Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
21. nov 2008

janka, nie, neodúčam ,ona sa vyzliekne a hotovo.... a pred chvíľkou sa pokakala a jarko behal za ňou s toaleťákom a zbieral kakaničky 😀 😀 😀 😀
aj včera sme boli na kontrole u lekárky a keď videla, ako sa vyzlieka jarko,ta ksa začala vyzliekať aj ona a lekárka jej teda nechcela pokaziť radosť a popočúvala aj ju 😀 😀 😀
jani, to so makurát prišla od kaderníčky ,ja to tak neviem 😀

timinka1984
21. nov 2008

mne sa nikdy neda upratat, vlastne nic urobit bez timkinej pomoci 😀 , aj na zachode mi asistuje....a do vsetkeho sa mi montuje, ked ju neposadim na kuchynsku linku, prinesie si stolicku, na sak nech vidi 😀 , vsade je.... 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
21. nov 2008

monku no bazmek dobre to mas podele 😀 😀 😀 pocuj ta mala ti je riadne cislo ti poviem, som zveda ci aj carla bude tak vystrajat bo ona zas taky kludas ze dovi aj teraz uz hodinu sedi a pozera relacie v telke ani neviem ze je tu

timinka1984
21. nov 2008

monkula, tak sa tu na vas smejem, mne tiez mala pred chvilou dedo isiel na wcko a ona mu hlavu medzi nohy vtisla, aby videla ako cika 😀 😀 😀

timinka1984
21. nov 2008

janka tak to mas super, to ja neviem co je, aby mne mala sedela 1 min v kuse

janka196
autor
21. nov 2008

timi 😀 😀 dobreeee 😀 😀 ... no a to mi kazdy vravi ze jake mam zlate dieta. ona sa aj sama zahra akurat ze je zacicana ze vkuse len mamamama

timinka1984
21. nov 2008

moja ani nie je uz zacicana a stale len mama, boli sme dost dlho na sk, po porode, a ked sme sa vratili do uk, tak uz bola na mna zvyknuta a hlavne na vela ludi okolo, a ked sme tam dorazili, ta bum iba ja a na tatina si moc nepamatala ☹ , a tak teraz ked sa vzdialim co i len za roh odrazu mamaaaaaaaaaaaaaaaaaa! 😀 , tak chcem nejaku skolku aspon na par hodin tyzdenne 🙂 ked je s detmi, tak na mna na chvilku zabudne 😀 😝

janka196
autor
21. nov 2008

timi jaj ta ja si neviem ani predstavit jak ju dam do skolky boze to bude 😖 ale zatial to neriesim 😀 😀

janka196
autor
21. nov 2008

nnno uz som konecne dopiekla kokso to cesto nekonecne bolo 😀 😀 😀

dididi30
21. nov 2008

baby dam maleho spat a ozvem sa 😉

amee
21. nov 2008

Timinka: na kolko hodín týždenne možeš dať malú do školky???? A od akého veku???

aneta82
21. nov 2008

ahojte dievcata prisla som si vas trochu precitat nemam vela casu tak vas len zdravim

dididi30
21. nov 2008

janka furt neviem co si piekla 🙄

ja zerem pozostatky z mcaca 😀 😝

janka196
autor
21. nov 2008

anet caves

didi ved pizzove kolaciky 😀 😀 este som si zafarbila vlasy a potom sa pojdem osprchovat a lahnem mrtva 😀

dididi30
21. nov 2008

janka jaj ta to dajak dlho 😀

ja som si vcera farbila 🙂 mam z cokolladovej cierne 😲 a to som si dala tu novu lorealku 10 minutovu a ja som ju mala na hlave 30 mintu 😀 😀

timinka1984
21. nov 2008

amee:ahoj, ja sa musim este popytat, do statnej mi ju este nevezmu, povedali nam, ze az od 3 rokov, no mame po blizku aj sukromnu a tym sa myslim, teda aj v to dufam, ze ako sa dohodneme, pytal sa mi na to MM,tak ked sa vratim naspat, tak to pozistujem
ahoj anet
jani, tak si takto vypekas, 🙂

janka196
autor
21. nov 2008

sak dlho bo cesto z kila muky 😀 😀 sak styri pekace som otocila cize 48 kolacikov 😲
... jeje si dala na cierrno a foto??? ja som teraz kupila tu xxl od swarzkopf deepblack

timinka1984
21. nov 2008

didi malicky uz spinka?

janka196
autor
21. nov 2008

no baby ja uz idem off prajem pekny vecer a dobru nocku 😵

timinka1984
21. nov 2008

ja uz tiez idem papa vsetkym 😀

dididi30
21. nov 2008

baby uz maly haja, tak dobru nocku, idem sa nudit cez net alebo spat 😀

dididi30
22. nov 2008

😝 😝 🙄 😠 😀 😀 😀 😀 😀

dobre ranko 😀

shopping 😀

shopping 😀

shopping 😀 ...................................... 😀 😀 😀

janka196
autor
22. nov 2008

dobre ranko

didi 😀 ale u nas az poobede lebo chudak papino si musel zobrat nadcas 😀 😀

dididi30
22. nov 2008

sak aj my poobede, tatino api po nocnej 😀

ako ste spali 🙂

janka196
autor
22. nov 2008

nnooo u nas to celkom uslo tak striedavo 😀 😀 a vy?

dididi30
22. nov 2008

no my tiez hajn, vcera som este kuk horor, ta chapes 😀 😝 😅

janka196
autor
22. nov 2008

no chapem ja som do polnoci hausa kukala 😀 😀 a jaky horor kde isiel?

dididi30
22. nov 2008

na jenotke, celkom fajn, bo som sedela ako prikovana 😀
haus je psycho 😀

janka196
autor
22. nov 2008

didi ja zdochnem normalne zacalo snezit teraz 😲 ale sa tesiiiiiim aj ked to len na chvilu urcite
... tak na jednotke hmm kuknem ci som to videla

janka196
autor
22. nov 2008

didi som pozrela na ukazku vyzera ze dobry filmik bude. pozriem si ked dam poobede carlu spat

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre