Vražda mladého muža

kocurik16
22. feb 2009

zavraždili nám známeho a nevieme sa vysporiadať s pocitom,že niekto dokáže vziať život mladému človeku,otcovi rodiny,len tak náhodou.Aký je váš názor?

monkula
22. feb 2009

trixi, neboj, keď ho znásilní dvadsať nadržaných väzňov, alebo dostane bitku od dozorcov, či spoluväzňov, ktorí sú sami mnohí ocami, neboj sa, že ho to nebude bolieť.. a to nu prajem.. nech ho každý deň znásilňujú a mlátia...

bashka
22. feb 2009

trixi, no tak tomu by som rozfranforcovala rit...totalne...a co si uzije v base, tak ma sa na co tesit chlapec

lifiatko
23. feb 2009

a predstavte si, ze Vam niekto zavrazdi sesternicu - cerstvu osemnastku... vysetrovanie chce mat kazdy z krku, takze sa vyhovara na samovrazdu, na nestastnu nahodu... prepana, kto by isiel domov naokolo, oklukou, cez cerstvo porezane stromy a kriaky (zazracne bez skrabancov) a spadnut cez 30 cm skaru do septiku???!!! alebo samovrazda - zatiahla za sebou betonovy priklop???!!! a pravdepodobny vrah (byvaly frajer, hrozny nasilnik) najskor zdrhol do cudziny, no ked ho rodina informovala, ze sa nic nedeje, veselo si zije doma... byva par metrov od rodiny tej baby... pochopite toto??? a spamätat sa z toho neda... presiel takmer rok a mama je stale na praskoch upokojujucich, ja co som len sesterka, neboli sme prave najlepsie kamosky, mala inu partiu, tak uz rok nespavam... a to neviem ako ostatni...

darina77
23. feb 2009

Lifiatko, to je hrozná smrť, keby toto urobil mojej dcére, určite by si neužíval pokojné dni. Ja by som určite vzala spravodlivosť do svojich rúk, možno to nie je správne, ale kvôli deťom by podľa mna bolo schopných vraždiť tak 50% ľudí.

kocurik16
autor
23. feb 2009

lifiatko,bashka, to je demokracia,vrahovia majú väčšie práva ako ich obete-žiaľ ☹ ☹

monkula,chcú ho dať na Slovensko,tak by nešiel do basy,ale do nejakej novej liečebne pre pedofilov. Tá má byť dovtedy hotová a tam ho budú opatrovať ako v bavlnke.

titkovamiriam
23. feb 2009

aj brata mojho priatela zabili,telo nasli az po 8 rokoch,babka je z toho do dnes hotova 😠 -vrah sa samozrejme nenasiel ☹

darina77
23. feb 2009

Titkovamiriam, nie je to ten z Banskej Bystrica čo to bolo dosť aj v novinách ako ho rodičia zúfalo hľadali a minulý rok ho po 8 rokoch našli, mal nôž v hrudníku. Mal 17 rokov a išiel domov zo školy, otrasné.

mikike
23. feb 2009

tak to su problemy, nie ako moj so synom v teme bojim sa...

titkovamiriam
23. feb 2009

nie tento je bol z bratislavy,a to bolo ozaj strasne tolke roky dufali ze zije.priatelova mama vedela ze uz asi zivy nieje no az ked ho nasli sa to potvrdilo ☹

mikike citala som tu temu,syn chce ist po skole do irska ja sa budem bat kazdy den ked bude tak daleko

mikalove
23. feb 2009

najhoršie je ked rodina nevie čo sa stalo...

kocurik16
autor
23. feb 2009

dnes sa už pomaly bojím aj pozerať správy,lebo každý deň je niečo takéto.Najhoršie je to že kedˇdávajú takú tragédiu,čo pripomína niečo z rodiny,vždy sa ten skutok oživí.Aj ked človek nevie zabudnúť na tragédie,ktoré sa stanú príbuzným,alebo známym skoro denne ich pripomenú podobné udalosti týkajúce sa niekoho iného.
Uplne ma vytáča,kedˇpočujem ako prepustia vraha,alebo pedifila a pod. napríklad pre procesnú chybu,alebo nejaké omeškanie.Tento náš súdny systém sa vysmieva spravidlivosti,ked vedia prepustiť niekoho,kto znásilní 70 ročnú babku,iba preto,lebo niekto niečo nestihol

darina77
23. feb 2009

kocurik16, sudcovia podľa mna naschvál niečo nestihnú a procesné chyby tiež nie sú len náhoda

liliandax
23. feb 2009

sused mojich rodicov je vysetrovatel, co vysetruje tuto vrazdu a vravel, ze vobec nemaju ziadnu stopu!!! su uplne hotovi, ziadny motiv ☹

takze pochybujem, ze toho vraha najdu a on si veselo bude behat medzi nami

kocurik16
autor
23. feb 2009

ja si to tiež tak myslím,že ho ani nemajdu.

čo sa týka tých sudcov,tiež myslím,že je to naschvál

prasiatko30
23. feb 2009

ste mi pripomenuli jeden pripad - chlapik znamy tym ze znasilnoval a vrazdil stare zeny mal po neviem kolkych rokoch vyjst na ulicu - samozrejme nezrehabilitovany s vysokou pravdeodobnostou ze znovu zrecidivuje - nakoniec zobrali vazni spravodlivost do svojich ruk a jeden co aj tak bol odsudeny za inu vrazdu na vela rokov ho zabil asi tyzden pred tym ako ho mali pustit - fakt niekedy by som pustila takychto pedofilov, a nasilnikov len ich nechat medzi ostatnymi vaznami a zavriet dvere a nevsimat si situaciu tak zo pol hodiny - mnohi by z vazenia nevysli aj bez trestu smrti.

kocurik16
autor
23. feb 2009

myslím,že za pedofíliu a znásilnenie by si ani nič iné nezaslúžil.Tieto trestné činy spolu s vraždou by mali automaticky dostať smrť

berni
23. feb 2009

kocurik, ale nie je to naschval ze sudca urobi chybu a vacsinou to nepresvihne sudca ale niekto ini zo senatu... 🤐

a ked uz tak preco nenechat zit odsúdených za vrazdu, alebo za ine zlociny, nech makaju, ako som uz predtym napisala....

vsak my nie sme vrahovia nechceme sa im podobat.... 🤐 a tým, ze by sme ich zabili, by sme im ulahcili len zivot...a tak nech ziju medzi styrmi stenami, spluväznami .....

kocurik16
autor
23. feb 2009

keby žili medzi štyrmi stenami a makali aj tak je tu možnosť,že ujdu,ale oni sa dostanú von po pár odsedených rokoch a to by sa nemalo stávať.Tak sa hovorí,že kto čím bojuje,tým aj zhynie,tak prečo nie vrahovia.Aká je to spravodlivosť,kedˇjeden zoberie druhému život a on si žije a možno aj vraždí dˇalej? Som jednoznačne za trest smrti a žiadne práva pre vrahov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ešte kým si užíva v base štát na neho dáva peniaze,ktoré by mohli isť na školstvo,alebo zdravotníctvo.

kocurik16
autor
24. feb 2009

Dnes o 13.00 je posledná rozlúčka,nech mu je zem ľahká!

malena
17. júl 2009

U mna sa odohrala určitá zmena. Ked som bola mladšia a plná ideálov, bola som proti trestu smrti a pridala som si úžasná.
Lenže potom prídu deti a človek začne rozmýšlať inak. Často sa dočítam o prípadoch, kedy sa na slobodu dostali zločinci, z dôvodu procesnej chyby, alebo boli prepustení za dobré správanie, či si jednoducho svoj trest odsedeli. Dostali sa von a vraždili, či znásilňovali opäť.

Napadol ma prípad toho slovenského pedofila, čo zavraždil malého chlapca v Čechách. Na Slovensku mu bola nariadená ústavná liečba, lebo tiež sa dopustil deliktov na malých deťoch...Určite ten prípad poznáte a takých podobných je veľa.

Ako máme teda VERIT nášmu súdnictvu, že nás a naše deti ochráni ???? Môže mi niekto privrátiť späť stratenú dôveru ???

Poznám jeden prípad aj z okolia: znásilnili a zavražili jednu ženu /tetu jednej malej dievčiny, ktorá nikoho iného nemala/. Vrah bol hned známy, bol z rodiny. Čo myslíte koľko pobudol za mrežami? Takmer nič, pre chyby v procesnom riadení sa dostal na slobodu, kde je dodnes.

V prípade ťažkých zločincov, psychopatov, kde je ich vina naozaj preukázaná, som za trest najvyšší. Aby sa už nijako nemohli dostať von, aby sa ochránila spoločnosť, hlavne deti.

vevusiatko
10. okt 2009

velmi smutna tema ale vacsina z vas ma pravdu.Trest smrti a to najma pre pedofilov...Najprv ich nechat sa vytrapit nejaky cas vo vazeni a potom.....Je zaujimave , ze prave pedofilov zatvaraju do ustavou akoby sa nic nestalo. Tam sa o nich stat postara. ja si myslim , ze vedia preco pedofilov uz skoro vobec nezatvaraju do vazenia. Asi by sa im tazko vysvetlovalo preco ich spoluvazni, ktori su mimochodom tiez otcami zabiju .A nic ine si ani nezasluzia.
Inak este davnejsie som pocula pripad ked otec vraha svojej dceri pichol nozom. Vrah prezil . A viete co je zaujimave , ze vo vazeni skoncil otec tej nebohej dievciny ☹ ☹ ☹

maznacik007
10. okt 2009

iluzie o nasom sudnictve som stratila .. dnes sa pozera len na prava vrahov nasilnikov, rodicov co opustia svoje deti....

ja osobne sudnictvu neverim...