Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
14. aug 2009

antoni, máš krásne bruško..... 😵 😵 😵 😵

monika007
14. aug 2009

ahojte 🙂
no veru je to katastrofa nikto sem nechodi... 😝
antoni ako zvladas tehotenstvo? citis sa dobre?... a kam ides na scan tu v anglicku? a aj ti povedia pohlavie? lebo ked ja som bola tak my tu naokoli mame sproste nemocnice a nepovedia 😠 tak ked sme boli pozriet na slovensku sme sa zastavili na 3D a bolo to aj lacnejsie aj s podrobnou kontrolou vsetkych casti maleho 🙂 musim povedat ze tu v anglicku som taky podrobny a hlavne nam rodicom vysvetleny scan nezazila...
moni ze sa tu aspon ty ukazes 😉 ako sa mas?

katarinauk
15. aug 2009

to fakt tu nikto nie je.. strasne s vami. niekedy som vas nestihala citat... nechce mi to pridat foto, hlasi ze su velke a nie som profik v pc tak bohuzial nemozem tu dat foto.. Monika ja mam velmi dobru skusenost so scanom bola som v UK na 4D a perfektne to bolo, trvalo to vyse hodiny, vsetko nam vysvetlovali, merali kosti, komlet aj prehliadku, takze ja som bola spokojna...

monkula
15. aug 2009

katka, že..... neverníčky.... fakt pôjdem asi toho mlaďasa, čo vymyslel FB nakopať do zadku... ukradol nám všetky kamošky 😀 😀

antoniab
16. aug 2009

ahoj
tak ja si 4D nebudem davat robit ak to nebude vyzadovane v uk to vela stoji a na svk nemam tolko casu tak asi tak necham sa prekvapit ako bude drobec vyzerat tiez pochybujem ze mi v nemocke v uk povedia pohlavie lebo je tam vypisani papier ze to nerozpravaju tak to mi povie az lekar na svk ak ma pustia domov lebo s tym mam teraz problem idem ku gp aby mi dal potvrdenie pre zamestnavatela inak ma nepustia tak drzte palce uz mi to tu lezie na nervy hlavne v praci 😠 no uz len 2,5 mesiaca a hajde slovakia tak sa tesim iked si to neviem doma predstavit sediet na zadku a nic nerobit 😲 🙂 😉

ivica2705
19. aug 2009

ahojte damy,,,, tak akos a mate? uz som vas zacala citat 😉 zasa...
antoni, ahoj tak mas prekrasne brusko, ale pekne rastiete, aj si ok, nemas nejake divne stavy, ahahhaha mna to vsetko obislo 😉 dokonca mi nebolo ani zle, ale ako si pisala ze nevies co budes doma, tak si zober ze ja som skoro cele tehu bola doma, teda keby doma by to bolo super, ale ja som bola tu.. uz nikdy viac, tu som sedela len na posteli a tu chatovala, no des.... ak budem mat druhe babenko tak uz len na slovnesku, 😀 😀 😀
a inac aj som tu mala sono a velmi dobre, a dokonca mi aj povedali pohlavie, 😀

tak dns sme mali krasne pravda, teda aspon my, no super, sme si to uzili v obchode, ahhaha ale boli sem sa prejst v parku... baby nie je nieco vo vzduchu, som ulne k.o. stale nejak unavena, ale strasne... musim prist na to ako to odburat.... 🙂

tak zatim babulky...

antoniab
21. aug 2009

ahoj 🙂

ivi idem na sono do nemocky v utorok tak mozo mi nieco povedia ak nie povie mi lekar na svk
zle mi neni ani som nevracala az na vinimky ale to skor zo stresu atd. ja pracujem takze nuda neni a tesim sa domov ked potom budem riesit ine veci davat dokopy izbu stahovat 😅 zase to bude o inom
brusko rastie len na vahe mi nepribuda este ze teraz ubudlo tak musim zacat viac jest ale mam to v praci tear tak dost na h.... tak musim to vypustit s hlavy ved uz len necele 2 mesiace a adios anglicko 😀 😵

lindulak
2. nov 2009

Ahojte baby! Sice je to tu nejake mrtve, no aj tak sa opytam ci nie ste niektora z Ipswich /Suffolk/? Rada by som spoznala nejaku maminu slovensku alebo cesku 😉

mimus
5. nov 2009

vau tak tu to je naozaj mrtve 😅
ja som aj niekedy chcela nakuknut, ale som nevedela temu najst a to asi uz bola na poriadne daleeekej strane

antoni pozeram, ze sa ti to krati, tak budem na teba mysliet 😉
aj ked sem uz nikto nechodi, tak to sem pisni potom ked uz budes mat princeznicku pri sebe, kedze ta na fb nemam a nech som v obraze
inak vas vsetky pozdravujem 😀

pookie
29. nov 2009

Cavko baby, nejak ste sem prestali pisat 😉 Mna by zaujimalo ci niektora robite tu v UK popri materskej z domu, resp. ci neviete o nejakej schopnej praci na doma, na nete... Ja som objavila Arise ale po citani viacerych for som zistila ze to nie je nic moc 😒 Nechcem sa vratit do prace ale akosi sa mi nedari najst ani nic ine. Nevedeli by ste poradit? 🙂

antoniab
29. dec 2009

ahoj
som to nasla a troska to oprasim kedze som zavitam castejsie nez na fb 😉
ako sa mate co nove ?
mi 2v1 posledne mesiace vela problemov 😔 chodim teraz do rizikovej tak kontroly kazdy pondelok vcera to bolo ok tak uvidime ako ak nieco tak skor inak sekciu mame naplanovanu na 12.1.2010 na 100%

dufam ze sem niekto zavita minuli rok sa to tu predbehovalo v peceni tento kazdy fici na fb co 🙂

antoniab
1. jan 2010

nikto nikde 😕 😅

monkula
2. jan 2010

Ahoooj Antoni...
Juj, Tebe sa to kráti.... si na SK, alebo v UK?

antoniab
14. jan 2010

ahoj
monkula ja som na SK

uz mame doma malu bambulku Timea narodila sa 5.1.2010 😉

monkula
16. jan 2010

blahoželám Antony.... Timejka je nádherná...... 😵

antoniab
20. jan 2010

dakujeme 😉

ivica2705
29. mar 2010

tka ju je to naozaj uz pas......
ked si predstavim kolko sme tu popisali 😀

Antony videla som malinku na face, je krasna 🙂) aj ja este raz gratulujem 🙂 🙂

kamartina
6. máj 2010

dievcata chcem sa opytat ci mozem odist s malym domov na slovensko.jeho otec s nami uz nebyva neplati mu nic neboli sme manzelia ale maly ma anglicke aj slovenske obcianstvo.som troska v takej situacii ze neviem ci mozem alebo nie odist ak niekto viete poradte mi on sa mi vyhraza sudmi a pravnikami...ze vraj nemozem nic aj ked som maleho matka dakujem vam pekne

pookie
10. máj 2010

Myslim si ze nemozes len tak odist, potrebovala by si asi byvaleho suhlas, inak by ta mohol obvinit z unosu 😒 najlepsie by bolo skocit za pravnikom a popytat sa.

lucyblack99
14. máj 2010

Ahojte...chcem sa opytat, nie je tu niekto z Northamptonshire?Ja byvam v Kettering a nepoznam tu ziadne slovenky.....nie je tu niekto z okolia? strasne rada by som sa tu s niekym stretla, okolo mna sami anglani, nie ze by som sa stazovala, ved som sem prisla dobrovolne, ale predsa len ta mentalita je ina...a na vychovu deti mame tiez odlisne nazory 🙂
pookie...mysli, ze ked mas otca uvedeneho v rodnom liste malej, on musi suhlasit s vycestovanim....

smajka
29. jún 2010

ahojte.
nahodou som objavila tuto stranku...
nenachadza sa tu niekto z hertfordshare- bushey, watford a okolie? ja byvam v bushey s manzelikom a nasim 2-rocnym syncekom samkom. mam tu nejake kamaratky, ale dobrych kamaratiek nie je nikdy dost! 🙂))
prajeme pekny slnecny dnik. majka a samko.x

smajka
27. júl 2010

kde ste vsetci??? ...to som si moc nepokecala...

timinka1984
28. júl 2010

Ahojte!jeeeej tak niekto opat trosku obnovil temicku...ja som sa ju ani nepokusala hladat 😵 ..
lucyblack99...ja byvam v northamptone, kettering nie je az tak daleko, je to dost sloveniek tu u nas🙂
smajka...aj v hertfordshire som byvala, presne berkhamsted, a mala sa mi narodila vo watforde 🙂 😉 ...ako dlho si uz tu?manzel je od nas, slovak? 😉

smajka
28. júl 2010

timinka1984 - ahoj. berkhamsted? to som este ani nepocula... my sme sa prestahovali do bushey pred dvomi rokmi- samko sa narodil v horthwick park hospital. pred tym sme byvali v harrow weald. watford hospital poznam dobre. jakto ze ste sa prestahovali do northampton??? a kde sa byva lepsie?
v uk som 9 rokov a manzel je z afganu. vlastne koly nemu som tu ostala- prisla som studovat na rok a hned sme sa zoznamili. sme spolu vyse 8 rokov. a ty si ako dlho v uk?

timinka1984
29. júl 2010

ahoj 🙂 no berkhamsted je taka dost posh dedinka, teda velmi posh 😀 sami zazobani anglicania 😅 zacala som tam ako aupair, je to blizko hemel hempstead, ak poznas 😉 no a v northamptone som skoncila preto, ze priatelovi sa tu prestahovala praca, no uz predtym som byvala pobliz northamptonu s kamaratkami, tak som to tu ako tak poznala, byva sa tu fajn, nestazujem si..... 😉 😉 som v uk 6 rokov, priatel je z ghany 😉 tak mame mulatku 🙂 🙂 tak si tu uz dlho riadne a vam sa ako byva?uz si bola v manzelovej krajine? 😉 na watford hospital mam len tie najkrajsie spomienky...boli uzasniiiiiiiiiiii 😉 😉

smajka
29. júl 2010

ahoj. mam vela kamaratiek co maju miesane deticky, su strasne krasnucke. moj manzel je sice z afganu, ale samko ma blond vlasy a modre oci-total po mne.. dufala som ze bude viacej snedy-by mu to seklo. ale samozrejme neva, je aj tak zlatucky.
hemel hamstead poznam, nikdy som tam sice nebola, ale stale to niekto spomina. bushey je fajn, nam sa tu paci. tiez su tu bohaci s obrovskymi domami a hrozne vela zidov. je tu ticho, vela zelene a super parky, kde sme stale. dokonca takto v lete tu mame v parku paddling pool a pieskovisko, ktore sa na noc prikryva.
v afgane som nikdy nebola a ani nikdy nepojdem. ked bol manzel maly,tak sa odstahovali na chvilu do indie a potom do canady, kde je vacsina jeho rodiny. bracho je v amerike a sestra v norsku. s afganistanom uz nemaju nic spolocne, nikoho tam nepoznaju a tak tam nikto z nich nechodi.
a ty si uz bola v ghane?
a kolko rockov ma mala a ako sa vola?
ja som chcela rodit vo watforde,este ked sme byvali v harrow,a dokonca som tam mala aj prvy scan a potom mi poslali list, ze maju vela rodiciek na moj due date a tak si mam vybrat nemocnicu blizsie ku mne. vela ludi si chvali watford. northwick park bol des- v zivote ma tam uz nikto nedostane. som si tam uzila a after care ziadna.
odkial ste z sk?
pekny dnik.x

barboritao
3. apr 2011

@smajka

Ahoj

ja tiez byvam v Bushey, kusok od Budgens a mam rocnu dceru Alexis.
velmi rada by som sa zoznamila... ked budes mat po porode a vyrazis do ulic na prechadzky.

drzim palce/paste pri porode, aby si to hravo zvladla.

rakosnicek23
9. apr 2011

AhojVie mi niekto poradit, kde by som sa mala obratit, ked chem pokrstit babatko v anglicku?

jankaa15
10. máj 2011

Maminky prosím Vás pomôžete mi niektorá s kúpou kočíka z GB???Prosíííím 😕

val223
11. máj 2011

@rakosnicek23 a neskusali ste v miestnom kostole - najlepsie je ist za knazom a on vam co treba a co a ako - nemal by s tym byt nijaky problem.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre