VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

novinga
18. feb 2013

Baby nemali ste s Vlčekom skúšku Trestné právo? prosím o nejaké info. Ďakujem

luli03
18. feb 2013

ahojte baby prosim vas nevie nahodou niekto co dava na skuske Základy výskumu v sociálnych vedách kratochvil? moc vas prosim ak niekto nieco k tomu vie tak dajte info dakujem

luli03
18. feb 2013

@aimee1 ahoj tiez mate kratochvila na vyskume a podarilo sati nieco zohnat pretoze ja nemam nic a ani neviem co vlastne bude chciet na skuske mohla by si mi pomoct ak nieco uz vies? dakujem moc

litle
18. feb 2013

Ahojte. Prosím, nájde sa tu dobrá duša, ktorá mi prepošle vypracované štát. otázky z minulého roka? ja som na UKF, a ako čítam, vy máte našich profesorov a my Vašich. doc. Mátel nám zmenil otázky a dal na 80% vaše minuloročné...

denkolac
18. feb 2013

AHOJTE - PROSIM VAS O VYPLNENIE DOTAZNIKA - DAKKUJEM KRASNE
www.survio­.c­om/survey/d/D3X9O6O3W2X4A2O5N

elize
18. feb 2013

@denkolac mam problem s nacitanim stranky. Neviem, ci ide o docasny vypadok, alebo nieco trvalejsie 😒

denkolac
19. feb 2013

@elize
mne to ide normalne 🙂

sofokleska
19. feb 2013

@denkolac ani mne to nejde ☹

denkolac
19. feb 2013

@sofokleska
dievcata mne to ide ked na to tuknem - ale ak tak skuste si to skopirovat a tak otvorit dakujem Vam krasne

sofokleska
19. feb 2013

@denkolac takto to už ide....vyplnené 🙂

denkolac
19. feb 2013

@sofokleska
dakujem si skvela

novinga
19. feb 2013

@luli03 Kratochvíľ nám dal štruktúru dotazníka,obsahová analýza,Stratifikovaný náhodný výber,Viacstupňový náhodný výber a osgoodova škála ...hlavne chcel na všetko príklad vlastný nie ten čo dal....a pobral všetkým ťaháky.

osabela
19. feb 2013

Dobrovoľníci

denkolac
19. feb 2013

AHOJTE - PROSIM VAS O VYPLNENIE DOTAZNIKA - DAKKUJEM KRASNE
www.survio­.c­om/survey/d/D3X9O6O3W2X4A2O5N od 30 rokov

osabela
19. feb 2013

http://www.survio.com/survey/d/C6H8J5M4C6A5H6A9J Prosím o vyplnenie ďakujem veľmi pekne

denkolac
19. feb 2013

@osabela
prepac chcela som ti vyplnit dotaznik ale volby na odpovede nie su dobre

elize
19. feb 2013

Ahojte, tak ako ostatni aj ja by som vas chcela poprosit o vyplnenie dotaznika. Je velmi jednoduchy. Dakujem za ochotu 🙂 https://docs.google.com/forms/d/11tZMxH11QRIFI8...

jazminn
19. feb 2013

@osabela naozaj máš tam chyby...

jazminn
19. feb 2013

@denkolac nedá sa mi zobraziť...

denkolac
19. feb 2013

@jazminn
treba si to niekedy skopirovat - neviem preco to niekomu ide a niekomu nie - ale dakkujem ti pekne

zuzanka97
19. feb 2013

@elize vyplnené 🙂

denkolac
19. feb 2013

@elize
slniecko mas to vyplnene

elize
19. feb 2013

@denkolac mas pravdu, ked som tvoj odkaz skopirovala, tak mi dotaznik isiel vyplnit. Takze za mna vyplnene. Velmi zaujimava tema 🙂 Drzim palce pri vyhodnocovani a obhajobe.

denkolac
19. feb 2013

@elize
dakujem ti - vela ludi to vyplnat nechce bo sa boja alebo su absolutne neochotni - takze dufam ze nazbieram dostatok odpovedi 🙂 aj tvoja je zaujimava - som zvedava co si vyberiem na diplomovku 🙂

elize
19. feb 2013

@denkolac Mas dost haklivu temu a ludia, co nemaju ciste svedomie to radsej nevyplnia, viem si predstavit 😝 za svoje ciny by sme sa nemali hanbit ... ludia by sa mali naucit najprv rozmyslat nad nasledkami a potom konat. Rozum by mal vzdy vitazit nad vasnou ... ale co uz 😉

denkolac
19. feb 2013

@elize
oni hlavne nerozumeju ze je to anonymne a zabere to sotva par minut - ale co uz :D

adinka3
19. feb 2013

@novinga mala som sním minulý rok. On nie je na skúške ale jeho asistenti. Ak si dobre pamätám tak sú testy aj polootvorené otázky. Dá sa to v pohode zvládnuť. Držím palec🙂

adinka3
19. feb 2013

@denkolac hotovo

denkolac
19. feb 2013

@adinka3
dakujem ti krasne 🙂

jazminn
20. feb 2013

@elize
@denkolac ja som tiež z dotazníkom mala problém...ale podarilo sa mi aspoň 70. Nájsť ľudí, ktorí majú niečo s NRS bolo naozaj veľmi ťažké.../ale malo som to na internete asi na 8 stránkach.../