VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

dicaa
14. feb 2015

Ahojte, ako by ste riešili praktickú časť bakalárskej práce na tému Imunizácia detí v málo podnetnom prostredí Slovenska? Neviem sa pohnuť, ďakuejm za každú radu

hendra
15. feb 2015

Ahojte. Veľmi pekne vás prosím o vyplnenie dotazníka k diplomovej práci. Ďakujem http://www.survio.com/survey/d/D4P1B7R0R8C1A8N3W

stano_m
16. feb 2015

@loan90 Ahoj, niečo by sa našlo. Ak mi pošleš E-mailovu adresu môžem Ti to poslať.

loan90
16. feb 2015

loannguyensk@gmail.com

lucinkaboz
17. feb 2015

sv alžbeta je pračka penazi, obor nevyužiješ,clovek ani v podstate nema kde,pretože na taky upsvar sa dostaneš len cez známosť.ň

sofokleska
19. feb 2015

@lucinkaboz zial musim s tebou suhlasit ☹

marsiii
19. feb 2015

Ahojte, prosím vás nemáte niekto úvahu : Význam sociálnej práce vo výkone trestu odňatia slobody.?
Aspoň na inšpiráciu. Veľmi by mi to pomohlo. 😢

lucinkaboz
20. feb 2015

stovky absolventov,ktorí pracuju v kauflande...a mgr nikoho nezaujíma,dovolím si povedať,že na tej škole na nič nenaučite,absolventi nevedeli ani zakony,ano co je kuratela a porodbne...

erika1106
20. feb 2015

Ahojte mali ste uz skusku z p. Kollárovou - paliatívna starosltlivosť

marosko256
22. feb 2015

Priatelia,
chystáte sa písať bakalárku alebo diplomovku zo sociálnej práce? Určite budete potrebovať mnoho literatúry k jej vytvoreniu. To Vám môže zabrať hodiny hľadania, zháňania a čakania v knižniciach. No ja Vám viem ľahko pomôcť. Mám zbierku 55 kníh zo sociálnej práce v pdf aj s ISBN, ktoré som nazbieral počas štúdia. Kto by mal záujem tak nech napíše správu. Taktiež mám zbierku materiálov z oblasti mediácie, niekoľko kníh o rómoch a iné. Piste spravu ked tak

zuri5663
22. feb 2015

Ahojte chcem sa spýtať nepísala náhodou niektorá z vás seminárnu prácu na tému Štandardy kvality sociálnych služieb v oblasti prevádzkového zabezpečenia sociálnych služieb? Máme to aplikovať na nejaké konkrétne zariadenie a neviem si s tým dať rady. Ak by ste mi s tým vedeli pomôcť budem vám veľmi vďačná. Ďakujem 🙂

lindika2351
23. feb 2015

Ahojte, nemámte niekto vzor, alebo už nepotrebný výskumný projekt, ktorým by som sa mohla inšpirovať, na skúšku k metodológii výskumu s Mgr. Kratochvílom...vďaka

lubicaticha666
24. feb 2015

Nemá niekto z Vás preskenované skriptá Ján Juristy - Zbierka úloh zo základných štatistických výpočtov Vydavateľ: VŠ v. Alžbety, rok vydania 2014
Ak ju niekto má, pošlte prosím.
Ďakujem. 🙂

maja5
25. feb 2015

Ahojte nemá niekto naskenovanú knihu Gabura, Teória rodiny a proces práce s rodinou ak by ste mi vedeli poslať tak sa ozvite. vdaka

itelka
25. feb 2015

Ahojte prosim Vas nemate niektora vypracovane otazky Zaklady vyskumu od Martina Fera som v tretom rocniku..Dakejem pekne

itelka
25. feb 2015

velmi by my to pomohlo otazok ma byt 21...

itelka
25. feb 2015

@zuzanahunady drexlerova je uplne super mala som snou skusku az nato ze nedava iste otazky stale ich meni a hodnotenie je dost vysoko nastavene...ale poradi pocas testu vydz ta navedie

zuzulka14
26. feb 2015

@marosko256 a je to nezištná pomoc?

itelka
26. feb 2015
marosko256
26. feb 2015
zuzulka14
26. feb 2015

@marosko256 myslela som si.

lucinkaboz
26. feb 2015

uplatnenie s tymto oborom je asi tak 10%percentné

itelka
27. feb 2015

studujem preto lebo ma to bavi nepotrebujem uplatnenie ja uz mam svoje uplatnenie...len som prosila o laskavost..neprosila som sa o zbytocne reakcie..dakujem

drevdar
1. mar 2015

Ahojte,prosím Vás nemá niekto knihu Sociální práce v praxi / pdf /, od Matouška...? Ďakujem.

olga63
3. mar 2015

Ahojte, mal niekto na skúške z predmetu Geriatria v SP pani doc. MUDr. Gazdíková Katarína? Aké dáva otázky?Ďakujem.

zuri5663
5. mar 2015

Ahojte chcem sa spýtať či náhodou niekto z vás nemá knihy o verejnej správe v pdf? Ďakujem 😉

ddida
6. mar 2015

Ahojte, má niekto vypracované otázky z politiky zamestnanosti a sosiálnych sluzieb od Tkáca?ak má niekto tak poprosím na mail d.pacolova@gmail.com
Dakujeem

dandy17
6. mar 2015

Ahojte dievčatá. Študujem tiež na tejto vysokej škole, forma denná kombinovaná. V lete čakám bábatko, do roka po jeho narodení budem schopná dochádzať asi len na skúšky a preto sa chcem spýtať, nepoznáte niektorá študujúcu mamičku? alebo či sa dá vyžiadať individuálny študijný plán, alebo ako to je?

gergelyova1993
7. mar 2015

Ahojte! Potrebujem knihu o šikanovaní detí (napr. v škole). Nevie mi niekto poradiť, že odkiaľ viem zohnať? Alebo ked niekto má takú knihu a už to nepotrebuje tak to rada by som kupovala. Dakujem za pomoc!

drevdar
8. mar 2015

@zuri5663
Pošli mail mám tu knihu.