Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
15. dec 2008

dobre ranko babule

taaak v prvom rade normalne so nezabudla 😀 😀 😀 takze

😵 😵 😵 mila nasa Didi
Nech mas zivot ako sen, uzivaj si kazdy den. Od starosti ziadne vrasky, v kazdej chvili vela lasky. Vsetko najlepsie k narodeninam.

a aby som nezabudla este jednu cajocku takze

😵 😵 😵 mila nasa Ivica
Vsetko dobre k Tvojmu sviatku, prijmi moje zelanie, nech Ti stastie, zdravie, laska nablizku vzdy zostane!

monkula
15. dec 2008

Dobré ránko....

Našej milovanej Didi 😵
Prajeme Ti všetko najlepšie ke narodeninkám, veeeľa šťastia, zdravia, lásky a smiechu.... 😵 😵

Ivica, všetko najlepšie ke meninkám, z ovšetkého len t onajlepšie...

janka196
autor
15. dec 2008

ahoj monku 🙂

janulka7
15. dec 2008

dobre ranko babulky.
tak ja dnes pracujem stazkostami male ma nejako tlaci ci co. ako keby som uz bola v deviatom meisaci.nejako sa mi tazko hybe ci co a sa velmi zadychavam co to zas bude. 😖 inak male stucha do mna v jednom kuse , jedna znama mi povedala ze ma asi malo miesta tak neviem kam sa mu mam uhnut 🙂 . ja mu tazko flek urobim. ale radsej nech ma stucha tak aspon viem ze je o.k. 😉
inak aby som aj ja nezabudla.
didi
vsetko najlepsie k narodeninam, nech ti usmev nikdy nevyhasne, nech mas lasku zdravie a aj stastie.

a este samozrejme nemozem zabudnut na Ivicu.
vsetko najlepsie k meninam , dufam ze to oslavis ako sa patri a popri oslavovani si spomeniete aj na kamosky z konika ked budete pripijat na zdravicko. 😉

janka196
autor
15. dec 2008

janulka ahoj. tak vidis musich vela papat aby malo kde rast. no jasne ze nema miesta v tom tvojom pidi brusku

janulka7
15. dec 2008

no tak to by si ma mala teraz videt ci je to pidi brusko. si pripadam ako taky pavuk . alebo lepsie povedane had co z pazravosti zozral kravu. nepocula si o tom? a z na to ze jeho potom roztrhlo 😖 😀 a ja som este cela. 😀
tu stranku na fotky som este nekukla ale taka sprosta otazka ono to je po anglicky co? hadam sa bude dat zmenit jazyk ci nie?
ja osm bola taka s psychikou v prdeli ze som ani tie linecke kolieska nerobila a to este musim piect opekance a potom este tri druhy kolacov s plnkou ale urobim len polovicne davky.aby toho nebolo vela. vcera som ti chcela poslat fotky mojich medovnikov joj tak sa z nich vytesujem ale ten moj nepodareny bracha mi z nich uziera. len tak s nich ubuda. musim ich dakze prestahovat, lebo ten je schopny ich zozrat do vianoc. a frajer , vraj, on micesto vymiesi, ved nejde o to cesto ale som sa tak nababrala s tym zdobenim. a on si to zere bez vycitok svedomia. mne ich bude luto aj zjest po tej vsetkej robote. 😅

janka196
autor
15. dec 2008

janulka po anglicky ale sak tam len kliknes na ramik das browse foto a potom save. to je easy 😉
..joj pofot medovnicky. to aj robo mi tak vyziera moje. ale pes neprizna sa a ja vidim ze krabica je inak polozena 😀 😀 😀

timinka1984
15. dec 2008

ahojte! 🙂
didi 🙂 Ked rano skonci sa Tvoj sen a nastane Tvojich narodenin den, ked priatelia Ti ruky stiskaju a stastnu buducnost Ti zejaju, tak my sa pripajame tiez a co Ti zelat chceme iste vies, zdravie, stastie, lasku, nech sa Ti v zivote iba dari a deticky nech Ti len a len radost robia 🙂 🙂 🙂 Moja family 😉
ivica 🙂 Tebe tiez chceme zazelat vswetko krasne k dnesnym meninam 🙂 🙂 dakujeme za pozdravik, dnes nam dosiel 🙂

janka196
autor
15. dec 2008

timi ahoj, co robkate? mne carla akurat zaspinkala 😵

ozaj dosla mi dalsia pohladnica takze dakujem IWANKE 🙂

katarinauk
15. dec 2008

Ivica, neviem si to budes citat, ale aspon takto ti chcem zablahozelat vsetko najlepsie k meninam.. vela zdravicka, stasticka, lasocky a mala Michelle nech ti prinasa len radost a rastie ti do krasy... drz sa a uzi si doma.. 🤐

janka196
autor
15. dec 2008

katka ahoj ty si este 2v1?

antoniab
15. dec 2008

For DIDIDI :

Pošepkal mi malý škriatok,
že máš dneska pekný sviatok,
že dnes sláviš veľký deň,
ktorý patrý tebe len.
Prajem ti teda zdravia, šťastia hromadu,
a vždycky dobrú náladu.

For IVICA :

Nech je tvoj život ako násobika,ktorá násobí radosť,delí starosť,umocňuje lásku,odmocňuje nenávisť a všetko dobré do horomady spočíta.Všetko najlepsie......

praje martina

Janka dakujem za pohladnicu 😵 🤐
Ivca dakujem za pohladnicu 😵 🤐

janka196
autor
15. dec 2008

ahoj antoni tak uz aj tebe dosla? supeeer 🙂

antoniab
15. dec 2008

ano došla už som sa tešila 🙂
pozeram že tu nejak prazdno dneska didi ešte oslavuje ivica si uživa rodinky tak to tu ziva prazdnotou 😕
ako sa mame čo zdravičko už lepšie a carlinka zubky už prerezane 😅 😉

janka196
autor
15. dec 2008

antoni veru prazdno az sa cuduje., nakukujem tu lebo som bola doobedu len s carlou a teraz ju robi zobral na nakup tak som ostala doma zehlit. a pozri pozehlim tricko a uz aj tukam 😀 😀 😀 nastastie nemam vela

janka196
autor
15. dec 2008

jaj a som zabudla napisat. tak jeden ocny uz je vonku a este tri sa neprerezali 😠

antoniab
15. dec 2008

joj chudatko to su deti take mrzute vtedy ☹ no ale každy si tym prešiel a ona to tiež zvladne no nič idem ja do druhej robotky kuknem tu večer čo nove či nás tu bude viac a čo carlinka išla ti dačeky na vianoce kupit 😀
tak zatim 😉

janka196
autor
15. dec 2008

antoni tak tak musi si to pretrpiet a my snou 😖 . tak pekny dnik a nemakaj velmi 🙂

janulka7
15. dec 2008

babulky tak ja som uz doma. zaspala som v aute a so sa zobudila na to ako ma maly kopal , asi mu bola zima lebo aj mne a raidna. chiara isla ku kamaretke tak do siedmej mam volno 😉 , akurat pijem kapucinko a davam si dva kusky kremesu. a potm musim prat zehlit a co ja viem co este. ale proste doma vzdy daco najdem. ako vidim vela ste toho dnes nepopisali.no co uz. vidiet ze didi chyba. ta nech si to s ivicou uziju. a ozaj antony kedy to mas ist ku janke ? pani ako vam zavidim. ja by som hned doletele pokvakat a dat kafco. a s jankou sa taaaaaaak dobre kvaka. 😉 😀 hlavne ked sme same oslavovali mojho MM anrodky. jani pametas? jahodova vodka. 😀

janka196
autor
15. dec 2008

janulka fuuuj ani mi nespominaj 😝 😀 😀 😀
ja som akurat dozehlila a idem si tiez urobit kavu nech nepijes sama 😉

janulka7
15. dec 2008

no vids tak si daj ak prides nalozim ti aj kremes. co ty na to? pockam ta?

janka196
autor
15. dec 2008

janulka na kremes ma nedostanes 😀 😀

janulka7
15. dec 2008

do prdele tak povedz co chces a zbucham. ved stiham kym prides. 😉 ja som tak slintala na kremes uz ani nepametam kedy som ho naposledy jedla.

janka196
autor
15. dec 2008

janulka ta ja ti viem. teraz som zjedla poslednu mufinu zo vcera ale som pes 😀 😀 😀

monkula
15. dec 2008

janulka, ja mám z rána ešte štari jahodovo-čokoládové mufiinky.. 😀 😝

janka196
autor
15. dec 2008

fiha monku jahodovo -cokoladove mnam tiez moze byt fajne. my sme mali bananovo cokoladove ja len tie viem 😅 😀 😀 😀

dididi30
15. dec 2008

ahojte, akosi nemam casu na net, asi som sa polepsila 😲 😀 😀 😀 😀

dnes som dostala od tatinka digitalnu vahu k narodkam, tesim sa, budem vypekat 😵
oslavovali sme uz vcera a tak som chystala......

boli sme dnes v maxxe, zase som tam poradne nekupila, tesim sa 🙂

a vy co nove? 😉

monkula
15. dec 2008

janka, ja som ennašla ten receptp od teba a janulky, tak som urobial obyčajné bábovkové cesto, švacla som tam konzervu jahodového kompóaty ,nastrúhala som tam trošku čokolády a dala piecť... 😅 😅

janka196
autor
15. dec 2008

didi no ahoj, pekne ze sa ukazes 😠

monkula no co uz som to velakrat povedala ale je to pravda proste si sikovna gazdinka 🙂

monkula
15. dec 2008

ďakuejm janka, až sa červenám... 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre