VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sofokleska
11. jan 2014

Ahojte, prosím baby ktoré píšete teraz záverečné práce ako uvádzate do zoznamu použ. liter. zdroje ? hlavne internetove mám v tom strašny zmätok. ďakujem

enika1234
12. jan 2014

@cta ahoj, prosím ťa mohla by si aj mne poslať tie vypracované otázky na SP s rodinou od pána Mikloška? Ak áno, môj mail: mintalova.lenka@gmail.com
Ďakujem

11011961
12. jan 2014

@sofokleska
Ak čerpáš zdroje z internetu, tak napr: ak ide o zborník, tak takto:
SVÍTKOVÁ, M. 2012. Nezamestnanosť a chudoba v rodine. In Metódy sociálnej práce s rodinou. Zborník z vedeckej konferencie s medzinárodnou účasťou. Bratislava : VŠZaSP sv. Alžbety, 2012. ISBN. 978-80-8132-050-7, s. 420-430.
- vyznačiť kurziva Metódy sociálnej práce s rodinou. Zborník z vedeckej konferencie s medzinárodnou účasťou.
Ak priamo cituješ z internetu, tak takto:
SVOBODOVÁ, R. 2010. Sanace rodiny v české praxe. In Multidisciplinární spolupráce. [online]. 2010. [citované 2012-08-20]. Dostupné na internete : http://vdv.cz/admin/ww_files/File/Nase_publikac... pohromade CZ.pdf >.
- vyznačiť kurziva Multidisciplinární spolupráce.
Alebo, ak ide o nejaký článok
SYSTÉM BUDOVÁNI FINANČNÍ GRAMOTNOSTI NA ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOLÁCH. 2007. [citované 2013-01-26]. Dostupné na internete : http://www.msmt.cz/vzdelavani/system-budovani-f... >. (ide o českú literatúru)
MINISTERSTVO PRÁCE, SOCIÁLNACH VECÍ A RODINY SLOVENSKEJ REPUBLIKY. 2012. Správa o sociálnej situácii obyvateľstva Slovenskej republiky za rok 2011. [online]. 2012. [citované 2012-07-08]. Dostupné na internete : .
vyznačiť kurziva: Správa o sociálnej situácii obyvateľstva Slovenskej republiky za rok 2011.
Neodporúčam v BP a DP uvádzať zdroje z internetu napr. z Úradu práce, Sociálnej poisťovne, Daňový úrad,
Zdravotné poisťovne, lebo mne všetky tieto zdroje označilo ako zhodu.

sofokleska
12. jan 2014

@11011961 ďakujem veľmi pekne pomohla si mi 🙂

deniska256
12. jan 2014

Ahojte, vie mi niekto poskytnúť informácie o prof. Kratochvílovi? Máme s ním skúšku základy výskumu v sociálnych vedách a neviem na čo sa mám pripraviť 🙂 Ďakujeem

sisaa12
13. jan 2014

ahojte neviete aké otázky dáva Holonič na skúške misijná a charitatívna práca? poprípade ak má niekto nejaký materiál môžte mi ho preposlať? veľká vďaka

atrami
13. jan 2014

Mám v piatok skúšku - Novodobé dejiny - Tiso, Dubček, Mečiar s profesorom Ivanom Šimkom. Spomínal skúšku formou eseje. Nespomínate si na okruh tém?

cecil36
14. jan 2014

@sisaa12 a z ktorej casti misie mate skusku? Ja mam material, ale my mame ine osnovy, tak preto sa pytam 😉 😉

tinka3636
15. jan 2014

Ahojte baby, prosim Vas nemali ste skusku tretsne pravo s CHOMOVOU??? dakujem 🙂 😉

denkolac
15. jan 2014

@tinka3636
ahoj ja som ju mala v tretom rocniku na trestnom, aj ako skolitelku pri bakalarke

tinka3636
15. jan 2014

@denkolac a nepamatas si na nieco z testu??

denkolac
15. jan 2014

@tinka3636
fuha tak to teda nie - z pred dvoch rokov - ale viem ze bolo treba poriadne citat koli chytakom a teda jasne ze vediet

sasska03
16. jan 2014

@cta prosím, mohla by som aj poprosiť otázky na Sociálnu prácu s rodinou /pán Mikloško/??? dakujem pekne 🙂 sasska03@azet.sk

iwa36
17. jan 2014

Ahojte, prajem pekný dníček - aj keď teda slnka nikde a kam pozriem samý mrak ☹ .
Prosím Vás, čaká nás skúška s prof. Botekom - Úvod do sociálnej politiky.
Vravel, že bude test a kto bude horší ako A alebo B, ide na ústnu.
Čo poviete - dá sa to zvládnuť aspoň na to B? Bol niekto na ústnej? Ako to prebieha?
A je tu niekto, kto dostal štipendium? Už Vám došlo aspoň oznámenie, že bude vyplatené?
Ďakujem Vám za každučkú odpoveď 🙂

mitusa30
17. jan 2014

dobrý ... zhánam materiály na skúšku s doc. Olahom - Metody SP so skupinou a komunitou nepomohol by m niekto ??? Dakujem pekne hanikova.m@gmail.com

iwa36
17. jan 2014

Ahojte, dnes mám na Vás toľko otázok 😉

Čaká nás Komunikácia - čo si pod týmto pojmom predstaviť? Nepamätáte si ako prebiehala táto výučba?
Je dobré pripraviť sa vopred?

Ďakujem a pekný dníček. 🙂

eve26
17. jan 2014

Ahojte, neviete mi niekto napísať, aký je doc. Hetteš pri skúške? Zajtra s ním máme skúšku z aplikovanej sociálnej politiky a ja sa tak neskutočne bojím...Mám pocit, že štátnice proti tomuto neboli nič. Ďakujem za všetky odpovede. Pekný dník prajem 🙂

olga63
17. jan 2014

Ahoj všetci, chcem sa vás spýtať na prof. VLČEK Robert, budeme ho mať na skúške z predmetu Úvod do právnych disciplín. Aký je na skúške, pamätá si niekto? A ten test, ktorý sa píše, nájde ho niekto doma ešte? Dík.

paela
18. jan 2014

prosím vás, je tu niekto ochotný, kto by mi poslal vypracované štátnicové bc otázky z minulého roku? mail: sramkova.elena@gmail.com. ďakujem.

gabika32
18. jan 2014

Ahojte kočky,nemá niekto vypracované otázky na Tkáča na aplikovanú sociálnu politiku?Veľmi by ste mi pomohli.Ďakujem.

aniba
18. jan 2014

@monicka07
Ahoj, ak by som ťa mohla poprosiť my máme tento rok tiež metodologiu výskumu s kratochvílom prosím poslala by si mi ako má vyzerať ten projekt? Moc ďakujem.

timonka
18. jan 2014

Ahojte baby 🙂 Vedeli by ste my poradit ak ste mali profakov aka je skuska aky su alebo ak mate knim podklad ja viem Vam poskytnut vypracovane otazky na BC z vlanajska.

Ročníková práca Arpova
Správne právo Vallová Jana
Sociálno-právna ochrana detí a sociálna kuratela Dr. Šebová
Psychiatria pre sociálnu prácu
Projektovanie v sociálnej práci Andrej Fukas
Sociálna práca v zneziskovom sektore Andrej Fukas
Psychopatológia pre sociálnych pracovníkov
Sociálno-právna ochrana detí a sociálna kuratela Dr. Šebová
SP s občanmi s mentálnym a viacnásobným postihnutím Bryndzák

SP s deťmi v náhradnej starostlivosti prof. Mikloško
Odborná prax Dr. Razzouková

Ak viete pomôžte. Aj ja Vám pomôžem ak budem vedieť.

gabika32
18. jan 2014

@timonka Ja Ti môžem poskytnúť info o prof.Mikoškovi.Mala som s ním včera skúšku.Je úplne v pohode,dáva písomku,otvorené otázky,ale úplne jednoduché.Takže sa nemusíš báť.Oplatí sa ísť na jeho prednášku,lebo robí prezenčku a keď tam nie si,musíš študovať namiesto jednej dve knihy.Nemala si náhodou Tkáča-politiku?Zháňam tie jeho vypracované otázky,no akosi nič.

olga63
18. jan 2014

Ahoj, chcem sa spýtať, má niekto na predaj knihy od Róbert Vlček a kol.: Vybrané kapitoly z teórie práva pre zdravotníckych a sociálnych pracovníkov, Epos, 2007 a Vlček, R. a kol.: Vybrané kapitoly zo štátneho práva pre zdravotníckych a sociálnych pracovníkov, Epos, 2007. ? Ďakujem.

timonka
18. jan 2014

@olga63 ja mam vytlacenu knihu

timonka
18. jan 2014

@gabika32 Ahoj napíšem ti postu mam poznámky co my poslal kamos co mal tkaca

olga63
18. jan 2014

@timonka ďakujem za odpoveď, a kde chodíš do školy, napíšem Ti internú poštu, ...

timonka
18. jan 2014

@olga63 do Bratislavy

aniba
19. jan 2014

@ranska
ahoj prosím zohnala si ten vzor metodologického výskumu ? mohla by som ťa poprosiť poslala by si mi ho, veľmi by si mi s tým pomohla. Ďakujem. mail: adriana.b@centrum.sk

aniba
19. jan 2014

@sasska03 prosím, mohla by som aj ja poprosiť otázky na Sociálnu prácu s rodinou /pán Mikloško/??? dakujem pekne mail: adriana.b@centrum.sk