Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
10. dec 2008

timka, to aj ja a tusim aj janka 😀 ale neva, co uz, treba skusat, nikto mudry z neba nespadol, sak pozri ja viem dobre pripravit zeleninku a mozno druha to nevie 😉

inak dobre ranecko moje zlate opicky, ach jaj uz 3 dni nosim vase pozdravy v taske, tolko ludi naposte,ze sa otocim na podpadku z nervov, ale snad dnes 😅

janulka7
10. dec 2008

ahojte babulky.hlasim sa z prace po dlhsom case lebo bol vnoci skrat nejaky a mi spalilo PC 😨 😠 zurim jak svina posli vsetky fotky a veci co som tak mala a mal som fajnove recepty a teraz mam hovno. sorry za slovo ale am nervy. nic sa vraj z neho neda zachranit. uvidim kedy mi ho vratia a v akom stave. je to o hovne.
male ma hrozne stucha. ako keby osm dostavala soky elektrodou. aj v noci uz diriguje na krorej strane mam spat. dufam ze mu to vydrzi. 😉
gratulujeme k dalsiemu miminku. tak asi som tu kinder vajce llen ja co? a nechce mi niektora robit spolocnost? co tak druhe miminko alebo poniektory tretie. monku alebo didi?????? 😉 no nic idem makat.
inak neviete mi poradit. hrozne mi zacali krvacat dasna. a to sami ani pri prvom ani pri druhom nestalo. co mam robit?vyzeram ako upir.

monkula
10. dec 2008

janulka, nie ďakujem, ja T ispoločnosť robiť nechcem.... zatiaľ.. 😉 😉
Ten PC ma mrzí ,tiež sa nám to raz stalo, všetky fotky, keĎ bol jark omaličký, fotky z dovolkenky, no my si sem - tam napálime na CD_ka dáta z počítača, trebárs raz za dva mesiace, ale aj tak sme prišli oveľa fotiek...
A fotky z dovolenky z tohto leta, z talianska sme radšej preniesli na kľúči do notebooku 😀

janulka7
10. dec 2008

ved ja nieco mam na cd a le nie vsetko a to som sachystala tento vikend ze to ponapalujem ahlavne tie recepty ma serkaju. jaj take fajne boli. skusim sa opytt mami ci ich este nema ona v pc. A okrem toho ja osm tam mala vsetku choreografiu na brusne tance ze ked male podrastie tak pojdem ucit a teraz nic. joj ma to sere. 😠

janulka7
10. dec 2008

kam ste sa vsetky stratili.??????????????? ☹ no nic ked tu nik nir je idem ja prec. majte sa.

dididi30
10. dec 2008

cate mladez 😀

tak som vam sendla tie pozdraviky 😀 ale ja som taka dili, neviem preco som to dala 2 triedou 😕 ty kokos fakt nechapem, sak to je skoro rovnaka cena 😒 no dili som 😀 😀 😀

janulka nestras s babom, ja mam akurat stacilo 😀

ivka19
10. dec 2008

ahoj babulky,aj ja som dnes rozposlala pozdravy pre vas 😉
didi,netrap sa prva,druha trieda,mne dnes povedali na poste,ze do vianoc to pride,negarantuju ani prvu triedu,ze pride do 2 dni 😅 takze si usetrila 😀

janka196
autor
10. dec 2008

cafte kocky, jaj ja od rana nic nestiham. tiez chcem posielat pohladky tak musis este fotky potlacit . uz aj medovnicky som dozdobila konecne

dididi30
10. dec 2008

janka ty si sa normalne polepsila ty vsade behas 🙂

janka196
autor
10. dec 2008

no baby vyzera to tak ze aj ja dnes poslem pohladky. pockam kym carlinka vstane a pojdem sa prejst. ozaj rano sme boli na trhoch a som kupila za 5 libier taky malicky stromcek ozdobeny taky gulaty a k tomu vianocny kosicek. nadherny je. potom sfotim aj s medovnikmi a pridam foto
inak baby mi mame taku smolu ze stale ked kupime nejaku hracku carle tak hned ju maju na trhu a lacnejsiu. aj dnes mali tu stolicku co sme kupili za 10 libier no skoro ma porazilo 😠

janka196
autor
10. dec 2008

ale didi ved ja som do tetovania prispievala aj predtym 😉 . ked mam cas tak hej ale tak ked je carla hore tak som rada ze aspon vas stiham preto sa radsej velmi nerozpisujem inde 🙂

antoniab
10. dec 2008

ahoj baby tak ja som tiež ešte neposlala pozdravi ale dnes to už vypišem 😅 no ale ivici som už poslala aby jej to došlo kym vycestuje aj s mojim pozdravom 😀 😀
tak tieš nič nestiham a rozmyšlam že pustim jednu pracu lebo nič nestiham a som dost unavena tak po novom roku to už poriešim a možno budem mat navas viac času 😕

janka196
autor
10. dec 2008

ahoj antoni hehe aj ja som ivici uz poslala aj iwanke lebo oni idu na svk
... a s tou pracou veru treba daco poriesit sak od roboty aj kone dochnu 😀

ivka19
10. dec 2008

janka 😀 😀 😀 ze kone dochnu,pekne prirovnanie 😀 😀

antoni,setri sa 😉

janka196
autor
10. dec 2008

ta to ivica tak vravi 😀 😀 😀 😀 😀

ivka19
10. dec 2008

jooj jani,tak sorry,ja ze to zas tvoj bazmek vyraz 😀 😀 😀

tak teda, ivi pekne si to prirovnala 😀

janka196
autor
10. dec 2008

ivka hehe bazmek uz somriadne dlho nepovedala sice minule jak ma ten opravar nadzubal 😠 😀 😀

ivka19
10. dec 2008

😀 😀

janka196
autor
10. dec 2008

jej aj ty mas nove foto 🙂 , ja som pridala aj jednu rodinnu

ivka19
10. dec 2008

jani,krasna fotecka a j ramik 😵 aj v pase peknucka 😵

janka196
autor
10. dec 2008

dakujem 😵 😵

ivka19
10. dec 2008

jani,tak carli nema chyba 😵 😵 😀

janka196
autor
10. dec 2008

ivka ze, riadny skrero je a tie zuby 😀 😀

ivka19
10. dec 2008

tie zubky su uzasne 😵 😀 😀 vsak to aj raniya tie zuby stale vytrca,si myslia,ze sa jej cim chvalit 😀 😀 😀

janka196
autor
10. dec 2008

ivka ta riadne herecky su 😀 😀

janka196
autor
10. dec 2008

jaj baby som sa obliekla ze idem na postu uz sme vysli z domu a tak zacalo liat ze dovi dopi 😠 😀 😀 tak nic az zajtra poslem pohladnice

timinka1984
10. dec 2008

ahojte vsetci! 🙂 🙂 🙂
tak my sme dnes boli vyskusat a kuknut playgroup tuna na blizku a bolo fajn, kazdy den nieco robia, tak budem chodit a j buduci tyzden maju christmas party pre deti, tak kupime nejaku masku a pojdeme.konecne 🙂 🙂
jani vravis ze prsalo?no u nas dnes primrznute cely den a slniecko no zima je... 🙂 🙂 🙂 🙂
a pekne fotecky ste popridavali 🙂
ma krasne tie zubky 😀 😀

dididi30
10. dec 2008

juj baby a vy ake nove foto, co sa nudite? 😀 ale pekne 😉

idem kuk co ste pofotili 🙂

timka,tak sa pacilo v playgroup, tak je dobre, nech si zvyka na buducich spoluziakov,teda nasa tak zacala a pokracuje skolou, aspon pozna spoluziakov 😉

janka196
autor
10. dec 2008

timi ahoj, to je fajn ze ste boli, ja by som tiez isla ale keby som mala s kym. mne sa takto samej nechce aj ked viem ze tam uz by som sa k dakomu prikmotrila ale najhorsie sa odhodlat
a dakujeme, joj prave jej lezu ocne 😉

janka196
autor
10. dec 2008

didi ta mne s anechcelo fotit ale som chcela nasimposlat aj babkovcom a robovim rodicom tak sme sa pofotili a som vlozila do pohladnice 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre