VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

ivana29
24. jún 2012

@jajalinka Kde teraz pokracujes ked sa mozem spytat? 🙂

gabriela100
24. jún 2012

@jajalinka ahoj,veľmi pekne ďakujem.

bluekiwi
24. jún 2012

ahojte,
tak statnice mam uspesne za sebou 🙂 a stale neviem prijat fakt, ze uz sa nemusim nic ucit a drilovat... aspon do septembra
V mojej komisii bol Luzica, Skorecova, Pikalek, Tolnayova.
P. Skorecova posobila prisne, dost sa pytala, ale klobuk dolu, bola velmi ludska a ustretova. Ostatni tiez. Vedeli, kto vie a kto nie.
Som rad, ze je to za mnou, bol to velky stres 🙂.
Este raz vdaka za info,
zelam pekne leto.

jajalinka
24. jún 2012

@ivana29 dala som si prihlášku na ukf do nitry odbor sociálne poradenstvo a služby 😉

jajalinka
24. jún 2012

@gabriela100
rado sa stalo 🙂

spyrodragon
25. jún 2012

@bluekiwi
Blahoželám a taky závidím, že už to máš hotové. Ma to čaká v piatok. Ako to chodí ťaháš si čísla a na stolíku je zoznam otázok, kde si ju nájdeš?

bluekiwi
25. jún 2012

@spyrodragon, na zaciatok nas dali nastupit do triedy, privitali nas, vysvetlili ako to bude prebiehat. ako prve sme obhajovali bakalarku a po vyhodnoteni obhajoby, kde nam povedali, ci sme obhajili alebo nie, isli do triedy prvi traja spoluziaci. tahali si jednu otazku z kazdeho okruhu, otazky boli na stole komisie. cca 15 - 20min priprava, na papier si si pisal poznamky k otazke (tuto pisomnu pripravu si potom komisia ponechala) a isiel si odpovedat. kladli este doplnujuce otazky a ked im uz stacilo, povedali, dakujeme a isiel si von. dlhe cakanie, kym vsetci nezostatnicovali a na zaver vyhodnotenie 🙂

spyrodragon
25. jún 2012

@bluekiwi no len sa o tom hovorí a už mám z toho hrôzu. Nám by pomohlo mať na stolíku pri príprave zoznam tých otázok. Aby ich človek videl všetky.

bluekiwi
26. jún 2012

@spyrodragon otazky, ktore si tahas su su ocislovane a v plnom zneni, komisii len nadiktujes cisla, ktore si si vytiahol a otazky si beries so sebou, na pripravu... odovzdavas ich po odpovedi, s pripravou.
neboj sa, tu hrozu poznam. Spravis to 🙂

susbum
26. jún 2012

@bluekiwi . Ahojte potvrdzujem presne tento isty postup. Mam to uspesne za sebou. Je potrebne sa prezentovat sebaisto, snazit sa nebat prejavit svoj nazor. Nehovorte poucky a definicie, hovorte vlastnymi slovami.... Ja som mala v komisii Matela, Davidekovu, Bryndzaka a Drexlerovu. Pri priprave si velmi nenasepkavajte, pretoze ak Vam na to pridu, tak si dotycneho podaju a ten sa moze pripravit na september... Drzim palce vsetkym kolegom 🙂 🙂 😉

jajalinka
26. jún 2012

Ahojky !!!!!!!!
Prijatá na mgr. ukf nitra!!!!!!!!!!! som happy 🙂 🙂

spyrodragon
26. jún 2012

@susbum - V komisii budeme mať Matala aj Schavela a snáď Vrankovou ale Matela sa bojíme všetci.

11011961
26. jún 2012

@spyrodragon
PhD. Schavel a PhD. Vranková sú dvaja úžasní, rozumní ľudia, obidvoch ich poznám osobne. Iste mi dáš za pravdu ak ich budeš mať v komisii. Moja rada - netreba sa hrať pred komisiou na supermana ale vyprávať všetko čo ťa napadne k danej téme a ak to ide spomenúť aj nejakú definíciu.
Úlohou komisie je aj pomôcť študentovi ak mu to hneď "nenapadne".
Držím palce

jajalinka
26. jún 2012

@susbum
Bryndzaka nepoznám, čo učí a kde

spyrodragon
26. jún 2012

@11011961 ďakujem. snáď sa to podarí.

susbum
27. jún 2012

Bryndzak ma pod palcom nejake resocializacne stredisko...takze hodne praxe. Ak bude Matel v komisii tak urcite nie je prisny, pomaha a napoveda, treba sa pripojit do jeho debaty a prikyvovat mu, byt aktívny...Matel uz nie je zamestnancom skoly , tak ma uz iny postoj 😉 asi....

yogino
27. jún 2012

Pre tých čo ešte nemali skúšku s Oláhom z predmetu teória SP- bol fajn ale dosť ťažké otázky. Nespoliehajte sa na to,že dá tie čo dal v BA pretože nám dal úplne iné. Napísal som síce všetko čo som vedel ale s odstupom času si myslím,že to nebude dosť ani na E aj keď sa dalo ako tak opisovať. Pre tých čo nevedia z čoho sa učiť vykašlite sa na knihy a tie papiere čo tu kolovali doporučujem sa to učiť zo štátnicových otázok tam bolo všetko. Dal by som to aj za A ale bohužial nemal som sa kedy učiť tak držím palce

yogino
28. jún 2012

Baby ktoré chcete vypracované štátnicové otázky pošlite mi mail martin.modder@gmail.com

yogino
29. jún 2012

Dievčence čo ste šli do druhého ročnika mgr. kedy ste mali zápis?Dikes
A ešte otázka ako ste sa učili na štátnice v druhom ročniku mgr.? kedy ste začali aby ste to stíhali?

seljmani
30. jún 2012

Prajem krásne prázdninny všetkým a teším sa ako si budeme pomáhať aj na budúci rok!!!! Ak by niekto chcel pomeniť knihy k diplomovke, ozvite sa!!!!!!! Ďakujem všetkým za pomoc!

seljmani
1. júl 2012

Ja pomaly píšem diplomovku, ale riadne som sa na nej zasekla :( mám tému "Moderné závislosti z pohľadu sociálneho pracovníka" - čiže závislosť na internete, jedle, kulte tela a pod....kto vie, ako to dám. A čo vy? 😅

yogino
2. júl 2012

@seljmani skúšala si najskôr výskum??

osabela
2. júl 2012

Ahojte tak už to mám za sebou a som v piatom ročníku,,, a začínam robiť na diplomovke dotazníkom. Yogino ďakujem za otázky na TSP.

yogino
3. júl 2012

@osabela super gratulujem a to už vieš aj výsledky?

yogino
3. júl 2012

Tak z Teórie od Olaha mám C!

qwq
3. júl 2012

@doktorkasp
@doktorkasp Ahoj chcem sa opýtať či by si mi vedela spracovať do diplomovky tabuľky a grafy v dotazníku? Samozrejme zaujímala by ma cena a tiež cena vypracovania celej diplomovky. Téma je porovnávanie soc. služieb súkromných verzus štátnych sociálnych zariadení. Co sa týka teórie to zvládam mám aj nejakú prax, ale praktickú časť naozaj neviem kvalitne spracovať. DAKUJEM

jazminn
3. júl 2012

@yogino no vidiš...a bál si sa že nebude ani E...

yogino
7. júl 2012

hohoh! Tak už som official in the fifth year 🙂

osabela
7. júl 2012

@yogino GRATUĽUJEM!!

akzuzs
8. júl 2012

Ahojte chcem sa opýtať či tu je niekto kto bude od septembra chodiť do Žiliny na VŠZaSP ústav Božieho milosrdenstva do 1.r na Mgr?