Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
15. nov 2008

jani ta co si, z dvoch glgov 😀 😀 ale ti poviem mam to fajne v nohach 😀 , joj skoda,ze nebyvame blizko baby, ta by ste sa posrali, ked ja si dam 2 deci , to nalada a sicke chlopi moji 😀 😀

janka196
autor
15. nov 2008

ty kokso didi ta tyo krasne musia byt tie gule. my mame len take obycajne z primarku. uz ani neviem akej su farby 😅 lebo minuly rok som bola na vianoce doma. budem ho musiet vytiahnut nech vidim co tam je. svetielka tiez mame z poundoveho a okolo mam take retiazky tak to sa zakryje ze su take odveci ale aspon svietia

dididi30
15. nov 2008

tonka,ja chcem take meniace ale nie farebne jedna farba a by ladilo, tak zelene , uz mam aj vyhliadnute v b&q stoja 14 libier 😉

antoniab
15. nov 2008

na nabytok serem ale oblečko tu nenecham 😀

janka196
autor
15. nov 2008

didi ty divoska, ta ja s tebou nikde nejdem ked sicke chlopi tvojo 😀 😀

aneta82
15. nov 2008

Jaj didi to by sa siklo ten nejaky barik a nieco alko a sami kamosi a znami co ta zdravia a zenske ze sa im huba nezastavi a tak.......... 😔 . To su sny. Ja som nebola nikde asi tak 6 rokov. Ked aj tak to bola detska pary nealko alebo party s manzelom kde sa samozrejme venujeme jeden druhemu a ziadne sialene hovadiny s kamoskami jaj do prcice................

dididi30
15. nov 2008

janka sak toto aj my mame jedni z libracu ale male to je, tak len na okno chcem dajak dat, alebo na dvere 😀

janka196
autor
15. nov 2008

anotni spravna zena si 😀 ja takisto by som srala na nabytok ale oblecenie je oblecenie 😀 😀

no babule idem sa venovat drahemu lebo mi odpoji modem nech nemam internet 😀 😀 dobru nocku prajeme

ivica2705
15. nov 2008

jani hej myeuro mi nejde, ale bo bovi ide ale ten nieco robi, tak mi asoi blbne pc 😠 😠 😠
jani didiun mm chce asdoi docielit aby bola povolnejsia 😀 😀 😀 😀
inak ja som si dala taky jen strik, sice viac koli ako vina. ale aspon cosi, haahahaahahahhaha

antoniab
15. nov 2008

didi aj my sme tak dali o libru viac a boli clear tak som šla vymenit za farebne 😀

monkula
15. nov 2008

dobrú Janka, dobrú, a neplaaač, je to len film... Leonardo žijeee 😀

dididi30
15. nov 2008

tonka presne aj ja serem na nabytok obllecko bereeeeeem 😀 😀 😀
janka neboj podelime sa, ja nalavo berem a ty napravo 😀 😅

aneta, hm veru ani mi nikde nechodime , no ale ani mi to nechybalo ale fakt to vypnutie mi chyba 😒 😀

antoniab
15. nov 2008

no idem sa najest bo najprv na pc a potm ostatok 😝

dididi30
15. nov 2008

ivica ta co nebozes byt povolenejsia? ta jakto 😀

janka ahoj 😉 brunocku

tonka no sak uvidm ake sa mi budu pacit 🙂

aneta82
15. nov 2008

Musim koncit lebo neska som pripojena cely den a moj muz uz salie - ebay, konik ,................atd.
Dobru nocku dievcata

dididi30
15. nov 2008

no dobre, tak janka to tu roztrhla aj ja idem , niekde inde sliedit dobru nocku vam aj detickam 😵

ivica2705
15. nov 2008

didi jasneeeeeeeee 😀 😀 😀
jani dobru....
tema o oblickach mi unikla pointa tak nereagujem, lebo nieco napisem, odoslem, odpisem segre a tu pol strany zapisanej 😀
aj ja chcem kupovat ozdoby ☹

ivica2705
15. nov 2008

didi slahaj naspat, kde by si sla 😀 😀 😀 😀 este som tu ja ☹ ☹ ☹ a nejde mi telka ☹ ☹ ☹ ☹

antoniab
15. nov 2008

aj ja som naspat 😕

ivica2705
15. nov 2008

antoni ahooj, to som rada, 😀 😀 😀 😀 😀

timinka1984
15. nov 2008

ahojte!mala mi uz spi, tak este som tu skocila 🙂

antoniab
15. nov 2008

to všetky už isli ?
ivi a neskušala si ten link na tv čo dala všera janka mi tak pozerame teraz sex v meste film na jednom pc čumime a na druhom pišem 😀

ivica2705
15. nov 2008

fiha tka tu nakoniec fakt nebudem sama 😉
no mne mala este krizi z postielky tka uvidme....
teraz uz tyzden pekne spinkala uz o siednej, ale ten vcerajsok, ju riadne pomilil ☹

antoniab
15. nov 2008

aspon ten londyn už mate za sebou zase si bližšie k domovu 😉

timinka1984
15. nov 2008

ivica:chystas sa spat uz nastalo?

ivica2705
15. nov 2008

antoni ved to, som moc rada,lebo som si tu cestu envedela predstavit, a nakoniec to uslo, len sme sa moc ponahlali aby sme aspon nejake pamiatky videli, tak teraz som dolamana ako pes 😒
timi, nieeee ideme len na navstevu, a doma idem pockat na rl malej a potom ju zapisem do pasu a sup za tatkom 😉 mozno, ahahahha ak bude posluchat, ahahha
ale nie dnes som tak uvazovala,ze sice doma je doma, ale to nakupovanie mi bude inac chybat, ahahhaha proste viem ze by som si take nakupovanie ako kupujem malej nemohla dovolit doma, tak sa vytesujem....

ivica2705
15. nov 2008

tak bruuu nocku 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😉

elizabethm
15. nov 2008

jej baby my sme prave dozdobili stromcek a je rovno pred oknom a mm ze na nas zavolaju telku a budeme v spravach ze nam sibe ale hlavne ze mame radost pokupili sme vsetko nove tak sme to chceli vidiet ako to vyzera a uz sme to nechali tak tak mame stromcek ale je krasny modro strieborny

ivica ahoj no ako si dopadla v tom londyne?nemala som cas citat dozadu prispevky

ivica2705
15. nov 2008

ahoj eli....
ale v poho,len ta cesta tym autobusom je o ho...., a potom sme aj presli par pamiatok, tak nieco sme aj pofotli aj nakrutili 😀 no nieco tam maju fakt krasne, ako ten parlament nemal chybu, proste krasa, ale taky hekticky zivot, to nie je pre mna,a este by som sa nevedela ani z miesta pohnut, keby tam nebol bobo tak neviem 😅 😅
u nas oproti maju vianocnu ozdobu uz asi dva tt, tak v poho, ale co si pamatam aj s minuleho roku oni tu tak skoro zdobia stromceky a ozdoby, mi sme mali tiez niekedy v nov tu 😀
hlavne ze vy ste spokojny....
ja dufam ze doma mama na mna pocka z ozdobenim stromceka, inac !!! 😠

elizabethm
15. nov 2008

ivi teraz som docitala co ste popisali nemozes aj mne poslat ten link kde si mozem zmensit fotky mam pekne ale nic mi nechce pridat bo su velke
idem si uz buvat dnes toho bolo vela pa a vopred dakujem

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre