 😕 😅

dididi30
30. nov 2008

tonka, jasne ked mas telku osve je to lepsie, lebo mozes aj netovat aj kukat telku 😀 😀 😀

jankando
30. nov 2008

nie, ze ti to vadi, skor to vyznelo ironicky...
no chodim tam, i zalozila som temu, pretoze ja som zo svidnika...

dididi30
30. nov 2008

jankando 😕 hmmmm

antoniab
30. nov 2008

didi no je to super hlavne ked chlapi niesu doma a nešahaju mi na ovladačku 😀
jankado pohodička aj mana didi vymakla v inej teme a potom si myslela že som tehu 😀 😀 😀
a ja som ju tiež vymakla v inych temach 😀 😀 😀

dididi30
30. nov 2008

tonka no to je pravda, heh, este aj mala diriguje , lebo chce kuk rozpravky 😉
tonka tak veru, bludime po koniku 😀

jankando
30. nov 2008

toni,ja v poho....
😉

antoniab
30. nov 2008

šak ja viem ešte janku musim nekde vimaknut 😀

janka196
autor
30. nov 2008

antoni ja som vam verna 😀 😀 😀

no nic baby idem sa okupkat som si trosku zasteperovala tak m sa spotila jak kon

dididi30
30. nov 2008

tonka, hej janku nevymaknes ona je verna tejto teme, 😀

dididi30
30. nov 2008

jaj a azetu 😀 😀

antoniab
30. nov 2008

ta nič no ta to len mi take prelietave 😀

dididi30
30. nov 2008

anotoni 😀 😀
ale ved to sa neda byt v jednej teme, ja som zvedava, tak beham 😀

monkula
30. nov 2008

čaute ja len tak na skok, bo sa mi rezne zapekajú v trúbe, aj labky cchem ešte dnes upiecť, boli sm dnes v Rakúsku, v takej dedinke postavenej ešte za rímskych čias, mali tam adventný trh, rímsky, aj múzeum mali otvorené, juuj, baby, to ej vám taká krásny dedinak ,hneĎ by osm tam išla bývať....
Možn osda večer ešte ozvem a žiadne škriepky 😠 😠 😠 😀

antoniab
30. nov 2008

monkula mi 😝
😕
"didi ti čo ma špehuješ " 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
30. nov 2008

antoni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

antoniab
30. nov 2008

babi kukam talent ten bitboxovi chlapec bol dobry ale aj na ciganoch som zvedava je ich tam dost 😝

janka196
autor
30. nov 2008

hehe aj ja kukam talent, chlapec zabil a aj ti rockenrolisti boli super, tesim sa aj na futbalistu ten je tiez sikovny

janka196
autor
30. nov 2008

baby ja som z tej barbory na nervy vobec mi nesedi ako moderatorka 😠

dididi30
30. nov 2008

janka mne ani maros nesedi 😝 😀 ale inak ho mam rada 🙂

a to co kukas tonka? 😀

antoniab
30. nov 2008

no talent didi ne ale cigani ešte nevistupoali ešte len budu a MM hovoril že je ich v hladisku dost ja len tak na pol očka kukam bo triedim kocky si 😀
janka no aj rokenrol bol dobry ale teraz ti chalani no neviem neuchvatili ma a barbora no 🙄 a kramara ako moderatora teeeeeeeeeeeež nemusim

dididi30
30. nov 2008

tonka co triedis 😀 😀

dididi30
30. nov 2008

idem si dat vanu ,tak cafte zatim 😀 mozno bude aj bublinkova, bo ma nejako naduva 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre