Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

iwanka
19. nov 2008

ahojte babulky,

sisu , kukla som fotky, fakt pekne a fajne, ze ste mali dajake stretko 🙂

Moj certik teraz haja, ked stane tak pojdeme vonku, na hojdacky 🙂

Vcera som bola v skole a moji chlapi ma cakali, vsetko bolo ok zo zaspavani a az teraz, tento tyzden odmieta MM a minulu noc mu dal taku supu( myslim, ze nechtiac) 😉 , ze MM ma normalne monokel 🙂 😀 A ani nevieme, ze kedy 😉
Tak sme zaspavali az o pol desiatej, ked som prisla, tak maly spustil zalostný plac. Dost je teraz na mne zavislý, ako je to krasne, ale dakedy by som aj ja odychla.
MM vcera nastvaný, ze je celý den v robote a potom, ze malý nechce spat, len reve a mna hlada, tak som mu pripommnula, lebo presne tak som bola ja v nedelu, ked som chcela ja oddychnut 😉

Maly haja v postielke a az rano ked sa budi o pol piatej ho beriem k sebe. No dajak sa to naucime, lebo ked spi so mnou, tak je na mna nacapený a ja sa nemozem ani otocit.

Co dnes dobreho varite????, ja budem masko na prirodno a zamiakovu kasu a potom este pizzove kolaciky, robim ich z puff pastry. Musim dnes dajak potesit ocina, resp. asi obaja 😀 😝

timinka1984
19. nov 2008

ahojte!na Slov sme od 11.10., uz sa nam to pomaly krati 🙂

iwanka
19. nov 2008

baby , poradte, kde kupit dajake topanky pre mojho maleho, daco na zimu, najlôepsie na lepaky, lebo zrazu je nam vsetko male. V sobotu pojdem asi opat shopping 😀

janka196
autor
19. nov 2008

iwanka ja mam to iste s malou az nato ze ona spi zasadne s nami a nalepena namne. to tiez vkuse len mama mama..... jaj tie pizzove ja som chcela robit cez vikened ale nevyslo ale tento uz urcite urobim mnam. kamoska mi dala super recept perfektne su a robim ich z kysnuteho cesta

timi no tak mate super dovcu len si uzivajte slovensko

janka196
autor
19. nov 2008

jaj a topanocky jednoznacne clarks oni robia perfektne pre detske tucnucke nozicky fakt sa oplati investovat. carla ma uz tretie a sme velmi spokojni s nimi 😉

iwanka
19. nov 2008

dikes jani, pojdem kuknut 😉

dididi30
19. nov 2008

caute

no baby ja od rana vyvaram, urobila som dve pizze a aj zeleninkovu polievocku, plus este zapecene prsicka so zeleninkou 😵

iwanka jednoznacne clarks(janka neopakuj 😀 ) tam robia topanocky podla potreby, ci chuda ci uzka nozka, nasa ma tu najchudsiu,
thomasko ma tiez topanocky 😀 vcera som mu kupila 😵

janka196
autor
19. nov 2008

didi 😀 😀

ja robim francuzske zemiacky mnam. uz su v trube, dala som si masku na face a medzitym vysavam. no dnes som busy 😀 😀

dididi30
19. nov 2008

janka aj ty mas dobre pracovne pochody 😅

ja si davam masku ked som vo vani, teda vani plnej vody, bo ja sa len sprchujem, nemam cas na vane 😀
ale maly mi uz v noci spinka pekne a papa len o pol noci a rano, takze parada, len ja nemozem spat 😕 som si zvykla na to je ho cuckanie ☹

janulka7
19. nov 2008

Ahojte babulky. tak ako vidim vy pisete o sto sest. ptom vas covek musi pol dna citat 😠 😀
s tym vyvaraim ste ñmi narobili take chute ze som normalne vyhladla. ale musim pockat az do stvrtej ked odrazim domov. ☹
jani ten recept hod aj mne na tie pizzove kolaciky. moj braska si uz rozkazal na vianoce nanukove rezy, MM slonie slzy a chiara vsetko co vidi v kucharskej knizke. 😀 tak som zvedava ako to budem zvladat. ale sak dvaja chlapi doma kazdy dostane daco robit a bude no nie?
ja som dnes taka nasrata no sak klasika kedy ma dakto nenasere. hadam az po porode. 😖 od septembra mi mala hovori ze profesorka kreslenia ju nebere na hodiny (extra) lebo vraj nie je zapisana. tak zo zaciatku jej to bolo velmi luto ale teraz uz malujeme kazdy den doma tak si to vynahradi. a dnes kukam na ucet a oni si stiahli30 euro vraj za hodiny kreslenia. tak zurim jak besny pes. uz som tam volala povedali ze to zistia a zavolaju ale kym zavolaju tak mna roztrahne. tak mala tri mesiace nechodi a oni si stiahnu peniaze. teraz ich uz serem nech mi vratai prachy lebo ked doteraz nechodila tak uz nepojde. joj mam nervy ze az.
inak bracha vcera super spokojny, vraj ich nutia vela rozpravat a samu velmi pacilo. prisie cely happy ze sa naucil kopec novych slovicok. tak uvidime. dnes ma dajako pobolievaju krize.

halaska22
19. nov 2008

Pekny dnik prajem,
vidim ze varite o sto-sest. mne sa vobec ale vobec neche. ja si nieco narychlo zbuchnem aj pre maleho a pre stareho nevarim...on je na jeho dietke lebo chodi do gymu a on si vsetko robi v steameri takze sa mu do toho nepletiem.
sisu tiez som pozrela fotky a maly su zlatucky. vidim ze s ivicou ste mali pekny den

ivica ohladom toho implantatu - ja som proste isla na family planing clinic tam kde som si chodila pre antikoncepciu a ako vies ta je tu v uk zadarmo. tam som sa ich pytala na implantat lebo kamoska to mala pored par rokmi ale misela na to 3 mesiace zakat. nurse mi povedala ze teraz sa na to necaka lebo ich maju dost a je to absolutne zadarmo. dali mi to hned tam. len injekcia na lokalne umrtvenie na ruke a pichla mi to s takou ihlou pod kozu na vnutornej strane ruky asi 10cm pod pazuchou a bolo to. je to na baze nizkohormonalnej antikoncepzie - monocylkickej takze sa od toho nepribera. ani neviem ze to mam. je to len ako mala zapalka pod kozou.je to na 3 roky a moze sa to kedyko9lvek vytiahnut ak by som sa rozhodla pre dalsie - co sa este nekona 😉

janka196
autor
19. nov 2008

no co babule kde ste vsetky??? 😨

dididi30
19. nov 2008

😝 😝 😝 😝 😝 😀
aha co som kupila drobcovi 😀 nech sa uci lozit 🙂 http://www.elc.co.uk/content/img/product/118559...

timinka1984
19. nov 2008

ahojte
didi, je to perfektne 🙂

sisulik
19. nov 2008

didi..ten valec sme aj my mali pre maleho z mothercare..ale super vecicka...

dnes sme boli zase dve hodinky v skolke..aishinku vela chvalili....tak som rada..dufam ze to bude aj vtedy tak, ked sa raz rozhovori aj po anglicky 😀

jankando
19. nov 2008

Halaska
a to aky dlhy a hruby je ten implantat?
ja som tiez nad takym rozmyslala, ale v nemocke som dostala letak s antikon a nejak neviem ci som ja nie dobre citala ci co..ale boi tam brutalne rozmery.. 😠

antoniab
19. nov 2008

ahoj babenky nejak to dnes zanedbavate 😕

sisulik
19. nov 2008

zleniveli sme...
nechcete mi prist niekto pozehlit?
aj zaplatim..hehehe

antoniab
19. nov 2008

tak potom toho dotyčneho pošli aj knam tiež mam kopku na žehlenie prichystanu 😀

dididi30
19. nov 2008

sisu no ty vobec niesi narocna 😀 😀

a to co za implantaty 😕 fuj to akoze antikoncepcia?? hehe my ziadnu nepotrebujeme, muz je sikovny 😀 😝 😀

dididi30
19. nov 2008

hej aby super je to vecicka ten valcek, maly sa na tom jasi a jasi a veru aj mal uraz , zrubal sa ☹ 😀

janulka7
19. nov 2008

ahojte , baby nepozerate modre z neba? ja som sa uz vyrevala tak co MM mi chcel vypnut telku. 😅

dididi30
19. nov 2008

ranulka ja ani niesom tehu a revem pri tom, prave to kukam 😀

antoniab
19. nov 2008

aj ja som vyronila slzičky a mm sa smeje že ked jednim zahradu urobili teraz strechu ta nam aspon hrubu stavbu 😀

dididi30
19. nov 2008

tonka no ty tiez niesi narocna, ja chcem rovno viluuuuuuu 😀

antoniab
19. nov 2008

no niesom 😀 😀 ale ta nikto sa nečini furt podripujem do brata šak napiš jak miluješ svoju sestre a chceš aby sa vratila na slovensko ale ona nemožebo nema kde hlavu zložit a on nič ta si je rad že som tu 😲 😀 no dost bolo strandy su ludia ktory si to zaslužia a som rada že to nieje jeden s programov ked prachačom len pomahaju ale aj chudobnym lebo tych je na slovensku neurekom ☹

dididi30
19. nov 2008

teraz kukam na markize tie sukromne pasce, dobre psicho, ale ja mam take rada 😀

veru na sk je tolko chudobnych a taka strecha sak to aj vyse 100 tisic a odkial ked nemaju co do huby 😔

elizabethm
19. nov 2008

ahoj halaska dik za typ na implantat po tomto tehu ho budem potrebovat dve drobata a jedna slecna to uz bude poriadna rodinka ja som si tu pitala anti a oni ze ked kojim tak netreba a aha....na vianoce pride mala elizabeth ale sme radi aj ked je to narocne

baby tak sme vcera boli na tom skolskom podujati co nam prisla pozvanka a nasa alex dostala dva diplomy za nemcinu ako najlepsia z rocnika a za vedu fyziku chemiu tiez taka bola zlata ako sa hanbila ked sla na podium jooj aka som na nu bola pysna zajtra hodim foto

didy ty mi pripominas mna ja nemam dna ked idem nakupovat dnes mal mm volno a chytal sa za hlavu ze este aj s takym bruskom vladzem a ja ze aj ked po styroch tak pojdem ale uz na konci sa ledva vplazim do auta

ivi ved ty mas taky isty kociarik ako ja len ja mam zeleny

ej timi ako ti zavidim ze si v sk ja az v marci sa tam dostanem

dididi30
19. nov 2008

eliza, ved ja som v den porodu bola malu do skoly odniest a neodpustila som si mesto 😀 a na treti den po porode som nakupovala nove bolecko, co som mala tyzden a bolo mi velke, no to mam rozum co 😅

tonka niesi nahodou tehu? 😉 😀 vyspehovala som ta 😀

antoniab
19. nov 2008

didi 😲 😀 😀 😀
nie včera odišla mrcha špehuj poriadne 😀
dobru nocku

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre