Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
16. dec 2008

monkula ja pri malej 16 a pri malom 20 😝 a vsetko ostalo na mne ☹ 😀 😀 😀 😀 no neva som sexi, vraj 😀

janka196
autor
16. dec 2008

didus zas nam nejde radiatory chapes, uz som na mindrak z toho 😠

janka196
autor
16. dec 2008

jaj baby ja som pribrala 14 a zhodila 18 😲

dididi30
16. dec 2008

janka, jaaaaaaaj boze, sak to je na nervy to ako moja segra mas, ona u znakupila fukare na teplo, sak to sa nedalo, ale ona ma plus ona ma zasuvky na cierno 😲 svinucha, to si moze topit kolko chce 😠 😀 😀 😀

janka196
autor
16. dec 2008

ta didi ved pred tyzdnom opravoval ten boilerr. to bud nejde tepla voda abo kurenie a nevymenia ho ani keby co bolo

dididi30
16. dec 2008

janka, sak aj ja sa toho obavam, bo ked tu bol naposledy ten co kontroluje bojler, tak chcel hovorit s majitelom, tak neviem co, ale zas to ide dobre, klop klop, no dufam,ze to vydrzi, bo ich zabijem ked mi budu deti mrznut 😠 😀

janka196
autor
16. dec 2008

didi ved to . odkedy tu byvame uz 3x s nim daco bolo. naposledy co vybuchol a vsetko zasrate od hrdzavej vody. vtedy ked tu bol opravar povedal ze to len otazkou casu kedy zas odide a uz je to tu. vpondelok voda nam nesla a teraz od soboty sa seru radiatory. este vcera isiel aspon v nasej izbe ale v noci aj ten dosiel. dole mame aj tie plynove ohrievace tak to sme zapli na chvilu ale smrdi to jak fras vies bo to nepouzivame

monkula
16. dec 2008

janka, k tej Tvoje jváhe..
uakzoval so mTvoej fotky sestre a ona, že ježíííš, t oej celá Beckhamka 😅 a že ešte je aj taká chudá... 😅 😅
no, mne by sa zišl ozhodiť ešte 7 kg, si pripadám ako prasa 😅

janka196
autor
16. dec 2008

monku no uz aj ty zacinas s tou beckhamkou 😠 😀 😀 😀 pocuj ved na azete mi zasranci pisu ze cau posh 😀 😀 😀 a tu v uk tiez pubertaci vykrikuju. ja to nechapem bo mne sa vobec nezda ze by som sa nanu podobala 😅

monkula
16. dec 2008

ja? To moja sestra... 😀 ael podobáš a straaašne.. rob je jdvojníčku a vypýta jsi ťažké prachy... 😀

janka196
autor
16. dec 2008

no na taky obedik s jejj muzikom by som sla 😀 😀 😀 apozdrav segru ze dik za kompliment

monkula
16. dec 2008

dík, odovzdám...
A sm sa smiali, na tej fotke, kde máš zababušenú Carlu, manžela a ty v tom svetríku, mimochodom, veľmi peknom 😉

janka196
autor
16. dec 2008

monku 😀 😀 hej to naschval lebo cajky chceli vidiet aky som kupila tak som zabila 2 muchy jednou ranou ale tiez sa natom smejeme. na jednej aj vidno jak sa klepem od zimy 😀 😀 😀

monkula
16. dec 2008

hej? 😀 na ktorej? 😀

janka196
autor
16. dec 2008

no bazmek asi nA VSETKYCH 😀 😀 😀 😀

monkula
16. dec 2008
janka196
autor
16. dec 2008

mon presne tu som myslela 😀 😀 😀 😀 a toi sme boli vonku len asi 2 minuty. sme vybehli odfotili sa v snehu a sup dnu 😀 😀

monkula
16. dec 2008

a vy tam máte svoj domček janka?

janka196
autor
16. dec 2008

nene iba prenajaty. 😉

monkula
16. dec 2008

mne sa páčia tie anglické domy..
A baby, povedzte mi úprimne ,to naozaj všetco Angličania majú doma taký bordel? 😅
lebo ja keĎ pozerám Spektrum a tam je niečo z anglickej rodiny ,tak ta mmajú takí neskutočný neporiadok, že ja by osm sa od hanby prepadla ,keby mi niekto nafilmoval byt v takom stave... 😉 😅

janka196
autor
16. dec 2008

monku ja co som mala moznost vidiet tak ano. aj susedia oproti no keby si tu kuchynu videla odpadnes. ja by som tam ani obuta nevosla. oni su hlavne strasni smelinari. stare rarohy nechavaju v dome. kamos robil jednemu mur a ten normalne tam mal predtym plot z dosak a uplne boli zhnite ale ten dedo ich este predaval po 50 centimos kus akcia jak svina 😀 😀 😀

dididi30
16. dec 2008

janka veru sila s tym bojlerom, boze im to je jedno bo v tom dome nebyvaju 😠 😠

monku aj mne aj muzovi sa pacia tie tehlove domy, aj my taky doma staviame 😀 no a veru bordelari su to, no ale ked tak ku u mna doma, tak tiez mame bordel ked mala nieje v skole 😠 😀

monkula
16. dec 2008

veĎ to.. ja keĎ so mvidela tie staré veci, a všetk ov krabiciachm..
ja často pozerávam I vant my Mummy, a pipka na dva - tr idni odíde z domu a nechá tatina s deťmi, poto msa vráti, a kontroluje byt, a že bože ,on neupratal chodbu, a neutrel prach ,ael že má v spálni krabuci plnú bordelu, aj dve-tri, to bordel nie je... 😀 😝

janka196
autor
16. dec 2008

didi som zvedava ci dnes pridu. bo uz som zjebkala ich do telefonu ze tu uz druhy den mrzneme s detmi

janka196
autor
16. dec 2008

mon 😀 😀 😀

monkula
16. dec 2008

no ,idem popratať kuchyňu ,nec ht onevyzerá ako u Tvojich susedov oproti..
večer pa.. 😉

janka196
autor
16. dec 2008

tak pekny dnik papa 🙂

janka196
autor
16. dec 2008

baby prisiel opravar a noramlne sa vyzul. teda vosiel vyzuty a topanky si polozilo do chodby. som skroo odpadla

monkula
16. dec 2008

janaka a nebo lto SLovák? 😀

janka196
autor
16. dec 2008

mon nene 😀 😀 ale tiez ma napadlo ze ci neni cudzinec ale prizvuk ma typicky anglicky

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre