VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

lillyjojko
21. jan 2019

@evelyin ahoj, my sme mali pana Sramka, hotova katastrofa

evelyin
21. jan 2019

@lillyjojko prečo katastrofa? Vyhadzoval?

lillyjojko
22. jan 2019

@evelyin velky profesional, ale vekom uz viac naladovy

bielavlcica
22. jan 2019

Baby studuje tu niektora z vas osetrovatelstvo?

zuzkap2
22. jan 2019

@bielavlcica ja studujem osetrovatelstvo

bielavlcica
23. jan 2019

@zuzkap2 a denne ci externe? Je to tazke?

zuzkap2
23. jan 2019

@bielavlcica dennnu - kombinovane, da sa to zvladnut, aj ked obcas je toho dost

bielavlcica
24. jan 2019

@zuzkap2 a kolko platis?

zuzkap2
24. jan 2019

@bielavlcica teraz je v smernici 440€ za semester + 95 zapisne

nikita1410
22. feb 2019

Ahoj, je tu niekto kto študuje,alebo študoval sociálnu prácu v Sp. Novej Vsi externe? Chcem si podať prihlášku,a preto by som potrebovala nejaké bližšie info o štúdiu...či je to náročné?ako prebiehajú skúšky?Dakujem

nsplv
23. feb 2019

@zuzkap2 ale tych 440 je pre dennu kombinovanu? Podla mna je to pre dennu a pre kombinovanu plati ako pre externistov kedze aj oboje su 4rocne...

1talizmanik1
23. feb 2019

@nikita1410 Ja sice studujem v kosiciach, ale uplne v pohode zvladnes😉

90lienka
23. feb 2019

@nikita1410 chodím teraz 2 roč. na Mgr. Ak chceš môžeš poslať IP

zuzkap2
23. feb 2019

@nsplv je to aj pre dennu aj kombinovanu, externe je len pre sestry... a kombinovana je v podstate denna forma

nikita1410
24. feb 2019

@90lienka ahoj,môžeš mi poslať nejaké bližšie info? Ďakujem domini00@azet.sk

nsplv
24. feb 2019

@zuzkap2 no ale denna je 3rocna forma a kombinovana je tak ako externa stvorrocna preto som predpokladala ze sa plati ako externa...tak som to aj pocula...tak asi zle info

eleonora1
24. feb 2019

Ahojte ja len že... Neviem ,či je to správne info ale napr na UKF ,by mali tiež umožniť kombinované štúdium fakulta ošetrovateľstva ,čo viem. Možno je to len v plienkach, mám to od prof. Ja sa stále neviem rozhodnúť

nsplv
24. feb 2019

@zuzkap2 a s tou dlzkou studia mam prosim ta dobre info?

eleonora1
24. feb 2019

@nsplv ahoj aj kombinovaná trvá štyri roky ako externá

zuzkap2
25. feb 2019

@nsplv
@eleonora1 denna, kombinovana a aj externa trvaju 4 roky, uz od skolskeho roku 2017/2018 je to stvorrocne studijum. Rozdiel medzi dennou a kombinovanou je len v tom, ze pri kombinovanej cast praxe potvrdzuje zamestnavatel. Externa forma je len pre sestry ktor skoncili SZŠ pred rokom 2004. Inac v BB otvaraju 4r externe studium pre vsetkych a aj v TT sa da externe studovat

eleonora1
25. feb 2019

@zuzkap2 ahoj no ja tak viem ,že denná je 3 roky. Ale zistím. A zaujala ma ta externá forma v Trnave, to ako platí pre všetkých? Aj co nepracujú v zdravotníctve? Ďakujem

eleonora1
25. feb 2019

@zuzkap2 jaj a neviem aká je tá Trnavská škola, či je dobrá atď, či sa dá. A aké má meno

zuzkap2
25. feb 2019

@eleonora1 asi zalezi kde lebo v BA, NZ, ZA, PE je 4 roky... esterna forma v Trnave aj Banskej Bystrici je pre vsetkych aj tych co nepracuju a su to dobre skoly

eleonora1
25. feb 2019

@zuzkap2 ale toto je dobré vedieť ináč, vážne. Lebo maturujem budúci rok a aby som sa sresovala,že nie som zamestnaná a kedy má zamestnajú, ja mám podané zatiaľ do nemocnice tam berú zatiaľ pomocných sanitárna.uz som pozerala aj stránku, trnavu mám bližšie, len tam prax bude asi u nich v nemocnici. A nemáš prosím ťa bližší prehľad o trnavskej? Alebo niekto tu. Dakujem

eleonora1
25. feb 2019
kristiniak
25. feb 2019

Ahojte, chcela by som sa spýtať či tu niekto študuje na sv.Alžbete psychológiu. Celkovo táto škola má povesť, že je zlá a že ju zvládne snáď každý blb, tak by som chcela vedieť, či to tak vážne je. A zaujíma ma, či nemá niekto nejaké informácie o skúsenostiach v zamestnaní, čo sa týka životopisu a celkového hľadania si práce po skončení školy. (napr. aj také, že zamestnávateľ nejakým spôsobom nebral do úvahy tuto školu, alebo bol skeptickí voči ľuďom ktorí majú túto školu vyštudovanú) Chcela by som si dávať prihlášku aj na UK, neočakávam že táto škola je na takej úrovni, ale zas mám obavy že je o dosť nižšie.
Vopred ďakujem za odpoveď 🙂

ajuska78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
90lienka
11. mar 2019

Ahojte, mali ste teraz niekedy skúšku s prof. Tkáčom z politiky zamestnanosti? Nepamätáte čo chcel vedieť? Ďakujem

1talizmanik1
18. mar 2019

Baby, prosim vas, nepamatate si otazky u profesora tkaca socialne sluzby a zabezpecenie?dakujem.

nikita1410
19. mar 2019

Študuje niekto na Alžbete v Spišskej Nivej Vsi externe sociálnu prácu?