VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

11011961
20. feb 2012

@nikinka11
no na EU je zaťažený - pozri si okrem skrípt aj niečo z netu - to ocení.

nikinka11
20. feb 2012

@11011961 Ďakujem za info :D

seljmani
20. feb 2012

@vikina777 ahoj dlho som tu nebola, tak nakoniec som tento predmet nejako zvládla 🙂 bola som ústne, odporúčam každému ku Oláhovi ústne 🙂

seljmani
20. feb 2012

@christiana04 áno som čítala len sa mi zdá rovnaká, ako minulý rok...žiadnu zmenu som si nevšimla 😒

seljmani
20. feb 2012

ja tiež zháňam test metodologie výskumu od Hlocha, na oplátku zašlem HOCIČO mám toho viac ako dosť

seljmani
20. feb 2012

@lenca10 joj tak mi je ľúto že som dlho nebola na tejto stránke a som nevedela že máš ten problém s výskumom, som rada že už je to OK držím palce k dobrej známke

lucia121212
20. feb 2012

Holky ...........verejna sprava s prof. Tkáčom - materiál nema niekto?Potrebujem to velmi súrne. ☹
môj email je-Elys222@azet.sk Ďakujem

zuzanka97
21. feb 2012

ahojte, mal niekto v tretom rocniku specializovanu odbornu prax s dr. Florianom? Aky je, co vyzaduje?
Poprosila by som aj nejake referencie (co je za osobu, ako prebieha skuska) na dr. Arpovu- predmet Regionalistika, Mgr.Pollaka - Socialne sluzby... ak by sa nasiel aj nejaky material, bola by som naozaj velmi vdacna...Prijemny den

vikina777
21. feb 2012

@seljmani Super, ja som bola pri ňom na písomnej. Všetko som mu napísala a doteraz neviem prečo mi dal B, ale aj tak som spokojná, hlavná vec, že je to už za mnou. Už mi zostáva len SP s rodinou a ešte čakám za výsledkom Metodológia výskumu, no nevidím to ružovo...

perla_11
21. feb 2012

Ahojte,Prosím Vás mal už niekto opravnú skúšku doc.Hlocha z metodológie výskumu? Chcela by som vedieť či dáva ten istý test, alebo má ich viac. ďakujem za odpoveď

christiana04
21. feb 2012

@seljmani máš možnosť mi takú prácu preposlať?

vanduliena
22. feb 2012

@seljmani
Daj email...poslem

zuzanka97
22. feb 2012

Zdravím, prosím vás, súrne zháňam nasledovnú publikáciu: Hudecová, Anna – Brozmanová Gregorová, Alžbeta : Sociálna práca s rodinou... ak by ju mal niekto v PC budem veľmi rada, ak mi ju zašle...ďakujem

vinne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninus12
22. feb 2012

Ahojky, - prosím Vás máte niekto vypracované otázky na metodológiu od Fera. Akosi nestíham, si ich vypracovať a už 27.2. mám skúšku. Moc by mi to pomohlo a bola by som veľmi vďačná.
Ďakujem milenavargova@gmail.com

jazminn
23. feb 2012

Ahoj, nemáte niekto materiál SP v paliatívnej a hospicovej starostlivosti? je to jedno od koho...mail: jazminn@centrum.sk

lucia121212
23. feb 2012

@zuzanka97 Ahoj ak by si sa náhodou dostala k tej knihe tak aj ja by som ju potrebovala.Ak ju budem mat ja ihned ti ju zaslem . 😀

ma_b
23. feb 2012

@jazminn niečo som ti poslala, tak snad to prišlo...

jazminn
23. feb 2012

Ďakujem...

jazminn
24. feb 2012

babenky z Prešov, Michalovce, zháňam materiál na SP v paliatívnej... 4.ročník. adress: jazminn@centrum.sk

seljmani
24. feb 2012

@vikina777 fúúha a s kým si mala tú metodológiu výskumu? sp s rodinou máš s kým?

seljmani
24. feb 2012

@jazminn čo potrebuješ? my sme to mali teraz, pošli mi mailik že čo ti treba....mám nejaké veci k tomu

seljmani
24. feb 2012

@vanduliena seljmani@azet.sk, dakujem veeeeľmi.....ty niečo nepotrebuješ???

seljmani
24. feb 2012

@christiana04 akú prácu by si potrebovala?

yogino
24. feb 2012

Baby nemáte niektorá oscenovanú učebnicu od Schavela Vybrané kapitoly z metód sociálnej práce od : Andrej Mátel, Michal Oláh, Milan Schavel z 2011?moc by mi to pomohlo

chuaneta
24. feb 2012

@yogino ahoj, ja ju mám, napíš mail, prosím

christiana04
24. feb 2012

@seljmani Nejakú diplomovú prácu podľa IMRADU ako vzor

majjat
24. feb 2012

ahojte, najde sa niekto kto ma vypracovany material socialna praca vo verejnej sprave? surne. mail: martuskatt@gmail.com

osabela
25. feb 2012

Ahojte nepísal niekto prácu na tému Sociálna politika a jej aplikácia v samospráve potrebovala by som nejakú nápovedu neviem sa odraziť . Ďakujem za aké koľvek materiáliky.

seljmani
25. feb 2012

@majjat od koho potrebuješ?