Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
24. jan 2009

janulak a tá stránka:
www.mimibazar.sk

sisulik
24. jan 2009

ta ja dnes som taky sok zazila...od nas z mesta smerom na nottingham je taky kopec do spica a na vrchu semafor...anglicka logika 😀 dostala som cervenu!!! plno aut za mnou..a teraz ako sa na vrchu spice pohnut ked pride zelena....tak som slapla na plyn, ze sa vsetci naokolo zlakli co bude dalej...super to bol zvuk..jak nejaky sportak na pretekoch.. 😀 vdaka bohu som sa pohla dopredu a vychaclila na spic a pekne som pokracovala v ceste..doteraz to neviem predychat... 😀

sisulik
24. jan 2009

na child tax credit ak si vydata, nie je podmienka ze si musela byt aj ty zamestana...ja som onho radsej ani neziadala...lebo kazdy rok sa to pocita (jej vyska) a keby som teraz brala, tak po roku by som musela toho privela vratit... 😒 tak radsej som o to ani neziadala

sisulik
24. jan 2009

monkula..co je s tou strankou? ja na nej fachcim vo velkom..a aj na www.mimiaukcie.sk

dididi30
24. jan 2009

no vidim ,ze ficite vo velkom na strankach 😀
ja ficim na http://www.porada.sk/archive/index.php/t-25634.... 😀 😀

3558
24. jan 2009

ahojte dievcata. nemohli by ste mi poradit ci sa da zohnat HA mliecko pre babetka? myslim ze cov&gate malemu nerobi dobre a nechcem skusat ine obycajne. uz by som chcela HA.len neviem ci sa da zohnat, a ktore su to vlastne? dakujem

sisulik
24. jan 2009

zuzi..skus sa spytat aj v lekarnach..

dididi30
24. jan 2009

zuzi, hm ako pise sisu, ale zas ti ta odporucia k lealth vizitorke, preco si tam vlastne nebola ked ste vyhadzani? mala si ist a klam ,ze to mate dlho, lebo tu sa inac neda, ak povies,ze par dni tak poviedia,ze je to z jedla 😒

3558
24. jan 2009

prave ze som bola u doktora 4 krat a ten dilino mi povedal ze to ma maly z dudla. no a on dudka iba ked zaspava.a bola som dnes v lekarni a povedali mi ze musim ist najskor k doktorovi. no ale uz som to tusila,tak som nas objednala minuly tyzden a schodzku mame na utorok. len ked si na toho doktora spomeniem, tak by som toho doktora vyfackala. ☹

sisulik
24. jan 2009

co nevymenis doktora?

3558
24. jan 2009

ja chodim do takeho zdravot.strediska kde je 15 doktorov. vsetko indi. a ked zavolam o apoitment tak ma supnu k prvemu co ma volno a aj tak cakam tyzden ☹ takze si nenavyberam. chodime tam cela rodina, ale predtym sme mali este horsieho doktora. mam to aj tak daleko z domu ked idem s kocarom, ale blizsie ma nikde nechceli zobrat, lebo su full. ☹ ☹ ☹

sisulik
24. jan 2009

my mame tiez indov (su to manzelia) ale som s nimi velmi spokojna.

monkula
24. jan 2009

sisu, na tej stránke sú úžasné recepty okrem iného 😉

jankando
24. jan 2009

Dididi
ne, muz nie je odtial, ale super zaujimavakrajina..zit tam
par mojich kamosiek tam zije a len si chvalia..stale vyhrievaju kosticky, niejak my tuna.. 😠
no tak si predstav , cely zivot ako na dovolenke..mna to strasne laka

jankando
24. jan 2009

Zuzi,
to vazne ti povedali, ze z dudla to ma?
a nie su oni tak trochu crazy? to skor by som povedala, ze to reakcia na UM a nie na dudel... 😠
no ak nechces zase ist k nim, tak len skoc na emergency.....auvidis, co ti tam povedia... 🙂 ak to nemas prilis daleko a mozes tam ist kedykolvek a presne ako Dididi pisala, klam, ze uz neviec co s tym, ze sa to len horsi a ze to ma uz dlho a povedz pravdu.teda ja by povedala, ze si nemyslim, ze je to z dudla.. 😠 😠 😠 😠
Ja by bola zla na nich, ked ide o moje dite..jak selma.. 😠 😠 ....

jankando
24. jan 2009

Zuzi, my tiez chodime do takeho mensieho strediska, kde je viac lekarov, a tiez nas supnu tomu prvemu volnemu a pritom uvedeneho mame len jedneho lekara naseho a on je fakt super..... 😉

jankando
24. jan 2009

Btw..nasla som to video JAnka196...poslem ti linka do ip 😉
ak chces, tak si kukni

monkula
24. jan 2009

už som dala do albumu tú korytnačku. už je trošku rozrýpaná, Chiarka ju už riešila 😀 😀

jankando
24. jan 2009

waaw, Monku, vyzera to super..........

kamartina
24. jan 2009

ahojte maminky.

3558
24. jan 2009

ja to mam presne ako janka. pohadzuju nas od jedneho doktora ku druhemu, a ani jeden neni pediater. no uz som tam bola 4 krat a teraz v utorok idem piaty 😝 😝 😝 😝
vyskusam trvat na tom nech mi da to hypo alergenne. lebo 4krat mi dali inu masticku a ani jedna nezabrala. 😢

jankando
24. jan 2009

Zuzi
no neviem, ci dobre rada, ale nam dala lekarka pre Petka na suchu pokozku a tiez na vyrasticku, ktore mal na lickach..krem, ktory sa mi fakt zda byt dobry..mame ho na predpis a na repeat prescription...cize asi kazdy mesiac jeden..vola sa Aveeno a nam robi velmi dobre..skus sa mozno popytat lekara ci by nepomohol, ak ano, tak nech ti ho predpise, ale da sa aj kupit..

Ahoj Kamartina..ako ?
uz sa vam kaka lepsie?

kamartina
24. jan 2009

ahoj janka ano kackame dobre ale zas mame problem na cele aj hlavicke sa mu urobili take pupaky a teraz vsetko popraskalo a ma to take suche a vidim ze vy tu tiez pisete o vyraztickach..a neviem co to je davam mu olivovy olej ....inac ta tvoja rada velmi pomohla on uz teraz ani bez tej vodicky si nevie ani den predstavit 😉

jankando
24. jan 2009

Tak to dobre
nas vymysla, nechce vodu ani tomu..reve jak maly.. 😀 😠
cajik by este vypil ale cistu vodicku eee..hned zisti, ze to nie mliecko a reve... 😠

janka196
autor
25. jan 2009

dobre ranko babule, jaj vcera bol saleny dom u nas balili sme veci ktore pojdeme popredat a dnes prsi a fuka 😠 😠 ma ide porazit. no idem si precitat co ste popisali

janulka7
25. jan 2009

caute kasavice,. dobre ranko.
monku krasne ti vysla korytnacka.mala sa musela tesit tak dufam ze ste si to riadne uzili.a oslava bola super.
jani tak predavat v dazdi ti nezavidim.joj ako ti zavidim ze ides domov. bazmek aj ja by som isla. vcera MM kupil prve dupacky tak vam potom pofotim . pre istotu se vzali neutralne farby ak by bolo prekvapko a dievca ale didi povedala ze sam pipik a jajka tak to beriem tak ze bude chlapec. 😀
no idem ranajkovat. este vas kuknem. co idete dnes porabat.

iwanka
25. jan 2009

Dobre ranko,

monku, tak ta torta je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 Strasne sa mi paci 😉

Janulka, aj ja by som chcela recept.

janka, no to je skoda, ale este mate jednu nedelu, tak daco predate.

My sme dnes stali o pol siedmej, tak som sa super vyspala 😕 , ale uz opat haja, teda obaja chlapi, tak mam pokoj a varim.

janulka7
25. jan 2009

iwanka nie je problem poslem ti ho. je to velmi jednoduche a chutnucke.

janka196
autor
25. jan 2009

janulka ale kdeze v dazdi ani sme nesli ved kto by tam prisiel 😖

iwanka este mame aj v stredu trhy takze to nieje stratene. len vies teraz mam vsade vrecia s vecami tak som z toho nervozna lebo bordel jak v tanku

mon torta je krasna, urcite vam aj chutila 🙂

iwanka
25. jan 2009

janulka, prosim hod mi do IP.

ja som dnes sikulka, musim sa vam pochvalit, uz mam navarene aj pizzove kolaciky som napiekla, a to len ze mam kus kludu.

pozyvam vas.... 🙂

janka, tak to verim, ze si z toho na nervy, ja by som bola tiez 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre