VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

eliska31
13. nov 2013

Ja mam ukoncenu socialnu pracu na FF PU a nas tam teda riadne mucili, aj ked som studovala externe. Moja kamaratka studovala na Alzbete a je to citit rozdiel medzi nami...bohuzial niektore skoly skor sa orientuju na peniaze ako na kvalitu...a to potom aj tak vyzera, ze mame kvantum uradnikov ktorym take nieco ze empatia NIC nevravi...ale nebudem sa rozculovat..aj kolegynka v praci studuje na tejto skole len kvoly tomu aby mala titul...diplomovku si objednala na napisanie...no cele je to zle...ale chcela som povedat, v pripade ze niektora dievcina ma zaujem o nejake knizocky, mam na predaj zo socialnej oblasti. Aj rozne studijne materialy, nakolko som pokracovala v doktorandskom studiu /ale musela som prerusit)...a ja to uz nevyuzijem...takze ak ma niektora zaujem kludne mi piste

hermanoval
13. nov 2013

ahojte,študentky ošetrovatelstva,nemáte prosím vás niekto na predaj skriptá z biologie a genetiky-Sabo?
Alebo mi poradiť,kde by som to mohla zohnať?´dakujem pekne

babulka65
13. nov 2013

Nedá mi nereagovať na príspevok eliska31. Súhlasím s poznámkou že na Alžbete študuje viac študentov ktorím ide len o titul (kvantá úradníkov si takto chce zabezpečiť svoje teplé miestečko). Také množstvo sociálnych pracovníkov ako ,,vypúšťa,, Alžbeta je známkou na vedenie školy o čo jej vlastne ide. Kvantita na úkor kvality!!!. Prečo iné VŠ s týmto zameraním vezmú do prvého ročníka len určitý počet (cca 45) študentov, prípadne do dvoch skupín a nie ako Alžbeta 17skupín po cca 70 študentov. Možno im pomôže ďalšie a ďalšie vysielanie ,,Modré z neba alebo Pošta pre teba,, a 30E zľava na štúdium do prvého bakalárskeho ročníka, aby si verejnosť vďaka politikom (F.) vyštudovaných na tejto škole, poopravili mienku (čo môže veľmi dlho trvať).

barbie891
14. nov 2013

@sanfransisco mozes ho prosim ta preposlat aj mne ? 🙂 dakujem

xstudentkax
14. nov 2013

@eliska31
@babulka65 Chudinky, ak uz chcete kritizovat, tak sa najskor vratte do ZS a naucte sa GRAMATIKU, lebo inak su vase prispevky smiesne, a kredit vam nezvysi ani titul z inej VS!!! Drzim vam palce pri zdolavani slov. gramatiky. 😀 😀

eliska31
14. nov 2013

Moja zlata, mozno som chudinka...ja si nepotrebujem zvysovat kredit titulom. Aj tak pracujem v inej oblasti ako je socialna praca. Len je zaujimave, vidiet zanietenu studentku akejkolvek VS pod pazuchou s diplomovkou ktoru jej aj tak napise ina osoba 😀 a to je akoze "pani Magistra, pani Inzinierka" 😀 😀
A viem o com pisem, nejaky cas som sama pisala diplomovky na objednavku 😀 😀
A aj tak..vsetci vieme ako to chodi pri studiu...nieco sa naucime, nieco odflakneme, na nieco sa pouzije bomba, na nieco tahak 😅

be1
14. nov 2013

prosim vas material na Socialne zabezpečenie- Zeman?? nemozte mi niekto poslat?? vopred dakujem
bejcula@gmail.com

stano_m
15. nov 2013

@oria1 Na písanie Bc. alebo Mgr. práce predsa stačí aj materiál z prednášky od doc. Vrankovej. Ak nemáš môžem poslat.

stano_m
15. nov 2013

@denkolac
Záznamový hárok kazuistiky, kľudne Vám pošlem aj vyplnený. Stačí mi poslať E-mailovu adresu, ...

denkolac
15. nov 2013

@stano_m
ahojky - mne ho netreba - ja som už z toho dávno mala skúšku a aj dve za A - ja som posielala čistý 🙂

barbie891
15. nov 2013

@stano_m poprosim ta poslat mi ten zaznamovy harok na mail barbora.balazova8911@gmail.com
dakujeeeem 🙂

denkolac
15. nov 2013

AHOJTE PROSIM VAS NEMATE NIEKTO MATERIAL K TEORII KONFLIKTOV OD KOVALA?! DAKUJEM PEKNE

sanfransisco
15. nov 2013

@barbie891
ahoj ešte som nedostala materiál .ked niečo dostanem pošlem aj tebe ak ty dostaneš niečo prosim pošli aj mne.

sanfransisco
15. nov 2013

@emmuska11
ahoj aká bola skúška s Oláhom ? ja budem mať 14.decembra . a ten záznamový hárok máš vyplnení ak áno môžeš polať na mail.silvianavratil@gmail.com. vopred ďakujem

oria1
15. nov 2013

@stano_m ..... to je na zvážení každého, nikomu to nevnucujem, ja tú knihu mám, teraz mi pomáha pri diplomovke a život ide ďalej 🙂 pekný víkend 🙂

gerberad
15. nov 2013

@stano_m
prosím Ta mozes ho aj mne poslat na adresu kvetinka66@gmail.com dakujem .-)

gerberad
15. nov 2013

Prosíííííííííííííííím kočky nemal niekto Psychologiu osobnosti s prof. Hofbauerovou aka je na skúške, hovorí sa že veľka sekera a dava len otvorené otázky 🙂 dakujem za pomoc 🙂

emmuska11
15. nov 2013

@sanfransisco harok som odovzdala tak ho uz nemam. Skuska v poho🙂 Drzim palce

erika1106
15. nov 2013

mal už niekto skusku socialne zabezpecenie s Tkacom?

jajajka28
16. nov 2013

@stano_m Prosím Ťa, pošleš mi ten hárok na annapan51@azet.sk,ďakujem.....

sanfransisco
16. nov 2013

@stano_m
ahoj posles aj mne záznamový hárok dakujem silvianavratil@gmail.com

bakalarka
16. nov 2013

bakalarka@11011961 ďakujem,že si sa ozvala.Ano prednáška bola super,zaujímavá,len je toho veľa a málo času🙂)Samozrejme,že sa treba pripraviť,len neviem či to tak v krátkom čase stihnem.Maj sa zatiaľ pekne.

denkolac
18. nov 2013

AHOJTE NEMA NAHODOU NIEKTO OTAZKY NA SKUSKU ZO SUPERVIZIE OD SCHAVELA?! DAKUJEM ZA POMOC

stano_m
18. nov 2013

Ahojte, nemáte niekto vypracovaný materiál ku skúške zo Sociálnej patológie s prof. Mátelom ?

nikoletar
18. nov 2013

Ahojte 🙂)) prosim vas mate niekto vypracovany vyskum na predmet Metodológia výskumu? alebo aspon nejaky vzor o ktory by som sa mohla opriet...velmi mi pomozete. Dakujem! 🙂
(info do spravy)

anusik2
19. nov 2013

ahojte.. mal niekto skusku z PENITENCIARNEJ ???? / JURASEK??? / prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim info!!!

gerberad
19. nov 2013

Prosííííííííííííím SOS 2.ročník Rudolfová SP s občanmi s mentálnym postihom dajaké povzbudzujúce info ku skúške???? Ďakujem

gerberad
19. nov 2013

@stano_m napis do mailu okruhy alebo poziadavky, pozriem sa ci nieco mam od starsích kolegov.....kvetinka66@gmail.com

bejbina188
19. nov 2013

pekny den prajem, mali ste uz prosim niekto skusku psychologia osobnosti a sociálna psychológia pri Dite Leczovej? ma niekto dake info? vyzera byt dost prisna...

bejbina188
19. nov 2013

zhanam este skripta Zaklady socialnej pedagogiky od Lacu, ak by ich niekto mal nahrate, tak prosim poslite mi ich bejbina188@azet.sk, pripadne aj kupim knihu.