Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
20. nov 2008

jaj didus to aj ja tak isto. ale ideme si pozriet hausa a pritom sa neda netovat 😀 😀

tak babeny prajem vam pekny zvysok vecera papa zajtra

antoniab
20. nov 2008

ahoj janka 😉
didi dobre sa mam 😀 MM ide zajtra na spermiogram tak držte palce
ivi aj mne sa pači tovoj kočik tak som tajne dufala že ak sa zadari daš info a tak 😀

antoniab
20. nov 2008

janka ta ty si prišla i odišla ta teba tu stihnut je v mojom pripade nemožne 😕 😀

dididi30
20. nov 2008

ok baby aj ja sa lucim dobru nocku
antoni, dobra volba kocika 😉

antoniab
20. nov 2008

dik ale momentalne babo čo mam doma mi don nevojde 😀 😀
tak dobru noc 😉

ivica2705
20. nov 2008

joj babky dakujem za pochvalu ale didi ja som moc chcela to jane alebo chico s3, joj to boli moje srdcovky 😀
antoni no to drzkam palceky, a dufam ze coskora sa ma opytas ohladom kocika, 😀 😀 😀 😀
tak krasne snicky babky .... 😉
ja idem este ceknut kriminalku, a potom este kuknem....

janka196
autor
21. nov 2008

dobre ranko babule 🙂

antoni no veru tento tyzden robi papino ranne tak vies tazko ked sme dvaja na jeden pc. ale na buduci uz budem poobede pripojena 😀

halaska22
21. nov 2008

Caute
tak od dneska mam mojho chlapa doma. zatvorili jeho firmu tak ma odstupne. ide sa na nakupy huraaaaaaaa
justin spal v klude celu noc aj ked isiel do postele pred desiatou ale aspom uz horucku nemal. rano sa zobudil s tatkom a uz som ich pocula dole vymyslat. tatko isiel teraz do gymu tak mam klud lebo maly sa hra v postielke.

baby posielali ste uz vacsie baliky domov alebo kufre a tak?

janka196
autor
21. nov 2008

halaska ahojky, jeeej nakupy to je super, ja som nic take vacsie domov nep;osielala takze neporadim 😅

janulka7
21. nov 2008

ahojte babule. tak ja sa hlasim z prace napoly mrtva. od cera asi na mna lezie chripka. ma boli cele telo usi ked sa zohnem tak mam pocit ze odpadnem z tlakov do halvy a sople a teplota. joj a este 3 hodiny do konca roboty. neviem ci to dnes zvladnem. je mi aj do placu. krize si necitim. no hruza. a to pocas tohto tehotenstva uz druhy krat. pcham do seba paracetamol lebo nic ine nemozem, a mam pocit ze mozem zozrat aj karton a nic. ☹
poradte dajaky babickyn recept. joj mam problem sa drzat na nohach. dufam ze v phode odsoferujem domov.,

janka196
autor
21. nov 2008

ahoj janulka, no kokso ta to je sila zase na teba daco leze. ty tote bacile dajako pritahujes ☹

timinka1984
21. nov 2008

ahojte!
janulka, ti prajem, nech ti skoro prejde, aj ked viem, ze to ti teraz nepomoze ☹
zasa tu sneziiiiiiiiiiiiiiii, a take chumace

iwanka
21. nov 2008

ahojte babulky,

no janulka, len sa daj pekne dokopy, lebo tie bacili su svinky. Babsky recept ma nijaky teraz nenapada, Ozaj beries vitaminceky na tehu???ja som brala a este furt beriem, myslim, ze mi dost pomahaju 😉

Moj maly je tiez chorý ☹ , Boli sme u GP, tak ma infekciu v usku, dal na atb a paracentamol, lebo teplotkujme, jooj prvýkrat chorý 😖 A taky je umravcaný, len na rukach chce byt.

janka196
autor
21. nov 2008

timinka uz provokujes s tym snehom 😠 😀 😀 😀 u nas je striedavo slnecno a prsi a kosa je strasna brrr 6 stupnov

janka196
autor
21. nov 2008

iwanka ahojky, joj tak aj vy ste chori??? ☹ nas to zatial obchadza klop klop. a to usko je zle to aj carla mala

iwanka
21. nov 2008

prv som si myslela, ze zuby, ale pre istotu som isla, lebo ide vikend, dufam, ze coskoro prejde, lebo je uplne iný, vidno, ze mu daco je.

iwanka
21. nov 2008

ani papu nechce, len moje mlieko 🙂 Tak musim dajak podporit laktaciu 😉

timinka1984
21. nov 2008

musim sa ho aj ja nabazit, predtym nez odletime 😀 , ale je hrozne zima, a vcera cely den lialo, este aj v noci, ja by som radsej slniecko 🙂
My sme tiez chore, ani jest malej nechut a to vzdy spaa vsetko, co nezje ju, no teraz presne, umrcana, nespokojna, iba na rukach a cumel v puse
Iwanka, nech sa vam rychlo polepsi 🙂 aby ste boli opat zdravucki 😉
co inak dnes porabate?

janka196
autor
21. nov 2008

no tak si dobre urobila. my sme nesli hned lebo tiez sme mysleli ze su to zuby lebo hrozne jej tiekol soplik a potom jej az hnisik isiel z uska. velmi ju to bolelo to sme sa ani dotknut nemohli. tak zelam skore uzdravenie

janka196
autor
21. nov 2008

iwanka no aspon ze mliecko chce 😉

timi aj vam skore uzdravenie

betka1
21. nov 2008

ahojte, uz som sa tu medzi vami velmi dlho neukazala. Snazila som sa zredukovat moj pobyt pri pocitaci, lebo uz som to prehanala. Dufam, ze sa vam dari a deturence vam robia radost, tak ako mne to moje 🙂

Dnes sem pisem, lebo vas chcem pozvat na cesku a slovensku Vianocnu party. Organizuje to moja znama z Czech and Slovak Circle a bude to vo Windsorskom parku 14.decembra. Ak to pre Vas nie je daleko a mali by ste zaujem prijst, tak viac info najdete tu: http://www.czechandslovakcircle.co.uk/events.htm . Predtym tieto party byvali v polskom klube v Readingu.

janka196
autor
21. nov 2008

jej ahoj betka no veru to je riadna doba co si tu nebola. a vam sa ako dari???

betka1
21. nov 2008

ahoj Jani 🙂, u nas vsetko fajn. Mala rastie, je zdrava, vesela a coskoro uz aj chodit bude. Pozeram na Tvoje fotky, ze aj Tvoja dcerka pekne podrastla, fesanda. Podobate sa na seba. A vlaskov ma presne tolko isto ako ta nasa 🙂

janka196
autor
21. nov 2008

no dakujem betka si ma potesila, jaj tie vlasy mi ani nespominaj ja uz mam mindraky z toho 😠 😀 😀 uz by som je sponky davala a gumicky

antoniab
21. nov 2008

ahoj
tak nam tu od rana sneži no otras ludia s hotela odišli a ked začalo snežit zrušili lety a ludia sa vratili potom sa vyčasilo a ludia zase odchadzali no proste chaos a des .
No ono to cele bolo odveci už odrana ma nasral GP tak dnes bol objednani manžel na odber spermii ne tak tam rano naklusal no a on mu dal ampulku a poslal ho domov že nech to potom odnesie do nemocnice tak ma nasrali aby ste to pochopili ked som tam bola naposledy tak tam bola jeho žena no a že musi prist manžel atd tak som ho objednala a ešte jej hovorim že či nemože donies te spermie zo sebou rano niečo poriešime a bude ne a ona že nie že doktor to chce mat pod kontrolov no čo chcel kontrolovat 🙄 😀 bože ja neviem či sa mam smiat abo plakat no a nakoniec mu povie že to bol omyl a da mu ampulku ta už to davno mohlo byt v nemocnici a ktomu sme nemali nič robit 4 dni pred odberom ta mi tu postime a načo 😝 😀 no a traz si mam sledovat ovulku no a ak bude ta spermie poputuju niekam inam a nie do skumavky 😀 bože ty to vedia naplanovat fakt na všetko maju čas
aspon ma potešili lebo dalšie vysledky na vajička su lepšie nie idealne ale su tam vyšie hodnoty tak som sa potešila dufam že sa časom všetko upravi
to že sneži dodava taku vianočnu atmosferu vyzdoba a tak bože ja sa tak tešim jak male decko 😀
janka tak možno buduci tyžden na seba nadabime 😀
ivica budem sa tešit na ten den 😀
šak didi špehuje ta da vediet 😀 😀

janka196
autor
21. nov 2008

jej antoni no to je super to by si ma velmi potesila a to s tym gp sa ani nevyjadrujem to uz fakt niesu kompletni ci co 😠

janka196
autor
21. nov 2008

jaj teraz mi doslo ze ty si asi myslela ze na seba nadabime tuna a nie ze uz prides do hullu 😠 😀 😀

antoniab
21. nov 2008

no tu hej ale do Hullu prideme neboj a to dame stertko čo mysliš že to budem čakat či na teba nenatrafim v nejakom obchode?no pravde podobne by to bolo ale ja stavim na istotu 😉

janka196
autor
21. nov 2008

antoni 😀 😀 😀 no ale neuveris ale zase zdrham lebo idem zbuchat pizzove koalciky 😀 😀

antoniab
21. nov 2008

aj ja idem do roboty ešte 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre