VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

gabriela100
28. mar 2014

@lulita ohľadne čoho potrebuješ kazuistiku?

eve26
28. mar 2014

@gabriela100 ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂 , toto už je pre mňa oveľa zrozumiteľnejšie, ako jeden príklad, ktorý nám uviedol vyučujúci na prednáške, ktorý ho práve vtedy napadol

froschka
29. mar 2014

Ahojte babulky chcela by som sa spytat ako prebieha denna forma studia Osetrovatelstvo - odkedy dokedy sa vyucuje kolko hodin denne a kolko je prax? Riesim vazne otazku ist na denne lebo externe ma nepustia lebo nemam pracu, este som sice doma s detmi ale v maji bude mat najmladsia 3 roky a septembra ide do skolky. Denna forma studia mi vyhovuje lebo som dlho mimo fachu a potrebujem sa aj naozaj nieco naucit a nie rychlo biflovat chapete 🙂 zaujima ma ci sa da nejakym sposobom skratit tyzden vyucovania nejak pozliepat prednasky aby som max 3 x v tyzdni chodila do skoly alebo aby som tam nemusela byt do 16 vecera napriklad.
Jedna kamoska z BA mi radi aby som si zohnala len peviatku niekde ze pracujem v zdravotnictve hocikde a ze aby som sla na externe ale ja sa toho dost obavam....

Budem moc happy ked sa najde dobra dusicka co mi porozprava skusenosti z prveho rocnika 🙂 kludne aj zavolam

Mam este chvilu cas na rozmyslenie ale tento rok zacat by bolo uzasne lebo deti budu cez den v skole a skolke tak sa s nimi pekne zveziem a budem im aj nablizku pocas prvych rokov skoly a mat na cas 🙂 ako byt niekde na 12hod smeny v nemocnici ☹ ( nie je to zle ale nemam moznost organizacie k detom a netusim ako vyplnit letne prazdniny a podobne... )

Tesim sa na odpovede

gabriela100
29. mar 2014

@eve26 ak potrebuješ, pošlem aj materiál, z ktorého sa to dá naučiť. Robila som si podľa toho diplomovku.

gabriela100
30. mar 2014

@ren76 napíš email, pošlem.

gerberad
30. mar 2014

ahojte kočky, poprosím Vas o radu, na čo sa zamerať u Oláha na Sociálno-právna ochrana a sociálna kuratela na skúšku, jasnačka učit sa budem v tom nie je problem, ale co take dava, poradiť na čo sa zamerať, prípadne vyvarovať 🙂
Dakujem 🙂 za každú radu, prípadne pomoc

ren76
30. mar 2014

@gabriela100 hatalovarenata@gmail.com
Ďakujem... 🙂

eve26
31. mar 2014

@gabriela100 ďakujem, bola by som veľmi rada 🙂 môj mail je evelyns@pobox.sk

maja5
1. apr 2014

ahojte chcem sa opytať niekto náhodou seminárnu prácu na tému socialny pracovník? 😉

ajciatko
2. apr 2014

Ahojte, nemala niektora z vas uz skusku z Kazuistiky s p.Radim? Velmi by pomohla info akou formou prebiehala skuska nakolko spominal ze bude test a nie vypracovanie prace, nemam ani potuchy co saucit kedze nam poslal kopec materialov. Vdaka za info

sofokleska
3. apr 2014

@ajciatko ahoj my sme s nim mali otazky boli velmi jednoduche tusim ze 4. Ale presne znenie si uz nepamätám. Zameraj sa hlavne na take dolezite veci. Nemas sa coho bat on je v pohode.

maja5
4. apr 2014

ahojte kto vie písať seminárne práce, vedeli by ste sa mi pozrieť na tú moju 😉 mám ju už napísanú len potrebujem pomôcť s úpravou to mi ide nejak od ruky a číslovanie 🙂 dakujem

ajciatko
4. apr 2014

@sofokleska vdaka za info ;)

sofokleska
4. apr 2014

@maja5 aké upravy, čislovanie ti viem nahodiť 🙂

amadeus1
6. apr 2014

Ahojte, ako prebieha skúška Etika v sociálnej práci, s p.Kašparú ?

erika1106
6. apr 2014

Ahojte, chcem vás velmi pekne poprosit nemate niektorá vypracované minuloročné bakalarske štátnicove otázky, velmi by ste mi pomohli. dakujem

karin01
7. apr 2014

ahojte dievcata
nemal niekto vo 4tom rocniku na statistike Kollara? dakujeeem

sofokleska
7. apr 2014

@erika1106 napiš mi mail pošlem ti 🙂

ren76
7. apr 2014

Prosím má niekto z vás nejaké príklady na hypotézy? Myslím to, keď treba výskumnú hypotézu rozložiť na pracovné hypotézy... Ďakujem.

bepa1
7. apr 2014

ahojte nevie niekto bud predat, alebo poslat prefotenu knihu Teoria a metody socialnej prace I. (matel,schavel)
dakujeeem
piste mi na bepa1111@gmail.com

maja5
8. apr 2014

ahojte chcem sa opytať mal niekto psychopatologiu s Ačovou aká je na skúške a aké otázky dáva? 😉

gabriela100
8. apr 2014

@ren76 pozri si predchádzajúcu stranu (207), tam to máš vysvetlené.

katuskaz
9. apr 2014

@timonka
Prepáč Timka(dúfam, že píšem dobré meno), že reagujem neskôr, ale samozrejme, že mi môžeš poslať podklady.
email je : katarina.zigova66@gmail.com

bubli321
9. apr 2014

Ahojte chcem sa spýtať či mal niekto tému na diplomovku "Problémy zadĺženosti rodín v EÚ"? Potrebovala by som odporučiť nejaký knižný materiál. Ďakujem 🙂

zuzu_31
9. apr 2014

Prosím nemá niekto vypracované otázky Teoria SP od Oláha? Prosím poslat na email, jurigovazuzka@gmail.com budem velmi vdacna

denkolac
10. apr 2014

AHOJTE JE TU NIEKTO Z ALZBETY V BRATISLAVE?!

atrami
11. apr 2014

Ahojte, nemáte niekto na predaj MIKLOŠKO - Náhradná starostlivosť, 2009 ? Ďakujem

meme79
11. apr 2014

@gerberad prosím ťa ak to máš v elektronickej podobe, Orendáč, Vranková - pošli to aj mne na hlinkova.m@gmail.com Ďakujem krásne.

denkolac
12. apr 2014

@meme79
ahoj - ak myslis pisanie prac od orendaca a vrankovej tak by som sa na tvojom miesto podla toho neriadila - su tam celkom dobre informacie ale riadit sa podla toho pri pisani prac neda - pouzivaj radsej smernicu a dodatok - v niektorych veciach su rozpoluplne - ale je to na tebe