Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
29. dec 2008

to je 😀 😀 😝
ked ja uz neviem, co by nanu pomohlo, ani krik, ked capnem po zadku tak je ticho, ked po rukach takl tiez, a aby som ju nevidela co robi, tak sa schova do kuta aleb za roh, aby som ju nevidela a spekuluje dalej 😝
sa nenudim pri nej, nemam cas 🙂

janka196
autor
29. dec 2008

timi ta ja odpadnem z nej. ta carli ne. ona ked daco tak nas pekne zavola. teraz najnovsie mi pol dna stravi pred zrkadlom. cese sa, skeri sa tam na seba 😀 😀

dididi30
29. dec 2008

timka, inak len tak ta upozornujem, tamca ma 5 a stale je taka hyper, tak sa na to priprav..a take reci, ze my s muzom oci gulame 😀 😀
doraz pridam fotky 😀

janka196
autor
29. dec 2008

didi sa tesim 🙂

janka196
autor
29. dec 2008

didi som pozerala foto 😲 ta to co za kaka 😀 😀 😀 no ale thomasko je zlatucky

dididi30
29. dec 2008

janka ja neviem v podlednej dobe tak sprtky robi 😀 😀 ale raz za den navali poriadne 😉 😀

janka196
autor
29. dec 2008

didi 😀 😀 😀 aj ja som pridala foto 😉

antoniab
29. dec 2008

jaj konečne som dotlačila te pozvanky už som myslela že rozmlatim počitač najprv som nemala nainštalovanu tlačiaren potom my chybal word no a nakoniec mi to nešlo vytlačit abo mi vytlačilo obrazky a text nikde 🙄 no ale mam to už za sebou nakoniec som to zvladla a som na seba hrda možno bude zomna nejaky talent a taky dobrý program mam na fotky v pc a ani som onom nevedela 😀 😀
didi kukla som foto to čo za kaka 😲 no ved porastie on porastie aj kaka 😀 😀

janka196
autor
29. dec 2008

mati no super ze si to zvladla 🙂

antoniab
29. dec 2008

a ja som už na foto pozerala mala je rozkošna 😉

janka196
autor
29. dec 2008

🙂

dididi30
29. dec 2008

jaj baby sak to len tak, ze akoze vie aj kaknut do nocnika, to bolo len taky sprt, on kaka poriadne, no chcela som len odfotit, ze aky je sikovny 😉 ze aj na nocnik vie a aj sa pyta,ze a a a 🙂
ale vy si jeho nevsimate ale kaku ☹

janka196
autor
29. dec 2008

didi jasne ze si ho vsimame ved som napisala ze aky je fesak. zlaty a tak skoro sa pyta na nocnik 🙂

dididi30
29. dec 2008

janka ja viem 😉 😀

inak pokazila som svoj slub, dnes som nakupovala ako diva, ale nie pre seba, teda len jednu skuknu riflovu z 14 na 3, no nekup, nie? 😀 😀
potom len pre deti a vitaminky v boots 🙂
este chcem malemu choditko a koncim, potrebujem na depozit na novy dom, ked sa podari comu moc neverim ked momentalne nerobim 😒
inak koncom januarla idem do roboty, tam kde som robila upratovat bo smradokoch ziakoch 😠

antoniab
29. dec 2008

jej didi šak je to šikula a janka ma pravdu skoro sa ti pyta na nočnik 🙂 🙂 a jak ma ručičky v past tak aj tlači 😉

antoniab
29. dec 2008

didi ty už ideš pracovat? aj my uvažujeme nad novim byvanim ale asi si zaťiadame o dom s concilu 😉 bude tam sice vela roboty ale budeme menej platit lebo platime teraz dost 😠

dididi30
29. dec 2008

tonka a to ako sa ziada o dom z concilu? to by som mohla aj ja zaziadat, nie? sak mam 2 deti 😀
no my za dvoj 420libier to je super cena na gloucester, bo teraz stoja vyse 500 libier
hej, tu sa chodi do prace od pol roka dietata....no ono to je 9 mesiacov od kedy som na materskej,

janka196
autor
29. dec 2008

baby ja sa lucim ideme p;ozerat filmik. tak pekny zvysok vecera

antoniab
29. dec 2008

my platime 660libier za 3izbovz byt plus tax a elektrika a na concile si zažiadaš o dom tu dostanu rodiny s detmi a manželia a tak a plati sa nejakych 70 libier tyždenne tak za 3izbak umna kolegyne polky už jedna dostala jedna akurat žiada sa čaka tak 3-4 mesiace zaleži aku lokalitu chceš a tiež na stave bytu lebo musiš vymalovat koberce alebo podlahy spravit concil urobi len kupelku a kuchynu a komplet zariadenie si musiš kupit ale vam by sa oplatilo šak si zadaj alebo zajdi na concil a oni ty tam povedia o vynajmovani domov či bytov s concilu a z dvoma detmi by si mala dostat isto a ja chcem žiadat o dom nie byt

antoniab
29. dec 2008

pekny večer jani 😉

dididi30
29. dec 2008

mato co tak kratko sa na to caka? ja som pocula ,ze roky....inak vraj hrozne vypisovanie 😲
moja teta caka uz 2 roky a nic 😒
nieje problem muz vymaluje, koberce dame a nabytok mame novy, nas vlastny 😉 😵
po novom roku nabehnem 🙂

antoniab
29. dec 2008

didi ta čo si tak dlho nie a ak mate preukaz rezidenta že tu pracujete viac než rok tak to potom ide rychlo aspon unas a ak maš deti tak si pomaly prva na zozname no ale tiež zaleži od počtu žiadosti tu to jeden čas pozastavili lebo bolo vela žiadatelov s cudziny no a od noveho roka to už povolili nanavo a nove byty sa stavaju oni natom tiež ryžuju a neviem po jakej dobe možeš byt kupit do svojho vlastnictva
no my to skusime a uvidime ako to dopadne 😉

timinka1984
29. dec 2008

no dakujem didi, si ma potesila 😉 😉 😉 no nejak to zvladneme 🙂
vidim ze sa byvate o council...
no ja som minuly rok ziadala a neschvalili, bo som tu neodpracovala rok na zmluvu, ale tu to je tak, ze vam pridaju body, podla prihlasky co vypisete, a potom podla toho si mozete ziadat o domy/byty.kazdy tyzden je v novinach nejakych zopar moznosti, mozes si zaziadat, ale oni maju vela, tak niekedy moze vyjdt, niekedy oni pridelia iny.kamaratka cakala 2 roky, dali jej ho a odisla do albanska....no to uz je ina story ☹
ked sa mi narodila mala, tak bodikypridaju, aj za kazdy ukonceny rok s nimi, a potom sa boli u mna pozriet, ze kde byvam a dali mi znova body navyse.no a nakoniec neschvalili...... 😒 😒 😒
no neva, co uz...malo to tak asi byt...
a tu si mozes odkupit po 5 rokoch za stvrinu povodnej ceny. 🙂
a taaak, to tu u nas fungovalo, ked som ja ziadala 🙂
my teraz platime 550 za trojizbovy, plus vsetko ostatne
didi, vy mate super cenu 🙂
v akom okoli sa to nachadzas?je mi to mesto zname, no nemam ani sajn, v ktorej casti uk 😝 😝 😅 😕 😕
idem kuk fotos

dididi30
29. dec 2008

timka no zaujimve, dost komplikovane,,,inak sveta pravda, domy v anglicku uplne klesli 😲 tak uvidime co a ako 😉

je to pri wales, teda tak okolo 😀

timinka1984
29. dec 2008

ok, tak uz viem blizsie 🙂
pozrela som foto, maly je naozaj sikovny, a ta ciernobiela fotka je uplne uzasna, krasny je na nej 🙂 🙂 🙂
a ako krasne stoji, no uz aj chodit v 8 mesiacoch bude, to bude radosti 😀 😀
no idem aj ja, som kazala staremu nech mi vinko otvori, kym malu ulozim do postele, ta v posteli uz 15 min a zasa som zabludila na pc 🙂 🙂 🙂 😝 😝
tak dobru nocku 🙂

dididi30
29. dec 2008

timka no neviem ci bude chodit ale ja a tatko sme chodili od 7 a pol mesiaca 😉 tamca od roka 🙂
a dik za pochvalu, no vies sem tam sa fotky zadaria aj ked su z mobilu bo fotak sm akosik pokazila 😲 😅
dobru nocku 🙂

ivka19
29. dec 2008

didi,ako je tamarke,dufam,ze lepsie 😉 nasa mala je na tom uz o nieco lepsie 😒 a este k tomu council houses,tak my uz cakame skoro 2 roky a stale sme v poradovniku okolo 25-30,takze tu to nie je ziadna rychlovka 😒 a jasne,ze si tam musis vsetko urobit sama,ale zase mas to ako vo svojom a nemusis sa bat,ze ta niekto po roku vysankuje a nie je toho tak vela na vypisovanie 😉

timi,co sa tyka tych bodov,povedali nam,ze ziadne nie su,ze zavisi od situacie rodiny a tiez ako casto ziadas o tie byty,ale napriklad teraz sme v jedno spalnovom a ten sme dostali skor ako do roka

janka196
autor
30. dec 2008

dobre ranko prajeme, 😵

janka196
autor
30. dec 2008

baby co ja viem tak u nas v hull sa tiez caka strasne dlho na tie byty. a tu by som ani nesla do tych bytov byvat lebo to su bytovky kde sami asocial, to zeby som mala strach ist po schodoch do bytu 🙄

dididi30
30. dec 2008

bre ranko

ano presne tak, oni nukaju take razbise, vraj....anglicanom daju fajnovejsie...skor by bolo dobre kupit nejaky bytik, ale odkial na to 😒 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre