VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

zoja
10. aug 2009

malaberuska mne praveze papierovo doslo len to , ze ma prijali, to , ze o tom dennom vikendovom mi vraveli len po telefone niekedy v júni, ked som sa pytala, preco mi zatial nic neprislo ... no som z toho jeleň, ved uvidime neviem sa tam stale dovolat asi maju dovolenky

a ty ides aj keby to bolo to denne? ja to stale zvazujem, tento rok by bol este v pohode som doma az do juna, aj ked rozmyslam o predlzeni MD este aspon o rok, no neviem si predstavit akoby som mohla kazdy piatok odchadzat z roboty 😅

valentinka3
10. aug 2009

zoja mohla by si mi napisať kam ideš študovat ďakujem 🙂

malaberuska
11. aug 2009

Zoja... ja pracujem takze urcite idem teda aspon dufam 🙂 na to denne vikendove studium (piatok, sobota) a to mi aj mailom napisala ze tam som prijata...

zoja
11. aug 2009

socialnu pracu a dufam , ze externe, chcem tie tyzdnove terminy

katarinka2209
13. aug 2009

ahojte neviete kedy budu konecne zverejnene rozvrhy

dakujem 😉

denisocka
14. aug 2009

baby, chodite niektora na oše.Bc ?

katarinka2209
16. aug 2009

ja idem do 1.rocnika ose ba 🙂

denisocka
16. aug 2009

a co sa plati?kolko predmetov mas v 1.sem?mozes IP

rosebud
20. aug 2009

Holky prosim vas,chcem sa len uistit,idem si platit to skolne a variabilny symbol ma byt osobne cislo studenta. Kedze nastupujem do 1. rocnika,mam dat ako toto cislo moje rodne cislo,ano? dakujem 😉

valentinka3
20. aug 2009

rosebud datum narodenia 🙂

rosebud
21. aug 2009

Boze jasne,to som chcela napisat...trdlo,no nevadi... 🙂 dakujem 🙂

rosebud
21. aug 2009

Valentinka,ale teraz som si vsimla,ze v smernici poplatkov je napisane rodne cislo...tak ake cislo teda? Toto tam je napisane: V prípade uchádzača, rigorózneho konania a doktorandského štúdia sa uvádza rodné číslo.

valentinka3
22. aug 2009

rosebud ja som tam volala je to už zmenené takže datum narodenia 😉

katarinka2209
25. aug 2009

prosiim kedy budu rozvrhy 😢

moncicici
26. aug 2009

ahojte baby 🙂
prosim vas ma prijali na denne studium soc.prace v Ba,ktore bude piatok,sobota a na ich web stranke,je tabulka zapisov,ja sa mam radit podla toho denneho alebo toho DVS???bo som si neni ista,ci to DVS je denne vikendove studium,prosim poradte,dakujem

malaberuska
26. aug 2009

ahoj moncicici, ty sa riadis tym externe + dvš, idem na tu dennu vikendovu aj ja tak viem ze pod to to patri 🙂

sashenaa
27. aug 2009

ahojte🙂 ja som skoncila teraz 1.rocnik SP dennej formy v BA, vyucovanie sme mali vzdy od pond. do stredy, predmety sme mali 1.semester:uvod do studia a dejiny SP, zaklady filozofie, zaklady sociologie, vseobecnu psychologiu, zaklady pedagogiky, rocnikovu pracu(na 25stran), uvod do pravnych disciplin, ekonomiku a prax(vo verejnej sprave), a v 2.semestri: zaklady SP, etika v SP, sociologia, psychoterapia, vyvinova psychologia, obcianske a spravne pravo, zaklady statistiky, sebapoznanie a sebahodnotenie.
Neviem aky budeme mat tento rok rozvrh my, ale vobec by mi neprekazalo ak by aj nam navrhli denne vikendove studium(to vam fakt zavidim) lebo podla mna na tejto skole popri dennom studiu mate hrozne vela volna. a tie vikendy su urcite lepsie, uz len preto, ze by som si mohla najst nej.pracu.Tak vam drzim vsetkym palce, urcite budete spokojni🙂🙂

lackie
28. aug 2009

Ja chodím na VŠ sv.Alžbety a nemám dojem, že je to ulieváreň

livinka97
28. aug 2009

ahojte, prosim vas, kde v Ba ste sa boli odfotit na index (rozmer 3x4cm) ? ja idem na denne vikendove studium, takze zdravim vas, vsetky mile spoluziacky..🙂

grettka
29. aug 2009

😉 odfotia ta kdekolvek vo fotosluzbe.. skratka tam, kde robia fotky... staci povedat, aky rozmer potrebujes. Napr. ja ked potrebujem tak idem do pertzalskeho cerrefouru. Hned pri vchode je fotosluzba. Fotky mas velmi rychle hotove.

iva2309
30. aug 2009

ja som z toho max. znechutená, lebo ma hodili na denné štúdium (piatky, soboty), lebo nespĺňam podmienky práca v soc. oblasti. To sa ale nedá zvládať pre pracujúceho, lebo ma neuvolnia každý piatok-nemám ani toľko dovolenky 😅 a nehovoriac o absolvovaní praxe.
Som na veľkých vážkach, čo mám robiť 🙄

emyly
30. aug 2009

ahojte...nečítala som všetky posledné príspevky, ale tiež váham či ísť na túto školu.....vraj majú problemy, finančné...prečo asi musia budúci prváci zaplatiť školné naraz,na celý rok? v detaš.pracovisku,kde som mala ísť študovať,vraj spreneverili peniaze.....sorry že to píšem verejne, ale ak ťahajú ludí za nos, mali by sa to ludia dozvedieť.... 🙄

emyly
30. aug 2009

a ešte ktovie ako je to s tou akreditáciou....vraj aj s tým sú problemy, nevedel by mi to niekto podrobnejšie povedať, ako to vlastne je?

grettka
30. aug 2009

posledne info, ktore som zaznamenala, tak bolo, ze sv. Alzbeta akreditaciou presla... a inak skoly maju rok na napravu...

emyly
30. aug 2009

tiež som to počula....naše det.pracovisko je vraj v žiline, momentálne na žilinskej univerzite....rok majú na to aby to napravili...ale ak nenapravia, peniaze mi nikto nevráti...tak neviem..... 😖

valentinka3
30. aug 2009

emyly ta platba naraz je preto lebo bolo vela neplatičov za letný semester tak to spravili pre prvakov tak 😉

grettka
30. aug 2009

ziadnu paniku! preboha... precitaj si pozorne, co to vlastne obnasa.... to neznamena, ze ked VS nebude mat statut univerzity, ze nebude mozne na nej studovat, zostane bud odbornou VS, alebo VS. Takze o peniaze by si nemala prist.

emyly
30. aug 2009

hmm akreditacia je jedna vec, a problemy na našom det.pracovisku vec druhá....vraj bolo hodne "klobáskových" študentov...vládla tam korupcia,úplatky,preto tak váham.... 😖

grettka
30. aug 2009

tak to uz je riziko "podnikania", treba si to dobre premysliet... pripadne sa rozhodnut pre inu VS, ak mas skutocne silne pochybnosti.. a teda, samozrejme ak mas tu moznost.

valentinka3
31. aug 2009

emyly ale to det.pracovisko kde vladla korupcia je zrušené v Žiline je nové aj nový ludia .