Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
9. jan 2009

janka 😠 ja som tu 😅

ta ked ani neprecitas co pisem ta sa necuduj 😠 😀 😉 ale nie......

inak piatok ta znas 😀 😀 😀 mcdonald........ 😀 😀 😀 😀

jani ja som nasla v sainsburi vselijake gebuzinky, dokonca aj rum do plniek 😎 potom som nasla rovno cesto na linecke a aj listkove cesto, fajne jogruty drahe ale oplati sa....a este aj maslo na plnky a pecenie, co v ceskom stoji okolo libry tam 60 p no chaaaaapes, ta ja uz v ceskom kupovat nebudem anglicania maju vsetko aj vanilkove cukre, aj kypriaci prasok a ja dilino vsetko z domu......jedine muku si kupim a nic ine 😎

a ty co robis?

janka196
autor
9. jan 2009

didi no caves moja ta co ani nenapises ked si tu

sak viem jak to piatok isti aj my sme boli 😀

joj ta to je super ze si vsetko nasla. ja som hladala vanilkovy cukor ale som nenasla tak neviem budem musiet ist do polskeho. inak aj muky maju rozdelene tusim ivka to pisala ktora je aka.

a ja pozeram silvestrovsky program na markize 😀 o pol hodinku idem po lauru do skoly tak budem musiet carlu zobudit 😠

dididi30
9. jan 2009

janka heeeeej, do prcic, ta opytam sa jej esteraz 😀

vanilkovy cukor maju v sainsbury na sto pro, stoli asi 1,20 ale fajne vela, nieje v sackoch......v sacikoch predavaju po 30 p v ceskom tak sa oplati 😉

dididi30
9. jan 2009

jani ja som teraz prisla preto som nepisala 😉

janka196
autor
9. jan 2009

ja do sainsbury nechodim vobec 😅

dididi30
9. jan 2009

skus 😉 tam maju vsetko a ani nie drahe, zalezi co, ja tam rada nakujem

janka196
autor
9. jan 2009

ja viem len ze su tam v poho ceny. len na nasej ulici nieje a ked ideme na nakup tak do tesca alebo lidl 😉

dididi30
9. jan 2009

janka my tak isto tesco alebo lidl aj teraz ideme 😀

inak som v meste kupila cerstve svieze domace kuracie chrbty a predstava si v baliku 2 velke za 50p!! sila tak som zobrala vsetky 3 co tam mal, sak to zadarmo 😅

my mame sainsbury cestou po tamcu do skoly tak tam furt zajdem 😎

ivka19
9. jan 2009

ahojte 🙂

janka196
autor
9. jan 2009

my sme boli doobedu lebo robi je v robote na poobednej teraz. tak super si tie chrbty kupila to veruze ako zadarmo 😉

no idem zobudi carlu lebo zachvilu mi treba ist. potom sa este ozvem papa zatial

ivka19
9. jan 2009

didi,tak ty si vykupila vsetko 😅 😀

jani,kukla som tvoju roladu,vsak je ok 😝 ale co sa stalo carlinke na cele,spadla? 😔 inak aj ja som ju robila ale nikdy mi nevysiel trojuholnik,tak som prestala a robim z kyslych smotan a piskot do tortovne 😉

janulka7
9. jan 2009

ahojte tak sa halsim aj ja. ako vidim tu sa vo velkom pecie a podnika no a ako vzdy aj nakupuje. vsak didi? 😀 pani tak uz sipresla od oblecenia k potravinam? no ty si mi maniak. ja sa obchodom radsej vyhybam. penaizky nie su ☹ MM halda robotku a okrem toho ja ked idem do obchodu tak aj ked nemam peniaze tak kreditka je vzdy a tak sa radsej vyhybam obchodom. 😅 lebo inak bymi vzali uz aj karticku na metro. ja by som dokazala aj na tu nakupit. no ale ked sa neda tak sa neda. teraz si setrim, lebo malemu bude treba zariadit izbu. uz mam vybraty nabytok uz len tie peniazky,. ak to vsetko dobre pojde tak mozno tento meiac kupim komodu a potom pomaly zvysok. no uvidieme. nechem predbiehat. joj baby tak ma maly tlaci. sa neprace ci co . ja neviem. a kope v ejdnom kuse tak uz som sisi z toho,. lebo neviem ci za to ze zle sedim, ale je haldny alebo preto ze len chce aby som na neho nezabudla. 😅 no proste som z tho blazon. 😖

janka196
autor
9. jan 2009

baby uz som doma, som nasla mobil hehe sa tesim jak mala 😀 😀

janka196
autor
9. jan 2009

ivka sak to ani nemal byt trojuholnik 😀 boze ja tie kolace z kychlych smotan milujem mnam

janul cau

janulka7
9. jan 2009

nazdar tak dens namiesto lezenia cez plot si nasla mobil. no dobry den si mala. 😉 inak tak rolada fakt dobre vyzerala. tak neviem co si somrala. ja akurat napalujem chaire rozpravky.

janka196
autor
9. jan 2009

janulka no na tej fotke uz kusa stuhla ta cokolada to preto 😀 😀 ale len sa zanou zaprasilo. v sobotu alebo nedelu urobim zas
joj super je ten mobil sony ericcson w530i taky cierny tenky vyklapaci 😉

janka196
autor
9. jan 2009

ivka a hej caarla sa mi zrubala z taburetky. stale tam lezie a skace na kolenach jak siska. a rovno na hlavu sa prekoprcla. ta vies spalila si kozu na koberci. nedavno jej zmizla modrina co sa udrela do stola a teraz zas 😠

janulka7
9. jan 2009

jani na to si zvykaj, chaira bola a este aj je sama modrina. ja sa vzdy smejem ze v lete ju treba zakryvat lebo si budu ludia mysliet ze ju doma tyrame. ona je jak dalmatinec. sama modrina. 😅

janulka7
9. jan 2009

ja mam nervy kazda jedna rozpravka mi vypise ze je dajaky problem neda sa mi nahrat. ja ten pocitac hodim na metro na kolajnice. bazmek aj s nim. kym nebol interenet som zila kludne ateraz zurim pri kazdej kravine co mi neflunguje.

janka196
autor
9. jan 2009

janulka 😀 😀 😀 bude male nervacik, klidek vyhod pc z okna a sa ti ulavi 😀 😀 😀

janulka7
9. jan 2009

no ved ti vravim ze uz mam chut ho tam reznut,len by sa tak za nim prasilo. ale potom co ako budem konikovat ☹ 😀
chiara sa tu rozculuje lebo zirafa spadla do dajakej diery a zvery jej nejdu pomoct . no uzas pohlad na nas. marek s braskou isli na fusku. tak som tu sama s nou a zurim jak pes. bazmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek nejde to. zas mi to vyhodilo. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janka196
autor
9. jan 2009

janulka tak mate veselo cooo.

jaj baby som zabudla vam hovorit jak som bola v polskom tak mi majitel ponukol robotu na piatok sobotu nedelu ale ja piatky nemozem ☹ skoda. len tam v obchode predavat joj.

monkula
9. jan 2009

ahoj Jani...
Juuuj, to je smolaaa a prečo piatky nemôžeš? nemáš kam dať Carlu? A bratova čaja nemôže?

janka196
autor
9. jan 2009

mon lebo robert robi tocene smeny tyzden poobede a tyzden doobedu a presne nemam kde dat carlu,. a bratova caja tiez robi takze smola ☹

sisulik
9. jan 2009

ahojte tetulky... 😀

janka196
autor
9. jan 2009

ahoj teta sisu 🙂

antoniab
9. jan 2009

ahoj bambulky
som vás troška prečitala ale neni čas tak len naskok ani neviem čo vám napisat ja som rada že som doma ale asi je to jedna s tych najtaších dovoleniek či navšetv doma okrem toho že som každy den u doktora ,zrušili mi let naspat manžel dnes bural auto a stav stareho otca je kriticky som v jednom kole ja už ani neviem čo chcem ☹ ☹ ☹ tak mi je všetko luto že už nevladzem ani plakat
no chcela som vás hlavne pozdravit a posielam detičkam bošteky

dididi30
9. jan 2009

ahojte 😀
sisu ake tehluky, sak tu mame len jednu , ci aj ty? 😅

janka fiha aky dobry job by si mala, do prkinka co ti nedal aspon cez vikend 😒

mati ahoj, bozenko a co je s detudkom, juj ti verim co prezivas 😔

janka196
autor
9. jan 2009

didi tetulky napisala sisu ako tety 😀 😀 😀
ta vidis som sa asi malo usmievala 😀 😀 ale vies by sa mu to neoplatilo potom by musel niekolho zhanat len na piatok

ahoj matka boze to mi je luto ze sa na vas taka smola lepi ☹

timinka1984
9. jan 2009

ahojte vsetky 🙂
antonia, je mi to velmi luto.....budem sa modlit.... ☹ ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre