Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
27. nov 2008

hehe monkuneva stava sa. hlavu na cicke no kde inde 😀 😀

monkula
27. nov 2008

že sa vôbec pýtam.... Pre chlapca si mala meno vybraté?
Ja som úúúplne mimo z mena Marco 😵 😵 😵

janka196
autor
27. nov 2008

monku krasne meno je to, mne sa hrozne paci christopher ale o tom mozem iba snivat 😅 a potom este zachary je super, ale pravdu povediac sme velmi nad chlapcenkymi nerozmyslali. a u draheho vedie david

monkula
27. nov 2008

ja keď počujem meno Zachary, tak si v momente spomeniem na horor Deti kukurice, ten ich vodca bol Zachary, pamätáš si to? 😅 😅

janka196
autor
27. nov 2008

cosi vazne, no normalne si ma teraz odradila bazmek 😠 😀 😀 😀 ako ten horor si pamatam ale mena nie, joj ta to ako keby som dala meno chuky 😀 😀

monkula
27. nov 2008

ale nechcela som Ťa odradiť, ja to tak mám proste prepojené... 😅 😅
že Chuky, fuj, to bol iný masaker...

janka196
autor
27. nov 2008

nooo uz sa stalo 😀 😀 ale neva aj tak by mi to u draheho nepreslo. on je naflipovany na davida a kedze ja som vybrala carlu tak ked bude druhe syn tak mu necham volnu ruku 😉

monkula
27. nov 2008

sorry... 😅
no, idem odniesť Lalu idem sa osprchovať, ale zajtra som tu znova.... 😀 😀 😀 😀
Dobrú noc, pusinku Carle... 😵

janka196
autor
27. nov 2008

okik monku, dobru nocku aj my posielame pusinky tvojim bubacikom 😵

monkula
27. nov 2008

Chirku som vybozkala, ďakujeme.... Jarkovi o chvíľku

janka196
autor
27. nov 2008

ale neze zabudnes hehe 🙂

janka196
autor
28. nov 2008

cavte baby, ta kde ste vsetky ja odpadnem 😲 . ja od rana makam umyla som okna aj popratala kuchynu a obyvacku. joj este ma caka zehlenie ale naprv si dam kavu 😀 😀

timinka1984
28. nov 2008

ahojte 🙂 ahoj jani 😀
tak ty si ale sikulka 🙂 uz vianocne upratovanie? 😉
a ja sa pokusam pobalit, a stale mam viac ako 20kg 😠 ja to tak neznasam 🙂 a vsetko sa mi zda potrebne co je v kufri, tak neviem, co mam este odtial vyhodit 😒

timinka1984
28. nov 2008

ako dlho si tu uz vlastne isete?sa riadne z poznate, ked tak citam 🙂 😉 😀

ivica2705
28. nov 2008

dobre ranko babky...
jani ty uz umyte, a ja som sa pred chvilkou s mlou zobudila 😀 nie ze by som provokovala, ale.... 😝 😝 😅 😅
no ja sa musiem tiez dat dohromady, ist urobit ranajky a pojdem asi do obchodu lebo nemam kavu a ani majonezu a strasne si chcem uroit pochutku z arabskeho chleba...
no ja by som si tu mala tiez popratat, ale necham to na tyzdne alebo cez dalsi vikend ked chlap nebude chory 😉 taktika ako nist nerobit, ahahhahaha
timi, tak ty si jak ja, vcera som pisala ze som videla dobru a velku prirucnu tazku, to aby som este vela veci do nej popratala 😀kedy to uz letite?som zabudla..

timinka1984
28. nov 2008

ahoj ivi 🙂
ved prave, ze uz zajtra 😀 😅
ja do prirucnej, uz veci dala ato este caje, mlieko, plienky tam musim nejak natrepat 😕
a malej mam taky maly rupsacik, kde som jej dala hracky a nabalila som tam aj jej ciapocky, minule mi to uznali, boli strasne zlati, tak snad aj zajtra 🙂
o 12 nam to leti z blavy

timinka1984
28. nov 2008

baby, ja mam vela otiek, chcela by som este nejake pridat, no vsetky maju viac ako 700kb, da sa to nejak zmensit? 😀 😀 dakujem

iwanka
28. nov 2008

cafte 🙂

Babulky, mam zlavove kupony na plienky pampers, tak mozem niektorej poslat, lebo ja kupujem tescove a nemam ich ako vyuzit. tak ,ktora pouzivate, dajte vediet, dam do obalky a poslem 🙂 🙂

iwanka
28. nov 2008

Janka, tak ty si sikovnica 🙂
Timi, no, tak to poznam s tou batozinou, my mame furt viac, ale potom to dajak presuniem do prirucnej, ale uz sa nam stalo, ze ked videli ze mame dieta na rukach a furt sa mrvil, tak to tak nechali 😉
Ivi, aj nas to vyzeralo nadejne, ze si pospime, ale maly mi nedal........ 🙂

Filipko sa stavia vsade kde pride, uz aj na strinku sa opre a potom sa chce pustit a pritom sa smeje, krici, ze co on vsetko vie 😀 😀 😀 😵

timinka1984
28. nov 2008

ahoj iwanka 🙂
tak uz maly nezbednik 😀 musi byt podareny, tie prve pokusy su super 😉

ivica2705
28. nov 2008

timi pockaj uz sa vidim ako to budem prebalovat ako ty 😀 😀 😀 isto budem ma t nadvahu,ahhaha
iwanka ahojte, tak vy ste taky horolezci? tak to musi byt perfektne, no nech sa vam nist nestane, a malemu prajem zatial vela sil 😉
inac ja pojdem sama, tak dufam ze ku mne budu tiez mili 😀 ☹

timi poslem ti link na stranku kde si stiahnes progrm na to aby ti zmensoval fotky, jo 😉

no chcela som ist do mesta, ale najprv si navaim a az potom pojdem nech sa nemusim ponahlat 😀

timinka1984
28. nov 2008

dakujem ivi 🙂
ja som tiez doteraz staĺe sama cestovla, a posledny krat som si ani kocik nevzala a v dalo sa
aj ked mala mi nechce prave vtdy sediet ked musiii, no boli deti okolo nas tak sa na seba usmievali 😀 😀 😀

iwanka
28. nov 2008

Maly mi uz haja dve hodky a ja normalne neviem, ze co robit, lebo stale cakam, ze sa zobudi 🙂
Obed mam od vcera....
Ked stane, tak sa napapame a ideme do ulic...(nasich biednych) 😀 😀 😀

ivica2705
28. nov 2008

iwi to ja nepoznam este, mala mi doma spinka len tak pol hodku ale vonku si vies pospinkat aj tri, tak ja len tak odbieham, ale mam zlate dieta mozem si nieco porobit aj kym je hore, ja viem to aj preto ze este nechodi alebo nelozi, ahahahahahh
ja mam taku strasnu chut na kavu, a nemam, musim si ist kupit do polskeho, a dufam ze ju budu mat 😒 🙂

timi aj ty si chodila sama? a v poho? tak uz mi je lepsie ked je tu dalsia co to sama zvladla 😀

monkula
28. nov 2008

janka, šikofná... 😎
Ja mám sako už na pošte, balík tam leží už dva dni 😠 😠 😠 😠 a ja som včera chúďa babu včera sfúkla, že kde mám sako 😅 😅 idem jej napísať ospravedlnenie....

ivica2705
28. nov 2008

monkula 😀 😀 😀 tak nemohla si vediet, a to ta nemohli upozornit ze to tam mas????

monkula
28. nov 2008

ivi, naša poštárka si v teplúčku pri kávičke vypíše lístky, a asi tak v priebehu 2-3 dní ich porozhadzuje po schránkach. Veď na lístku som mala dátum 26.11. 😠 😠 ale ju musí zvedavosť žrať, lebo mi tento týždeň prišli už dva dopotučené listy a jeden balík 😀 😀 😀 😀 a to čakám ešte dva poistené listy... 😀

ivica2705
28. nov 2008

no tak jej treba, nech sa trosku rozcvici, ahahahahahha 😀 😀 😀 😀

monkula
28. nov 2008

nezaškodí jej... 😅 😅 😅 veď je ťažšia než bicykel s tou plnou taškou dokopy 😅 😅

monkula
28. nov 2008

no, idem si na poštu po sako... 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre