VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

elize
14. dec 2012

Joooj a musim sa pochvalit 🙂 dnes som spravila poslednu skusku piateho rocnika 🙂 takze uz len napisat diplomovku a sup na statnice 😉

anusik2
15. dec 2012

ahojte, mohli by ste mi niektora poslat otazky ,,aplikovana soc.politika,, tkac? prosim, prosim..

anusik2
15. dec 2012

@elize supeeeeer, blahozelam..

laura123456
15. dec 2012

@elize Ahoj, prof. Schavel skusal aj ustne Superviziu?

najkacena
16. dec 2012

Ahojte, ake daval prof. Schavel otazky na skuske zo supervizie? Bola ustna ci pisomna. Dakujem.

buzgovic
17. dec 2012

@adrika755 Ahoj, aj ja chodím na sv Alžbetu 2.ročník, náhodou zásady poskytovania prvej pomoci ste už mali? Nevieš ako prebieha skúška? Pa Jana

adrika755
17. dec 2012

@buzgovic Skuska nas caka az v januari 🙂 Ty mas uz v decembri?

vikina777
17. dec 2012

@tinka2111 Pošlem Ti, len napíš e-mail, aby som vedela kam Ti to mám poslať.

osabela
17. dec 2012

@elize Ďakujem materiál pomohol, skúšku som úspešne zvládla.... je to fantastický človek!

majjat
18. dec 2012

nema niekto vypracovane otazky - aplikovana socialna politika -Tkáč? piste do IP. dik 😉

buzgovic
18. dec 2012

@adrika755 mi ju mame uz zajtra, v januari mame pedagogiku s Bosnakovou a pravo s Vlcekom

adinka3
18. dec 2012

@buzgovic s vlčekom je to v pohode🙂

adrika755
19. dec 2012

@buzgovic Pedagogiku s Bosnakovou mam uz za sebou a pravo tiez v januari.Vies priblizne co ta caka na pedagogike,alebo pomozem? 🙂

buzgovic
19. dec 2012

@adrika755 Ahoj Adi, ak si pamätáš, čo ste mali na pedagogike, budem rada, aspoň budem vedieť na čo sa mám zamerať tu je môj email:janka_b@pobox.sk Pa J.

susbum
19. dec 2012

Ahojte, ak by ste niekto potreboval podklady ku KI u Polonovej:bez tahakov....len z vlastnej pamate... este neviem aka byva na opravnych,ale potrebuje si zjavne dokazovat KTO ONA JE....
.1. KI podľa Vodáčkovej – otvorená
2. Autonómia – testová (mohlo byť viac správnych možností)
3. 5 výhod a 5 nevýhod distančnej formy pomoci – vymenovať
4. Compassion fatique – testová (mohlo byť viac správnych možností)
5. Aké poznáme formy KI pri prezenčnej forme pomoci – vymenovať
6. Koľko času/akú dobu by mala trvať KI pri prezenčnej forme pomoci a pri distančnej forme pomoci
7. Popísať jeden typ krízy a napísať aj riešenie krízy pomocou KI
II.test
1. - KI podla Vodackovej - otvorena
2. - Co je DETERIORACIA - testova otazka
3. - Forma KI - prezenčna - otvorena
4. - Agresia - testova ot.
5. - Principy krizy - otvorena
6. - Inštitút vykazania - otvorena
7. - Popisať jeden typ krízy - otvorena
III.test
Definícia KI podľa Vodáčkovej- ot
Posttraumatická stresová porucha - ot
Formy KI - ot
Zariadenia KI-test
Emocionálna špongia (Freud)-test
Smutenie truchlenie-test
Voľná – popísať nejakú formu KI

adrika755
19. dec 2012

@buzgovic Ahoj,tak som ti poslala na mail,daj mi vediet prosim ta ci to mas.

baska8
19. dec 2012

Ahojte prosím vás vie niekto ako sa píše správne kvalitatívny výskum v power pointe. Neviem ako mám zvoliť štruktúru rozhovorov a teda výsledkov do prezentácie. Mám tam dať každú otázku a ako na ňu jednotlivci odpovedali či len dôležitý kontext ostatné vynechať a len vyhodnotenie z toho? Prosím som v koncoch. Ďakujem za všetky cenné rady, ktoré mi dáte.

bejbina188
25. dec 2012

Ahojte, vedel by mi niekto poslat odbornu prax z prveho rocnika, alebo poradit, ako si to tam mam vypisat, velmi by ste mi to ulahcili, praxujem na mestskom urade, dakujem, mail pfeifer@centrum.sk

misurka01
26. dec 2012

Ahojte, nemáte prosím Vás nejaké podklady ku skúške zo SOCIÁLNEHO ZABEZPEČENIA (prof. TKÁČ).... potrebovala by som niečo ucelené.... naučím sa čokoľvek, ale najhoršia je tá príprava učebného textu ...... keby náhodou: misurka01@gmail.com , Ďakujem!

yogino
27. dec 2012

Baby prosím Vás nemá niekto vypracované štátnicové otázky na tento rok? jedný už mám cele vypracované dikes

asad3
27. dec 2012

@yogino a ktorý okruh máš? Ja už tiež niečo mám, ale poslat Ti to možem až budúci týžden, mám to uložené v pc v práci.

yogino
27. dec 2012

@asad3 mám celú sociálnu politiku hod mi mail pošlem

11011961
27. dec 2012

Dobrý večer, chcem Vás pekne poprosiť či nemáte niekoho známeho kto by mohol vyplniť môj dotazník
k DP- Sociálne poradenstvo ako forma pomoci rodinám v HN.
Kliknite na link:
http://skrati.com/dotaznik

Ďakujem.

elize
27. dec 2012

@anusik2 dakujem 🙂

josue
29. dec 2012

Nemal niekto Socialne služby s Haluškovou, čo zvykne dávať

kika267
29. dec 2012

Ahojte, nemá tu niekto vypracované otázky z SP s jednotlivcom od Oláha??

doktorkasp
29. dec 2012

Pomoc s bakalárskymi, diplomovými, rigor. a dizertačnými prácami zo sociálnej práce (aj materiály na učenie). Info cez poštu

cloudynka
29. dec 2012

@yogino Ahoj, citam, ze mas socialnu politiku. mozem sa opytat, mas to priamo vypracovane otazky na tkaca? velmi by mi to pomohlo. vdaka 🙂

elize
29. dec 2012

@kika267 ahoj Kika, posli mi tvoj email. Mam vypracovane jeho sylaby.

vierus5
30. dec 2012

Ahojte, prosím Vás nemá niekto otázky, alebo podklady na Krízovú intervenciu - prof. Bielová, alebo ako prebieha u nej skúška, prípadne otázky ....strašne moc ďakujem Vieruša