VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jozef34
27. máj 2016

@ivka225 nie, ale máme urobiť prezentáciu na predmet Seminár k diplomovej práci, ale zatiaľ nemám tému na diplomovú prácu, lebo som len štvrtákom. Musíme to urobiť tak, ako na štátnice...ale bez tému horko-ťažko urobíš niečo... 🙂

ivka225
27. máj 2016

@jozef34 Aha, tak na to mozes ist z opacneho konca ... Urob prezentaciu na temu, v ktorej si najviac doma a mozes tvrdit, ze to je potencialna diplomova praca. A pokial ide o styl, pokojne to urob ako akukolvek inu pezentaciu, co si doteraz robil, casovo si to priprav asi na 10 az 15 minut.

jozef34
27. máj 2016

@ivka225 treba 15-20 slidov, plus ktomu hypotezy, tabuľky... 🙂 ďakujem za rady 🙂

meriy
30. máj 2016

chcela by som upozornit stvrtakov ktori si volia skolitelov k diplomke na skolitelku Danielu Bachyncovu Giertliovu - je to skolitelka ktora absolutne nekomunikuje, neposkytne telefonne cislo, to sme zhanali cez google a prosili ju aby vobec po 2-3 tyzdnoch odpovedala na maily (aj to vacsinou kazdemu odpisala ze "pokracujte dalej" alebo "je to dobre" bez akehokolvek usmernenia)...len z nasej skupiny sme ju mali styria a vsetci s rovnakym vysledkom - ciste zufalstvo. Okrem toho si nabrala nadpocet studentov ktory nedovolovala skola a vysledok toho bol, ze sa hotova praca nedala vlozit do systemu lebo ten bol nastaveny na max. 20 studentov. Takze naozaj velmi zle skusenosti a ako skolitelka uplne zle......NEODPORUCAM!

luciafikros
30. máj 2016

Ahojte, teraz som skončila bc.štátnice..ak by mal niekto záujem o vypracované otázky 🙂 hláste sa.

paela
6. jún 2016

Ahojte, je tu niekto, kto absolvoval rigorozne konanie? Mám len pár informačných otázok. Poprosila by som IP. Ešte chcem poprosiť dobrú dušu, ktorá by bola ochotná mi poslať vzor práce písanej v IMRADe na adresu sramkova.elena@gmail.com. Ďakujem.

hermanoval
6. jún 2016

Prosím Vás, môžem v prezentácii Bc. práce použiť ilustračné fotky, alebo obrázky stiahnuté z internetu?

livinka97
6. jún 2016

Ahojte,
v rámci medzinárodného projektu Eurostudent robíme prieskum o vysokom školstve a tak vás, milí aktuálni študenti prvého a druhého stupňa VŠ, chcem poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka. Vopred ďakujem za pravdivé vyplnenie celého dotazníka....
Dotazník bol poštou rozposlaný niektorým študentom domov, avšak návratnosť je nízka a jedná sa o medzinárodný projekt, preto vás aj takto prosíme o vyplnenie dotazníka. Vďakaaa...

http://www.svslm.sk/limesurvey/index.php/868644...

slza85
10. jún 2016

Ahojte nema niekto hoc ake vypracovane otazky z DPŠ ???

ywette
11. jún 2016

@hermanoval nie, bez súhlasu nemožeš

hermanoval
11. jún 2016

@ywette použila som a bolo to v poriadku, dokonca sa im to veľmi páčilo

renetkads
18. jún 2016

Ahojte, ak potrebuje niekto pomoc s vypracovaním prác- ročníkových, Bc., Mgr., napíšte

ywette
20. jún 2016

@hermanoval zaujímavé. nás dosť na to upozorňovali, že obrázky z netu nesmú byť a jedneho spolužiaka, ktorý tiež mal fotky z netu, sa na to pýtali, že odkiaľ sú. dosť ho zato zbuzerovali a má to aj v hodnotení zohľadnené. ale asi záleží o čo ide. ak sú to len nejaké ilustračné obrázky, možno nevadí, ale fotky áno. tie nesmú byť a zvlášť ked sú tam ľudia, napr. z osady.

nastus
21. jún 2016

Dovolím sa tu opýtať lebo som už zúfala. Nemáte niektorá z vás náhodou túto knihu? ( Sociálne služby v legislatíve a v praxi) Ďakujem

lulita
7. júl 2016

Predam tieto knihy najlepsie spolu knihy su vhodne na studium soc.prace:projektovanie v socialnej praci,uvoddo studia pravnychdisciplin,zaklady socialnej prace,zaklady ekonomikyaekonomie pre soc.pracovnikov,deti trochu iné školskej edukacii, aktual trendy v spec.pedagogike, osoby s mental.postihnutim

zabulka777
18. júl 2016

Chcela by som sa spytat ohladom zapisu. Vedel by mi niekto povedat kedy sa uskutocni? Dakujem 🙂

karin01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ywette
20. júl 2016

@karin01 cena diplomovky?

karin01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ywette
20. júl 2016

@karin01 porozmyslam

karin01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofokleska
22. júl 2016

@nastus len skoda, ze sa s nou neda zamestnat ☹ iba ak cez znamosti....vrrrr

lulita
2. aug 2016

Prosim vas nebedel by mi niekto pomoct s 2 otazkami so social.prace?

erikabar
4. aug 2016

@lulita s akými?

lulita
4. aug 2016

@erikabar vever napisem ip

barca2905
7. aug 2016

ahojte chcem sa opýtať,že či je tu niekto kto má odbor verejné zdravotníctvo?ďakujem

luthiel
10. aug 2016

Ahojte, v pripade zaujmu ponukam pomoc so zaverecnymi pracami. Pisala som ich niekolko pre studentov z Alzbety samozrejme podla IMRAD... v pripade zaujmu piste spravu 😉

amadeus1
23. aug 2016

Nechcem nikoho odrádzať od tejto školy, ale veľmi ťažko sa s ňou hľadá zamestnanie. Treba si dobre rozmyslieť, či tam ísť alebo nie. Lebo inak sú to vyhodené peniaze, nervy a stratený čas. Miesto sociálneho pracovníka napríklad v hospici, je zohnať veľmi ťažké, všade chcú prax, ale ako tú prax získať? Zamestnať sa na úrade to je nonsens, bez známosti ste bez šance.

amadeus1
23. aug 2016

A o platoch v sociálnej sfére ani nehovorím. Plat soc.pracovníka s Mgr. titulom cca. 480€ v čistom. Veď to je predsa na smiech. Pritom neustále vzdelávanie sa, prispôsobovanie sa novým trendo atď... Stojí to zato????? V neziskových organizáciách - v hospicoch, sa s vami budú baviť ako s majetkom, a plat?? O ničom... Pre človeka, ktorý má túto prácu rád, chce vykonávať toto povolanie, buď sa prispôsobí týmto úbohým podmienkam, alebo ide robiť niečo in..Potom načo je VŠ a titul???????

amadeus1
23. aug 2016

Potom sú študenti v podstate len sponzori školy, čím viac sa ich prihlási, tým väčší zisk pre školu. Školy chŕlia každoročne stovky, tisíce sociálnych pracovníov a k čomu je to dobré? Človek, ktorý chce v tejto oblasti pracovať, si aj tak nemôže nájsť prácu. Zo 100 študentov v ročníku, možno 5 chcú pracovať v odbore a ostatní idú kade - tade. Ešte raz opakujem, nikoho neodrádzam od štúdia tohto odboru, ale možnosť zamestnania je takmer 0.