Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
21. máj 2009

iwanka ani nevrav ze po skonceni kojenia si pribrala 😠 to ja ju budem kojit fakt do osemnastky 😀 😀

monkula
21. máj 2009

no, mne počas dojčenia nespa+uje, to by som už musela byť ako trieska 😀 😀
Jani, medzi stužkovaním, a rodičovským tancom tie naše baby nadojčíme a hotovo 😀 😀 😀

dididi30
21. máj 2009

juj baby sak aj my mame na buduci mesiac rok 😵 😵 😵
budeme oslavovat tu aj na slovensku v augute a hned aj tamcine narodky🙂

jani, hej dusovala, ale prd z toho, ja budem kojit asi tiez dlho, veru som sa dusovala, len som nevedela, co za cicaka mam toho mojho syna 🙄

a veru, kde je ivica 😕 snad su ok 😉

janulka7
21. máj 2009

ahojte krasky.
tak ja som dnes cela k.o. nachodila som sa od 9 rano a domov som dorazila o druhej. ma vsetko zo spodu boli jak po raidnej sexualnej noci. 😀 az na to ze sa nekonala 😀
boli sme dnes u pediatra. tak za 5 dni sme pribrali 280g a podrastli 2cm. doktor sa smial ze take mlieko mam ako filnova hviezda lebo maly pribral riadne aj napriek tomu ze vrackal. tak som bola happy. obcikal sestricku 😀 takze ich aj pokrstil. ved treba. no a potom po vsetkych uradoch vybavovacky. este stale to vsetko nemam hotove takze pokracujem.

janka196
autor
21. máj 2009

no pekne pisem tu jak debil a vobec mi to neodoslalo 😠 😠

mon to s tou stuzkovou dobreeee 😀 😀

didi len kojme hlavne ze su nase deturence spokojne 😉 ciiii pana thomasko uz tiez bude mat rok. sak nedavno si rodila ja odpadnem jak to rychllo leti

janulka ta ty by si mala este oddychovat a ne tolko behat hore dole. sak ty do tyzdna budes jak trieska

monkula
21. máj 2009

jani, aj ja som vypisovala a neodoslalo mi to... 😕 😠 😠 😠
Veru janulka, oddychuj... ty si jak ja, ja som prišla z Chiarou z pôrodnice, nadojčila som ju, prezliekla som sa a uvarila som obed a upiekla bábovku 😀 😀 😀

monkula
21. máj 2009

jaaj a som ešte zabudla, Janka, 28.5.idem na tú kerku, dík za tip, ide to nabok... 😉

janka196
autor
21. máj 2009

mon ty si tiez dobra

inak ked mam pravdu povedat ja tiez ked som prisla z porodnice co bolo na druhy den tak som izbu pratala a hned davala prat a isla varit 😀 😀 😀

janka196
autor
21. máj 2009

jaj no som zvedava. tak len nech ta to velmi neboli 😉

monkula
21. máj 2009

no vidíš aké sme šikovné, kde sa na nás hrabú tučné Angličanky s baby sitterkou a nariekaním,a ké su znavené... 😀
janka, no dúfam že to nebude veľmi bolieť, inak sa vypýtam na záchod a utečiem mu 😀 😀

janka196
autor
21. máj 2009

jaj tak to mas pravdu z tymi anglicankami 😖

no a neverim ze ta necha utiect ked uz tam budes haha. ozaj a budu to tie kvety? take ornamentove

dididi30
21. máj 2009

juj baby teda vy ale klebetite 😀

janulka daj si pauzu , hoci ja uz 3 den po porode v meste lovgovala....ale boli ta vsetko co? pri druhom dietati je to hrozne, ta maternica jedna nezbedna 😀

janka a ty vlastne ako zijes? ha, nechty ti idu? 😀

monkula
21. máj 2009

jani, hej, tie....
jani, keby som utekala, tak ma nevidí, majú záchod oproti vchodu 😀 😀 ale nie, strašne sa teším, ale asi am to prejde 😔 😀
Teba to kde najviac bolelo?

janka196
autor
21. máj 2009

didi vies co teraz je taky utlm. zname uz maju a ja sa este bojim robit niekomu cudziemu 😅 , ale vies ze popri tom ake tu je pocasie sa mi ani nechce 😀 . sak my s carli od rana sme vonku. dam jej vodu do bazena a mam veget. neviem ju ani vonku dostat 😀 😀

mon najviac asi nad ritkou 😀 😀 teda to mam najcerstvejsie ale aj na narte to bola riadna sila. este taky 150 kilovy anglican ma tetoval. cisty masiar 😀 😀

janka196
autor
21. máj 2009

didi bazmek ta ty a shopingovanie no niet sa co cudovat. ale ze si sa aspon tri dni drzala 😀 😀 😀

monkula
21. máj 2009

no, na nart, ani náhodou, tam sú kosti, tam to bolí.. ja mám na boku sádla dosť, tam to je mäkkučké... 😀 😀 😀

janka196
autor
21. máj 2009

mon 😀 😀 😀
ale vela zalezi aj od toho ako znasas bolest. bratova caja ma skoro na celom narte a az hore jej to ide po kotniku krasne kvety a ani nepipla 😉

monkula
21. máj 2009

ta ja vydržím jak kôň...
Spoliležiace na rizikovom ani netušili, že mám silné kontrakcie, jedna mala na návšteve manžela a ja som sa hanbila tam pred ním stonať, tak som sa im otočila chrbtom, kontrakciu prefunela do časáku a čítala som ďalej...

janka196
autor
21. máj 2009

jaj to poznam. to ja som tiez na prvu fazu bola taka hanbliva. to bola velka miestnost len odelena zavesmi. ale jak ma prelozili kde uz som bola sama ta som stukala jak dziva 😀 😀

monkula
21. máj 2009

no, idem ja žehliť, sa mi dáko nece 😝 😝

janka196
autor
21. máj 2009

oki mon len chod. ja uz som pozehlila 😀 😀

didi kde si zmizla?

dididi30
21. máj 2009

jej janka jaka caja 😵

tu som, sakra nestiham, chodim uz aj na facebook, vy ste tam tiez? 😀

dididi30
21. máj 2009

janka shopingujem furt, mna uz zavriet do klietky,ale to by som a asi zblaznila 😀 😀
neboj nechty sa rozbehnu, nebudes stihat 🙂 😉

a malicka co? ci druhe babo co? 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
21. máj 2009

didi jasne aj ja som na facebooku. 😉

no a carla je super. krasne sa mi adaptovala. pribrala aspon tri kila odkedy sme doma. to vies slovenska strava. uz papa vsetko tak som rada. ziadne konzervy ani hotove jedla. len varene domace chce. ale papulka je vyberava to sa musi uznat. ved si kuk na facebooku mam aj video 😉

a vy ako? maros robi? a ty? a deticky???? to je otaznikov co hehe

dididi30
21. máj 2009

janka si, tak kuk mna🙂) 😀 hod mi do posty tvoje cele meno🙂nejako som zabudla 😀

hej majo robi, ja tiez, deticky ako kedy, no sak chaaaaapes 😀

tak carlinka tak fajne papa?? ja moj uz skoro vsetko, pomalicky zaciname, sak on je strasny lados, vsetko s kazdym, nema dna 😀

janka196
autor
21. máj 2009

didus uz som ta nasla hehe som rychla co 😀 😀

jasne chapem sak aj carla ma striedavo oblacno a vies este k tomu blizenec no koneeeec
super ze thomasko fajne papa asi je to pre teba super zmena po tamarke nie 😉

janka196
autor
21. máj 2009

no nic idem pusti robiho na internet a dat malu hajat. tak dobru nocku krasavice 😵

timinka1984
21. máj 2009

ahojte 🙂
no uz aj my budeme veru oslavovat cochvila ako janka hovoris... 😉
teraz sme na slovensku, buduci tyzden letime spat....aj my si uzivame slnka, mala tiez vo vode....sortasy a ja si mozem citat.... 😝 😝
ona miluje vodu... 🙂

antoniab
21. máj 2009

ahoj baby vy ste sa ale rozpisali 😲
janka vitaj no vidis poveceroch mozes zajst na kus reci aj ja som na facebuk tak si ma najdite 😀 ale mam meno ako manzelov bratranec kedze som bez ova 😝 😀 😀 😀

timi ty si doma joj aj ja sa uz tesim 🙂 🙂
baby inak neviete co je s ivicou sa tu neukazala dlho to je este na svk 😅 😅 😅

monkula
21. máj 2009

antoni, aj on je Martina? 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre