Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
22. jan 2009

ivka vidis nam to stretko uz asi nevyjde ☹ sice pojdeme z manchestru ale idem s bratovou cajou a jej malou takze to by take odveci bolo 😅

ivka19
22. jan 2009

jani,mne je tak divno aj za teba 😔 tesite sa? 🙂

janka196
autor
22. jan 2009

ivka a ja ti co mam povedat. uz som kilo schudla co len serem 😀 😀 😀

ivka19
22. jan 2009

ved ja viem moja,urcite su to nervy a stres,prave preto,ja uz aj za teba 😀 no keby mne muzik povedal,ze o dva tyzdne sa stahujeme iba cez cestu do druheho domu,tak uz mam nervy a nespim 😀

janka196
autor
22. jan 2009

ivka 😀 😀 ja uz som na take soky zvyknuta. sak mi furt tak sa rozhodneme a ideme no co cisty kocovnici 😀 😀 😀

iwanka
22. jan 2009

ivka, a ty si zo svk odkial??? 🙂

ivka19
22. jan 2009

iwi,ja odkial som? od komarna 🙂

iwanka
22. jan 2009

janka, takze idete cela rodinka??aj brat??

iwanka
22. jan 2009

no, tak to dost od presova ☹

ivka19
22. jan 2009

iwi,veru dost a z uk este dalej 😀 😀

iwanka
22. jan 2009

ivka a vy planujete byt v uk na stalo??

ivka19
22. jan 2009

iwi,momentalne ano,planujeme na stalo,ale nikdy nehovor nikdy,uvidime co zivot prinesie a vy? 😉

iwanka
22. jan 2009

tak mi nie nastalo, este daco zarobit a hajdy na svk 🙂

ivka19
22. jan 2009

tak kolko tu este planujete pobudnut 😉

janka196
autor
22. jan 2009

iwanka hej vsetci to tu balime. brasko bol uz skor rozhodnuty ze idu domov 🙂

dididi30
22. jan 2009

caute
inak je to dost relativne tvrdit ,ze na stalo tu ostat, clovek nikdy nevie co sa moze stat, ci v dobrom alebo zlom....ja vravim,ze nam tu je dobre a zatim tu pobudneme 😉
mame nejake plany... 🙂

janka196
autor
22. jan 2009

didi tak tak nikdy nehovor nikdy 😉 vidis ako my. tiez nam tu je dobre a rozhodli sme sa tak necakane. treba chytil prilezitost za pacesy 😀 😀

dididi30
22. jan 2009

janka presne tak ak tu nemate nejake plany tak treba ist dalej a aj som tiez pisala,ze clovek nevie kde budeme za 5 rokov, mozno v amerike 😀

janka196
autor
22. jan 2009

didi 😀 😀 keby boh dal. inak my tu len stojime na mieste a je nam fasa. no ale co z toho. sak uz mame dieta a hlavne na malu musime mysliet nech uz ma dakde domov.

teodorka
22. jan 2009

ahojte babenky,
ja som tu od veci ,pretoze zijem na Svk ale chcela by som ist do UK len neviem ako sa tam pobrat ...poradte 🙂 ci cez agenturu alebo ako .Nejde mi o zarobok len tam chcem ist tak na 4-6 mesiacov napr.opatrovat niekomu babo.Ide mi o AJ lebo tu sa iba trapim a nevidim ziadny vysledok .Nepotrebuje niektora z Vas aupair? 🙂

janka196
autor
22. jan 2009

ahoj teodorka. myslim ze ist cez agenturu aj ist sama naslepo ma svoje vyhody aj nevyhody. ak mas v uk niekoho znameho kto by ti vedel nazaciatok pomoct tak by ti bolo lepsie ist tak ako cez agency
drzim palce nech sa ti nieco postasti 😉

timinka1984
22. jan 2009

jani, prajem vam len a len to najlepsie nech sa vam teda dari...... 😉 😉 😉
ivka a ty kde pri manchestri byvas?
ja som asi 2 hodky od manchestru 🙂

janka196
autor
22. jan 2009

timi dakujeme aj tebe 😵 co mate nove inac?

teodorka
22. jan 2009

janka196,
ved to ze tam nikoho nemam ☹ preto sa pytam kde sa da 😒 Ty si sa tam ako dostala?

timinka1984
22. jan 2009

dakujem za opytanie janka, no popravde nic 😀 😀 😀
vsetko po starom, vcera ma vytocila jedna anglicka krava na playgroup, teda skor to ako sa jej syn spraval k timi, a ona nic...strkal do nej a hracky jej vytrhoval z ruk, zas...n maly 😠 😠 a ona sedela akoi kvoka a ani pol slova a este k tomu ma ani nepozrdavi.... 🙂 🙂 no hlupana riadna 🙂 😠
ale mala ok, rastie...a tak..a vy?ako?zubok uz vysiel?inak takerychle rozhodnutia su najlepsie, bo ked clovek planuje, tak vecne nic z toho, tak potom sa hlas, co nove na slov 🙂

janka196
autor
22. jan 2009

teodorka ja som sem prisla s priatelom za kamaratom 😉

janka196
autor
22. jan 2009

timi jas toti fagani anglicky za usi by som ich vytahala. ved ja som sa tam tiez tak vytocila v play centre co som isto bola cervena jak rak 😠 😀 😀
inak carla je v poho az na tie sopliky, vies ocka cervene zas neje poriadne. ide jej dole trojka. uz ho vidim len este sa neprerezal. tak aspon na noc jej davam paracetamol ale ajtak odveci spi. a len cicku chce a tak bolestivo cicka jak ju bolia te zuby ze az.

teodorka
22. jan 2009

tak idem patrat dalej ...mozno najdem dakeho kamarata 😀

dididi30
22. jan 2009

jaj ivka no budem ti vestit ale zatim sa u vas nic nove nechysta, ale uvidis 😉 😀 😀 😀

janka joj to bude zmena 🙂 supiiiiis 😀
janka to verime ze nas pootravujes ako sa patri ,ze ako doma, joj to leto fajneeeee 😎 😎 😎 😀 😀 😀 aspon vynosis tricka a sukne 😀
naucim sa robit cez abey a budem ti davat dobre ceny 😅 ale zatim len na tricka, bo tie mam 6 ale nohavice 8-10tky tak zatim nic 😀

dididi30
22. jan 2009

teodorka akeho kamarata? 😀 chces chlapa? 🙂 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre