VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

bakalarka
7. jan 2013

@susbum Už som o tom písala,viď. vyššie 9 správa z vrchu.Ak mate vypracovať plán práce s rodinou,pošli e-mailovu adresu,pošlem Ti ho vypracovaný.

bakalarka
7. jan 2013

@anusik2 Ahojky,koho myslíš Mikloška? Ak ano už som o tom písala,viď. vyššie 9 správa z vrchu.Mali sme vypracovať plán práce s rodinou.

susbum
7. jan 2013

@bakalarka dakujem,mail som poslala v sprave 😉 zuz.

cta
7. jan 2013

@sofokleska tak to sa Ti ani nedivím my sme tiež mali s nim otrasnú skúšku niektorý k nemu šli aj na 5 krát a nespravili je veľmi prísny ale počas prípravy sa dalo opisovať. Bohužiaľ my sme tieto otázky nemali inak by som ti ich poskytla : ☹

anusik2
7. jan 2013

@bakalarka aha, a to vam povedal priamo na skuske? nam vravel ze bude test..

laura123456
7. jan 2013

@sofokleska mala som s docentom Zemanom skusku aj z trestneho i rodinneho prava a je to tvrdas na skuskach, musis vediet a hlavne rozpravat, lebo ked sa ta zacne on pytat, tak si skoncila, vela ludom to neda na prvykrat a aj na dalsi 🙂ja som nastastie s nim nemala problem, videl , ze viem a aj ma pravo zaujima a hlavne v jeho pripadovych studiach musis vediet vyjadrit svoj nazor...kazdy ma u neho cas na pripravu, ale davaj si pozor , lebo on sa len robi, ze si nevsima ako niekto odpisuje, u nas tak viacej ludi vyhodil, zratu sa len postavil zobral papier roztrhal a FX,tak vel stastia, budes ho potrebovat

anusik2
8. jan 2013

mal nietko skusku ,,APLIKOVANA SOC.POLITIKA ,, s tkacom? ake daval otazky.. prosiiiiim!!!!!!!!!!!!

sofokleska
8. jan 2013

@cta
@laura123456 ďakujem baby....ja som s nim už jednu skušku mala v prvom ročniku našťastie sa mi podarilo vytiahnuť dobre otazky, tak zhruba viem čo ma čaka a neminie 😉 tie otazky ešte skusim nejak poriešiť zo spolužiakmi....ako sa hovori: viac hlav, viac rozumu 😀

anavi222
8. jan 2013

caute baby,
potom dajte prosim vediet, aky typ otazok dava na skuske prof. Olah - SP s jednotlivcom (tie co idete na skusku 9.1. a 10.1.)
Dakujeme a drzime palce 🙂))

123ctv
8. jan 2013

@ivana29 ahoj, Ivka, musis si to dat do jedneho suboru,cislovanie podla normy, vsetko pekne za sebou, ako ma byt. radsej sa porad s niekym, kto to vie dat dokopy, ocislovat strany , atd..

ivana29
8. jan 2013

@123ctv dakujem za odpoved. Chcela som sa spytat da sa to vlozit aj v pdf formate, teda s tym ze to vlozim po rade tak ako ma bakalarka ist, ale nebude tam dolu cislo stran?

norika1990
8. jan 2013

baby tu su otazky s dnesnej skusky s olaha boli sme tri skupiny a kazda mala tri otazky social.prevenciu. Metody sp s ludmi bezdomova a teoreticke a empiricke metody..
etapy sp podla Mary Richmondovej, metody sp s nezamestnanymi do 25 rokov a poradenstvo
sociala intervencia,socialna terapia,pripadova soc.praca,socpraca zo zenamy s domacim nasilim

norika1990
8. jan 2013

ahojte nemate niekto otazky alebo materialy na politiku zametnanosti s Ruzickom.prosim pomozte dakujem

anavi222
9. jan 2013

norika1990 dakujeme velmi pekne 🙂

norika1990
9. jan 2013

@anavi222 neni zac a nemali ste este politiku zamestnanosti??

aduska45
9. jan 2013

ahojte,chcela som Vás poprosiť,či niekto nemáte vypracované otázky na skúšku skúšku s Oláhom,zadal nám 27 otázok z predmetu Metódy SP so skupinou a komunitou.Ďakujem za info.

anavi222
9. jan 2013

norika1990 to sme este nemali, vy ste nejako popredu 🙂
A spravili ste s Olahom vsetci? Prisiel na skusku on, alebo niekoho za seba poslal?

123ctv
9. jan 2013

@aduska45 -vy ste fakt nejak popredu, nas este len caka prednaska.Ak nieco zistim, poslem Ti

monula111
9. jan 2013

Nemali ste este nikto skusku s Tkacom z APLIKOVANEJ SOCIALNEJ POLITIKY?My mame zajtra a neviem co cakat.

123ctv
9. jan 2013

@ivana29 Ivka, urcite nie.Vkladas tam CELU pracu, od uvodnych formalnych az po literaturu.urcite mas v okoli niekoho, kto Ti s tym pomoze.

ivana29
9. jan 2013

@123ctv ano moja ja som to myslela tak ze ok ja ju tam vlozim celu v prf, ale teda jedine co by tam nebolo tak by tam neboli ocislovane strany

zuzanka97
9. jan 2013

Ahojte,
prosím vás, aké otázky dáva prof. Oláh na skúške z Metód SP so skupinou a komunitou? (najlepšie, kto ho mal už tento rok) ;) A ešte by som poprosila info o skúške s p.Mikloškom a p.Mikloškovou (má byť nejaký test, nie referát)... Ďakujem, majte sa

kabeluska
9. jan 2013

@zuzanka97
Ahoj predpokladám, že si 1 ročníku Mgr. (4. ročník) aj ja by som chcela vedieť čo dáva Oláh na skúške z MSP a aký je test u Mikloška prosím ak Ti niekto odpíše daj vedieť. dakovala

susbum
10. jan 2013

@bakalarka ahoj 😉 posielam este raz susbum@gmail.com. Dakujem 🙂

aduska45
10. jan 2013

@123ctv Ďakujem moc,ak by si niečo potrebovala,materály alebo niečo iné,kľudne sa ozvi 🙂

monula111
10. jan 2013

Ahojte,vcera som mala skusku POLITIKA ZAMESTNANOSTI s Tkacom.Otazky:A.skup.1.Charakt.služby zamestnanosti 2.Charakt.Pravo na pracu,pravo na zamestnanie, B skup.1.Charakt.subjekty sluzieb zamestnanosti 2.Vznik,zmeny a skoncenie pracovneho pomeru...Dnes som mala skusku APLIKOVANA SOCIALNA POLTIKA taktiez s Tkacom.Otazky:A skup.:1.Subjekty socialnej politiky 2.Trendy v socialnej politike, B skup.:1.Nastroje socialnej politiky 2.Kolektivne vyjednavanie a kolektivna zmluva...Otazky vyberal z okruhov,ktore su na informacnom liste,uplne nahodne,kam mu padol zrak.Drzim palce 🙂

123ctv
10. jan 2013

@monula111 -gratulujem Ti,mna Tkac este len caka.-((

jazminn
10. jan 2013

hľadám niekoho, čo chodí do 5.roč. v Michalovciach....

adrika755
10. jan 2013

Mal niekto tento semester s prof.Vlcekom rodinne pravo?Prosim Vas ak ano,poprosim o info.Dakujem vopred 🙂

moncicici
11. jan 2013

Ahojte baby mali ste alebo mate skusku socialna praca v zdravotnictve?ako to priebeha a tak,za kazde info budem vdacna,dakujem